Opinie o Pol-Skone w Niemce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pol-Skone. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pol-Skone o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pol-Skone w Niemce

Kate Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

@Pracodawca Czy jest możliwość pracy tylko na pierwszą zmianę w Waszej firmie w Niemcach na produkcji przy czyszczeniu elementów z drewna lub na naprawach z powodu braku możliwości powrotu z drugiej zmiany? Była bym wdzięczna za odpowiedź.

Marta Nowy wpis

Czy w polskie są przyjęcia dla kobiet? Jak zarobki? Da radę 3 na rękę wyciągnąć? Jakieś dodatki, ubezpieczenie, karta Multisport itp? Warto złożyć CV? Czy lepiej poszukać czegoś innego?

klient - opałowy Nowy wpis

Czy na magazynie pracuje jeszcze ta panienka co tylko spaceruje ?

Jacek

Czytam opinie, ale nie do końca zrozumiałe są... czy te wpisy oznaczają, ze weekendy są pracujące? Jak to wyglada w praktyce? Jeden weekend np czy wszystkie? Jak wyglada sytuacja z grafikiem?

@Jacek

Dzień dobry! W naszej firmie pracownicy zatrudnieni są w podstawowym systemie czasu pracy. Soboty, niedziele i święta są dniami wolnymi od pracy. Praca w soboty – w zależności od potrzeb pracodawcy - jest dopuszczalna dla chętnych pracowników w ramach godzin nadliczbowych. Pozdrawiamy, Zespół POL-SKONE

Kociołek
@Jacek

Tutaj jak masz pierwsza zmiane na tygodniu to masz obowiazek przyjsc w sobotę,podchodzi majster pyta czy przyjdziesz ? Jak odmowisz tak ci da po palic ze nastepna za dwa tygodnie przyjdziesz napewno juz z obawy że cię wywala o ile zalezy ci na pracy

Szymon
@Kociołek

Spotkało Cię to? Nie myślałeś, by zgłosić to przełożonemu majstra?

Nowy wpis

@Szymon

Jeśli chciałaby Pan opisać sprawy, które mogły niepokoić, może to Pan zrobić pod adresem kadry@pol-skone.pl. Tylko dzięki temu będziemy mogli dokładnie zbadać sytuację i wyciągnąć ewentualne konsekwencje i wnioski na przyszłość. Pozdrawiamy, Zespół POL-SKONE

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Pol-Skone? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
logo firmy Płatny Staż / Praktyki w dziale Jakości
Niemce
PO Lighting Poland Sp. z o.o.
logo firmy Osoba do pracy przy wizualnej kontroli jakości
Niemce
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Kamila

Witam chcialam spytac jak sytuacja w tej firmie ,czy sa obecnie przyjęcia i jak wygladaja mniej wiecej zarobki? ( Jakies premie ? ) Praca w soboty nadal w co druga sobote jest obowiązkowa? Z gory za odp dzięki

Pomocnik

Witam. Moja opinia o firmie jest całkiem pozytywną , niestety musiałem wrócić w rodzinne strony (rodzina najważniejsza). Mam plan wrócić na Lubelszczyznę i mam nadzieję że znajdzie się dla mnie miejsce. Moje wspomnienia z pracy są dobre bo dobrze pracować w profesjonalnym otoczeniu pracowałem jako pomocnik na wielu stanowiskach. Ogólnie firma jest bardzo konkurencyjna jako pracodawca na rynku lubelskim jak dla mnie. Ciekawi mnie tylko czy kierownictwo się zmieniło w Niemcach ? Bo szło się że wszystkim dogadać.

@Pomocnik

Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię oraz poświęcenie chwili na pozostawienie komentarza. Nieustannie pracujemy nad tym, by podnosić standardy obsługi Klientów jak i standardy zatrudnienia naszych pracowników. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji i dołączenia do naszego zespołu. Szczegóły znajdują się na stronie: https://www.pol-skone.pl/praca Pozdrawiamy Zespół POL-SKONE

Ramona

Z mojego doswiadczenia odradzam pojscia do tej firmy,chcecie poswiecic zdrowie to ok ,,idzcie ,.Pracowac co druga sobote z przymusu bo inaczej majster bedzie sie wyrzywal,,kurzu mnostwo a w lecie taki upal i duszno ze szok,,po za tym zero prysznicy,,(usunięte przez administratora),, sa (usunięte przez administratora), ale kazdy ma swoj rozsadek

Emili

Wredne baby na futrynach w łyżce wody by utopiły z zazdrości. Odradzam wszystkim wyboru pracy tam. Nieszanuja człowieka nawet pięć minut przed końcem pracy niemożna usiąść i odzipmac bo zaraz leci (usunięte przez administratora) czy jakoś tak i cię (usunięte przez administratora).

Jessica
@Emili

(usunięte przez administratora)Teraz kopie sie z koniem na Felinie, ale tam juz nie jest taki kozak. Spokorniał, bo ludzie inni, nie daja sobą pomiatać. Reklamacji od groma, nie daje rady, pewnie niebawem do nas wroci:/

@Jessica

Juz wrocil na futryny G. A.,, Dobrze bo tak juz calkowite lenistwo bylo,,kawusia ,,gadu gadu ,,,masakra , (usunięte przez administratora)to przynajmniej utrzymuje tą hale w porzadku i wie komu dopiec ,,zawsze mial racje poznawal próżniaków na odleglosc ,,,tak trzymaj panie Grzesiu,,

Ktoś
@Emili

Tak jest na każdej hali, nie tylko na futrynach. Nie polecam pracy nikomu, mam to szczęście że już tam nie pracuje. Zero poszanowania człowieka że strony,, mistrza" kierownika. A i ludzie pracujący tam wredni dla siebie jakby mogli w łyżce wody by utopili. Moje zdanie takie nie urazajac nikogo z poszanowaniem dla wszystkich-tam normalni nie pracują.(usunięte przez administratora)

DobryPracownik
@Jessica

Już wrócił, skapitulował po raz kolejny :D

Janina

Pan Orlen początkowo sprawia wrażenie normalnego człowieka ale szybciutko można sie przekonać, że jest jeszcze gorszy niż John, bo ten przynajmniej robi na siebie a (usunięte przez administratora)na Niego i gdzie tu szukać godności jak nie ma jej dla samego siebie?

Ramzes

Panie Prezesie proszę zadbać o normalne warunki pracy nie dość że nie ma ani jednego prysznica a (usunięte przez administratora),kompletnie nie ma warunków do pracy w lecie tam gdzie drzwi otwarte to największe damy stoja a reszta się kisi w upale i w kurzu, to cos strasznego nikomu nie życzę tam isc do pracy,ja jestem juz po tym dramacie

Franek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje? Mam obawy w związku z pandemią ale słyszałem dobre opinie o firmie i chciałbym się załapać do pracy.

@Franek

Nie polecam Ci tam isc, chodzic trzeba co druga sobote jakasz 1 zmiany ,jak nie mozesz przyjsc to tak ci majster da po palic ze nastepnym razem przyjdziesz,ludzie sa podli, chamscy, strasznie kabluja ale ci z dluzszym stazem pracy moga stac i pic kawe kle chca . Co do wyplat ok,,ale na odcinku nic sie nie do czytasz dokladnie ile masz za sobote ,,,,kierownik wielki h.... Mowie ci ,,sam doswiadczylem tej firmy przez pare lat i uwierz sa lepsze ,,,,,,pol skone zalicza sie do (usunięte przez administratora) tu w okolicach Lublin- Lubartów

Zuzka
@Romek

O jakich wypłatach może myśleć kobieta w tej firmie? Najniższa? Jakiś socjal? Paczki? Talony?

@Zuzka

Zuzka w tej firmie nie ma socjalu,,paczek tez nie ,,a talon masz w zaleznosci ile przepracujesz i ile majster zarządzi czyli np pracujesz pol roku dadza 100 zl albo nic,,pracujesz rok to dostaniesz napewno tylko 100 zl itd itd,,,nawet za dodatkowe ubezpieczenie grupowe potracaja 50 zl gdzie w wiekszosci juz firm pracodawca ponosi ten koszt a pracownik doklada np 1 zl czy w moim przypadku ja 12 zl a pracodawca mi prawie 50 zl i mam to duze ubez. Zastanow sie naprawde,,kurzu mnostwo,syf i nie maja poszanowania do pracownika ,,ludzie po rok pracuja juz bez badan waznych albo i dluzej,,

@Zuzka

Co do wyplat,,sa nawet ok tak do 2500 w zależności gdzie cie postawia,,jak na maszyny i sie odzwigasz i o zawalasz to wezmiesz,,ale co druga sobota obowiazek na 1 zmianach przyjscia,,,,i zalezy od hali jak jest wiec co do zarobkow to ciezko okreslic ale zastanow się dobrze,,,kasa wazna ale zeby poswiecic zdrowie i nerwy to chyba nie ?????

utt

p

Kandydatka

Ogólnie od pierwszej rozmowy odniosłam wrażenie nieufności kierownika do ludzi. Brak poszanowania czyjegoś czasu na drugą, rozmowę czekałam ok 40 min. Po czym na rozmowie kwalifikacyjnej po raz pierwszy w życiu usłyszałam zdanie ,Niestety nie przyjmę Pani bo zadaje Pani za dużo pytań(ha ha) .Padłam jak to usłyszałam a zarazem pomyślałam sobie że dobrze że na początku było jasno zaznaczone że potrzebują tam osób które nie dopytują, domagając się tym samym swoich praw a zwykłych cichych wykonawców ```` Pana Kierownika````` który poza sobą nikogo nie szanuje. Tak jak już tu ktoś wcześniej napisał Ci ludzie zatrzymali się na pewnym etapie swojego rozwoju odnośnie relacji kierownik -pracownik. No cóż to jest Polska. Realia są takie a nie inne.

Barbara
@Kandydatka

Miałam właśnie pytać o to, jak wygląda rekrutacja w Pol-Skone, dlatego miałam ogromne szczęście, że akurat teraz natknęłam się na Twój wpis. Myślę jednak, iż mimo wszystko znajdzie się wielu chętnych do aplikowania tam. O jakie stanowisko się ubiegałaś? Teraz szukają tam: Specjalisty ds.Marketingu, Handlowców, Elektryka i Projektanta-Konstruktora.

Małpa

Omijać to miejsce wielkim łukiem. Ludziom którzy nie ukończyli 26 lat prezes tak wypłacił akordy że zarobili mniej niż brali przed wejściem w życie ustawy. Nie spotkałem się z gorszym pracodawca, a mam kilkunastoletni staż pracy. Nie wierzcie co Wam obiecana na rozmowie, bo i tak nie dotrzymają słowa. O dobrej atmosferze w pracy, czy o bogatym socjalu też możecie zapomnieć. A soboty dla chętnych to jedna wielka ściema. Spróbujcie tylko bec niechętni.

Robol
@Małpa

Jeżeli chodzi o socjal to uzależniony jest od stazu pracy.

Mariusz
@Małpa

Czy stawki godzinowej nie macie ustalonej wcześniej? Nie była uzgodniona przy podpisywaniu umowy?

Małp
@Mariusz

Stawka godzinowa to jedno, ale jest jeszcze akord i premia.

Mariusz
@Małp

Fajnie, ze są takie możliwości dorobienia i podwyższenia wypłaty. Czy za pracę w nadgodzinach można także uzyskać dodatkowe wynagrodzenie?

@Mariusz

Owszem, płacą za soboty, szkoda żeby nie ale nie nazwałbym tego możliwością. Sobota w tej firmie jest traktowana praktycznie jako normalny dzień pracy. W całej mojej karierze wolne było dosłownie kilka razy. Generalnie o tym czy pracownik ma wolna sobotę decyduje pracodawca. Na szczęście ja mam to już za sobą, i nie tęsknię za tą firmą ????

@Mariusz

I jeszcze jedno tak na koniec. Jeżeli ktoś z przyszłych pracowników trafi na wydział drzwi płaskich, na kosmetykę, montaż lub pakowanie to radzę uciekać choćby przez płot. Reżim że strony mistrza (chociaż bardziej nazwałbym go gestapowcem) jak w Korei Północnej. A może i gorzej. Praca tylko dla tych którzy muszą, bądź dla masochistów. Nie wiem dlaczego nie zajęła się tym jeszcze inspekcja pracy, bo na kierownictwo nie ma co liczyć, Oni problemu nie widzą, pomimo że rzesza dobrych pracowników przez tego sku.... odeszła. Pan w swetrze z wydziału futryn to przy nim czysty diament, anioł można by rzec. Ps. Kierownik nikomu z tym typem nie pomoże bo się go boi.

maciej
@Małpa

jest i było tak jak piszesz. o 9miesiecy za dlugo w tym "raju"

Przemek

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie? Jak przeprowadzana jest rekrutacja?

Wojan

Nie polecam, czym dłużej tam pracujesz tym mniej placą

Ferdek

Firma spoko, dobry pracodawca a poza tym fajna=i ludzie, polecam.

Tymoteusz

Mam nadzieję, że to bardzo dobra praca spowodowała taką ciszę na forum?

Swetryikoszulki
@Tymoteusz

Też chciałabym mieć taką nadzieję....

Przyszły pracownik

Witajcie, mam zamiar złożyć cv do pol-skone. Słyszałem że zarobki są spoko. Mam takie pytanko odnośnie młodych pracowników. Jak sytuacja u was? Czy jesteście bardziej zadowoleni z wypłat? Nie ukrywam, że mam juz 25 lat. Każdy już wie że do 26 roku życia pracownik powinien zarabiać więcej, mianowicie kwota netto plus podatek (17%). Jak tu to funkcjonuje? Domyślam się że starsi pracownicy są nieco poirytowani, ale to się należy. Tak jak 500+ na dziecko. Także myślę, że przez rok uda mi się odłożyć więcej podejmując pracę w tej firmie. Co o tym myślicie?

TwojaStara
@Przyszły pracownik

Daj sobie spokoj. Szkoda czasu na ten pi***olnik, chyba że chcesz przezimować i szukać dalej na wiosne.

Praca jak praca, wiele zależy od nastawienia do innych ludzi i chęci.

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Skone - Niemce

• Jak się pracuje w Pol-Skone?

Zobacz opinie na temat firmy Pol-Skone tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pol-Skone?

Pol-Skone