Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

prawnie

wszedłem tu ponieważ w waszym zakładzie pracuje osoba znajoma, stwierdzam ze przykro patrzeć na to co piszecie i słuchać co ludzie mówią o tym zakładzie pracy, powiem tyle ze produkcja nie powinna się odbywać na stojąco a to ze względu na kodeks pracy mrowiący https://poradnikpracownika.pl/-praca-w-pozycji-stojacej-a-obowiazki-pracodawcy, a co do noszenia masek kolejna sprawa https://legaartis.pl/blog/2021/01/20/karanie-z-art-116-k-w-za-brak-maski-z-duza-watpliwoscia-prawna/?fbclid=IwAR06kPdu9WjKOnVmWurwLzsO7nC2iHJ7gOi2gHZjJQ8R_Yb3JUJcy7X3Pjo proszę poczytajcie i zróbcie cos dla siebie, pozdrawiam i nie bójcie się nie ma czego pozdrawiam.

Młody

Pomyłka chodziło mi o zmianę"B"

Franco

I Jak zwykle jak przyjeżdża Audyt to mało sraczki nie dostają ludzie co jest z wami ? czy wy myslicie normalnie czy pusto w głowach jest i tak cośznajdą i to najszybciej w papierach

Ilona

Czy do pracy w Lear Corporation trzeba znać język angielski? Jeśli tak, to na jakim poziomie?

Ggg
@Ilona

Do biura nie, na szwalnie tak

Rezus
@Ilona

Z angielskiego musisz znać dwa słowa Ok i Nok i możesz już pracować

szwaczka

wszystko ok

test sprawnosci szycia

logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Jarosław
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
mówiący jak jest

Dowiedziałem się, że dzisiejszy kurs jednej z linii dowożącej pracowników do firmy, miał awarię po dojechaniu pod zakład. Leżało sporo gaśnic koło autobusu i kierowca dłubał coś w komorze silnika. Prawdopodobnie doszło do jakiegoś samozapłonu i tu rodzi się pytanie o stan techniczny taboru. Czy ktokolwiek sprawuje nad tym kontrolę? Przecież tymi autobusami jeżdżą ludzie poupychani jak sardynki w puszce. Co by było, gdyby to zdarzyło się w trasie? Ile godzin ci ludzie by musieli stać i czekać na mrozie na podstawienie autobusu zastępczego? Może w końcu ktoś się tym zajmie, nim dojdzie do tragedii?

mówiący jak jest
@mówiący jak jest

Dodam jeszcze, ze pracownicy skarżą się na smród spalin w przedziale osobowym. Naprawdę kasa jest dla Was ważniejsza niż zdrowie i życie ludzkie?

Kamil

Zdarza się ze zostajecie po godzinach ?

Stary Lear

Znowu się zwolnienia szykują

@Stary Lear

To już pewne, że będą zwalniać? Wiadomo ile osób?

Blaszko
@Zainteresowany

Zacząć od logistyki i wcale nie od centralnej... Jest tam kupa niepotrzebnego (usunięte przez administratora)do (usunięte przez administratora)!

Ja.
@Blaszko

Oj prawda .

Mick

Czy ludzie pracujący na magazynie też idą do zwolnienia? Jak tak która zmiana

Pan x
@Mick

Wszyscy bez wyjątków i nie ma powiedziane kto.... Z każdego działu lecą osoby także nie ma to tamto

@Mick

Jak tam zwolnienia w zakładzie ???

@Pan x

No wszyscy to raczej bym sie z tym klocil bo okazuje sie ze majstroweci brygadzistki i biura sa narazie nie do ruszenia... Zreszta teraz majstrowe maja jakieś szkolenia!

GARGAMEL.

Na co mają szkolenia , na maszyny do szycia ? Za chwilę jedna majstrowa będzie drugiej pilnować .

Pola

Szkolą się by mieć pojecie o maszynie i obsłudze. Niektóre majstrowe i brygadzistki maja dylemat...ze wzgledu ze jest ich sporo niektore beda musiały isc na audytora bądź kontrolę jakości jesli chca utrzymac pracę.

Co do Majstrowych to 4 brygadzistki i 2 majstrowe które były na urlopie wychowawczym już wyleciały następne są te których modele są do likwidacji tak samo liderzy i mechanicy redukcja po 3 czy 4 na zmianie a reszta aut co do magazynu to kto mógł to się sam zwolnił a reszta dostanie wypowiedzenia do grudnia i jesli to prawda że ma byc tylko 2 zmiany to i jedna z pań kierowniczek też może poleciec cóż takie czasy

Ewka

Bardzo ciekawa jestem które to majstrowe poszły do zwolnienia bo wierzyć mi się nie chce, że ktoś ich ruszy

Taka prawda

Moja Droga czyżbys się była że też zostaniesz zwolniona ?? Czy pracujesz nawet i te 15 lat to i tak pójdziesz do zwolnienia i nawet opinia majstrowej cię nie uratuje pora oakowac fartuszki i w świat

JA.
@Taka prawda

Liczę na to :)

JA.

Które to modele idą do likwidacji ?

Nawy
@JA.

Ile ludzi juz zwolnili?

@Nawy

Podobno zwolnienia są wstrzymane!!!

Ja.

Wszyscy się już zwolnili ? :D

@☺

Nic nie jest wstrzymane zwolnienia są tylko odroczone i za chwile dalej ruszą

Tylkoja
@☺

Są wstrzymane do czasu jak mają wysyłki . Zamknął wysyłki ruszą zwolnienia. Kto będzie szył ? Przecież nie majstrowe i brygadzistki.

@Tylkoja

Super niech zwalniają bo przecież nie ma innej pracy niż Lear ????

Krzysztof

Czy to prawda, że jeśli pracownik się zwolni sam dostaje 10 tys odprawy?

@Riczi

Zwalniają dalej, czy może są przyjęcia do zakładu

Alicja
@Ania

Co z tymi zwolnieniami grupowymi, zwalniają czy nie.

@Alicja

Wirus nas pozwalnia ????????????

zainteresowany

Są może przyjęcia w lear od nowego roku?

@zainteresowany

Nie. Będą zwolnienia.

zainteresowany
@Obserwator

Skąd wiesz? Słyszałem, że jest już lepiej, dlatego pytam o tą pracę

Od kiedy mają zwalniać?

To ja

Czy wszyscy już wiedzą że od 4 grudnia za wjazd przez szlaban będą pobierane opłaty?. Dziękuję Panie dyrektorze za to że zadbał Pan o nasz dojazd do pracy...

Zain

Skąd o tym wiesz?

@To ja

A za przejście też będziemy płacić ???☹️

Szwaczka
@????

Za przejście będzie pobierana opłata 15gr, tylko nie wiem czy od jutra, czy od stycznia. Za przejazd 2 zl od 4 grudnia. Kolezanka wlasnie dzwoniła i powiedziala, ze na zebraniu majstrowa mowila, żeby przygotować pieniadze na oplaty za wejscie. .. To tyle co wiem. Komentować tego nie będę bo mi komentarz admin usunie za wulgaryzmy i przeklenstwa. Pytam, dlaczego pracownicy muszą ponosić dodatkowe koszty i dlaczego do tej pory pan dyrektor nic z tym nie zrobił. Czy władza ma nas aż tak bardzo w glebokim poważaniu?

@To ja

Witam ---nie ma wigili __nie ma wystawy świątecznych ozdób ????nie czuć atmosfery świat w zakładzie----tylko praca praca i wydajność ,,,,,,

15gr vs.życie

Proponowałbym zadać sobie jedno pytanie co zrobię kiedy mój pracodawca zażąda zaszczepienia się co zrobie wtedy ???Wtedy dopiero będzie sytuacja a te wasze 15 gr ludzie ogarnijcie się zanim będzie za późno

@15gr vs.życie

Ojoj szur i antyszczepionkowiec nie wie co zrobi he he

A co wielcy mechanicy będą robić jak się rozwali zaklad ? Taki TaTaTadek co on potrafi oprócz przetykania wc.

@Adam

Dlaczego nasmiewasz się z drugiego człowieka. Sam nic nie potrafisz.Lear Ci życie uratował.Martw się o siebie

@Pracownik a ty co potrafisz jesteś największym czopkiem na zakładzie

@Adam

Ja mam zawód którym pracuje od 46 lat.

46 lat pracujesz w zawodzie a szału nie ma hahaha

Folia w kwadrat

Plama sprzątaj po sobie

A co związki zawodowe robia nic przewodniczący czeka na emeryturke

@Adam

Jak to nasze związki --nigdy nie mają nic do powiedzenia !!!!

@☺

Widzę tutaj wielu odważnych,może założycie drugi związek zawodowy i pokazecie ze można lepiej działać

na bieżąco

Dogadajcie się z "Solidarność 80" w Tychach i założą wam międzyzakładowy związek. Ale nie radzę, ponieważ ten związek współpracuje z korporacja.

na bieżąco

Macie jeszcze inną możliwość. Załóżcie związek (usunięte przez administratora)+ odmieńcy ! Sukces gwarantowany.

Antek

Co tam nowego w Lear słychać? Podobno już nie zwalniają? Czyli sytuacja się polepszyła mimo covidu?

@Antek

Będą bony na święta?

@@@

Będą :)

Framapol

Poszukujemy szwaczek do pracy w Korczowej Dolinie. CV prosimy wysyłać na adres: biuro@framapol.pl

Rys

Czy do (usunięte przez administratora) Nędzy tam ktoś w tych kadrach siedzi? Czym tak zajęte są żeby nie odebrać telefonu!!!

Byla
@Rys

Jak to czym gadaniem o pierdolach i plotkowaniem. Tyle ich tam siedzi, innych obrażają, wyzywają, ale one są najlepsze i najbardziej zapracowane!

Rys
@Byla

Chyba tam się przejdę (usunięte przez administratora) I będzie porządek

Ciekawy
@Rys

I jak, byłeś? Czy na pisaniu się skończyło?

Ukrywanie tego nic nie da

Czy ktos mi powie dlaczego Lear ukrywa przypadki zachorowań ponoc jest chorych 200 osób czyżby nasz Kochany Dyrektor się bał że Zakład zostanie Zamknięty ??

Typ
@Ukrywanie tego nic nie da

Ile jest zachorowań w Lear?

Pan x
@Typ

Nikt Ci tego nie powie bo oni sami nie wiedzą

Stary Lear
@Typ

Co druga osoba jest zarażoną lub była

Oj
@Stary Lear

Bo mają ludzi gdzieś

Obserwator

No i pięknie. Zmiana C kolejne 2 tyg ma chodzić na nocki czyli w sumie 4 tyg!!! Dyrektor nie wie chyba co sie teraz będzie działo. Jak na zmianie brakuje 60 osób to od poniedziałku będzie brakować 100. Jak nie pojedzie kilka wysyłek to może się opamiętają.

Inspekcja pracy
@Obserwator

Witam chciałbym się dowiedzieć ilu pracowników zgodziło się na taki system pracy? Dlaczego i z jakiego powodu taki system pracy został wprowadzony czy pracownicy na bieżąco są informowani o zachorawaniach w zakładzie? Kto decyduje o izolacji pracowników kto odpowiada za pracowników którzy zamiast na l4 pomimo przeziębień różnych objawów typu covid pracują bez zastrzeżeń kto odpowiada za dezynfekcje zakładu bo z tego co wiadomo to tylko pozory serwis sprzątający udaje tylko że przeprowadza dezynfekcje dlaczego dezynfekcja nie jest przeprowadzana na bieżąco na trzech zmianach dlaczego w zakładzie nie przestrzegane są odległości przy wyjściach i przerwach dlaczego nikt nie zwraca uwagi na nieprawidłowe noszenie maseczek kto odpowie za każde poważne zachorowanie pracownika zarażonego w zakładzie

Zakończyc to wreszcie
@Inspekcja pracy

Zakład trzeba zamknąc przynajmniej na te 2 tygodnie chorych z koronąwirusem odizolowac od zdrowych zrobic w koncu testy przesiewowe a Dyrektora i resztę w koncu Rozliczyc za ten bałagan i narażanie życia ludzi

Inspekcja pracy
@Zakończyc to wreszcie

Pracodawca nie ma prawa zmienić pracownikowi systemu pracy bez zgody pracownika. Pracownicy proszeni są o zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości do inspekcji pracy oraz do wojewódzkiego inspektoratu sanitarnego. Za wszelkie wykroczenia nakładane są kary za tym bardziej jeżeli naraża się zdrowie człowieka

Goj
@Inspekcja pracy

Tu się nikt nikogo nie pyta tylko robi kierowniczka zebranie tak i tak ma być i tyle , tak samo z sobotami jak ludzie zapiszą się że nie wyrażają zgody to zmuszanie jakieś że w styczniu do zwolnienia itp robi się to już żenujące .

GARGAMEL.
@Inspekcja pracy

Nie ma prawa zmienić bez zgody pracownika , ale jeśli pracownika się zastraszy , to pracownik się zgodzi .

@Goj

Ale czym wy się przejmujecie. Dostaniecie odprawę i znajdziecie inna pracę za co najmniej takie pieniądze jak tu. Pracy jest dookoła bardzo dużo, tylko osoby starsze mają problem a reszta głowa do góry, pamiętajcie że zmiany w życiu są bardzo dobre. Ten zakład będzie pomału wygaszany. 405 i stare bmw do mają 2021 reszta z rok dłużej. Przeszeregowan nie chcą już dawać standardowo kombinować będą z podwyzka roczna żeby przezucic z kupki na kupkę czyli zabrać z premi i dać do stawki bo takie tu się robi (usunięte przez administratora) Szukajcie innej pracy i uciekajcie by znalesc coś lepszego. Pozdrawiam i powodzenia

Beno
@Goj

Zgłosić do inspekcji pracy jeszcze się nie nauczyli po ostatniej kontroli

Ale Wy macie problemy w tym zakladzie to macie jak w niebie, spróbujcie zatrudnić się w innym zakladzie czy firmie tam dopiero poznacie co to praca za pieniadze. Tak czasem sobie czytam te wasze jakies różne posty które dodajecie i moge stwierdzić że jesteście na poziomie pierwszej klasie szkoły podstawowej. Wy nie wiecie jak wygląda normalna praca, dostajecie pieniazki za 8 godzin na glowe wam nie pada pelno socjalow rozne premie dodatki zaklad utrzymany bardzo dobrze czysto ladnie. Tu nie problemu ze strony zakladu Lear tu jest problem z pracownikami ktorzy nie potrafią sie z sobą dogadać i żyć razem i się integrować. Dopóki to się nie zmieni atmosfera w zakladzie i tu na forum sie nie zmieni.

Pablo
@Piotr

Człowieku siedzisz w biurze,pierdzisz w stołek a kasa leci,bo wujek czy ciocia tam pracują, (usunięte przez administratora) wiesz co z tymi szarymi pracownikami robią,jak zmuszają i zastraszają,najpierw się ogarnij, później się dowiedz jak wygląda sytuacja a później się wypowiadaj

Beno
@Piotr

Przestan (usunięte przez administratora)Glupoty jak ty twierdzisz że w lear jest jak w niebie to widac że oprocz leara nigdzie indziej nie pracowałeś i mało wiesz. Ja po 10 latach postanowiłem się zwolnic i mogę szczerze powiedzieć że absolutnie tego nie żałuję. A pracy jest dużo i za nie mniejsze pieniądze. A w lear to tylko (usunięte przez administratora) i szachrajstwo co z resztą wyszło w kontroli inspekcji pracy.

normalny

w tym zakładzie naprawdę nikt nikogo na siłę nie trzyma , płaczecie że są małe zarobki , ale gdy jest możliwość dorobienia ,to nie chce wam się iść do roboty , tylko cały czas nażekacie , to weż się zwolnij i idż do zakładów mięsnych

@normalny

Dokładnie każdy marudzi ale wszyscy idą w niedzielę też bym chciał 200 %ale niestety nocki sobie ciągnę drugi tydz

@Riczi

A skąd tak nagle tyle pracy. Pozwalniali tyle ludzi a teraz praca w weekendy.

@normalny

No co zrobisz zawsze będą marudzić bo roboty nie widzieli jeszcze chyba zapraszam do łopaty i betoniarni ????

normalny
@Ania

no i na szczęście normalni ludzie mogą sobie dorabiac w tych ciężkich czsach . a tak pozatym to wszystkim zyczę dużo zdrowia i mniej marudzenia

Operator

Ludzie jak macie objawy z covid to idzcie na zwykle chorobowe bo sanepid ma was w(usunięte przez administratora) a pani z kadr powie ze papiery sa w waszym interesie

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II