pol-skone

Niemce

Opinie o pol-skone

handy 2011-05-28 01:42:53
hahaha, może i ( usunięte przez administratora )był konkretnym gościem ale dodatkowo i skończonym osłem bo przejął od ( usunięte przez administratora ) sposób zarządzania ludźmi- szkoda, jeszcze, że nie stawiają w zakładach jak za średniowiecza szubienic itp dla zastraszania ludzi:) Dokładnie, w ich ślady poszedł kolejny, ( usunięte przez administratora )z Lublina, któremu wydaje się, że pozjadał największe rozumy i pokazuje jaki to on nie jest super a sam się koleżka zapętla i niedługo też pójdzie w ( usunięte przez administratora ) jemu powiemy baj baj. Szkoda, że taki niby (i jeden i drugi) wporządku chłopak daje sobą kierować w pełni i robić wszystko żeby tylko przypodobać się "górze", nawet kosztem innych. Pol-Skone schodzi na psy i może dzięki twardej ręce naczelnego będzie się utrzymywało wśród konkurencji ale na pewno przez te przestarzałe metody zarządzania personelem, liderem wśród producentów stolarki budowlanej nie będzie! Wystarczy popatrzeć na stosunek reklamacji do nowych zamówień (teraz w sezonie) i nic więcej dodawać nie trzeba. Powodzenia;)
nierób Hunek 2012-08-22 16:13:49
Na magazynie zatrudniają [usunięte przez moderatora] którego motto jest "milcz [usunięte przez moderatora] i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] " takiego [usunięte przez moderatora] co nic nie robi tylko potrafi pół dnia przegadać przez telefon z żoną i siostrzyczką zatrudnioną w Lublinie w pol-skone. idiota wysłał towar do czech i narobił braków na 20 000 zł bo powiedział że za dużo było towaru i nie chciało mu się sprawdzać a jak przyszło płacić to on nie będzie sam za to odpowiadał niech płacą wszyscy takiego [usunięte przez moderatora] powinni dawno wywalić CO TO ZA [usunięte przez moderatora] KTÓREMU NIE CHCE SIĘ SPRAWDZAĆ TOWARU
anonim 2012-12-23 18:19:55
Odniosę się do poprzedniej wypowiedzi: Pol-Skone schodzi na psy? Już dawno zeszło poniżej jakiejkolwiek krytyki. Nie pracuję już tam dwa lata, a pracowałem ponad pięć. Mam nadzieję że nie będę musiał kiedyś znowu się tam przyjąć. Rożnie bywa, a widziałem już i takie przypadki. Ludzie psioczyli jak odchodzili, a po jakimś czasie wracali. Jedno powiem: najgorszy okres w życiu kiedy pracowałem w tej firmie. Praca zawsze przenosi się na życie osobiste, wiec beznadziejna praca jest podwójnie zła. Dam wszystkim dobrą radę: NIE IDŹCIE TAM DO PRACY.
Marek 2016-06-09 07:16:52
Praca jak praca, wiele zależy od nastawienia do innych ludzi i chęci.
Zostaw swoją opinię o pol-skone - Niemce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pol-skone