Opinie o gordon.com.pl/ - A MOTORYZACYJNA „GORDON” SP. Z O.O. w Szubin

Opinie o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.

Mała

Ja pracuję w firmie Gordon już 4 lata. Zarobki jak dla mnie super. 3300/3500 to mój zarobek bez nadgodzin i pracy w weekendy.

Sławek
@Mała

Mała na którym z oddziałów są takie wynagrodzenia? ???

@Mała

Nie wciskaj ludziom kitu .

@Mała

Nie wciskaj ludziom kitu , nawet jakbyś była "wydajna" jak trzech sprzedawców, kierowców , magazynierów są pewne ograniczenia. I nie usuwajcie tego komentarza bo pozwalacie na kłamstwa... pozdrawiam

@Mała

Nie wciskaj ludziom kitu , nawet jakbyś była "wydajna" jak trzech sprzedawców , kierowców , magazynierów są pewne ograniczenia .

what?

3500? chyba brutto

Fryderyk
@Mała

Mała ma rację. Zarobki na oddziałach od 3300 netto w górę. Przy wzroście powyżej 20%masz 4z przodu na łapę i to jest fakt, ale i tak co miesiąc trzeba sprawdzać rozliczenia bo kombinują gdzie tu skubnąć. Natomiast jak słyszę ile zarabiają ludzie w CN to szczerze współczuję.

@Fryderyk

Niestety kolejne kłamstwo, sa ograniczenia w zarobkach sprzedawców, magazynierów, kierowców, ph, kierowników. Tylko dyrektorzy ich nie maja. Napisałeś kłamstwo. Tyle nawet brutto na umowie nie masz bo większość ma 2800????, a po pierwsze kto Cię zatrudnia... Nie kłam Pinokio ????

Pytający
@Fryderyk

Za ile godzin pracy taka wypłatą? Czy całość wypłaty jest przelewana na konto i czy od całości wypłaty są odprowadzane składki, czy są płatne nadgodziny i soboty oraz czy są jakieś benefit np karta multi sport lub opieka medyczna ubezpieczenie na życie itp? W konkurencji zarabiam więcej normalna ilość godzin, nadgodziny płatne dodatkowo, cała wypłata na konto i pełen socjal, karty, opieka, ubezpieczenie wczasy pod gruszą i inne a wypłatą średnio 4500. Pracuje na ladzie. Koledzy na magazynie mają koło 3700. Kierowcy 3000.

XD
@Pytający

@Pytający niestety w tej firmie nie ma socjalu. Chyba, że dla niektórych pączek na tłusty czwartek się liczy... Karta multisport i prywatna opieka medyczna to raczej marzenia wszystkich pracowników Gordona, które na pewno się nie ziszczą!

OBECNY (jeszcze) PRACOWNIK
@Fryderyk

4 tyś w górę? Gdzie Ty tyle zarabiasz? Chyba toruń lub włocławek gdzie mają około miliona obrotu na miesiąc. Fakt jest taki że w tej firmie oszczędza się na ludziach, pracownicy z długoletnim stażem odchodzą ponieważ nie są należycie wynagradzani. Lamusy bez doświadczenia przychodzą i pracują za taką samą stawkę. Soboty oraz nadgodziny liczone są po najniższej krajowej. Brak dnia wolnego za pracującą sobotę (chyba że postraszysz inspekcją pracy) Po zwolnieniach w pandemii covid-19 ilość pracy na głowę wzrosła, wynagrodzenia zaś spadły. Odpowiedź koordynatora na to: ciesz się że masz gdzie pracować.... Odeszło już bardzo wiele osób które pracowały od nastu lat nie widząc perspektyw na godziwe warunki pracy.

Eses
@what?

Nawet brutto na umowie tyle nie ma. Bo(usunięte przez administratora)wie o co chodzi w tej wypłacie. Wala wszystkich i to rowno.... a i tak(usunięte przez administratora)zarobisz brawo CN

@Eses

Hmm.. to w co w takim razie wierzyć? Podawane przez Was informacje są naprawdę różne.. Nie wiem sama co mam na ten temat myśleć... Mógłby ktoś rozwiać moje wątpliwości i napisać sprawdzoną informację odnośnie tego na jakie wynagrodzenie można liczyć w Gordonie?

Ra890
@Monika

Lipa koleżanko.Brak sichalu to raz ,brak prywatnej opieki to dwa,umowa zlecenie i 200-220 h za 1800 zł ,robisz nie po 8 a po 10 h ...i niewazne czy nie mozesz bo masz zostać i koniec .Ta firma spadła na .. Polaków już nie ma co uciekają z tamtąd ,Mi sie udalo znalesc zajebista pracę z dibrym hajsem i bogatym socjalem...ram nawet toalety czy pomieszczenia by zjesc w spokoju śniadanie nie ma więc o czym my gadamy?

Miki
@Monika

Wydaje mi się że zależy od oddziału, stanowiska i szczęścia;) W moim przypadku kierowca, umowa zlecenie, 10h dziennie +nieodpłatne soboty,nieistniejące premie. 2200 netto. Kierownictwo traktuje pracowników jak upośledzonych umysłowo,zgłaszane problemy są bagatelizowane.

Orientuje się ktoś jak wygląda praca i zarobki kierowcy/magazyniera w oddziale Ostrów Mazowiecka?

Jan

Pracujesz lub pracowałeś w Gordonie? Jestem ciekaw czy obecnie warto tu aplikować, powiesz mi coś na temat firmy? Ile się tu zarabia i jaka panuje atmosfera w zespole?

klient

Była dziewczyna w wielkopolsce przed chwila. Co sie z nia stało ? Uśmiechnięta blond włosy. Zmienili jej rejon?

Wielkopolska
@klient

Jak z Jarocina to się zwolniła. Bardzo szybko przejzala na oczy i brawo dla niej.

Klient
@Wielkopolska

Marta albo Magda miala na imie. Ktoś wie czy pracuje w innej firmie na tym terenie?

Obcy
@Klient

Nie pracuje w innej firmie i napewno nie w tej branży.

Gazo
@Klient

ona w lesznie tez była niestety przez chwile

Szef Kuchni

Szybki

2+2*2

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Mariola

Witam interesuje mnie praca na magazynie w Rudzie Śląskiej czy może się ktoś wypowiedzieć ? Temat zarobki, czy po okresie próbnym jest szansa na przedłużenie umowy ?

Jan

Pracujesz w Gordonie? Jak oceniasz poziom wynagrodzeń w tej firmie? Czy stawki są konkurencyjne? Może podasz mi jakieś widełki płacowe dla nowych pracowników w tym miejscu? :)

Białystok

Najgorsza firma w jakiej przyszlo mi pracować, zostałem (usunięte przez administratora) dosłownie na wszystkim na pensji na aucie na kilometrach na promocjach itd. Dyrektor regionalny to jakaś kpina tylko więcej więcej i więcej ale od siebie nic. Nie polecam pracy w tej firmie za nic w świecie.

Skoda Fabia

Jaka firma będąca na skraju inwestuje w nowe auta, a no taka która chce to ukryć i zatuszować ze niby wszystko jest ok a jest tragicznie. KW co ty człowieku wyprawiasz Ty w towar zainwestuj i w ludzi bo niedługo nie będziesz miał ani czym ani kim handlować. Skody Fabie nowe kupujesz a ludzi masz za nic. Czujniki GPS nawet w siedzeniach montujesz zeby karać jak ktoś za mocno bąka puści. Śmiech śmiech śmiech.

Jan

A powiesz coś o stawkach w Gordonie? Jak sądzisz, warto tu aplikować? :D Podaj jakieś plusy z pracy tu! :D

Pracuś2

Ty chyba jaja sobie robisz jaka normalność, tu nic nie jest normalne, więc jak tak piszesz to chyba jestes jakimś przydupasem w tej bandzie.

Parys

Lepiej niech nie wracają, bo znowu się pogorszy????

Bosch

Mistrz!

Łysy paweł

Wiadomo kto daje te smutne buźki magazyn bez was ma się lepiej.

Mam

Podobno Marian poszedł do konkurencji i nie wróci

Naiwniacy

Obudzić się zanim doprowadza ta firmę do ruiny ,wtedy nikt nie będzie miał pracy .

CN

Czuć że atmosfera zmieniła się na lepsze. Widać światełko w tunelu. Oby tak dalej

CN2
@CN

A czy światełka w tunelu nie widać jak zbliża się najgorsze? Ludzie nic się nie zmienia to tylko pozory zeby ludzie nie uciekli do czasu sprzedaży firmy.

Kla

Dostałam właśnie prace na pełen etat na magazynie. Jestem zadowolona

Magdalena

Chciałam zapytać o jakość produktów, które wychodzą z tego miejsca. Warto kupować w hurtowni Gordon? Jako osoba fizyczna mogę liczyć na zniżki?

Atpok

Manipulantem… ???????????? Jest po prostu bardzo dobrym fachowcem. Manipulanci i nieroby poleciały z roboty. Dobrze ,że jest w HM i rozwija tą firmę. Dzięki niemu są koordynatorzy handlowi, są konkursy - najlepszy handlowiec itp. Dużo się można od niego nauczyć. Więc prawda jest zupełnie inna niż piszesz ????

Forever

Ja po tym jak dostaliśmy najniższą krajową rzuciłem papierami, sprawę dał do sądu o niepłacenie nadgodzin i wygraliśmy! Odprawę wypłacili i nadgodziny z nawiązką a w dodatku P.Zmarzły przy tym wszystkim poleciał z roboty..

ByłyJuz

Pracowałem 12 lat... Dużo się zmieniło i to na gorsze, nowe "Władze "robią czystkę, mają ludzi za nic , rozwalają dobrze działające oddziały, zabraniają zatrudniać np . magazyniera bo za mało zostanie zysku dla dyrektora ... Jest tragedia , i wszystko idzie do zamykania oddziałów . Co do wypłat -cięcia bez podania przyczyn !

Nict

Niestety, brak pomieszczenia do spożycia posiłku, toaleta uwłacza, bałagan na magazynie, uszkodzone posadzki, towar wszędzie i wymieszany, samodzielna obsługa pieca CO na groszek, który stoi obok towaru, kartonów, itp., brak normalnej rampy dla aut, zbieranie i składanie towaru to chaos, ... wypłata szok, ....

Smiech

Brak towaru,brak logistyki,brak ludzi do pracy.Bałagan i zamieszanie. To nie wróży nic dobrego.Kontrahenci nie traktują Nas poważnie A konkurencja się z Nas śmieje.Jak to mówią głową muru nie przebijesz, trzeba stąd uciekać do firmy gdzie będzie wszystko poukładane -typu IC,AP,Elit.

Kraw
@Smiech

Tak tak bo w tamtych firmach est (usunięte przez administratora) . już to widze , wszedzie jest podobnie

Były ap
@Smiech

W ap wcale nie jest lepiej. Zarobki najniższa chyba ze jesteś lizusem to pare zł więcej dostaniesz. Plany nie realne. A jak jakimś cudem wyrobisz to później 3 miesiące lub więcej napewno nie wyrobisz. No i samochód jakiś stary rupieć. Tak ze. Hmmmm.. No sam nie wiem. Podejrzewam ze to jeden karabin czy ap czy Gordon. Jak ic i elit funkcjonuje to nie mam pojęcia. Podejrzewam ze podobnie. Ale odszedłem do innej branży. I co mogę powiedzieć branża motoryzacyjna jest nastawiona na wyzysk. Na plus mogę powiedzieć ze można się wiele w niej nauczyć co można wykorzystać u normalnych pracodawców.

Smiech
@Kraw

W tych firmach jest wszystko poukładane, muszę Cię zdziwić. Kierownicy poszczególnych oddziałów pilnują żeby wszystko funkcjonowało poprawnie.Natomiast Gordon żyje sobie własnym życiem.Jeden magazynier na cały odział, sprzedawcy którzy muszą odbierać telefony rozliczać płatności, kierowców biegać po magazynie że by wydać towar klientowi.Zdarza się bardzo często że Kierownik też siedzi na lądzie odbiera telefon. Parodia a nie firma.

WALDI
@Smiech

Nawet ludzie z Ukrainy nie chcą tu już pracować:/

Heee
@WALDI

Bo tego nie mozna nazwac pracą tylko jakimś bagnem! Osoby które prowadzą magazyn to totalna klęska(wydawka,rozkladanie,przyjmowanie). Tylko zastraszanie i tak w kolko. Nic nie trwa wiecznie

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. - Szubin

• Jak się pracuje w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 19 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.