Thoni Alutec Sp. z o.o.

Opinie o Thoni Alutec Sp. z o.o.

Też wszedłem na ich stronę i jest tam rekrutacja dla automatyka. Ciekawi mnie to, że chcą od kandydatów dyspozycyjności. I tu mam pytanie, o jaką dyspozycyjność chodzi? Wiecie, czy chodzi o prace w weekendy, o liczne nadgodziny, może o jakieś wyjazdy służbowe.

pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

macie już premie wielkanocną na koncie?

Do firmy aplikuje się poprze formularz na ich stronie, ale co dalej, jest normalna rozmowa kwalifikacyjna? Ja się grzeję na etat pracownika produkcyjnego jakby co. Wymagana jest punktualność, ale w razie co jakie grożą konsekwencje w przeciwnym razie? No i jaka kasa niech ktoś napisze.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy w Thoni Alutec Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Pracownik Produkcji umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 14 marca na GoWork.pl.

wysłałem cv, zadzwolini. Na rozmowie pokazali co będę robić i to wszystko.

gdzie pracowałem

Aga

Czy przyjmują kobiety do pracy

Cnc
@Aga

Oczywiście że tak, coraz więcej kobiet pracuje w alutecu

@Cnc

Super, ale do pracy na produkcji np. przy maszynach, czy chodzi głównie o administracji?? Bo widziałam ogłoszenia dla operatorów maszyn CNC, ale wolałabym pracować w biurze. Czy do tych posadach patrzą na płeć, czy jednak do pracy np. w kadrach nie ma to znaczenia?

Xyz

Liczy się wykształcenie, znajomość przepisów prawa pracy, języki obce. Płeć kandydata jest mało istotna.

@Xyz

A czy z tego zakresu wymagań na rekrutacji są jakieś zadania lub pytania? Czy wtedy kobiety mają tak samo płacone jak faceci, na tych samych stanowiskach? Jakie języki są tu preferowane angielski to wszędzie wymagają, ale czy jeszcze jakiś inny?

Na stronie mają informację, że mają zatrudnienie między innymi jako: formierz, wytapiacz, prostowacz, oczyszczacz, ślusarz, operator maszyn odlewniczych. Z tego co rozumiem to nie wymagają doświadczenia na żadnym z powyższych. Czy zatem któreś z tych stanowisk bardziej polecacie, choćby pod względem stawki czy liczby zmian, nadgodzin? Ponadto czytam, że dostajecie coś takiego jak dofinansowanie posiłków dla pracowników. Jaka to kwota miesięcznie na tę kartę lunchową idzie?

Praca

Witam, chciałbym zapytać czy przyjmują kobiety do pracy i co robią.

@pracownik

Witam Kiedy Będzie wypłacana premia świąteczna?

@@pracownik

A jak było w ubiegłych latach, kiedy ją wypłacali? Teraz jakoś obiecali w tym miesiącu czy z grudniową wypłatą? Jestem ciekawa ile macie tej premii. Każdy ma taką samą kwotę?

Co ze SZWAGROWYM ?

zawsze idzie z wypłatą

program poleceń pracowniczych, jak się kogoś nowego przyprowadzi i przepracuje on 3 miesiące to jest dodatkowa premia.

Aha

O ile ona wynosi ??

Karolka
@pracownik

Ekstra pomysł, ale tak na prawdę często można załapać się na taką dodatkową kasę? Czy na jednego pracownika przypada jakiś limit pracowników, których może polecić? Zastanawiam się czy jak taki polecony pracownik coś wywinie to nie obarczają winą tego polecającego....

Driver

Witam, czy warto iść tam na kierowcę c+e?? Pracuje/pracował tam ktoś??

Byly pracownik

Witam ile można dostac na start na stanowisku ustawiacza cnc orientuje się po prostu czy warto wrócić znam dobrze tamtą obróbkę

Sytuacja
@Byly pracownik

Też planuje wrócić na CnC na upetatora maszyn. Ile dostana na start ?. Robilem u wos ponad 3 lota.

@Sytuacja

A masz tu jeszcze znajomych i coś Ci wiadomo, czy to praca z wolnymi weekendami w stałych godzinach, czy jednak z grafikiem i zmianami? Bo, jak nie, to oby ktoś z pracowników się odezwał, też w sprawie, ile maszyn można mieć do obsługi i czy narzucają tempo pracy, czy spokojnie robi się swoje?

Elektryk

Witam. Widzę ogłoszenie na Elektryka/Automatyka. Jak wygląda praca na tym stanowisku? Ile może dostać $ pracownik z 7 letnim doświadczeniem na takim stanowisku. Obecnie pracuje w "konkurencji".

Czy w Thoni Alutec Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

A w ogóle trudno się tu do pracy dostać? Czy są jakieś etapy rekrutacji i na czym one polegają? Ja z reguły, jak otrzymywałem robotę, to po rozmowie z właścicielem. A sądząc po wymogach mógłbym się ubiegać o fuchę Automatyka - Programisty robotów przemysłowych oraz PLC. Wytłumacz mi też jedną rzecz. Piszą o awansie, że jest taka możliwość i że 70% ludzi że średniego i wyższego szczebla jest po rekrutacji wewnętrznej. Naprawdę tak tu jest?

Dostałem pracę, bardzo prosto było, dziewczyna z działu kadr wszystko mi na rozmowie wyjaśniła, od razu powiedziała co będę miał robić i poszło.

Zofia
@Tomek

Tylko jedna osoba prowadziła rekrutacje czy było ich więcej? Pamiętasz może jakie pytania padły? I tak swoją drogą ile czasu czekałeś na feedback po rozmowie?

Cnc
@Zofia

Rozmowa przebiega dosyć płynnie, ochrona dzwoni do przyszłego kierownika, i wysyła Cię na konkretny dział, kierownik wychodzi i wiadomo że zapyta o kwalifikacje ale bardziej są to pytania grzecznościowe, no chyba że do biura na technologa czy specjalistę to wiadomo że trzeba pokazać co się umie, ale ogólnie decyzja jest podejmowana juz na rozmowie i bardziej to jest formalność

Szkolenia na CNC na TA2 są fajnie przygotowane, pewnie zależy dużo od tego kto szkoli, ale jak dla mnie spoko! Krzysiek wymiata!

Szkolenia CNC ?

Romek

W dziale na TA1 gdzie zatrudniają do pracy są spoko ludzie, tam gdzie cv się zawozi, wszystko powiedzą i wyjaśnią. No chyba, ze się nie umie ktoś zachować :D to wtedy nie bardzo :D :D

@Romek

Tu pracuje dużo bardzo fajnych osób - jestem na odlewni. Ale trafiają się też janusze ???? jak wszędzie. Jak słyszę od znajomych z innych firm to wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma ????, w TA nie jest źle jak chcesz pracować.

Łysy
@pracownik

Robiłem przez kilka lat w Alutec ale znalazłem robote jako kurier i sie zwolniłem jednak po roku stwierdziłem że to nie jest robota dla mnie i chcewrócić do Alutec przyjmą mnie czy nie ?

@Łysy

Zachęcamy do kontaktu pod numerem 158149816.

Tomasz

Dzień dobry mam pytanie szukam pracy jako operator wózka widłowego z uprawnieniami UDT na wózki czołowe ile wynosi wynagrodzenie netto na umowę o pracę na okres próbny nie jestem ze Stalowej Woli ale po otrzymaniu pracy jestem w stanie się przeprowadzić

Pan Paweł

Witam jakie zarobki jako operator cnc?

Mazix

Witam, na jakie wynagrodzenie mogę liczyć jako elektromechanik utrzymania ruchu? I jakie macie ogólnie opinie o pracy, piszą ze praca ja 1 zmianę i jestem bardzo zainteresowany, proszę o jakieś opinie.

Nela
@Mazix

A ja tez mam pytanie. Czy jak ktoś ma doświadczenie na tym stanowisku około 9 lat, to jest jeszcze opcja awans w przyszłości? Można rozwijać się z czasem na wyższe szczeble?

cnc
@Nela

większość brygadzistów, liderów i kierowników to awans wewnętrzny.

Pola
@cnc

Hej, a ja widziałam, że szukają teraz lidera projektu. To jak jestem z zewnątrz to mam jakieś mniejsze szanse czy coś? Nie pisali nic o wcześniejszych doświadczeniach z firmą przecież. A mają przyjęcia z polecenia? Może to jest sposób?

...
@Pola

szanse są takie same, liczy się to co umiesz

Dawny pracownik

Mam pytanie . Ile się zarabia na wydziale oczyszczalnia (szlifierki ) jakie jest wynagrodzenie netto

@Dawny pracownik

Zapraszam na rozmowę, na której konkretna stawka zostanie zaoferowana.

Wanda
@Thoni Alutec Sp. z o.o.

A jest opcja rozmowy online, czy tylko stacjonarnie w biurze? Jak pracownik musi ponieść koszty, aby przyjechać do biura an spotkanie, to firma pokrywa takie rzeczy, czy to sprawa tej osoby??

hahahaha
@Dawny pracownik

Podobno były podwyżki bo ludzie dalej uciekają z tego (usunięte przez administratora) Dawniej płacili w Alutecu 1000 zł więcej niż gdzie indziej plus nadgodziny. Teraz płacą w innych firmach 1000 zł więcej niż w Alutecu. No ale dobra podobno dostaliście podwyżki aby zarabiać tak jak inne firmy, Taka sytuacja od wzlotu do upadku...

@hahahaha

Nie podobno a naprawdę, była podwyżka dla pracowników od 300 do nawet 700 złotych netto miesięcznie. W końcu!

?
@hahahaha

skoro ci tu tak źle, to po co dalej tu pracujesz? (masz wpisane "pracownik") . Stawka nigdy nie była poniżej średniej w stw, a teraz jest naprawdę fajna. Skoro tak uciekają to skąd siębierze prawie 2tys pracowników. A jak zaczynałem pracę kilka lat temu to było 1500.

To ile

To ile teraz dostanę na start w pracy po pon do piątku na 3 zmiany. i Ile będzie po roku ?, 3500 zł na rekę ? 4000 zł, 4500 zł na rekę.

Lazic
@To ile

Po co potrzebujesz stawki ?

Potrzybuje wiedzieć

Powim o sobie że jo jestem prosty chłop ze wsi i mom proce na wydziole produkcji w innej firmie i mom bez nadgodzin prowie 5000 zł na renke. Ni robie na noce i ni robie nadgodzin i ni mom tak źle, Moja boba ni robi ale momy 500 + a od nowego roku 800 +. Mom piniondze mom bobe i czos też mom na dzieci i na alkoholowe moje posje.... prosze tyko bez nadgodzin robic

Ktoś

Powim tylko że jak mosz umowe na firme u nas to masz około średnio 4500 na rękę.... Zdradze tyle że tyż to spółka aluminiowa

bu ha ha
@Ktoś

chyba brutto, ale głupoty. Weź dalej tam pracuj XD nie masz pojęcia ile płacą w innych firmach, a SI czy Iwa płacą dużo mniej niż alutec teraz.

@Ktoś

"około średnio" samo to mówi za siebie, bełkot

premia wakacyjna

Czy ktoś wie kiedy będzie wypłacona premia wakacyjna? i ile?

@premia wakacyjna

700 na rękę ale nie wiem kiedy dokładnie, na dniach

Od czego zależy żeby dostać premie .czy wszyscy dostają .

800+
@premia wakacyjna

przelew 800zł na konto wpadło

Iga
@800+

To w końcu jest 700 czy 800? A może te różnice zależą od czegoś? I w ogóle czy jakieś inne rodzaje premii tu macie?

@Iga

800 netto, chyba że ktoś ma PPK

s
@Nowy

na próbnej nie ma

Dyzio
@s

Rozumiem. To, ile taki okres próbny trwa i czy prócz pensji zasadniczej są jeszcze jakieś dodatki lub inne premie?

@Dyzio

próbna do 3 miesięcy, a później na rok

Zostaw merytoryczną opinię o Thoni Alutec Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Thoni Alutec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Thoni Alutec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 135.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thoni Alutec Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 17 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thoni Alutec Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Thoni Alutec Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Thoni Alutec Sp. z o.o.