Opinie o PTM Sp. z o.o. w Wyszków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PTM Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PTM Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PTM Sp. z o.o. w Wyszków

Rafik Nowy wpis

Witam jak wygląda sytuacja w firmie PTM dla swiezaka

Nowy Nowy wpis

Witam jak wygląda praca w firmie jako kierowca ? Do przyuczenia

Generał Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem cały transport z Wyszkowa.

chwilowy Nowy wpis

Miałem tam przyjemność być dosłownie chwilę - miałem odpowiadać za kontakt z klientami, szeroko rozumiany marketing - niestety okazało się, że dostałem stanowisko zwykłego spedytora. O ile nie mam nic do tego zajęcia - to nie tego szukałem i gdyby na rozmowie tak mi to przedstawiono - nie podjąłbym pracy. Pani Ilona - wspaniała, miła i ciepła kobieta - niestety Pan, którego imienia nie pamiętam, prawdopodobnie jej brat - potraktował mnie jak śmiecia, bo miałem czelność wziąć dzień urlopu na dziecko z powodu choroby a następnego dnia miałem badanie w szpitalu, na które czekałem prawie rok. Z powodu choroby dziecka nie miałem możliwości zadzwonić od razu by poinformować o nieobecności. Oczywiście, wiem, że wina leży po mojej stronie. Powinienem poinformować pracodawcę o tej sytuacji jak najszybciej. Po powrocie uznaliśmy, że nie będziemy kontynuować współpracy, ale bardziej skłoniła mnie do tego postawa wyżej wspomnianego Pana. Jeżeli Pan to czyta - Pańskie zachowanie było wobec mnie bardzo niemiłe i jeżeli traktuje tak Pan ludzi na co dzień to serdecznie im współczuje. Życzę więcej uśmiechu i życzliwości, wiele może się Pan nauczyć od Pani Ilony oraz jej siostry, która również ciepło i serdecznie mnie przyjęła. Pozdrawiam serdecznie, była to bardzo krótka przygoda, ale wiele mnie nauczyła.

Brałeś udział w rekrutacji do PTM Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Tomasz

Moja opinia jest pozytywna i polecam innym firmę Ptm Wyszków jako miejsce pracy na stanowisku kierowcy c+e

Roman

Na forum staramy się używać języka polskiego, dobrze jest się trzymać tych zasad. Widzę, że w poprzednich wpisach mówiliście, że można tam spotkać dużo osób zza granicy, jak mniemam sytuacja dalej się utrzymuje? Jak obecnie Wam się tu pracuje, co możecie powiedzieć o PTM Sp. z o.o.? Jestem ciekaw czy jesteście zadowoleni z pracy i polecilibyście tego pracodawcę?

Ptm to firma prawie zagraniczna polak nie ma tu nic do powiedzenia zadzom ukraincy i bialorusini a co do warunkow pracy to jak sie komus nie podoba to na jego miejsce juz czeka dwoch ukraincow i jeden bialorusin

Roman
@anonymous

Dlaczego uważasz, że Polak nie ma nic do powiedzenia w tej firmie? Obecnie w wielu firmach na całym świecie załogę tworzą pracownicy z różnych zakątków świata. Może zamiast dzielić pracowników, lepiej będzie pokazać swoje zaangażowanie, wsparcie i stać się częścią zespołu. Czy nie uważasz, że tak byłoby lepiej?

rys

Witam. Obecnie szukają kadry kierowców kat.C+E. Oferują podobno:umowę o pracę wysokie wynagrodzenie,nowe wygodne samochody,możliwość przyuczenia w przypadku braku doświadczenia,możliwość zatrudnienia w niemieckiej spółce. Jak myślicie? Warto?

Hazel

Powiem tak koledzy co do Firmy PTM to (usunięte przez administratora) tylko chcą ci zabierać i zabierać i nic nie dają (usunięte przez administratora)

elo

chyba u CIebie w głowie. kodeks pracy zapewnia pewne żeczy tylko ludzie daja sie robic w jajo.Polak tylko narzekać potrafi ale walczyc o swoje to juz nie, czeka az mu podadza na tacy

spedytor

ptm to poraszka za jakies 5 lat to bedze firma bialoruska jeden polak sie zwalnia na niego miejsce jest 2 waciakow alta brudne zasyfione

BYŁY KIERO

łuki - 2013-04-09 10:08:14 do maxi: w jakich czasach ty żyjesz człowieku,dofinansowanie do koloni dla dzieci?komuna sie skończyła i czasy kiedy państwowe firmy dopłacały do wszystkiegoPTM WYSZKÓW DNO BEZ PRZYSZŁOŚCI [usunięte przez moderatora]

łuki

Naxi

Skoro tak chwalisz tą firmę to czemu przez tyle lat żadne dziecko pracownika, ani on sam nie dostał paczki świątecznej ? Taką CENIONĄ firmę powinno być stać na upominek świąteczny. Albo dofinansowanie na odpoczynek dzieci.np. w formie kolonii. Moim zdaniem pracownicy tej firmy są zwykłymi robolami służącymi do napędzania maszynki z pieniędzmi. Gorąco pozdrawiam!

Zostaw merytoryczną opinię o PTM Sp. z o.o. - Wyszków

• Jak się pracuje w PTM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PTM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

PTM Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Przemysłowa 5
    07-200 Wyszków