Opinie o Kontakt-Simon S.A. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kontakt-Simon S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kontakt-Simon S.A. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja materiałów instalacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kontakt-Simon S.A. w Czechowice-Dziedzice

Inwestor Prywatny

Byłem na targach Energetab 2021. Stoisko nie było zachwycające. Zwykły stand do wydawania katalogów. No ale to chyba tak już jest. Większość była taka. Obsługa bardzo pomocna, ale żadnych wzorów, tylko tapety w fotografiami. Może nowa seria będzie miała lepszy start i lepszą prezentację. Powodzenia.

Dziękuję za prezencik ???????? Pozdrawiam

Grzybek

Do zarządu Firmy Kontakt Simon proszę przypilnować sobie pracowników produkcji aby nie rozsiewali plotek które w żeczywistości nie mialy miejsca dotyczące również państwa pracowników tych którzy mają wolne lub chorują

@Grzybek

Ty tak serio?

Były Pracownik

Czy wiadomo już jaki będzie plan obchodów 100-lecia Spółki. Czy będzie możliwość zwiedzenia przez byłych pracowników?

@Były Pracownik

Niestety nt obchodów cisza, pokątnie plotki donoszą, że impreza została przeniesiona na przyszły rok. My pracownicy, czyli polscy Chińczycy tez oblizalismy się smakiem, jak wiadomo obiecanego dużo się zmieści. Firma obchodziła stulecie 12 lipca, do tej pory czekamy. A! Przepraszam, dołożyli nam do nadliczbowych (czyli sobót) po przepracowaniu 152h , 50zl brutto do każdych przepracowanych 8h. ZENADA!!!!!!

100lat

Skoro czuje się Pani/Pan Chińczykiem to co chce Pani/Pan świętować??? Lata wyzysku?? No, chyba, że ktoś jest masochistą.

Soboty są dobrowolne, więc zamknij paszcze (3,14)zdo. Skoro Ci tak się ten wyzyk nie podoba to siłą nikt Cię nie trzyma. Wybacz, ale takich trolli krzykaczy to zdzierżyć nie idzie. Bez pozdrowień.

@Były Pracownik

Nie

To chyba jakiś żart..... Tyle godzin to może zrobić tylko osoba co ma pierwsze zmiany...

Ładnie się Pan/Pani zaprezentował. Pański numer IP też jest fajny. Jak to mówią kozaczyć też trzeba umić.

Aplikowałeś na stanowisko Zatrudnię kierowcę C+E Polska-Bułgaria oferowane przez firmę Kontakt-Simon S.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kriss

Na jakie zarobki mogą liczyć ustawiacze ??rozumiem ze zależy od tego co umie ale chodzi mi o takie minimum.

@Kriss

Zarobki mało ważne. A praca jak każdy widzi nie ciężka. Można pozazdrościć. Jest czas na bajerowanie płci przeciwnej. Pozdrowienia dla panów ustawiaczy.

Gaba
@Konstytucja

Można przyjemnie spędzić czas w pracy? Można.

Beata
@Konstytucja

A który z ustawiaczy to taki playboy. Ja żadnego adonisa tam nie widziałam. Może coś mnie ominęło?

No raczej.

Xd
@Madzia

Jest taki , tylko do playboya dużo mu brakuje, cały czas na Messenger siedzi i pisze Z młodymi koleżankami.

Beata
@Madzia

Masz na myśli takiego z wąsem i nieostrzyzonego. Kiedyś słyszałam jak mówił że kobity za nim na zakładzie się oglądają. Hahaha

@Beata

Więcej jest takich z wielkim ego.

@Ania

Nie ma na kim oka zawiesić.

@Beata

Koleżanka chyba zupełnie kogo innego miała na myśli.

@Zuza

Jak przekupy na bazarze. Dyskusja z dvpy. Na przerwach sobie poplotkujcie, a nie forum zaśmiecać. Admin powinien całą tę dyskusje usunąć.

Wiki

Popieram! Ale to też dobra reklama dla firmy, bo musi być bardzo dobrze w K-S skoro pracownice mają tylko takie problemy ;) Na 100-lecie proponuję dla każdego po lusterku, żeby każdy spojrzał na siebie.

@Beata

Ten z wąsem to jest akurat bardzo ok. Oczywiście pod względem swoich obowiązków. Innych zawsze trzeba prosić, szukać i jeszcze nie mają czasu.

Jak nie wiecie gdzie szukać to idźcie na linię nr 16

@Kriss

Duże.

Gaba
@Zuza

Pilnują młodych lasek jakby mieli na coś nadzieję. A one po kątach się z nich śmieją.

@Gaba

Prawda.

Czechowiczanin

Czy wiadomo już jakie będą uroczystości na 100 lecie Spółki ? Mam nadzieję, że Zarząd coś już wymyślił. Czy będzie można zwiedzić Zakład jak to dawno temu bywało ? Wszystkiego najlepszego dla Spółki i wszystkich Pracowników.

@Czechowiczanin

No przecież wymyślił...! Haha Nie ma obowiązku noszenia maseczek !!! Przy tych temp na hali (sporo pow 30⁰C ) to wymarzony prezent, no i jakby dobra ,twarz " próbuje być zachowana!! A wszystko z pomysłu jednego człowieka! Wprost niewiarygodne jaki to wspaniały gest empatii (wymyślony w klimatyzowanym pomieszczeniu)wobec ludzi ciężko pracujących w ukropie!!!!!

@Pracownica

To fakt na hali jest masakra.... Na tej nowej jeszcze większą, zero powietrza, a czy klimatyzacja dla firmy to aż taki wydatek....

Obserwator

...wydatek, który jest kwestia analizy zysków/strat i priorytetów dla firmy( i to każdej. ) KS to firma która stać na takie inwestycje tylko na pewno zawsze zadaje ktoś z decydentow pytanie. ,,ale po co.." lub ,,czy u nas to spełni funkcję .." I tutaj jakby trochę racji jest .To jakby w piekarni albo w hucie czy odlewni instalować klimatyzację. P.S Dobrze się rzuca,, tekstami"siedząc w klimatyzowanym pomieszczeniu i zerka na hale produkcji i jak nie ma potrzeby to tyłka jeden z drugim czy jedna z drugą nie rusza. Oczywiście że to tylko 2 lub maksymalnie 3 miesiące na 12 miesięcy w roku są takie ale jednak są . Nowe obiekty powstają i będą powstawać a nikt o takich rozwiązaniach nie myśli lub niektórzy twierdzą może że,,bydlo" nie musi i nie powinno mieć takich dobrodziejstw...

@Pracownica

Zadając pytanie miałem raczej inne bonusy z okazji setki lat. Ale nadzieja jest, że coś będzie.

@Czechowiczanin

Będzie..jak będzie,! Jak zawsze

inwestor Prywatny

Wiem, że mój post nie będzie o opiniach ale mam prośbę do Działu Marketingu. Ponieważ w ostatnim czasie K-S wprowadza na rynek wiele nowości, zwłaszcza w produktach elektronicznych, czy byłoby możliwe propagowanie tego na jakimś portalu zakładowym w formie krótkich filmików instruktażowych. Wiem, że jest to możliwe, ponieważ już oglądałem wiele Waszych filmów. Dotyczą one jednak prawie wyłącznie sposobów montażu a nie ma filmików pokazujących działanie sprzętu elektronicznego, no może w przypadku łączników TOUCH. W końcu nie wszyscy są tak oblatani w tym temacie jak pracownicy Działu Marketingu.

Czy praca jest ciężka?

LOL
@Gość

Jeżeli poszukujesz lekkiej pracy to w sejmie. A tak poważnie to nie ma co narzekać jest znośnie. Pracowac trzeba wszędzie nawet w sejmie. Tak,że składaj dokumenty.

@LOL

Mam pytanie czy obecnie przyjmują do pracy gdzie można złożyć cv?

@Gość

Jak chcesz leżeć to szukaj innej pracy.

Piguła

#Szczepimy się. Jak wyglądają zapisy na waszych działach,?

zaszczepiony
@Piguła

wspaniale wszyscy zaszczepieni czema dawkami od Zenka na cofitnienta grypke ;) ... kurtyna..

@Piguła

Co myślicie o opaskach którymi będzie się oznaczać zaszczepionych? A jednocześnie piętnowanie tych, którzy z różnych powodów nie chcą lub nie mogą się zaszczepić. Przypominam, że szczepienie jest nieobowiązkowe. Jak się to ma do Konstytucji i zawartych w niej praw człowieka. Chyba się ktoś zapędził. Szczepienie nie daje odporności na wieki. Każdy nadal powinien przestrzegać wszystkich zasad higieny itp. Zaszczepieni też mogą przenosić wirusa. Nie powiedziane też jest, że nie mogą się zarazić. Chyba wszystko zależy od zdrowego rozsądku wszystkich. Pozdrawiam i życzę zdrowia.

@Zuza

Od jakiegoś czasu w Kontakcie pojawiają się różne "ciekawe" pomysły. To kolejny z nich. Jak można wpaść na coś tak upokarzającego i dyskryminującego??!! Kompletny brak wyczucia i empatii. Być może dlatego nikt się nie podpisał pod tymi ogłoszeniami. Inna sprawa to taka, że Pracownicy powinni to olać. Niech sobie władza chodzi z opaskami albo smyczami skoro tak bardzo tego potrzebuje. Wygląda na to, że to taki prezent od Firmy dla Pracowników na jej 100-lecie. Szczepionka i opaska.

@Zuza

Czy zakład pracy może wymagać informacji kto jest zaszczepiony a kto nie? To jest każdego indywidualna sprawa. Co to za dzielenie pracowników?

Obserwator
@Zuza

Opaski.... Nasuwa się tylko jedno określenie... Dyskryminacja ,ograniczenie wolności i praw Człowieka. Najgorsze jest to,że takie pomysły to niekoniecznie pochodzą z głów naszych ( nie)rządzących. Standard Europejski ( niestety) nasze Państwo z pewnych powodów obliguje ( ciekawe dlaczego?) do takich skrajnych pomysłów i posunięć. Szczepienie to taka mentalna i merytoryczna papka dla ślepo wierzących w wiadomości z mediów (absolutnie nie twierdzę i nie podważam, że nie ma wirusa i jest nie groźny..etc) i z ust naszej szanownej władzy. Reżim sanitarny w sklepach i podobnych miejscach ( rekawiczki jednorazowe ,dezynfekcje rąk) jak najbardziej powinno być kontunowane( wg mnie) ale w firmach niektórych to co się słyszy to jest dopiero ,,jazda " i dyskryminacja pracowników (manipulacja emocjonalna )podobno zgodnie z litera prawa!?Są jakieś granice zdrowego rozsądku i logiki ale to co działo się i dzieje się od zeszłego roku u nas w Kraju ogólnie( nie tylko!) nie ma uzasadnienia i podstawy prawnej ( jeżeli chodzi o nasza Konstytucję i przepisy)do robienia i wprowadzania takich absurdów wykluczających się wzajemnie decyzji. Poddatny grunt ... P.S Suwerenna Polska.....? To chyba pusty frazes niestety . Nie dajmy się zwariować i zmanipulować całej tej propagandzie!

Pracownik.
@100lat

Jakby nie trzeba zbytnio doszukiwać się autora ( autorów) takich ,,zadziwiajacych" pomysłów w KS bo jest to oczywiste. Taki pomysł ,,segregacji " ładnie nazywanej oczywiście dla dobra Pracowników w zgodzie z przepisami ( podobno)nie świadczy dobrze o podejściu I traktowaniu oraz empatii. No ale cóż....wszystko jest do jakichś granic i kiedyś to ( lub ktoś)może zebrać żniwo. Faktycznie oby obchody 100 lecia KS miały pozytywny aspekt i tak zostały zapamiętane a nie pozostał niesmak.

@Zuza

A co to ma do Konstytucji RP i w jaki sposób łamie to prawa człowieka? Pytam, bo nie widzę związku.

Pracownica

Hmmm .. Przeczytaj lub doczytaj z zrozumieniem rozdział Konstytucji RP dotyczący tego zagadnienia. Bez urazy oczywiście.

@Pracownica

Proszę podaj rozdział (zakładam, że drugi) i artykuł o tym mowiacy. Bez urazy oczywiście.

100lat

"Ustawodawca powinien zapewnić pracodawcy możliwość odmiennego traktowania pracowników zaszczepionych przeciw COVID-19 w drodze wyjątku od ustawowej zasady równego traktowania w zatrudnieniu. Należy przy tym rozgraniczyć to, co może nałożyć na pracodawcę ustawodawca, od tego, co jest inicjatywą i działaniem samego pracodawcy. Jakiekolwiek przesunięcia granicy równego traktowania pracowników z inicjatywy pracodawcy mogą prowadzić do wystąpienia zjawiska dyskryminacji" Skoro Ustawodawca nie zapewnił pracodawcy możliwości odmiennego traktowania pracowników zaszczepionych jakiekolwiek odmienne traktowanie pracowników przez pracodawcę ze względu na poddanie się szczepieniu przeciw koronawirusowi, może zostać uznane za dyskryminację pośrednią.

@Pracownica

A skoro już tak ochoczo powołują się Panie na Konstytucje RP to co w takim razie z art. 33 §2? Tyle razy przewinęło się przez to forum, że nowe pracownice zarabiają tyle samo ile te z dłuższym stażem. Przecież na moje oko, jest to zgodne z Ustawą Zasadniczą (chociaż konstytucjonalistą nie jestem). Czy nie wykonują tej samej pracy? Czy w tym wypadku łamanie Konstytucji jest w porządku?

Konstytucja

WOLNOŚCI, PRAWA I OBOWIĄZKI CZŁOWIEKA I OBYWATELA ZASADY OGÓLNE Art. 30. Przyrodzona i niezbywalna godność człowieka stanowi źródło wolności i praw człowieka i obywatela. Jest ona nienaruszalna, a jej poszanowanie i ochrona jest obowiązkiem władz publicznych. Art. 31. Wolność człowieka podlega ochronie prawnej. Każdy jest obowiązany szanować wolności i prawa innych. Nikogo nie wolno zmuszać do czynienia tego, czego prawo mu nie nakazuje. Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw. Art. 32. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

@100lat

Dzięki. Proszę podaj źródło i w dalszym ciągu proszę o podanie artykuły Konstytucji RP, która mówi o równym traktowaniu w zatrudnieniu.

@Konstytucja

Z całym szacunkiem, ale ja też potrafię w kopiuj wklej. Czekam bardziej na argumenty. W jaki sposób noszenie/nienoszenie maseczki wpływa na Twoja godność, abstrahując że dalsza część art odnosi się do władz publicznych . Jak ma się noszenie/nienoszenie maseczki do ingerowania w Twoja wolność i zmuszaniu Cię do działania wbrew prawu . Do Art. 32 się nie odniosę, gdyż mówi on o równym traktowaniu przez władze publiczne, a KS taka władzą nie jest. Pozdrawiam.

Pracownica

To jest zupełnie inny temat.... Każdy chyba podpusuje i tym samym akceptuje warunki umowy o pracę i wynagrodzenia lub nie podpisuje czyli nie akceptuje warunków I nie podejmuje pracy w danej firmie.Traktowanie na równi wszystkich pracowników jest kwestia względną i każda z stron będzie miała swoje racje ( niestety). Pojedynczy głos w próbie walki w tej kwestii niestety nic nie zmieni !!! Tylko Związki Zawodowe ( takie prawdziwe niezależne) mogą coś w takich i innych tematach oraz kwestiach wywalczyć być może. No i oczywiście dobra wola Zarządu KS

100lat

Tutaj jest właśnie problem. Gdyby wszystko było napisane tak, że każdy człowiek każdy zapis rozumiałby tak samo nie potrzebni byliby konstytucjonaliści, prawnicy czy Trybunał Konstytucyjny. KS jest podmiotem gospodarczym na terenie RP i obowiązują go zapisy Konstytucji. Artykuł 31 i 32 wystarczy. Nic więcej przywoływać nie trzeba. Z nich wynika cała reszta.

@Pracownica

Nie o zarobki tutaj chodzi tylko na dzielenie pracowników na zaszczepionych i tych którzy z różnych powodów się nie szczepią. Czy to nie jest dyskryminacja? Nie przypominam sobie żebym w umowie o pracę podpisywała zgodę na ujawnianie tego czy się szczepię czy nie.

@Zuza

Obserwator częściowo juz napisał o temacie tych całych śmiesznych opasek i ogólnie tej proby dyskryminacji i tutaj racja akurat, dlatego pominęty został ten temat ... a poruszony kolejny również ważny temat dotyczącą nierównego czyt. niesprawiedliwości w wynagrodzeniu ocierając się niekiedy rownież o dyskryminację w tej kwestii. Identyczne stanowisko, ten sam zakres prac..itd a różnica polega na dacie przyjęcia do pracy.... Pracownik z kilkuletnim doświadczeniem i rzetelny mniejsza pensja od zupełnie świeżych ? Jak to możliwe!!!!!??? Tak traktuje się właśnie pracowników, niesprawiedliwość przez niewiedzę kadry czy tam nawet dyrektora ? Może taka polityka Firmy, ale to też ma swoje skutki. Nikt z tych młodych świeżych nie planuje pracować w KS dłużej niż jest mu to potrzebne czyli do następnej lepszej oferty czy skończenia szkoły lub wyjazdu za granicę..... a doświadczeni lojalni zostają i trzymają całą te karuzelę od jakości do terminowości produkcji na miejscu w cieniu i na marginesie wynagrodzenia i podwyżek.!!!????Ostatnia to szczególnie!!. Dodatku za staż pracy ogólnie w KS nie ma( kiedyś podobno był i to jest prawda)i to też jest ważny element w tym temacie który na pewno by wyrównał te różnice ale chyba nie ma zainteresowania do działania żeby to przywrócić.

Pracownica

Gdyby czytać dokładnie treść całej umowy o pracę raz inne ,,broszury"( m.innymi o.polityce wynagrodzeń )przy podpisaniu umowy o pracę to niestety można stwierdzić duży rozstrzał pomiędzy papierem a tym co jest ( podobno wszystko w ramach zgodności z PP i KC) P.S Jakby nie zaskakuje fakt, że się nie czyta.

Marian z Czechowic
@Pracownica

Ponieważ od dłuższego czasu pojawia się na forum temat płacy nowych pracowników i pracowników z dłuższym stażem, to polecam lekturę przypowieści biblijnej o Pracownikach w winnicy. Każdy dostaje taką zapłatę na jaką się umówił. Długi staż może być premiowany dodatkiem stażowym.

@Marian z Czechowic

,.....,.Długi staż może być premiowany dodatkiem stażowym ..." Marian, Królu Zloty albo nie czytasz wszystkiego w postach (poprzednich)albo odstaw te wina...

@Zuza

Jak najbardziej ma Pani rację - to jest dyskryminacja!! Nawet jakby Pani podpisała taką umowę, to tak sporządzona umowa byłaby niezgodna z prawem. :)

Rafael

Naprawdę jest Pan tak ograniczony???

@Nati

Nie. Nie może tego wymagać. :)

@Zuza

Taki sam przypadek z maseczkami dla niezaszczepionych był w zakładach w Piątnicy. Niestety zarząd tych zakładów musiał wycofać się ze swojej decyzji ponieważ była bezprawna.

@Nati

Maseczki dla niezaszczepionych - co mówi prawo? Warto w tym miejscu przypomnieć art. 32. Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej, który mówi, że „wszyscy są wobec prawa równi”, a także „nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny”. Żądanie dostarczenia dowodu przyjęcia szczepionki stoi w sprzeczności z prawem do tajemnicy o stanie zdrowia, która zawarta jest w art. 9 RODO, z jakiego wynika, że zabrania się przetwarzania danych osobowych ujawniających pochodzenie rasowe lub etniczne, poglądy polityczne, przekonania religijne lub światopoglądowe, przynależność do związków zawodowych oraz przetwarzania danych genetycznych, danych biometrycznych w celu jednoznacznego zidentyfikowania osoby fizycznej lub danych dotyczących zdrowia, seksualności lub orientacji seksualnej tej osoby.

Joachim

Tak dobrego pracodawcę trudno znaleźć wiec nie powinno nikogo dziwić, że jest duże zainteresowanie pracą w firmie.

Rahela
@Joachim

No coment... robi się Korpo. Bramki jak dla bydła postawili i ludzi się nie szanują. o wynagrodzeniu nie wspomnę. Co roku podnoszą by z premią dorównać do PIS minimum . Odradzam.

Pierek
@Rahela

Staram się uważać lecz jak bydło sobie pozwala co kierownik zadziała w tym przypadku ?? Jeszcze mnie nie będą lubić i co !!!!!

Adizz
@Rahela

Po co w ogóle te bramki? Wie ktoś ?

Witam. Chciałbym tylko wiedzieć, dlaczego z klawisza łącznika 1x z serii SIMON 54 odłazi mi farba. To już drugi przypadek w ciągu roku.

Adek
@Marek

Bo ludzie tam malo zarabiaja i sie nie przykladaja...

Jprdl
@Marek

U nas sie tego nie maluje.

@Jprdl

Może nie maluje się tego w K-S ale chyba nikt tego nie sprawdza . Farba odchodzi z klawisza , a teraz również z ramki nawet po lekkim podrapaniu paznokciem. Gdzie jest KONTROLA JAKOŚCI. Może należy im odciąć internet ? ?

@Marek

Mam to samo. Widocznie ktoś nie przyłożył się do roboty. Kontrola powinna lepiej się przyglądać. Jadnak przy takiej skali produkcji to ma prawo się wydarzyć. Statystyka. Pozdrowienia i duiżo zdrowia.

@Marek

Sposób sprawdzania powłoki lakierniczej nie przewiduje zdrapywania paznokciem tylko kilkakrotne pocieranie bawełnianą szmatką zmoczoną w wodzie. Mechaniczne zdrapywanie nie wchodzi w grę z uwagi na trudności w porównywaniu wyników. Tak mówi Polska Norma.

@Marek

Przecież szeregowi pracownicy kontroli dostaw nie mają Internetu. Chyba tylko kadra tego działu. Tak myślę.

@Klient

Klawisze są malowane poza zakładem w "wyróżnionych "firmach.

Projektant

Ale i tak pozostaje problem odbioru jakościowego.

@Marek

Musze dołączyć do tego wątku. Kupiłem łącznik schodowy i gniazdo 2x w kolorze grafit. Po kilku dniach zauważyłem, że farba odchodzi w kilku miejscach przy normalnym użytkowaniu. Czy możecie Państwo coś z tym zrobić. Rozumiem, że produkcja masowa, ale trochę przykro. Nie chodzi o te parę złotych ale o markę. Pozdrowienia.

@Marek

Mam ten sam problem. Farba schodzi z klawisza po 5-ciu miesiącach użytkowania. Na gniazdach wtyczkowych praktycznie po kilku włożeniach wtyczki widać materiał podstawowy. Może dobierać materiał podstawowy kolorystycznie zbliżony do koloru wyrobu, a nie biały podkład do grafitu.

Ola

Jednym słowem dramat pracowałam 2 lata A moja stawka caly czas była najniższą krajową chore jest to żeby na 3 zmiany nie zarobić nawet 2500 bo wszystkie dodatki i śmieszna premia wliczane są do najniższej krajowej

Tomi
@Ola

Dobrze zrobiłaś że zmieniłaś...

Rafi

To prawda. (usunięte przez administratora) jest i tyle. A kasa tam też lipa totalna gdyby nie soboty dramat.

Bazyl

Dokładnie tak...

Klient

Kto to jest ten drugi uprzejmy bo się pogubiłem.

Czy w Kontakt-Simon S.A. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Aaaa

Nie. Umowa o pracę na czas określony.

Były pracownik z końca lat 90

Ponieważ w przyszłym roku Spółka będzie obchodziła 100-lecie istnienia, chciałbym z pewną dozą nieśmiałości spytać czy w ramach obchodów będzie można oczywiście pod pewnymi warunkami zwiedzić Spółkę aby poznać jej osiągnięcia ? Wiem, że może to być trudne ale chyba jest możliwe. Proszę o merytoryczną odpowiedź bez złośliwości niektórych korespondentów.

@Były pracownik z końca lat 90

Wezmą chyba tylko aktualnych pracowników, bo przez Kontakt przewinęło się przez te lata chyba kilka tysięcy ludzi. Przecież w latach 70-tych pracowało tutaj 1500 ludzi. No ale może nagrają jakiś filmik i puszczą do sieci. Podobnie jak zrobił JUNG na swoje 100-lecie. Reklamowali się hasłem :100-Jahre Jung. Pomyślności na drugą setkę.

oldwork
@Były pracownik z końca lat 90

Szczyt marzeń przyjść tam i popatrzeć na ten (usunięte przez administratora) kiłe i mogiłę ... chyba strasznie ktoś musiał kochać KONTAKT wierzcie mi czasem ryzyko i zwolnienie daję ulgę i lepsze życie! warto zaryzykować najniższą krajową znajdziesz robotę wszędzie

@oldwork

Jestem trochę zbulwersowany opinią. Pamiętam Kontakt jako firmę, w której panowały jakieś zasady . Było czasem trochę zamieszania spowodowanego przez ludzi ze zbyt rozbudowanym ego, ale byli oni szybko przywoływani do porządku. Jeżeli tak jest jak Pani/Pan mówi to jest bardzo niedobrze. Nikt nie kochał firmy jako takiej ale układy międzyludzkie były raczej dobre. Teraz widocznie panuje zasada, że człowiek człowiekowi wilkiem. Przypomina to falę w wojsku. Albo Ty komuś dokopiesz albo ten ktoś Tobie. Smutne to. Mam nadzieję, że na poszczególnych stanowiskach ludzie się dogadują.

@oldwork

Jednak przez 24 lata, czyli przez jedno pokolenie ludzka mentalność może się zmienić.

Kandydatka

Witam , na jakie stanowisko mogą aplikować kobiety bez doświadczenia na produkcji ? Czy są aktualnie przyjęcia? Najlepiej iść do firmy czy wystarczy złożyć CV przez internet?

Praca

Czy na produkcji robią tylko kobiety czy zatrudniają też mężczyzn ? Bo czytając opinie to tylko kobiety się wypowiadają o tej firmie.

Projektant.

Z podziwem przeczytałem o wspaniałej akcji prowadzonej przez Kontakt-Simon dla uczczenia 100-lecia. Akcja Szczytny Cel jest naprawdę wspaniała myślę, że znajdzie wielu wspierających ja Zdobywców szczytów. Powodzenia dla Spółki z okazji 100-lecia.

Witam, wiecie może czy są aktualnie przyjęcia dla kobiet ? Gdzie można złożyć cv?

Jarosław
@Kasia

Witaj. Interesuje Cię jakieś konkretne stanowisko pracy związane z firmą Kontakt-Simon? Fajnie, gdybyś Kasiu podzieliła się również swoimi doświadczeniami zawodowymi. Może jest jakieś stanowisko, które w szczególności by Cię interesowało? Chętnie się tego dowiem.

Przyjmują do pracy kobiety ?

Aaaa
@:)

Tak

An84
@Aaaa

Można wiedziec jakie są zarobki netto?

@An84

Najniższe w okolicy.

@Zuza

Zuza trochę racji ma ale nie jest to 100 % prawdy. Warunki płacowe i ogólnie socjal od jakiegoś niedługiego czasu jest wyższy ale oczywiścieTwoja opinia jest Twoja. Może w porównaniu z innymi firmami zatrudniającymi powyżej 400 czy tez 500 pracowników te zarobki nie są wyższe ale nie jest to jakaś przepaść no i są inne pozytywy ,które nie każdy docenia lub też nie zauważa. np. stabilizacja zatrudnienia,terminowość pensji, umowa o prace,atmosfera i inne socjalne dodatki. Ale oczwyscie każdy ma swoje indywidualne oczekiwania i plan na życie. Jako pracodawcę można spokojnie polecić Kontakt Simon.

Zuza

Terminowość płacy to chyba norma a nie zaleta. Nie słyszałam o zakładzie pracy żeby płacił nie w terminie.

Zuza

Zapomniałam dodać że stawki godzinowe mężczyzn i kobiet to kolosalna różnica dlatego panowie widzą dużo zalet.

@Zuza

Co do terminowości wypłat pensji oraz zasad to chyba mało widziałaś/eś w życiu choć mogłaś/eś słyszeć ale nie uwierzyć,że tak się dzieje. A co do kwestii stawek a konkretnie różnic pomiędzy stawkami kobiet i mężczyzn to nie poruszaj tematu jeżeli nie znasz realiów ( mogła byś się zdziwić)a (usunięte przez administratora)się mocno na plotkach. No a z drugiej strony chyba to powinno być choć trochę zrozumiałe. Jeżeli osobiście czujesz jakiś dyskomfort z tego powodu możesz to załatwić w sposób zmiany adresu pracodawcy i przyjąć ofertę pracy tam gdzie takich sytuacji nie ma w Twoim przekonaniu . Powodzenia na tej płaszczyźnie poszukiwania ideału. Pozdrawiam i zdrowia życzę

Zuza

Jeżeli chodzi o nieterminowość płac to oczywiście że słyszałam ale to są małe kilkuosobowe prywatne firmy a nie zakłady pracy. Jeśli chodzi o płacę to wiadomo że todrażliwy temat ale gdybym nie znała realiów to by nie pisała

@Zuza

Chyba nie zarabia Pan 2200.

A Pani jest inteligenta.

Zuza

Jak brak argumentów to się atakuje.

@Zuza

Szanowna Pani jedyny atak w tej próbie pisemnej rozmowy prowadzi właśnie Pani tylko i wyłącznie. Nacechowane pretensjonalizmem i niezbyt precyzyjne wypowiedzi w zakładanych przez Panią wątkach dotyczących oczywiście istotnych kwestii chyba każdego pracownika jakim jest m.in wynagrodzenie nie pozostawia złudzeń w tym temacie i jest tworzeniem złej i nieprawdziwej opini na temat KS. Żadna przyjemność odpowiadanie na Pani sugestie w Pani tonie będącym mocno nie złożonym. Zdrowych Wesołych Świąt Pani życzę.

Zuza

Również życzę Zdrowych i Wesołych Świąt.

@Zuza

Ten pan to chyba jest zatrudniony po to żeby bronić wizerunku firmy. Nie dopuszcza do swojej wiadomości że dużo osób w tej firmie mało zarabia i że można mie" inne zdanie w tej kwestii.

@Nati

Szanowne Panie @Zuza @Nati takie dysproporcje zarobków i ogólnie relacji są w każdej firmie i nie mój obowiązek oraz cel aby bronić nieprawdy. Jezeli macie Panie swiadomość i posiadacie konkretne argumenty uważam należy rozmawiać o tym z osobami w decyzyjnymi w tym temacie czyli na pewno Kierownik Wydziału. Forum i wyrzucanie niezadowolenia tutaj nie zmieni raczej nic w tej kwestii. Niestety większość wpisów na pokrewne tematy dość mocno mija się z prawdą ale racji też jest trochę trzeba przyznać. Nie mniej jednak bardziej zachęcam do rozmowy osobiście. Zadowolenie 100% pracowników to niestety nieosiągalny stan trzeba też mieć świadomość tego. Pozdrawiam serdecznie

Projektant

Szanowny Panie Pracowniku. Odnoszę nieodparte wrażenie, że występuje Pan też pod nickiem ABC. No ale każdy musi cos robić. Wesołych , zdrowych i spokojnych Świąt dla Pan i kolegów współredagujących.

@Projektant

Szanowny Panie Projektancie musze przyznać, że zrobił mi Pana wpis niezły ubaw. Proszę odeprzeć bezpodstawne i mylne wrażenia oraz sugestie, którymi niestety zainteresował mnie Pan iż doczytałem do końca i postanowiłem odpisać na tak wątpliwej jakości Pana wpis. P.S Opisane przez Pana praktyki ( podwójny nick oraz współredagujący koledzy) i nieudolna próba połączenia błędnie odczytanych wpisów nie pozostawia zbyt dobrego cienia na Pana błyskotliwości i wiarygodności. To,że Pan stosuje takie praktyki i jest to dla Pana widać normalne jakby nie dziwi ale proszę nie mierzyć wszystkich swoją miarą. Wesołych Świąt życzę i spokoju. Pozdrawia Zespół redakcyjny ...haha dobre!!!

Luk
@Aaaa

Ile można zarobić na prasach mimośrodowych z doświadczeniem 5 lat?

Projektant

Szanowny Pracowniku. Czy mógłby Pan/Pani wyjaśnić o co chodzi w zdaniu: Żadna przyjemność odpowiadanie na Pani sugestie w Pani tonie będącym mocno nie złożonym. Trudno to jakoś zrozumieć. Jednak wypowiedź powinna być trochę mniej egzaltowana bo można się pogubić. Szczęśliwego Nowego Roku 2021 dla Pana/Pani i wspólpracowników.

ABC
@Projektant

Szanowny Panie Projektancie, Pracownik nie ma nic wspólnego z wpisami ABC. ABC nie jest członkiem jakiegoś wyimaginowanego kolegium redakcyjnego ani też sympatykiem Pracownika. Z częścią wypowiedzi Pracownika trudno się zgodzić czy też je zrozumieć (tu się zgadzam).. Natomiast nie jest Pan Pracownikiem KS, nie interesują też Pana sprawy związane z zatrudnieniem i pracą w Kontakcie zamiast tego interesuje Pana mieszanie i komentowanie spraw które Pana nie dotyczą. Jeżeli ma Pan jakieś pomysły (oświetlenie) albo problemy (malowanki) to proszę zwrócić się do właściwych komórek w Firmie i z pewnością uzyska Pan odpowiedź . To właściwa droga postępowania. Sprawy wewnętrzne Firmy proszę zostawić Firmie oraz Jej Pracownikom. Będzie to z pożytkiem dla wszystkich. Jeżeli zaś ma Pan potrzebę uzewnętrzniania się, proszę robić to na innych forach. Dużo dobrego życzę.

@ABC

Chciałbym tylko przypomnieć, że portal Gowork.pl jest portalem publicznym i mogę się na nim wypowiadać. No ale jak Pan mi zabrania to chyba będę się musiał przenieść gdzie indziej. Jednak to trochę dziwne, że Pan tak nagle zareagował na wpis dotyczący łączenia go z wpisami Pracownika. Wszystkiego najlepszego w 2021 roku. Muszę jednak przyznać, że jest Pan niesamowicie oblatany w tematyce praw pracowniczych i mam nadzieję, że wykorzystuje to Pan w swojej działalności społecznej. Jeszcze raz życzę wszelkiej pomyślności i zdrowia.

@Projektant

Szanowny Panie Projektancie jeżeli nie rozumie Pan zawartego w tym zdaniu przekazu i sugestii w delikatny sposób to już niestety nie pomogę( może ABC wytłumaczy jeszcze bardziej dosadnie i zrozumiale).Egzaltacja w moim przypadku i w szczególności na Pana wpis akurat jest prawie,że na poziomie minimalnym. Musze Pana rozczarować ponownie niestety. Na innych forach bliższych Panu zawodowo życzę powodzenia i zdrowia w Nowym Roku 2021. Wszystkiego dobrego.

Zostaw merytoryczną opinię o Kontakt-Simon S.A. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Kontakt-Simon S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kontakt-Simon S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kontakt-Simon S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 19 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kontakt-Simon S.A.
2.9/5 Na podstawie 105 ocen.
  • Bestwińska 21
    43-500 Czechowice-Dziedzice