Opinie o gordon.com.pl/ - A MOTORYZACYJNA „GORDON” SP. Z O.O. w Szubin

Opinie o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.

Sprzedaż

Jakie wynagrodzenie dają na sprzedawcę w Warszawie? i jak to w gordonie jest z tymi premiami

MY
@Sprzedaż

Jakimi premiami, o czym ty mowisz ?

Magazynier
@Sprzedaż

To tu są jakieś premie ?

Tt
@Magazynier

Wyobraź sobie, że są tylko trzeba robić coś więcej niż pikać skanerem

Szymong

Jak tam sytuacja w centrali, kogo nie ma ? A kto się pojawił ?

Ahmed
@Szymong

Też mnie to ciekawi.

obecny

Co się dzieje w firmie ?

Mama
@obecny

Pan Prezes wyzdrowiał. Przejrzał na oczy i robi porządki! Brawo Panie Prezesie. Murem za Panem

Sallary macarena

Szef Kuchni

Szybki

2+2*2

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Brak

Premie kwartalne zostały wypłacone!!!!

Zoi
@Brak

KOMU...?

@haha

I to jest tak naprawdę obiektywny i prawdziwy wpis...

Prawda

Hurtownia ma się dobrze i jeszcze dlugoooo tak będzie.

Fan

Prezes istnieje i ma się całkiem dobrze

Kalop

Po co takie brednie piszesz? Nie ma żadnych przepychanek! Prezes jest tylko jeden i ma się jak nigdy dotąd

Wiem

Oj ,Ty się o jego sufit nie martw! Gdybys miał choć polowe takiego sufitu to byś tu nie siedział a na Bahamach

Magazyn

Co ,zazdrościsz ?

Kalop

Dlaczego tak piszesz? Tu się bardzo dobrze pracuje.

Mama

Nikt nie ucieknie a wręcz przeciwnie. Jak jeden z drugim tacy mądrzy to niech odejdą. Zobaczymy gdzie znajda robotę

Bojowy

Żal zenada szkoda czasu na te brednie i obiecywanki. Ludzie uciekajcie raz dwa poki możecie

Jakub

Pracowałem dla jednego z oddziałów tej hurtowni przez równe 3 miesiące na śmieciówce. Kierownik mojego oddziału i załoga - naprawdę spoko ludzie... ale nie po to chodzi się do pracy. Obiecywano "atrakcyjne wynagrodzenie", a skończyło się na minimalnej krajowej i obiecaniu 200 zł na rękę więcej jeśli przejdę na umowę o pracę...Oczywiście co druga sobota obowiązkowa i nawet grosza więcej za przepracowaną sobotę. W skrócie: Musisz przyjść przykładowo na 3 godziny do pracy i dostaniesz za to jakieś 40 zł na rękę minus koszt paliwa i zostanie Ci na "czteropaka". Pierwsza wypłata nie dość, że po terminie to jeszcze się nie zgadzała o prawie 200 zł. Brak jakichkolwiek odcinków od wypłat (nie wiem nawet ile mi potrącono i za co). Załatwienie jakichkolwiek formalności z kadrami np. dopisanie dziecka do ubezpieczenia graniczny z cudem. Pomimo podpisania umowy w pierwszym dniu pracy, prawie 3 tygodnie nie byłem zgłoszony do ZUSu i nie miałem z tego powodu ubezpieczenia zdrowotnego. Aktualnie z końcem miesiąca zakończyłem pracę, jest 15 marca, a nadal nie otrzymałem wynagrodzenia za luty. Wieczne telefony i kłamstwa, że "przelewy już wyszły i na pewno dostanę pieniądze na konto". Brednie na całego. Sprawa zapewne skończy się w PiP. Szczerze nie polecam tej firmy, typowe korpo, które nic sobie nie robi z pracowników.

Artur
@Jakub

Dokładnie tak samo i ja mialem. W ogłoszeniach umowę o pracę dostaniesz i nawet brutto ujdzie jak na początek, na rozmowie już była śmieciówka ale na miesiąc jak dobrze pamiętam a w pierwszym dniu przy podpisywaniu umowy ( znaczy wypisywanie karteczek ) już na kwartał. To było dobre :) na magazyn się załapałem... supeeer. Przychodzę do roboty skaner w łapy ''tam masz guziki'' i tyle :) całe szkolenie, 3 minuty.Ja tam 3 miesiące nie wytrzymałem,wyczaiłem nosem co się tam rodzi szybko i się pożegnałem z nimi.

Artur
@Jakub

Jeszcze pracownik

Nie polecam pod każdym względem. Jest wiele lepszych firm.

Dzień dobry A jak wygląda praca PH w tej chwili w firmie w Warszawie? Jakie zarobki, obowiązki i czy jest samochód służbowy? Proszę o informację z góry dziękuję

Yogi

Na jakie zarobki mogą liczyć kierowcy w tej hurtowni? Poszukują do Żyrardowa ale nie wiem czy się opłaca składać CV

Bębenek

Lepiej rozdawaj towar "za darmo" i miej pretensje do wszystkich, że nie chcą za to płacić

@Bębenek

Widać że musisz być z "nowej ekipy" skoro nie masz pojęcia o czym pisze Twój przedmówca.

Bębenek

15 lat to faktycznie "nowa ekipa". Chcielibyście pewnie premie za nic nie robienie? Nie twierdzę że jest idealnie, bo nie jest. Ale każda hurtownia żyje z zysku, nie z gadania. Czasy, gdy się dostawało hajs za przysłowiowy "za***dol", byle sprzedać, nawet nic nie zarabiając dla firmy, już się skończyły. Niektórzy widzę nie mogą się z tym pogodzić.

swierzak

Co tu dużo mówić zaczynasz od zlecenia później być może uda się umowę o pracę. Obiecywanie złotych gór a później okazuje się że nic z tego nie ma bo co "za mało sprzedajesz". Wciąż te same bajki i kolejne rozkazy które "MUSISZ" wykonywać inaczej Ci wyżej się na Ciebie obrażają to jest wręcz śmiech na sali. Napewno nie polecam tego pracowacy liczą się tylko i wyłącznie słupki a nie człowiek powodzenia dla przyszłych pracowników ale szczerze przestrzegam przed pracą w tym kołchozie

@swierzak

Widocznie cienki z Ciebie sprzedawca

Ola

Najlepsza jest tabelka za co zabierają kasę byście się uśmiali Tomasz .... Ma swoich dwóch psiaków i zabierają za co popadnie a kasa marną nie polecam tej firmy ja już szukam innej pracy to świeta prawda że mówią że to najgorsza firma w kujawsko-pomorskim

Jakie warunki pracy, zarobki, benefity są w firmie Gordon czy umowa na okresie prubnym to zlecenie lub samozatrudnienie?

Mario
@Zainteresowany

Najniższa krajowa umowa zlecenie 3 miesiące a biegasz jak piesek nie polecam

Jan
@Mario

To biednie, faktycznie... ;( Potem chociaż normalnie UoP dają czy dalej śmieciówki?

Marko
@Jan

Ludzie piszą o zleceniach widze ;/

Jancio

Jakie są teraz wynagrodzenia i umowy na poszczególnych stanowiskach może ktoś napisać ?

Xxx

Na której placówce?

To prawda. Przez 5 lat pracy tylko raz dostałem bryloczek na święta.

kokos
@Adam

oo a my dostaliśmy wypowiedzenia na święta :D

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. - Szubin

• Jak się pracuje w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 19 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.