Opinie o SOR-DREW S.A. w Świętochłowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SOR-DREW S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SOR-DREW S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opakowania, etykiety, folie, taśmy - produkcja palet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SOR-DREW S.A. w Świętochłowice

T.I.H.S.

Atmosfera do bani, ludzie falszywi (albo uslyszysz jakies farmazony które nigdy nie mialy miejsca albo wlasnie rozmawiasz z "bogiem obróbki") co tyczy sie jednostki/ek. Jedno jest pewne, wchodzac do działu technologicznego troche to glupio brzmi lecz dowiesz sie jak jest tam "grubo" Ogolnie odradzam bo to jeden wielki (usunięte przez administratora) ktorego nikt nie potrafi ogarnąć.

Kulos

Zgadzam się z przedmówcą, jedyne co można dodac to brak jakich kolwiek narzędzi obróbczych (nie wiem czy ktos ma premie naliczana od spadku zużycia narzędzi lecz obrabiać musisz mieć czym). "Na poczatku byl chaos" tutaj chaos jest constans. Aaa i sprostować muszę kwestię dotyczącą technologii, chlopaki są na prawde kreatywni. Wymyslili nową grę, strzelanie z gumki w hmm budzik? Jesli lubisz byc obrażanym, pracowac w nie miłej atmosferze za psie pieniądze to zatrudniaj sie jak najszybciej może jeszcze zdążę Ci uscisnac dłoń.

@Kulos

Z tymi narzędziami do obróbki nie jest tak źle. Facet który się tym zajmuje naprawdę się stara ale niestety zużycie narzedzi przez operatorów w głupi sposób jest kolosalne. A jeśli chodzi o kreatywność to chłopaki mają. Nie wszyscy, ale nie warto, bo kreatywność niestety nie jest w cenie. Możesz się nakombinować ale na koniec i tak laury zbierze ktoś inny (przypinanie sobie zasług innych opanowane do perfekcji) i skończysz jako głupek (jak ktoś to ujął wcześniej) z ciekawą ksywą. Zatrudniając się miej to na uwadze.

robert

Ostatnio jeszcze w biurze w Świętochłowicach mają ok 10 st Celsiusza, żona dziś przyszła z mega katarem, ale na zwolnienie nie może pójść bo boi się że ją zwolnią

Jakis tam

Masakra mialem 12zl na reke dojezdzalem z katowic na rano jeszcze potem ladowalem tiry na 18 bo nie mieli ludzi i zostalem zwolniony z tego powodu ze sie upomniale o premie wszyscy dostawali a ja nie a druga sprawa ze niby ludzie narzekali na mnie a z kazdym gadalem i bylo wszystko ok ludzie jak robili na chropaczowie tak zwani brygadziscie to byli spoko teraz kazdy kabluje do kierownikow zeby mieli kase tak zwane lizanie dupy jak to w kazdej firmie odradzam wam tam prace

Leszno
ozi

Masakra z tą firemką niby na poziomie ale ludzi nie doceniają.... pracowałem presz aas za 11,50 a przeszłem d nich na marne 9 zyla masakra a gadali ze na tej samej stawce conajmniej i premia jak co min 5proc a tu nic i jeszcze komentarz ze sie ie wykazuje to sie nie ma ale jak przed podpisaniem umowy bylo ok tak jak umowe sie dostalo to juz nie to samo.... kontrola pip gdzie ty masz oczy....?

Siso

Pracowalem w sor drew na wozkach przez agencje aas stawka 10 zl przeszlem pod firme ipan krzysztof boschdal mi 8.5 nic siecej nie dal i nie da praca nie jest za fajna atmosfera masakra a ludzie jak to ludzie smieja sie i wogule jak cos zrobisz nie tak a na koniec jak chcesz podwyzke albo premie to ci powie jak sie nie podoba to tam jest brama pozdro dla tych co tam chca robic nie polecam wogule

drwal

wyzysk i płace jak w sredniowieczu za taka ciężką prace najnizsza krajowa a oni zgarniaja kokosy stawki 8.50 ma ponad 80% procent załogi przypuszczam ze były by niższe tylko na umowe o prace już nizsze nie moga byc premie he 5% smiech na sali . w tej firmie pracownicy to białe murzyny którzy maja tylko pracowac , robic nadgodziny za które nikt nie płaci poza podstawową stawka podweżki zapomnij przecież to taka biedna firma lepiej sie nie odzywać bo odrazu zostaniesz zwolniony przez towarzystwo z biura które nic nie robi tylko siedzi i je ciastka za pieniądze pracowników. szkoda czasu i słów

do tr

Chyba ci sie firmy pomylily jak juz to operatprow dzialu produkcji drzewnej koles potrzebuja i wiecej niz 9,5 nie dadza ci....

radzio

Jesli podchodzilas juz do procesu rekrutacyjnego i go nie przeszłaś to sobie odpusc bo nie masz szans. Wymagania wygórowane a płaca minimalna by im odpowiadała abys im zaspiewala na poczatek albo bys sie zrzekła jako wolontariat to moze i by cie przyjeli a jeszcze lepiej jakbys byla z kregu znajomych ewentualnie znajoma znajomych to moze.....

radzio

Nie doceniają w ogóle pracownika nic tylko wyzysk. Dobrze płacą jak wyrabiasz nadhgodziny czyli w sumie musisz charowac jak dziki wół żeby sowicie zarobic operator cnc 9,5/h normalnie śmiech na sali i to za fachowca a taki technilog grubas co praktycznie nic nie robi ino szprecha lazi i komentuje zarabia ok 8-9 tysakow za 8 odbebnionych godzin. Klika prezesa stacza firme na samo dno. Ekipe ze Świętochłowic nazywają hołotą a Zabrzanian to swoimi pracownikami. Wstyd Marcin wstyd!!! Ciekawe czy Sorek wie tak do konca co ty wyprawiasz z firmą.... Zamiast zatrudniać swoich ziomkow - zacznij wartościowych pracowników co poswiecaja sie pracy a nie kumoterstwie.

maxx

Praca w tej firmie to strata czasu i zdrowia.Rekord godzin przepracowanych to 520 to może i było 3000 zł wypłaty.Raymond dalej rano straszysz pracowników że zatrudnisz Ukraińców za 3 zł za godzinę.Dalej 80 procent załogi robi na czarno.Przecież tam już pracowało całe miasto i ościenne a po roku pracy za grosze będziesz już jednym z dłuższym stażem w tej firmie oprócz paru nadzorców.Dalej palicie oponami i śmieciami po nocach w kotłowni.

hmm nogi na blat słuchawki na uszy nieróbstwo totalne i 3500 do 4000 tysi jest tylko trzeba trochę posiedzieć w pracy Nawet jak coś zmaścisz w programie to luz Odpowiada operator za 1600 na/mieś że nie sprawdził programu.

KARL

Zarobki marne 8-9-10zł na maszynach CMC na stolarni stawki zaczynają się od 6zł na/h, a CV najlepiej złożyć przez kogoś Kolesistwo Po ostatnich zmianach personalnych tragedia .Dyrektor technolodzy kontrola jakości to towarzystwo wzajemnej adoracji Nie Polecam.

Kris

Wykorzystują ludzi i naśmiewają sie z nich. Fałszywi ludzie i (usunięte przez administratora) Zarobki Marne. Nie doceniają ludzi po studiach.

Zostaw merytoryczną opinię o SOR-DREW S.A. - Świętochłowice

• Jak się pracuje w SOR-DREW S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SOR-DREW S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SOR-DREW S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SOR-DREW S.A.?

Kandydaci do pracy w SOR-DREW S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SOR-DREW S.A.
3.8/5 Na podstawie 66 ocen.

SOR-DREW S.A.