Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Czy Lear Corporation Poland II organizuje staże dla studentów?

buczuczu

Nie.

Tak

Roberto

500 osub mają zwolnić audytorski i majstrowie też

@Roberto

Mam pytanie, bo nie wiem co robić - jestem na chorobowym i nie wiem czy wracać do pracy, czy będą zwalniać?

Czy ktoś tu jest?

JA.
@Roberto

Zwolnią wszystkich , los zakładu jest przesądzony . Teraz tylko czekać aż psiapsiuły zaczną na siebie donosić ... Sorry

Szymon
@JA.

Dlaczego los firmy jest przesądzony? Jakieś kłopoty finansowe? Z tymi zwolnieniami to prawda, czy tylko takie niesprawdzone plotki?

****
@Roberto

Najwyższa pora zacząć szukać pracy bo jak 500 osób zwolnią to nikt nic nie znajdzie

Ktoś wie jak będą przebiegać zwolnienia

Szymon
@405

Tez bym się chciał dowiedzieć. To ma być zrobione grupowo? Może jakieś odprawy dadzą?

A. Fauci

#Szczepmy sie w lear corporaton wrucmy do normalnosci to w koncu ostatnia prosta????

szwaczka

wszystko ok

test sprawnosci szycia

logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Jarosław
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Rafo

No nie wie w biurze są większe tumany niż na produkcji

biurowy
@Rafo

A z biur też będą zwalniać, czy tylko produkcja?

Mag

Widzę Wjjjolka ze cie trochę ubodlo może w końcu odpuscisz nagle wpis znikł o proszę jaka grzeczna !!! A może Armamndo z Rzeszowa zareagował w koncu jesteś Dla Niego Najważniejsza. Bdyby tylko twój badyl o wszystkim wiedzial wycieczkach wigiljach itd.fajny chłop szkoda rodziny i jego!!!

Mag01
@Mag

tak to jest- bo ma pozycję w firmie, bo jest lubiana i szanowana - zazdrosc cie zzrera od srodka?- to przecież trzeba jej dowalić- anonimowo oczernić - tak najlepiej zrobić- czujesz się lepiej dzięki temu?????? pamietaj śmieciu - twoje tchorzostwo potwierdza jedynie, ze jesteś NIKIM !!!

Tomasz
@Mag

Nie wiem o kogo chodzi co to za Wjjjolka ale widzę ze mag to bardzo zakompleksiona osoba. Żyje życiem innych a nie swoim. Z zazdrości zrobi wszystko żeby komuś zepsuć reputację. Ten nieudacznik nie ma za grosz odwagi. Zachowuje się jak człowiek najgorszej kategorii. Mag jesteś małym grubym facetem lub brzydką kobietą z całą stertą kompleksów i w ten sposób się dowartowościujesz.

...

Witam czy ktoś wie co z wyjazdem do zakopca

@...

Idż do związków tam Ci powiedzą

Ciekawy

Czy ktoś wie kiedy będą płacili za wczasy ?

Ktoś wie co z tą 405 do kiedy jest i czy przedłuża?

Joker
@405

405 z tego co wiem jest do pazdziernika i juz nie bedzię przedłużana to definitywny jej koniec tak samo jak 494

@Joker

A co z nami - pracownikami tych linii. Nic nam nie mówią.

@405

Mamy w końcu zwiazki zawodowe - niech o nas walczą. NIech cos nam powiedzą jaka jest prawda z tą likwidacją dwóch takich dużych modeli.

Obserwator
@Joker

405 do końca roku a 494 do czerwca 2022

Stary Lear
@405

Gdzieś Was upchają po kątach jak masz wójka lub ciotkę w biurze

Piątek nocka ma wolne? Wie ktos

Amarena

patologia po całości mongoły nieroby ten co tu rządzi to musiał przy porodzie spaść na głowę mam nadzieję że już tu więcej nie wruce zamknąć zaorac

Stać lear na wyjazd do Zakopanego? To może dajcie i podwyżki dla Pracowników

Robol

Jaki wyjazd do Zakopanego ?

@Robol

Jak to jaki wyjazd? Przecież cały zakład o tym mówi - Integracja w Zakopcu. Są jeszcze wolne miejsca, ale wiesz to chyba nie dla wszystkich.

Klient

Tragedia w załadunku ale bhp musi być ale dlaczego bez kasku?????

Obiektywny

Pozdrawiam nasze Gwiazdy z BHP którym się w głowach pomieszało od ogladania tvp info wszedzie widza wirusa każludziom nosic maseczki a same w swoich gabinetach chodza bez masek taka jest prawda nie ma dnia by komuś nie zwrócili uwagi że ma zle maseczke

Elo
@Obiektywny

Ja słyszałem,że na krojowniach brygadziści jak Biskup udzielają namaszczenia ,płynem do dezynfekcji . Namaszczają każdego .ale jaja

@Obiektywny

Nie za bardzo rozumiem dlaczego masz co do tego jakieś zastrzeżenia.. Nakaz noszenia maseczek jest odgórny przecież. Plus każdy martwi się o swoje zdrowie.. Według mnie to normalne. Czy w związku z pandemią, prócz maseczek zostały w Lear zastosowane jeszcze jakieś inne środki ostrożności?

Ciekawy

Czy ktoś wie czy Wielki Czwartek jest wolny ? Bo nikt nie chce powiedziec

@Ciekawy

Nie, piątek za majówkę

Cześć wszystkim czy ktoś wie co się stało z mechanikiem z zmiany C podobno nie żyje :(

KRIS
@Ania

WSZYSTKO OK

@Ania

On chyba wyjechał za granicę dorobic

Takiego Buca zakład trzyma

Apis zamyka bramy a nasz kochany Andrzejek nic nie robi za to bawi się nakazy jak ludzie mają nosic maski Andrzej żeby cię ta Korona zjadła ustąp wreszcie ze stanowiska bo nic nie robisz chodzisz tylko po Zakładzie żeby ci się tylko ludzie ukłonili pasuje cię wywiezc na taczkach pełnych (usunięte przez administratora)

Zaprawdę
@Takiego Buca zakład trzyma

Andrzej to dobry chlop,,, nie chodzi o Andrzeja,,,

Byku
@Zaprawdę

Andrzej to dobry chłop ale myslenia to już wogóle nie ma

endi

Czy ktos wie kiedy bedą przyjęcia do pracy

Aroy
@endi

Przyjecia ? czy ty się dobrze chłopie czujesz ? szybciej będą zwalniac niż przyjmowac jak szukasz pracy to szukaj gdzies indziej bo tu nie znajdziesz

O co chodzi z tym bonusem relokacyjnym?

????
@Kandydat

Jaki znowu bonus?

K
@????

W ogłoszeniu o pracę jest wspominane że oferują między innymi bonus relokacyjny.

Alf
@Kandydat

Mam pytanie kiedy wycieczka do zakopca

????
@Alf

Jak się wirus skonczy

Landrovery

Ile jeszcze popracujemy na 405 i pozostałych landroverach?

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II