Thoni Alutec Sp. z o.o.

Opinie o Thoni Alutec Sp. z o.o.

Emilia

Wpadłam spytać o ofertę na kontrolę jakości, która jest na ich stronie. Można wiedzieć, jakie wymogi mniej więcej mają? Chodzi mi o to, ile lat doświadczenia potrzebują i jakie narzędzia pracy są. Np. trzeba znać Excela?

zainteresowany

Dlaczego firma przeprowadza szkolenie bhp przed podpisaniem umowy?

Xyz

Jaki jest stosunek firmy do osób oddających krew ? Można wykorzystać dwa dni wolnego? Czy pracodawca robi jakieś problemy i na przykład potrąca coś z premi?

Maxx
@Xyz

W Alutecu należy Ci się jeden dzień wolny, jeżeli pójdziesz na dwa dni, premio żegnaj.

Dominika

Mój facet jest zainteresowany ofertą na automatyka ze strony firmy. Powiecie jakiego doświadczenia pracodawca wymaga? Bo w ofercie jest tylko o wykształceniu. Rok w branży starczy? I na jakie zarobki można liczyć tak mniej więcej?

wysłałem cv, zadzwolini. Na rozmowie pokazali co będę robić i to wszystko.

gdzie pracowałem

TA1

czy ktoś już zamawiał sushi ze smartlunch? warto?

TA2
@TA1

warto, jak za tą cenę to niezłe i można się najeść

Ada

Witam, jestem ciekawa jak wygląda praca na kontroli. Jestem kobietą i zastanawiam się nad podjęciem tam pracy. Obecnie pracuję w pilklingtonie i dźwigam ciężkie szybska. Nie wiem jak długo dam radę dlatego się rozglądam. Czy na kontroli trzeba dźwigać? Jakie elementy? Mniej więcej wagowo. Jaka jest specyfika tej pracy? Proszę o wypowiedzi i z góry dziękuję.

@Ada

Masz na myśli KJ na dziale obróbki mechanicznej czy KJ na odlewni?

Szukają teraz ustawiacza maszyn cnc , w ogloszeniu nic o tym nie ma jednak wspominaliscie ze produkcja pracuje na zmiany, czy to stanowisko tez to obejmuje? pytam bo wiem ze firma zapewnia dojazd pracowniczy z Sandomierz -> Gorzyce -> Stalowa Wola i ciekawi mnie czy on jeździ we wszystkie zmiany, czy tylko na poranna 1 ?

@Marta

bus jeździ 7 dni w tygodniu na każdą ze zmian

xyz

wpadła kolejna premia od frmy, dostałem prawie 2000 zł premii za 10 lat pracy. i jak tam hejtery? dziwna cisza na forum :P

Abc
@xyz

Gdyby nie te 2000 to już pewnie dawno byś w tej firmie nie pracował. Gdyby nie te 300 złotych podwyżki inflacyjnej to Thoni Alutec musiałoby ściągać ludzi z Bangladeszu. Podwyżki i premie to nie dobroć i gest firmy, to wynagrodzenie dla ludzi za ich ciężką pracę, motywacja oraz szacunek, w dobie wysokiej inflacji i drożyzny.

@xyz

Za co nagroda? Za wchodzenie w (usunięte przez administratora) czy za bycie gumowym uchem?

@Abc

dają źle, nie dają źle. Czy w tym mieście tylko się narzeka?

@rst

Ja spoza tego miasta, z którym nie chcę mieć nic wspólnego. A narzekam, bo robiłem tam. Więc znam firmę od środka.

na którym wydziale?

odlewnia

@ormo

piach czy kokile? bo moze razem pracowaliśmy?

@rst

Nie dowiesz się, bo nie powiem. Nie chcę mieć ani z tym zakładam ani z ludźmi stamtąd nic wspólnego.

@ormo

to po co tu piszesz? Może ci ludzie też nie chcą mieć z tobą nic wspólnego ha

Witold
@rst

Odciął się kolega. Nie wiem czy tu robisz, ale jak byś opisał zakład w sensie podejścia ludzi do siebie, czy podejścia kierownictwa do pracowników? U mnie jest słabo, może więc tu przejdę. Tylko nie wiem, czy nie stracę na tym finansowo. Znasz zarobki?

@rst

bo mam prawo wyrażać swoje opinie i ktoś tak jak ty mi tego prawa nie odbierze.

@ormo

Opinie to można wyrażać, ale połowa twoich wypowiedzi nic nie wnosi. Bezsensowne bicie piany.

Beti
@xyz

Mój mąż 5lat pracy i ponad 1000zl premii dostał .

możecie marudzić, ale firma dała WSZYSTKIM 300zł nett podwyżki od października. Która inna firma w okolicy zrobiła coś takiego?

Suoerior

Każda człowieku, każda!!!!!

@Suoerior

Superior dał całe 200zł brutto, to jest 136 zł na rękę hahaa, to żeś Pan porównał

@pracownik

A skąd wiecie ile tam dali? Czyli tu każdy po równo 300 ma? nie patrzą na wyniki ludzi ani nic?

@Helena

oprócz podwyżki 300zł netto dla wszystkich poszły normalne podwyżki za jakość pracy

Zbych
@Helena

Hela, co ty tak w nocy spać nie możesz tylko w internetach głupoty wypisujesz? Nocka na felgach?

@pracownik

a bo tak się jeszcze zastanawiam ta podwyżka to już ta roczna tak jakby i już pod koniec roku teraz to niczego nie dostaniecie?

@Helena

Wigilia 2 w nocy, a (usunięte przez administratora) dalej wypisuje, @Helena czy ty życia nie masz?

Kto pyta ten nie błądzi

Czy firma prowadzi rekrutację pracowników

@Kto pyta ten nie błądzi

Tak, zachęcamy do kontaktu pod numerem 158149816. Można również przesłać cv na adres: praca@thoni-alutec.pl.

@Kto pyta ten nie błądzi

Dicu

Marta premia jest stała i zależy od kierownika jaką sumę ci przydzieli cudów nie ma zachorujesz nie masz nic

Izabela
@Dicu

Jakie jeszcze wytyczne do tego, aby dostać premię? Są jeszcze jakieś oprócz tego, że nie można zachorować?

@Izabela

Jeśli nie chorujesz to premia będzie Ci dana. Część premii można stracić za naruszenia przepisów bhp czyli na przykład stwarzanie niebezpieczeństwa, bałagan na stanowisku pracy. Może to być też reklamacja klienta z powodu niestarannego wykonywania obowiązków pracowniczych. Ostatnio ktoś stracił 200 złotych bo paleta leżała w miejscu, w którym wg. pewnej osoby, stwarzała ona ryzyko wypadku. Koniec końców, jeśli pracownik nie choruje to premię otrzyma.

Helena

"Zmuszanie"? No to ładnie, pewnie w razie wypadku to kierowca pełną odpowiedzialność ponosi... Nie łatwiej byłoby dać możliwość wyrobienia tutaj ludziom po prostu uprawnień?

Weu

Żeby tylko premii. Za przechorowanie nie przedłużają umów, jeśli jesteś na czas określony.

TA
@Helena

co chwilę są szkolenia z UDT na firmie, totalna bzdura którą napisał ktoś kto firmy nie zna.

Cnc

Dzień dobry. Czy ktoś z Państwa wie ile mogę zarobić na stanowisku ustawiacz maszyn CNC, bo takie ostatnio pojawiło się. Proszę o informację na temat zarobkow, systemu pracy, oraz warunków w firmie. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

@Cnc

Zachęcamy do kontaktu pod numerem 158149816.

Miła
@Cnc

Czekamy na Ciebie dogadamy się .

Prezes
@Cnc

3300netto w tym dodatek za nocki i praca w święta .polecam jest super tylko ustawiasz i czekasz jak operator ciebie zawoła jak ma problem z wymianą płytki lub z korektą narzędzia masz telefon i taboret.zapraszamy i do zobaczenia.

Witold
@Prezes

Za 3300 netto pracujecie w nocy i święta, nic o tym nie pisali w ogłoszeniu... Ciekaw jestem, czy przyjęli by mnie, mimo braku wymaganego doświadczenia i jak u nich wygląda rekrutacja?

Cnc
@Prezes

Rozumiem że system czterobrygadowy więc bez rewelacji. Dziękuję za odpowiedź

Jak wygląda praca na wózkach widłowych ? Slyszałem ze ludzie jeżdzą jak głupii, praca polega tylko na wożeniu detali czy robi sie też inne rzeczy przy jakiejś produkcji itp ?

Stefek

Nie polecam tej firmy .ciągle zastraszanie karami finansowymi zakaz rozmów brzmi absurdalnie ale tak jest chcą żeby każdy był wrogiem .tak jest na obróbce CNC..

Ja Rząbek
@Stefek

Bosze, dalej to trwa takie zabieranie pieniędzy ? A roboty tyle wokoło...

Łysy
@Stefek

Zakaz rozmów między pracownikami czy przez telefony ?

@Łysy

No chyba ogólnie, w sensie chodzi pewnie o to, żeby się nie rozpraszali plotami itp, raczej od czasu do czasu coś powiedzieć można?

nowy na TA2
@Helena

no jak stoi jeden z drugim godzinę przy maszynie i oparci o stolik, kawke sobie popijają, pozostali w toalecie jarają fajki,że nie można załatwić swojej potrzeby to nie dziwcie się że pracodawca się tego dopatruje, bo ja jako świeżak to widzę :(

Firma Alutec kolejny raz jest laureatem Diamentów Forbesa w kategorii przedsiębiorstw z przychodem powyżej 250mln złotych, zajęło drugie miejsce. Na pewno dobrze opłacana załoga ucieszy się z tego powodu i będzie jeszcze ciężej pracowała.

To prawda

Firma ma rekordowe zyski bo Polak , Ukrainiec i Hindus robią za trzech a mają płacone za jednego. Byłem i widziałem to jak się w Alutecu pracuje. Polak pilnuje Polak, pogania, Polak Polaka ściga... Firma ma zyski a wpłata cienka

@To prawda

I firma z premedytacją tego nie dostrzega? Nikt się o nic nie upominał jeszcze? Ciekawa bym była czy gdyby wobec nieadekwatnego wynagrodzenia po prostu zluzowali to czy wtedy by ich jakoś bardziej docenili?

Walo

Weź sobie łóżko do pracy lodówki są jadalnia jest prysznic też i zamieszkają tam i wtedy będziesz mówił że wypłata dobra

Ja mam tak w nowej pracy nieTA
@Walo

Ja mam tak że pracuję na 1 zmianę, Jak chcę to mogę skończyć po 7 godzinach a kolejny dzień zostaję 9 godzin, Ja mam tak że biorę w każdym miesiącu minimum 1 dzień wolnego więc pracuję miesięczne około 160 godzin, Ja mam tak że się nie przemęczam i się wysypiam bo nie pracuję na noce. Wy macie noce nieprzespane, Wy macie nerwice, Wy nie macie czasu wolnego na zakupy, na sprawy rodzinne, Wy pracujecie w nadgodzinach, Wy chodzie przemęczeni, znerwicowani, Były

Warunki faktycznie ciężkie- ale wyplata zawsze w terminie, da się zarobic.

Pracownik TA2

W firmie panuje świetna atmosfera, kilka tygodni temu załoga podpisała szkolenie o zakazie rozmów i zakazie używania telefonu komórkowego. Zarobki świetne, jeżeli się zrobi kilkadziesiąt nadgodzin bo inaczej wegetacja. W zakładzie istnieje niepisana nomenklatura dotycząca jak pilny detal jest czyli bardzo pilne, super pilne i bus już czeka ewentualnie dyrektor się interesuje, oddaje to sytuację jaki bałagan i jak presja jest wywierana na pracownikach. W tym tygodniu widziano kilka osób jak zdają ubrania robocze i odchodzą z firmy. Tak dobrze w tej firmie jest.

Diku

Przepraszam chciałem się odnieść do tego wpisu hindus nie robi za trzech Ukrainiec też bo są mądrzejsi tylko Polak (usunięte przez administratora)za trzech i jest jeszcze poganiany przez Polaka to prawda i ma te same pieniadze

Baleron

Czy firma zatrudnia lub planuje zatrudniać azjatów? Jestem ciekaw czy po teoretycznym przyjęciu oferty pracy będę mógł pracować w międzynarodowym środowisku pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Thoni Alutec Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Thoni Alutec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Thoni Alutec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 135.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thoni Alutec Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 17 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thoni Alutec Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Thoni Alutec Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Thoni Alutec Sp. z o.o.