Thoni Alutec Sp. z o.o.

Opinie o Thoni Alutec Sp. z o.o.

Byki

No pracuja co chwile nieznane twarze którzy przychodzą na miesiąc dwa i widzą co jest grane i uciekaja jest pewna grupa ludzi co ma dobra kase bo tylko umieją stac przy maszynie

Cnc

Każdy tak narzeka a firma dalej jest i ludzie pracuja

Masz kolego racje ich podwyżki wiążą się z obniżka plac niby podnoszą a dalej tyle samo na wypłatę i najniższa krajowa tyle co rząd podnosi no muszą zdać i tyle firma ma obrót milionowy a mrówki co zamieszkają nie mają z tego nic cyrk na kolkach płaca niska a wymagania z górnej polki i później zastanawiają się czemu ludzi nie mają do pracy udają że nie widzą tego problemu że płacą takie niskie wynagrodzenie

Ramzes

Dobrze że stamtąd poszedłem bo dalej bym się kisil za marne pieniądze i byl ponizany firma niby światowego formatu a technologia i zarządzanie na poziomie bardzo niskim dziecko z podstawowki by lepiej zarzadzalo niż Ci pseudo panowie co mają węża w kieszeni

wysłałem cv, zadzwolini. Na rozmowie pokazali co będę robić i to wszystko.

gdzie pracowałem

Ramzess

Powiem tak praca na alutku dwojce to jeden wielki wałek sygnalisci i dip.... którzy nic nie umieją w życiu zrobic tylko odnosić do kierownika A ten lubi takie osoby jeśli chodzi o pieniądze to sa żałosne na te robotę tylko tam zarabia rodzina Pana kto tam pracuje to dobrze wie kolesiostwo i pieniądze marne szkoda tam pracowac pozdrawiam wszystkich którzy pod..... pajace

Ramzes

Praca w tej firmie to porazka

Stefek

Ogólny chaos kadry zarządzającej na obróbce cnc porażka,(usunięte przez administratora).

Niestety, ale muszę stwierdzić, że ta firma to jedno wielkie nieporozumienie. Po podwyższeniu najniższej krajowej, tutaj nie ma żadnej waloryzacji pensji. Wszystko wypłacane w bonusach, a podstawą jest najniższa krajowa. Nie polecam tej firmy nikomu

Mirek
@Andrzej

Zgadza się, pracodawca nie docenia ludzi z doświadczeniem. Jedna z mozliwowci otrzymania podwyżki jest wypowiedzenie umowy o pracę wtedy zaczynają rozmawiać. Ile doświadczonych osób w ten sposób zaklad straci, wladciciel taka kadrę powinien za jaja powiesić

Pracuje w Thoni od jakiegoś czasu nie narzekam ani na tryb i formę pracy ani na ludzi z którymi wspolracuje praca lekka nie jest ale jak dla mnie nic innego w obecnym momencie by mnie nie interesowało.Takze sa ludzie którym taki system się podoba a sa tacy co boją się ubrudzić.

nick

Niestety zrównoważenie płac doprowadziło do masowych zwolnień pracowników z doświadczeniem. Szkoda, że podział obowiązków nie jest tak zrównoważony, dochodzi do sytuacji, że nowi pracownicy zarabiają kilkaset złotych więcej od pracowników z wieloletnim doświadczeniem.

EasyRider

Finansowo dobrze. To tyle z plusów. W Alutec obowiązuje selekcja negatywna- im większy cham,prostak,idiota i prymityw tym bardziej dopasuje się do klimatu,środowiska,atmosfery. Z uwagi na to kultura pracy,etyka pracy to tylko darcie mordy i szereg wulgaryzmów. Alutec afiszuje sie z podkreślaniem iż kierownicy wywodzą z niższych szczebli co ma niewąpliwie plusy ponieważ ten pracownik zna się na pracy natomiast ten sam pracownik będąc jak wspomniałem najprawprawdopodobnie chłopem o wąskich horyzontach nie potrafi myśleć abstrakcyjnie,kreatywnie,przekazać wiedzy ,rozwiązywać problemów- jest skażony już tym wzorcem myślenia towarzyszy od szlifierek,odlewni etc.

Pan Pieniążek

Czy będzie rewindykacja podstaw płacowych? Mamy czekać aż inflacja zje nam połowę wypłaty? Ludzie ogarnijcie sue bo sami będziecie stać przy piecach.

Vdj
@Pan Pieniążek

Ponoć pracownicy tej firmy tyle zarabiają, że im inflacja czy inne podwyżki rządowe są niestraszne. A tak na poważnie, to oczywiście podwyżki dostaną wybrańcy a reszta niech se radzi.

Macko
@Vdj

Kierownicy nie mają co narzekać skoro dostali dodatki za tzw walkę z cividem ok 20 tys. na osobę. Zwykłemu pracownikowi z wieloletnim stażem mogą zaproponować 300 PLN podwyżki.

Nemo
@Macko

Tak, tu jest klan wybrańców.

Nemo
@Nemo

To prawda, tylko (usunięte przez administratora) maja szanse na coś sensownego, wszędobylski beton zagrodzi dalszą drogę :)

Ważne że liczą się znajomości, kto ma większe chody (umie lizać du.. E) ten ma lepsze stanowisko, mimo że jest po przysłowiowej podstawowce niz ten co zna się na robocie, nie pozdrawiam

Byczeq

Jakie znasz przysłowie z podstawówką?

Coval

To wszedzie tak jest cos ty sie z choinki urwał

Nikt

Nie trzeba (usunięte przez administratora) lizać, jak masz wykształcenie zawodowe budowlane to możesz zostać nawet kierownikiem np. wysylki ( tak jest na cnc) , do wyższego się nie przyznawaj bo dyro nie lubi

Witam czy na oczyszczalni pracują kobiety ? Na jakie stanowiska są przyjęcia?

@tv_Kwardy

Dzień dobry, czy będą podwyżki dla wszystkich pracowników? Kiedy można się spodziewać dodatku inflacyjnego? Wszystko rośnie a podwyżka 150zl netto raz na dwa lata to dramat.

Pudynk
@@tv_Kwardy

Podwyżki dostają wybrani. Ja po okresie próbnym miałem obiecane 2 stówy, których nie dostałem. Przypuszczam, że dla siebie wziął je lider z bożej laski. Za co? Chyba za donoszenie i spanie za wytaczarką od 5 do 7 rano.

@@tv_Kwardy

Gratuluje, że w ogóle coś dostałeś

Lakiernik

Pracuje trzy lata na rękę mam 3300 a jak przycisnę z nadgodzinami to 5 do 6 tysięcy jestem zadowolony

Zwykly robol
@Lakiernik

To gratulacje mieszkaj w robocie przez takich (usunięte przez administratora)własnie jak ty nigdy nie bedzie podwyżek bo po co dawać jak robol woli zostac

Obibok
@Lakiernik

To gratulacje mieszkaj w robocie przez takich harpaganow wlasnie jak ty nigdy nie bedzie podwyzek bo po co dawac jak robol woli zostać i sie jeszcze z tego cieszy a najbardziej sa zadowoleni pracodawcy ze znaleźli wkoncu g.a.m.o.n.i.a

Pablo

Nie jest źle. Robota jak wszędzie a cieniasów i nie dorobów to przyjmują w cel fascie. Nara

majster

Dzień Dobry . Szanowni "władcy"' Aluteku , najwidoczniej tutaj ktoś to czyta . Robole , mrówki mogą się wypluwać na produkcji opowiadać po 1000 razy brygadzistom, kierownikom co najlepiej zmienić na produkcji ,ale niektóre rzeczy zmieniają się dopiero jak ktoś odchodzi i pisze komentarz na gowork . Jak widzicie lokalny rynek pracy jest wydrenowany a wschodni już niedługo też będzie więc jak tu przyciągnąć i zatrzymać młodego pracownika np na taką oczyszczalnię? Mam tu na myśli kokile ,aczkolwiek część rozwiązań można wprowadzić też na innych działach . 1.Zrobić pojedyńcze ! kabiny z jakimkolwiek wyciągiem 2. Zrobić je w miejscu "chłodnym" a nie na środku odlewni ! Tak to odlewnia produkcja i tu się ciężko pracuje ale świat nie stoi w miejscu ,, a na stronie www piszecie , że jesteście najnowocześniejszą odlewnia ,, to chyba zobowiązuje ? 3. Wprowadzić przejrzysty system wynagrodzeń . MOJA propozycja : GODNA Podstawa , która POWINNA być waloryzowana raz w roku PRZYNAJMNIEJ o inflacje(krajowy wzrost cen i usług) o ile pracownik nie miał wpadek typu "dmuchanie" . Plus dodatek miesięczny zależny od frekwencji i od wydajności. 4. więcej żurawi lub suwnic , wciągarek dla najcięższych odlewów Podsumowując całkowicie przeorganizować oczyszczalnię no chyba że chcecie przyszli kandydaci maseczkę na ciało z pyłu aluminiowego ?

@majster

Dziękujemy za merytoryczną opinię. Pracujemy obecnie nad nowymi rozwiązaniami. Wprowadzanie zmian w tak dużej organizacji wymaga jednakże szczegółowych analiz i czasu.

Skiba
@majster

Czyli Panie Majster, nie próbowałeś rozmawiać z dyrektorem działu lub jego zastępcą albo z mistrzem, bo przecież BHP jest najważniejsze.

Jak wygląda w firmie stanowisko Specjalisty Lean ? Dużo jest ich na produkcji, czy w większości to siedzenie w tabelkach ? Trzeba mieć specjalistyczną szkołę i kursy czy można się nauczyć ?

Tłumoku
@Zainteresowany

Jak takie pytnia zadjesz to myslisz widocznie że z piekarza staniesz się specjalistą LEAN, Na tkie stanowisko trzeba mieć specjasistyczne studia podyplomowe a do tego doświadczenie, certyfikaty, Pasy Green BELT. Z twoją wiedzą i takim pytaniem zaprasazam na oczyszczalnię...

Również zainteresowany
@Tłumoku

Nie wychylałbym się z tym tłumokiem skoro piszesz o "pasie belt", widać dobrze płacą na tej oczyszczalni, że masz z czego pisać głupie komentarze ... Wystarczyło powiedzieć, że nie masz pojęcia, na czym polega praca na tym stanowisku i dać się wypowiedzieć komuś innemu.

J.

Superior czy Thoni Alutec? Gdzie lepiej? Jakie zarobki na start?

Rajmund
@J.

Ani tu ani tu. Wszędzie płacą podobnie, a atmosfera w robocie jest bardzo ważna. I uwierz mi, że w żadnej z wymienionych przez ciebie nie panuje dobra atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o Thoni Alutec Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Thoni Alutec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Thoni Alutec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 136.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thoni Alutec Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 17 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thoni Alutec Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Thoni Alutec Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Thoni Alutec Sp. z o.o.