Opinie o Cooper Standard Automotive w Myślenice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Cooper Standard Automotive. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Cooper Standard Automotive o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cooper Standard Automotive w Myślenice

Paulina

@pracownik miesiąc, czy kwestie o których piszesz były jakoś poruszane z kierownictwem? Czy podnoszenie norm na produkcji wiąże się z przyznaniem podwyżek dla pracowników albo udzielenia jakichś dodatkowych benefitów? Jak w Cooper Standard Automotive wygląda sprawa nadgodzin? Są dobrowolne albo obowiązkowe? Czy są dodatkowo płatne? A jak atmosfera w pracy? Dobrze się pracuje?

Asimov
@Paulina

Za podniesioną norme nic nie ma dosłownie nić jedynie większa bieganina i presja. Nadgodziny są dobrowolne na chwilę obecną :) od 14 do 18 i 18 do 22 dodatkowi płatne 50% od 22 do 2 w nocy 100% sobota i niedziela cały wymiar pracy jest 100% płatny. Atmosfera zależy gdzie ale ogólnie to jak się nie spodobasz innym jesteś obiektem podśmiechujek i obgadywania ;) Oczywiście ze strony tych co tylko się plątają i najmniej robią.

Podwyżek nie będzie bo nie ma pieniędzy , (nie doceniacie załogi, która pracuje na caly zakład - karma wraca )a na jakieś bzdury na hali pieniądze zawsze są , zamiast cooper standard , powinni zmienić nazwe na bramkowice cooper standard , bo na hali wiecej bramek niż maszyn i jeszcze przejscia jak na dzikim zachodzie co 20 m na hali :) jaki sens ma montowanie bezsensownych bramek ?

Bogdan

Poczytałem tych opinii i jestem ciekawy jak będzie w niemieckim oddziale ???? Zaczynam w przyszłym tygodniu

Orian

Nie polecam... chyba że ktoś po szkole chce dorobić i potem poszukać czegoś lepszego. Wymagania jak przy zarobkach 2500 - 3000 zł dał podwyżke UWAGA! 30 groszy...Jeszcze zebrania robi a raczej idiote z siebie że dużo dał(Śmiech)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Cooper Standard Automotive? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Myślenice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Operator wózka widłowego z UDT
Myślenice
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
pracownik miesiąc

Kilka lat temu w firmie naprawdę dobrze się pracowało , natomiast w tej chwili robi sie troche nie ciekawie , lepsi operatorzy uciekaja a to znak ze czasy sie zmienily :) na produkcji jak to na produkcji robisz swoje i idziesz do domu tylko, że w tej chwili nie ma czegoś takiego jak norma , ustalamy normę i sie jej trzymamy , notoryczne podwyższanie norm na produkcji ,bo jak ktoś robi swoje to trzeba mu podnieść normy bo przecież nie może chwile odpocząć ( a normy podnosza Ci ktorzy pracowali na produkcji czyki znają temat od strony pracownika , no tak punkt widzenia zmienia się z punktem siedzenia -tylko żeby z tego stołka nie spadli ) , natychmiast w biurze pojawiaja sie coraz nowsze stanowiska nie wnoszące. (Siejac większy zament ).absolutnie nic jak tak dalej pojdzie to beda "pod kordynatorzy kordynatorow " oraz "pod liderzy liderow " ps a czasu maja bardzo bardzo bardzo dużo :)). No tak jeszcze warto zwrócić uwage na nasz dział KJ (kntroli jakości ) które robią wszedzie szkolenia , no tak fajne sa te szkolenia , tylko zmieniaja w.naszym zyciu to samo co jak poczytamy sobie na temat "urwania sie kawałka skały lodowej na grenlandi " CZYLI NIC ,

ZOMO

są ludzie którzy 2 tygodnie wcześniej piszą kartke o urlop i dzień wcześniej się dowiadują ze nie dostaną. ...ale są też ludzie co piją piwko z koordynatorem i dostają pół roku urlopu bezpłatnego żeby wypoczynkowo być nauczycielem wf w trzemeśńi

adam Pracownik

Haha firma "cooper standard" , co rusz zaskakuje , ludzie obodzcie sie wkoncu , zacznijcie sie szanowac bo w tym kraju naprawde nigdy nie bedzie dobrze , jak nie bedziecie umieli wyrazic swojego zdania , bedziecie robic co Wam "Pan dyrektor" takich zakladow zagra. To co sie dzieje w tym zakladzie przechodzi ludzkie granice . Panowie zarzadzajacy firma dochodza ciezkich pieniedzy przez krzywde i wycienczenczenie typowych roboli na produkcji. Zacznijmy moze od normy , norma hmm , jak mowi wikipedia , moze byc stosowana tylko podczas pracy "akordowej" , i nie moze byc podwiekszana przez lepsza sprawnosc zawodowa jednego z pracownikow, co tez firma ma w 4 literach , bo i tak ja podwieksza przez to ze jacyc ludzie nadambitni , beda gryzli twarda podloge na tym zakladzis byle by tylko pokazac ile sie da zrobic, otoz nie nie da sie szanowne kierownictwo. Duzo zalezy od wprawy operatorw maszyn od kondycji maszyn , jest wiele czynnikow na produkcji ktore uniemozliwiaja robienie norm, wiec niech Ci liderzy daruja sobie latanie i dreczenie tych biednych pracownikow o nie dorobke 20 sztuk , bo nie zdajac sobie z tego sprawy mobinguja pracownikow , pogarszajac ich stan psychiczny , naruszajac przy tym kodeks pracy. Druga sprawa ludzie ja nie wiem co ten kierownik zakladu i cale kierownictwo sobie mysli bo za 12,60 brutto bez odpowiednich szkolen na stanowiskach bedziecie musieli zapieprzac jak małe krasnoludki po tej hali bo zeby wyrobic te ich "normy" . To sa kpiny jak wokol tyle pracy w tych czasach na rynku na szczescie jest . W posredniaku dostaje sie oferte pracy na pracy. Europa jest otwarta dla Polakow, a wladze firmy nawet nie szanuja obecnych pracownikow, malo tego chca naciagnac innych zeby troche nimi pozadzic i pokazac jak sie w obecnych czasach (usunięte przez administratora) i nie szanuje ludzi za marny grosz haha. Kto madry to popracuje miesiac za takie pieniadze , moze 2 i ucieka widzac co sie dzieje. Zostaja starsi pracownicy ze stazem , bo juz pieniadze sa wieksze , wiec wytrzymuja , ale zeby ciskać sie do ludzi za 12,60 haha , smiechu warte. Dosc tych wywodow bo braknie mi znakow , szkoda czasu . Produkcja na takim zakladzie to praca tylko dla ludzi o stalowych nerwach i twardym charakterze, inaczej wejda Wam na glowe zrujnaja psychike a wszystko za pare uszczelek .. Pozdrawiam cieplo forumowiczow , nie dajcie sie zjesc ;)

P.

Klapki na oczy, głowa w dół , korki w uszy i zasuwanie dla idei.

normalny szczery

Dziękuję Ci szanowny Panie (P)ze odeszles. jak w listopadzie zmuszales ludzi ze maja 2 dni na wyjazd do Częstochowy nie ważne czy tu mają swoje problemy dzieci i bliskich bo jak nie to zwolnienie było ok. ??? powybierales sobie ludzi na wyjazd co jak 2 tygodnie wcześniej piszą kartkę o urlop a dzień przed się dowiadują ze nie udzielono i tak kilka razy to w końcu wyje. .li L4?? podobno wszyscy są traktowani na równi! ???ktoś przerobił 19 miesięcy na śmiesznych umowach za 11 60 i pracuje 2 ..3 i więcej lat co 3tygodnie wędruje i uczy się po całej hali a takie ANANASKI pod kiblami na bagaznikach i nie tylko tam jedna zmiana zawsze na rano 24 dni urlopu niewykorzystane bo po 14 wszystko pozalatwiaja oczywiście stawka 12 60 na start adekwatna bo tylko w jednym miejscu umieją robić jest ok? ??? bardzo dobrze ze odeszles weź tam do SKAWINY NA WYCIERACZKI ze sobą jeszcze kilka osób ze śmiesznych SZTUCZNYCH STANOWISK

PORAŻKA

COOPER STANDART MYSLENICE JEDNA WIELKA PORAŻKA! PRZYJMUJA NOWE OSOBY ZWALNIAJA OSOBY KTORE PRACUJA JUŻ KILKA MIESIĘCY I SIE WDROŻYŁY I TAK W KÓŁKO. KORDYNATORZY NIC NIE ROBIA OCZERNIAC I DOBIJAC TYLKO INNYCH POTRAFIĄ. A LIDERZY ? HAHAHAH PORAZKA SIEDZA ZE ZNAJOMYMI PRZY BIURKU I NIC NIE ROBIĄ A INNYCH TYLKO POMIATAJA I ZATYRAC BY ICH MOGLI ! NIE PRZYJMUJCIE SIE TAM BO WYSLA WAS W DELEGACJE DO CZESTOCHOWY ( ZMUSZA WAS ) BO ALBO JEDZIESZ ALBO DOSTANIESZ WYPOWIEDZENIE GDY PRZYJDZIESZ DO PRACY . A WARUNKI TAKIE ZE GLOWA MALA LEPIEJ SPAĆ POD MOSTEM NIZ TAKIE WARUNKI JAKIE ONI DAJĄ NIE CENIA CZLOWIEKA WOGOLE. ZA CO KORDYNATOROM I LIDEROM PLACA ? CHYBA TYLKO ZA DOBIJACIE CZLOWIEKA I SIEDZENIE BO NIC WIECEJ NIE POTRAFIA. UWAZAJA SIE ZA NIETYKALNYCH A W TYCH CZASACH NIKT NIE JEST NIETYLKALNY. POWINNI OSTRO SIE WZIĄŚĆ ZA LIDEROW , KORDYNATOROW I PANA DYTEKTORA ( P ) . MYSLA ZE JAK MAJA PIRNIADZE I WYZSZE STANOWISKO TO SA LEPSI ? STRZEZCIE SIE PRZED TA FIRMA I NIE IDZCIE TAM BO STRACICIE CZAS I NERWY. A FIRMA POWINNA SIE ZAJAC INSPEKCJA PRACY. LUDZIE TYRAJA PO 12 H I W WEEKENDY. ZA DWIE 12 POWINNI DAC JEDEN DZIEN WOLNEGO DO WYKORZYSTANIA A ONI TEGO NIE ROBIA. JEZELI WEŹMIESZ WOLNE TO JESTEŚ U NICH JUZ SKREŚLONY. POZDRAWIAM ŚRODKOWYM PALCEM PEWNE OSOBY !

ehhhpaniecopan
@PORAŻKA

Nie przesadzaj, znam wiele firm gdzie warunku pracy są koszmarne... człowiek przychodzi do pracy zdrowy wychodzi chory i nie mówię o psychice tylko o zdrowiu. Pisaniem na różnym forum nic z tym nie zrobicie. Moim zdaniem trzeba uciekać do innego kraju, moja znajoma opowiadała jak jej kuzyn poszedł do tej firmy w tym mieście nie mógł normy zrobić 470 czegoś tam do samochodów niby nic z tym nie robią pracuje dalej i dalej nie robi normy ale kasę ma małą bardzo małą... i do tego te trzy zmiany i smród rakotwórczy na hali... Ja was podziwiam, osobiście nie poszedłbym tam ani do polplastu. Ja pracę mam 20 km od Myślenic i wolę mieć 2200 zł na rękę i jedną zmianę niż siedzieć i mieć raka za rok.

eryk

Ale ty gosciol pierdolisz nie chodzi o to czy komus wyszlo czy nie , ja pierdole co za czlowiek. Chodzi o to ze faktycznie tak tam jest , spojz kurwa przed siebie i zobacz co robia nie ktorzy liderzy w chuja wala jak nie powiem co , pija kawke , i pierdola glupoty z zaprzyjaznionymi pracownikami zamiast wziasc sie do roboty juz nie bede wskazywal palcem kto tak robi ale jest takich wielu . Potem jede z drugim przydupca sie ze ty normy nie robisz choc wiesz ze zapierniczasz. Nawet czasami nie przeszkola porzadnie a juz wymagaja bo ich w biurach cisna jak sa wieksze zamowienia zeby ludzie zapiepszali , taki kolchoz zero poszanowania dla ludzi pracujacych ze strony kierownikow. Noi jeszcze co ciekawostka to to ze wymuszaja na pracownikach delegacja pod przykrywka zwolnien , rzeczywiscie bardzo madre , zwolnic i nie liczyc sie z tym ze pracownik ma kogos na utrzymaniu . Tak sie z ludzmi nie postepuje !!

Sebek

No widzę , że wypowiadają się tu same fachury , którym nie wyszło w Cooperze. Zakład pracy jak każdy inny. Przychodzisz , robisz swoje , wychodzisz. Abc , gg, totalne dnoo i QQQ to raczej jedna i ta sama osoba, niejaka panna Natalia D.- rozgoryczona , że wyrzucili ją z Coopera bo jest konfliktowa , nie wyrabiała swojej normy i po prostu źle wykonywała powierzone jej zadania. Bo wolała siedzieć swoim tłustym tyłkiem na krzesełku i przeglądać Fejsa. Teraz mści się jak to na Natalię przystało . Nie można jej było zwrócić uwagi żeby coś poprawiła , bo oburzona od razu pędziła do biura na skargę. Jak w przedszkolu. Tak bo Natalii Cooper Standard pomylił się z przedszkolem. Teraz dzwoni ze swoja mamusią po dyrektorach , liderach , grozi im , wymyśla bo mieli ją czelność zwolnić.

Adam D .
@Sebek

Nikt nikogo tu nie obraza ! Masz jakies watki to zadzwon do tej osoby. Wyjechałes z imieniem i nazwiskiem oczerniajac i obrazajac te osobe widze ze nie zastanawiałeś sie co wlasnie napisales ! Widocznie jesteś liderem i dupa ci sie pali ! A po za tym ubierz okulary i popatrz na daty a nie mow ze to jedna osoba. Widac ze duzo osob ma takie samo zdanie o tej firmie . Poczytaj sobie DŁUGO wtecz i wtedy dyskutuj a przedszkolu chyba ty jestes bo tak się wlasnie zachowujesz.

Lola.
@Adam D .

He, he odezwał się urażony tatuś co se córeczkę wychował , że ho ho. Nikt tu nazwiskami nie szasta tak jak twoja córka Adamie D . więc waż słowa.

Adam D
@Lola.

Po pierwsze ja dobrze waże slowa a po drugie nie pozwole obrażać nikogo! Dobrze wiemy kto pisze nie musisz co chwile używać innego nicka . W zadnym komenatarzu oprocz Sebka nikt nie pisał zadnych nazwisk ani imion wiec naucz sie czytac ze zrozumieniem a jak nie to wróć sie do szkoly. Bluzac anonimowo to wszyscy moga. Spotkajmy się twarza w twarz tylko ze wy na to odwagi ani honoru nie macie. I pozdrow liderow i lejdi R .

gg

szczerze nie polecam . Organizacja pracy w tej firmie to jakies dno. Nowym pracownikiem nie interusja sie za duzo . zaden z liderow i osob ktorzy pracuja juz dluzej nie interesuja sie nowym pracownikiem , maja wszystko gdzies. Szkolenie pracownika bardzo smieszne gdyz kazdy uczy sie pracujac. Wychodza potem rozne smiecie , no ale coz jak liczy sie bardziej ilosc niz jakosc to tak jest. Ludzi w cholere. Nie kazdy przyjaznie nastawiony. Niekiedy ma sie wrazenie ze zostanie sie zjedzonym przez obecnych pracownikow tylko dlatego ze zostalo , sie przyjetym na nowych lepszych warunkach. (chciwosc ludzkosc nie zna granic). Ogólem pracujac tam trzeba sie uporac ze stresem zamknac oczy ,zasuwac i najlepiej , zalozyc stopery na uszach zeby nie sluchac glupich komentarzy na swoj temat Oczywiscie nie tyczy sie to wszystkich pracownikow , bo na szczescie jeszcze sieja na tym swiecie ludzi dobrej i pogodnej woli . Pozdrawiam

Ciekawy26
@gg

Hej, pow mi czy coś się teraz pozmieniało? Jaką stawkę mają nowi pracownicy? I jak jest z weekend ami?

viva
@gg

Bredzisz jak potłuczona. Nie chciało się uczciwie robić leserze to cię zwolnili i teraz jedziesz po wszystkich. Pojęcia o niczym nie masz a się wypowiadasz.

Abc

Witam . Mam świeżutkie informacje na temat pracy w Cooperze w Myslenicach. Firma ta zajmuje sie zatrudnianiem pracownikow na umowe o prace tymczasowa ktora w kazdej chwili rozwiazuja. Jednym slowem wyrzucają czlowieka na zbity łeb traktując pracownika jak smiecia. Nikt sie nowym pracownikiem nie interesuje wszyscy tylko wymagaja a na koniec oszukuja i zwalniaja . Starzy pracownicy np jak Pan W... i inni caly czas kopia dolki osoba ktore im nie przypadly do gustu az do momentu nie zostanie zwolniona. A liderzy to istna porażka wymagac normy i normy ktore wcale nie maja nic wspólnego z wykonywana praca . A oni siedza pija kawki plotkuja i narzekac tylko potrafią. Kordynatorzy nie intresuja sie wogole niczym i nikim. Takze siedza i nic nie robią. JEDNYM SLOWEM TOTALNA PORAZKA NIE WYBIERAJCIE SIE TAM ! LEPIEJ ZAMIATAC ULICE NIZ PRACOWAC W COOPER STANDART MYŚLENICE!

Totalne dnooo
@Abc

Znam tego Pana W. za takie traktowanie ludzi i wyzywanie ich dawno powinien dostac dyscyplinarke ale jaka firma tacy pracownicy. Daja nadzieje człowiekowi na prace a za kilka dni czy miesięcy cie zwalniają chociaz przedluzyli z toba umowe na ponad rok ! Dla nich zadnych zasad nie ma nie licza sie z czlowiekiem tylko nie spodobasz sie to wypad. Ludzie wezcie sie za nich . Teraz powinni zwolnic te osoby co sa kilka dni a przywrocic do pracy te co zwolnili bezpodstawnie ale oni honoru nie maja wiec tego nie zrobia . A wyplaty trzeba caly czas pilnować bo oszukuja i maja nadzieje ze sie co ktoras osoba nie skapnie i na tym wlasnie zarabiaja ! Broncie sie nogami i rekami przed ta firma . Stanowczo odradzam.

QQQ
@Totalne dnooo

Kazdy tego Pana zna. Rzadzi cala hala czuje sie wyzszy niz Pan Dyrektor. Powinni go dawno zwolnic a jest nietykalny. Jezeli firma jest sprawiedliwa to go zwolni nie bedzie pomiatal innymi. A liderzy to jakas kpina powinni ich zmienic i dac ich na normalne stanowiska zeby przekonali sie jaka jest to ciezka praca. Dlugo nie wytrzymaja bo sie zwolnia juz przy biurku nie beda siedzieć i brac kase za nic. Zacznijcie ludzie myśleć i zróbcie cos z tym !

aas

No mowiac prosto nie jest to praca marzen dla nikogo , mowa o produkcji. Wymaga sprytu , dobrej kondycji , prasiarze naprawde z poczatku maja ciezko , a sa jakos nie specjalnie doceniani to 1. Druga sprawa jest ogromny nacisk psychiczny na pracownikach , liderzy jak tak takie komary maja za zadanie wycisnac od pracownika ostatnie ilosci potu . Wszystko opiera sie na jakies wymyslonej przez nich "normie". Zeby bylo smieszniej te ich wysrubowane normy odbijaja sie na jakosci , ile juz bylo sytuacji ze chlop zasuwal jak glupi bo go cisneli , zeby norma i norma byla, a chlop z tego pospiechu robil zle , na tyle zle ze wszystkie uszczelki ze zmiany poszly do wywalenia. No ale... jaka polityka pracy takie efekty. Liderzy ach Ci liderzy , fajnkr by bylo jakby jednak znali sie na robocie i kierowali ta kadra osoby znajace sie na robocie a nie wyciagniete z kapelusza . Jak takim czlowiekiem pracujacym 10lat ma zarzadzac czlowiek ktory nie wie co sie dzieje , ale takie paradoksy tez sie tam zdarzaja.. Takze ludzie ofert pracy na internecie jest troche , jezeli nie chcecie byc traktowani na podstawie norm , i nie chcecie byc rozliczany z kazdej niedorobionej uszczelki to sie nie pchajcie do takich robot , szkoda zdrowia i zachodu. Rozczarujecie sie, nie tyle wyplata bo pieniadze nie sa najwazniejsze , choc tu te na poczatek sa dalekie od satysfakcjonujacych sum, a rozczarujecie sie nie zbyt profesjonalnym traktowaniem pracownikow przez kierownikow, liderow itp. Pozdrawiam

Wszystko wraca z podwojna sila
@aas

Za kordynatorow i kierowników dawno powinni sie zabrac. Daleko na tym wózku nie pojadą. Kiedys do nich to wszystko wroci

asd

Zdziwiony to jest norma w takich "pseudo zakladach", jest takie powiedzienie " co wolno wojewodzie to nie Tobie smrodzie" haha ;).

Zdziwiony

Pozdrowienia dla Blondyny która 8h patrzy w lusterko i czesząc się przy tym śmiechu warte

gg

Nic sie nie zmienilo ,pracy (usunięte przez administratora) i troche, jest mozliwosc robienia nadgodzin ale to z kozyscia bo kazdy chce "zarobic". Ogolem ciagle malo i malo , braki w zamowieniach , wiec Ci najsprytniejai najwydajniejsi zostaja zeby nadrabiac "zlomy" za ludzi z zmian ktorzy robia syf. Bo nikt nie patrzy ktora zmiana jak robi , tylko calosciowa leca po premiach . Taka chora polityka . Nowy pracownik zasuwa za 12,60 brutto , powodzenia. ;)

pytacz

witam czy posiadają w myślenickim oddziale frezarki cnc ?

kasiak

witam, jakie zarobki są administracji?

Zostaw merytoryczną opinię o Cooper Standard Automotive - Myślenice

• Jak się pracuje w Cooper Standard Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Cooper Standard Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cooper Standard Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cooper Standard Automotive