kontakt-simon s.a.

Czechowice-Dziedzice

Opinie o kontakt-simon s.a.

pehowiec 2016-10-22 22:22
800zł-1000zł
Były pracownik 2016-10-24 09:12
Nie można okłamywać ludzi. Działasz na szkodę spółki podając nieprawdę.
Expert 2016-10-27 08:33
Witaj.
Przecież obecnie Kontakt nie prowadzi naboru na stanowisko PH, więc do czego ta wiedza jest Ci potrzebna ?.
Expert 2016-11-02 09:22
Przepraszam. Jednak K-S szuka PH do spraw oświetlenia w 2-ch lokalizacjach. Powodzenia.
Wierny Klient 2016-11-22 10:25
Witam. Nareszcie w K-S zacznie się rozwijać produkcja sprzętu elektronicznego. W ostatnim czasie szukano elektronika a teraz znowu widzę, że jest poszukiwany specjalista z tej dziedziny. To cieszy gdyż od wielu lat kibicuję tej Spółce , z którą współpracuję jako wierny klient.
Pracownik 2016-11-25 08:54
Przestań się zachwycać nieszczerze K-S i weź się do roboty bo piszesz chyba ze służbowego kompa. Szukają to szukają i ich zbójeckie prawo
Obserwtor 2016-12-02 11:03
Dlaczego większość wpisów jest dokonywana w godzinach tzw. pracy ?. Czy w Kontakcie pracownicy mający dostęp do Internetu nie maja nic do roboty?.
eliza 2016-12-02 11:55
Witam,moze mi ktos powiedziec ile zarabiaja dziewczyny na produkcji 3zmianowej????
wyjasnienie 2016-12-02 18:06
Obserwator w godzinach pracy czyli ? bo tam się na 3 zm pracuje...wiesz kobiety nie siedzą tam 24h tylko 8h :D rozumiesz czy może potrzebujesz jeszcze pomocy ?
Peter 2016-12-06 08:33
Witam obecnie poszukują operatorów
Ile można wyciągnąć miesięcznie?
kasia 2016-12-06 20:19
Na początku niestety nie są to kokosy 1300 - 1400 zł netto.
Umowę masz na cały etat.
Praca nie jest zła, 8 godzin i do domu.
Roman 2016-12-07 08:54
Czasem jeszcze tylko soboty do wybrania.
Eliza 2016-12-11 19:47
Masakra tak malo zarabiacie???za co zyc!!!!!!!
Obserwator 2016-12-20 09:10
Kto zarabia to zarabia.
Powiązania rodzinne na produkcji są takie, że czasem zwrócenie uwagi jednej osobie skutkuje obrażaniem się na krytykującego kilku innych osób powiązanych rodzinnie ze sobą.
Oprócz tego ploty ploty i jeszcze raz ploty.
Agatka 2016-12-25 13:05
Masz rację. NSZZ Solidarność w Kontakcie jest bardzo mocną organizacją, walczącą o ochronę praw pracowniczych. Mają dużo dobrych opinii wśród pracowników i pomagają ludziom. To dobry wybór.
daro 2016-12-27 15:10
Agatka pokaż mi jedną osobę (prócz Ciebie) która jest zadowolona z Solidarności ?
Zbyszek 2016-12-27 15:57
A kto załatwił premię "na rybkę", oraz paczki dla dzieci ?. Tego się już nie bierze pod uwagę.
Marta 2016-12-29 10:47
Chyba nie pracujesz w Kontakcie. Po Twoich postach widać, że starasz się tylko dokopać ludziom ze Związku zamieszczając kpiące uwagi. Na tym polega hejt. Myślę, że związkowcy z K-S powinni sami napisać co zrobili dla pracowników i wtedy będzie wszystko jasne. Szczęśliwego Nowego Roku 2017 dla wszystkich pracowników K-S a szczególnie dla dziewczyn z "Bakelitowni"
Marek 2017-01-03 14:05
Ciekawa propozycja odnośnie samoreklamy .
Kazik 2017-01-08 09:00
Pracownicy szeregowi są w większości naprawdę fajni ale niektóre osoby z kierownictwa średniego szczebla zachowują się w stosunku do podwładnych w sposób daleko odbiegający od zdrowych zasad.
Może zrobicie coś Państwo z rozliczaniem czasu pracy, bo od przynajmniej 10 lat jest to sprawa tak trudna do rozwiązania jak skup butelek za PRL-u. Wolne za pracę w soboty nadgodziny , zamiana na urlopy przypomina "rosyjską ruletkę" a związki raczej mają ważniejsze sprawy na głowie.
pracownik 2017-01-12 10:23
Witam! APEL o smog na hali!Czy Pan z BHP interesuję się jak w godz. wieczornych wyglada hala?Jest siwiutko oczy pięką i ludzie kaszlą i źle się czują. Oprucz ogromnego halasu jest szaro.Apeluję o dokładne wietrzenie hali w weekendy. Proszę o zainteresowanie bo nie da się tak pracować.Trzeźwy umysl wydajniesza praca .Oprucz tego brak zastrzeżen.
Kazik 2017-01-18 14:39
Drogi Pracowniku. Czy na wydziale jak myślę Bakelitowni nie pracuje żaden brygadzista lub kierownik zmiany, który odpowiada za warunki pracy ?. Nie szukajcie Pana z BHP ale sami zróbcie spotkanie z Kierownikiem. Macie do diabła aktywne związki zawodowe, społecznego inspektora pracy, Co oni robią ?. Bo z tego wynika , że są tylko maszynką do głosowania bo jest im tak wygodnie bo są bezpieczni przed zwolnieniem.
nick 2017-01-26 12:46
Prawdziwe fakty...kobieta robi 5 rok i dalej za najniższą...dramat
Agatka 2017-01-26 18:05
Widocznie nie jest z nikim spokrewniona.
Obserwator 2017-02-03 17:03
Droga Agatko. Mam nadzieję, że wiesz, że zarzucanie nepotyzmu w takiej Spółce jest ryzykowne. Przecież przyjmowanie nowych pracowników jest oparte na kwalifikacjach. Moim zdaniem jest to niemożliwe przy procedurach stosowanych w K-Simon.
Projektant 2017-03-10 12:56
Witam . Może Państwo orientują się czy są jakieś wakaty w Biurze Konstrukcyjnym ?
Pracowałem w podobnej branży około 15 lat. Mam opanowane programy do projektowania i znajomość norm związanych z branżą sprzętu. Proszę o odpowiedzi.
gość. 2017-04-06 18:20
Witam,przechodząc rano koło ósemki zauważyłem że w koncu dziewczyny z nocki z uśmiechem na twarzy pracowały!!!nie dziwie się dlaczego!!!Poprostu dobry skład to i robota pójdzie oby tak dalej!!!!!!!!wierze w Was dziewczyny i trzymam kciuki!!!
Zainteresowany 2017-04-09 14:05
A jest tam jakiś problem?
byłaiprzezyła 2017-04-15 17:57
A nie ma ?
Zenon 2017-04-20 16:20
Rano pracowały dziewczyny z nocki i to jeszcze z uśmiechem. Gratuluję optymizmu Panie Kierowniku. To co sobie myślały na Pana widok to jest ich słodka tajemnica i mam nadzieję, że życzenia się nie sprawdzą.
Gość 2017-04-22 18:31
Dziwne spostrzeżenie, tak jakby było coś dziwnego w tym, że ktoś się uśmiecha...bo przecież wszyscy powinni patrzeć na siebie wilkiem, Ciebie Zenonie również zachęcam do uśmiechu, bo bije od Ciebie złośliwość...dobra atmosfera w pracy także jest możliwa, bo mimo tych wszystkich opinii jakie tu występują są osoby które się lubią.
Zenon 2017-04-24 10:07
Rozumiem, że praca po nocce na następnej zmianie jest powodem do radości. Panie pracujące na montażu są bardzo sympatyczne i raczej nie mają powodu do patrzenia na siebie wilkiem, jednak z całą pewnością nie zostały na swoich stanowiskach na zasadzie własnej inicjatywy tylko na podstawie propozycji nie do odrzucenia i tekstu, że za bramą jest kolejka kandydatów sięgająca do torów.
Zzz 2017-04-24 11:29
To już nie te czasy, gdzie nie ma miejsc pracy, prawda jest taka, że pracodawcy mają problem, owszem kogoś zawsze znajdą, ale warto się zastanowić nad doświadczeniem nowego pracownika a osoby, która pracuje parę lat, no niestety wychodzi to na minus. Dla kogo? Pamiętajcie, że bez NAS, nie byłoby Was
www 2017-04-24 11:30
Chyba Ukraińców ;)
nick 2017-04-25 09:07
Chyba największy problem na dzień dzisiejszy to jest PARKING - wręcz parodia żeby o 13 godzinie nie było powoli gdzie zaparkować , oczywiście ludzie odpowiedzialni za takie sprawy mają to gdzieś bo przyjeżdżają na 7 albo 8 to z miejscem nie ma problemu ... a po drugie Szanujmy się patrząc jak co po nie które osoby parkują to jest tragedia ...TO NIE JEST SFERA!
Były pracownik 2017-04-25 15:25
Chyba największym problemem w Kontakcie jest to, ze ludzie piszą w godzinach pracy ze służbowych komputerów zamiast zajmować się robotą. Parking nie jest problemem tylko sposób zarządzania.
obserwator 2017-04-25 19:26
Nie musisz mieć komputera wystarczy telefon żeby dodać opinię. Więc coś taki zdziwiony że ludzie piszą w godzinach pracy.
Globalll 2017-04-26 18:54
Jak tam z zarobkami na dzień dobry ? I jak atmosfera w pracy ?
Sceptyk 2017-04-28 09:29
Atmosfera jak to w pracy a zarobki jak wszędzie.
Gość 2017-04-28 10:49
Jeżeli chodzi o zarobki to zależy np. Pani na produkcji może liczyć na minimalną na start... wszystko zależy od stanowiska na które się wybierasz, atmosfera raczej dobra, ale to zależy od tego z kim współpracujesz, stawki godzinowe są dość zróżnicowane nawet wykonując jednakową pracę
Gość 2017-04-28 10:49
Zainteresowany 2017-05-24 03:52
Jakie zarobki na stanowisku ustawiacza który potrafi od zera: ust. parametry procesu + optymalizacja procesu wtryskarek Arburg, Demag, Negri + programowanie robotów w stopniu zaawansowanym Wittmann, Sepro ?
Tomasz 2017-07-17 14:44
Witam,
1. Na jaką podstawę "na rękę" może liczyć Doradca Techniczno-Handlowy?
2. Jaki otrzymuje samochów, czy i na jkich zasadach można go używać do celów prywatnych?
3. Jak wyglądają zasady przyznawania premii, czy są realne do osiagnięcia?
Miłego dnia :)
Karolina 2017-07-20 06:35
@Gość a jak jest z wypłata wraz ze wzrostem stażu pracy? Można spodziewać się wzrostu wynagrodzenia?
karter 2017-07-27 14:34
A moze idzice na spotkanie i popytajcie???tomasz tak nozesz uzywac prywatnie na wakacje ci dadza i bawet paliwo zafunduja...zenada
z branży 2017-07-30 19:51
A dlaczego żenada? Jak ma więcej niż oferują to szkoda iść. Szanujmy swój czas. Auto służbowe do dyspozycji w niektórych firmach to też nie jest standard. Moim zdaniem to doskonały zwyczaj kiedy pracodawca podaje minimalną stawkę, bo wtedy oszczędza się czas i rekrutera i rekrutowanego. Zdarza się ze rekruter rozwija piękną wizję pracy i zarobków a na koniec okazuje się że najniższa krajowa i fiat panda van do użytku służbowego. Dlatego pytania powyżej są jak najbardziej na miejscu.
ada 2017-08-03 11:38
A idziesz tam na wakacje czy pracować może Ci od razu porche dadza??nie przesadzasz to ma co służyć do jazdy A nie do popisów .myślisz że ktoś z biura ci tu napiszę ofertę jak szukasz i chcesz to pójdziesz na rozmowę. Od razu byście chcieli nie wiadomo co... miliony na koncie super fura która traktujesz jak swoje prywatne auto i jeździsz ile wlezie. Najlepiej brać i siedzieć i gowbo robić
z branży 2017-08-05 20:10
Widzisz, Twój poziom i jakość wypowiedzi świadczy o jednym: dno i kilometr mułu. Jak nie masz nic do powiedzenia to po co zabierasz głos? Nie ja szukam i nie ja pytam. Warto umieć czytać ze zrozumieniem bo tego ponoć uczą w pierwszej klasie. Jeżeli zabierasz głoś w imieniu firmy o której "rozmawiamy" to dla potencjalnego kandydata jest oczywiste czy warto pójść na rozmowę.
Karolina 2017-08-12 14:59
@z branży a Ty jesteś pracownikiem kontakt-simon s.a.? Jak oceniasz pracę w tej firmie? Każde przedstawienie plusów i minusów zatrudnienia przybliża potencjalnych pracowników do podjęcia różnych, czasami bardzo ważnych, decyzji zawodowych.
Były pracownik 2017-08-17 14:48
Układy,układziki byle się wepchać do roboty i to najlepiej poprzez kogoś ze znajomych. Po kilku latach tam przepracowanych normalnie obrzydzenie brało człowieka patrząc na mistrza i kierownika z przetwórstwa. Do tego wszech obecny " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; czyli seksafery,romanse itd ze szczególnym udziałem panny Agaty K z wydziału Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych
Zostaw swoją opinię o kontakt-simon s.a. - Czechowice-Dziedzice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kontakt-simon s.a.