Remark-Kayser

Opinie o Remark-Kayser

biznesmen

21.04 pytałem w sprawie tworzyw sztucznych transportu,czy możecie mi odpowiedzieć?jest to dla mnie ważny temat,będę wdzięczny,z góry dziękuję

dyzio

ha ha ,a co na to pan ochroniarz ?

pracownica

A ja proponuję spokojniejsze i wygodniejsze rozwiązanie,trzeba poprostu lekko się schylić i przejść pod szlabanem

biznesmen

Jako uzupełnienie do mojej powyższej informacji - moim atutem jest dysponowanie w mjej firmie drugim działem,który zajmuje się usługami transportowymi.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Remark-Kayser? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
biznesmen

Jakiego rodzaju tworzywa sztuczne przetwarza wasza fabryka ? interesują mnie tworzywa termoutwardzalne.Kupuję również różnego rodzaju odpady od wtryskarek,zużyte części nadające się do przemiału a nawet różnego rodzaju folie.Będę wdzięczny za udzielenie informacji

kolega

A ja życzę dalszych Gazel sukcesu ,dalszego rozwoju,a koleżąnkom żeby były nadal takie fajne i ładne.Wesołych Świąt

A ja chciałem życzyć wszystkim moim kolegom i koleżankom radości na święta i mokrego dyngusa.Dużo uśmiechu

kaśka

Pracowałam w sprzedaży w wielu firmach przez wiele lat ,to rzeczywiście ciężki kawałek chleba.Każdy walczy z zaangażowaniem o swój kawałek terenu

konkurencik

Każdy ma swój obszar działania i jego broni.Tzw. walka o rynek.Trzeba się mocno gimnastykować ,żeby się utrzymać

konkurencik

kasia

jest sporo różnych autobusów.W internecie można znależć informacje

dojeżdżający

Panie Krzysztofie,z pętli na ogrodach odjeżdża autobus nr. 01 .Ztego co wiem są jeszcze inne ale nie znam numerów.Proszę zapytać kierowcy ,oni są dobrze zorięntowani.Tablica informacyjna jest na pętli na Ogrodach

Krzysztof

Jakimi liniami autobusowymi można dojechać do Batorowa? Szukałem na rozkładzie MPK, ale chyba żadna miejska komunikacja tam nie kursuje.

Znalazłam nazwę ,,Amazon,,amerykańska firma,powodzenia

Znalazłam nazwę ,,Amazon,,amerykańska firma,powodzenia

bezik

Ten problem dotyczy dzisiaj wielu osób.W rejonie Tarnowa Podgórnego /Sady/ powstaje firma logistyczna ,która ma podobno zatrudnić około 5 tysięcy ludzi.Nie wiem ile w tym prawdy ale warto sprawdzić.W każdym razie powodzenia

poszukiwacz

Też szukam pracy. Może coś dla mnie macie na produkcji? Podejmę się każdej pracy.

bezrobotny

Pilnie poszukuję pracy. Jestem bez wykształcenia, ale mam zdolności manualne i mogę podjąć każdą prostą pracę produkcyjną, mogą to być prace porządkowe w magazynie, ręczny załadunek i rozładunek mniejszych samochodów dostawczych. Jestem gotowy, żeby podjąć pracę w systemie 2 a nawet 3-zmianowym. Czy możecie mi pomóc?

pyzio

Rozumiem bramy ,szlabany i wartownie ,ale czy pracownicy muszą chodzić dłuższą drogą do autobusu? nie można tego jakoś rozwiązać?

ombuds
@pyzio

# dojście do autobusów: temat w opracowaniu, operatorem autobusów jest TP BUS czyli gmina Tarnowo Podgórne i wszystko zależy od ich przychylności

Zostaw merytoryczną opinię o Remark-Kayser - Batorowo

• Jak się pracuje w Remark-Kayser?

Zobacz opinie na temat firmy Remark-Kayser tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Remark-Kayser?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Remark-Kayser