kontakt-simon s.a.

Czechowice-Dziedzice

Opinie o kontakt-simon s.a.

Anna 2016-09-30 16:43
Nie widziałam jeszcze magazyniera który by pracował na linii a potem przeszedł na magazyn.
Były pracownik 2016-10-01 09:25
Popatrz na "kanban" i otwórz szerzej oczka
Były pracownik 2016-10-03 15:41
Premie są ale maluśkie. Jak podejmiesz pracę to się przekonasz na własnej skórze. Poczytaj wcześniejsze posty to sobie wszystko wyjaśnisz.
zezetka 2016-10-03 20:50
Jeżeli zależy Ci na zatrudnieniu w oparciu umowę o pracę to tak, Kontakt Ci to zapewni.
Black 2016-10-07 17:00
Tak szukają obecnie magazyniera
Ojej 2016-10-07 20:19
Czechowice Dziedzice Kontakt Simon
Ojej 2016-10-07 20:20
Czechowice Dziedzice Kontakt Simon
Były pracownik 2016-10-11 09:06
Witam. Obserwuję wpisy dotyczące K-S i mam wrażenie, że ludzie mają problemy ze zrozumieniem podstawowych informacji. Jeżeli chcecie wiedzieć jak wygląda praca w K-S to się zatrudnijcie. Oprócz przestrzegania praw pracowniczych, że tak zażartuję wszystko jest jak w każdej firmie. Trzeba pracować i być zadowolonym z tego co się ma. Nowy pracownik musi się wykazać, że pokazać, że coś z niego będzie.
W Kontakcie na stanowiskach tzw. fizycznych pracuje bardzo dużo osób z wyższym wykształceniem ale widocznie im to odpowiada bo chwilowo nie mogą znaleźć czegoś dla siebie. Muszą jednak pamiętać , że każdy rok oddala od nich szansę na znalezienie pracy w wyuczonym zawodzie.
Były pracownik 2016-10-11 15:10
Czy Ty czasami nie piszesz z komputera zainstalowanego w K-S ?
Ja sobie mogę bo jestem w swojej firemce i chwilowo nie mam interesantów.
Aktualna fizyczka 2016-10-12 16:55
Zgodnie z umową pracownik dostaje 10% premii, która dostaje jak brak podstaw aby mu ją cofnąć lub ograniczyć. Dodatkowo są premie, które są przyznawane okazjonalnie ale trzeba na nie zasłużyć poprzez zaangażowanie w pracę. Zresztą przeczytaj poprzednie posty to zobaczysz jak to wygląda w rzeczywistości.
Agata 2016-10-20 08:52
Witaj. Premie są zawsze przyznawane po tak zwanym uważaniu szefa. Przeczytaj sobie wcześniejsze posty, to będziesz mieć pełny obraz. Nie są określone ścisłe kryteria np. Ile procent premii dodatkowej za co. Szef uzna ,że należy Ci się tyle to masz tyle i po debacie. Tak jest wszędzie.
Niloe 2016-10-21 14:41
A jaką podstawę oferuje K-S na stanowisku PH?
pehowiec 2016-10-22 22:22
800zł-1000zł
Były pracownik 2016-10-24 09:12
Nie można okłamywać ludzi. Działasz na szkodę spółki podając nieprawdę.
Expert 2016-10-27 08:33
Witaj.
Przecież obecnie Kontakt nie prowadzi naboru na stanowisko PH, więc do czego ta wiedza jest Ci potrzebna ?.
Expert 2016-11-02 09:22
Przepraszam. Jednak K-S szuka PH do spraw oświetlenia w 2-ch lokalizacjach. Powodzenia.
Wierny Klient 2016-11-22 10:25
Witam. Nareszcie w K-S zacznie się rozwijać produkcja sprzętu elektronicznego. W ostatnim czasie szukano elektronika a teraz znowu widzę, że jest poszukiwany specjalista z tej dziedziny. To cieszy gdyż od wielu lat kibicuję tej Spółce , z którą współpracuję jako wierny klient.
Pracownik 2016-11-25 08:54
Przestań się zachwycać nieszczerze K-S i weź się do roboty bo piszesz chyba ze służbowego kompa. Szukają to szukają i ich zbójeckie prawo
Obserwtor 2016-12-02 11:03
Dlaczego większość wpisów jest dokonywana w godzinach tzw. pracy ?. Czy w Kontakcie pracownicy mający dostęp do Internetu nie maja nic do roboty?.
eliza 2016-12-02 11:55
Witam,moze mi ktos powiedziec ile zarabiaja dziewczyny na produkcji 3zmianowej????
wyjasnienie 2016-12-02 18:06
Obserwator w godzinach pracy czyli ? bo tam się na 3 zm pracuje...wiesz kobiety nie siedzą tam 24h tylko 8h :D rozumiesz czy może potrzebujesz jeszcze pomocy ?
Peter 2016-12-06 08:33
Witam obecnie poszukują operatorów
Ile można wyciągnąć miesięcznie?
kasia 2016-12-06 20:19
Na początku niestety nie są to kokosy 1300 - 1400 zł netto.
Umowę masz na cały etat.
Praca nie jest zła, 8 godzin i do domu.
Roman 2016-12-07 08:54
Czasem jeszcze tylko soboty do wybrania.
Eliza 2016-12-11 19:47
Masakra tak malo zarabiacie???za co zyc!!!!!!!
Obserwator 2016-12-20 09:10
Kto zarabia to zarabia.
Powiązania rodzinne na produkcji są takie, że czasem zwrócenie uwagi jednej osobie skutkuje obrażaniem się na krytykującego kilku innych osób powiązanych rodzinnie ze sobą.
Oprócz tego ploty ploty i jeszcze raz ploty.
Agatka 2016-12-25 13:05
Masz rację. NSZZ Solidarność w Kontakcie jest bardzo mocną organizacją, walczącą o ochronę praw pracowniczych. Mają dużo dobrych opinii wśród pracowników i pomagają ludziom. To dobry wybór.
daro 2016-12-27 15:10
Agatka pokaż mi jedną osobę (prócz Ciebie) która jest zadowolona z Solidarności ?
Zbyszek 2016-12-27 15:57
A kto załatwił premię "na rybkę", oraz paczki dla dzieci ?. Tego się już nie bierze pod uwagę.
Marta 2016-12-29 10:47
Chyba nie pracujesz w Kontakcie. Po Twoich postach widać, że starasz się tylko dokopać ludziom ze Związku zamieszczając kpiące uwagi. Na tym polega hejt. Myślę, że związkowcy z K-S powinni sami napisać co zrobili dla pracowników i wtedy będzie wszystko jasne. Szczęśliwego Nowego Roku 2017 dla wszystkich pracowników K-S a szczególnie dla dziewczyn z "Bakelitowni"
Marek 2017-01-03 14:05
Ciekawa propozycja odnośnie samoreklamy .
Kazik 2017-01-08 09:00
Pracownicy szeregowi są w większości naprawdę fajni ale niektóre osoby z kierownictwa średniego szczebla zachowują się w stosunku do podwładnych w sposób daleko odbiegający od zdrowych zasad.
Może zrobicie coś Państwo z rozliczaniem czasu pracy, bo od przynajmniej 10 lat jest to sprawa tak trudna do rozwiązania jak skup butelek za PRL-u. Wolne za pracę w soboty nadgodziny , zamiana na urlopy przypomina "rosyjską ruletkę" a związki raczej mają ważniejsze sprawy na głowie.
pracownik 2017-01-12 10:23
Witam! APEL o smog na hali!Czy Pan z BHP interesuję się jak w godz. wieczornych wyglada hala?Jest siwiutko oczy pięką i ludzie kaszlą i źle się czują. Oprucz ogromnego halasu jest szaro.Apeluję o dokładne wietrzenie hali w weekendy. Proszę o zainteresowanie bo nie da się tak pracować.Trzeźwy umysl wydajniesza praca .Oprucz tego brak zastrzeżen.
Kazik 2017-01-18 14:39
Drogi Pracowniku. Czy na wydziale jak myślę Bakelitowni nie pracuje żaden brygadzista lub kierownik zmiany, który odpowiada za warunki pracy ?. Nie szukajcie Pana z BHP ale sami zróbcie spotkanie z Kierownikiem. Macie do diabła aktywne związki zawodowe, społecznego inspektora pracy, Co oni robią ?. Bo z tego wynika , że są tylko maszynką do głosowania bo jest im tak wygodnie bo są bezpieczni przed zwolnieniem.
nick 2017-01-26 12:46
Prawdziwe fakty...kobieta robi 5 rok i dalej za najniższą...dramat
Agatka 2017-01-26 18:05
Widocznie nie jest z nikim spokrewniona.
Obserwator 2017-02-03 17:03
Droga Agatko. Mam nadzieję, że wiesz, że zarzucanie nepotyzmu w takiej Spółce jest ryzykowne. Przecież przyjmowanie nowych pracowników jest oparte na kwalifikacjach. Moim zdaniem jest to niemożliwe przy procedurach stosowanych w K-Simon.
Projektant 2017-03-10 12:56
Witam . Może Państwo orientują się czy są jakieś wakaty w Biurze Konstrukcyjnym ?
Pracowałem w podobnej branży około 15 lat. Mam opanowane programy do projektowania i znajomość norm związanych z branżą sprzętu. Proszę o odpowiedzi.
gość. 2017-04-06 18:20
Witam,przechodząc rano koło ósemki zauważyłem że w koncu dziewczyny z nocki z uśmiechem na twarzy pracowały!!!nie dziwie się dlaczego!!!Poprostu dobry skład to i robota pójdzie oby tak dalej!!!!!!!!wierze w Was dziewczyny i trzymam kciuki!!!
Zainteresowany 2017-04-09 14:05
A jest tam jakiś problem?
byłaiprzezyła 2017-04-15 17:57
A nie ma ?
Zenon 2017-04-20 16:20
Rano pracowały dziewczyny z nocki i to jeszcze z uśmiechem. Gratuluję optymizmu Panie Kierowniku. To co sobie myślały na Pana widok to jest ich słodka tajemnica i mam nadzieję, że życzenia się nie sprawdzą.
Gość 2017-04-22 18:31
Dziwne spostrzeżenie, tak jakby było coś dziwnego w tym, że ktoś się uśmiecha...bo przecież wszyscy powinni patrzeć na siebie wilkiem, Ciebie Zenonie również zachęcam do uśmiechu, bo bije od Ciebie złośliwość...dobra atmosfera w pracy także jest możliwa, bo mimo tych wszystkich opinii jakie tu występują są osoby które się lubią.
Zenon 2017-04-24 10:07
Rozumiem, że praca po nocce na następnej zmianie jest powodem do radości. Panie pracujące na montażu są bardzo sympatyczne i raczej nie mają powodu do patrzenia na siebie wilkiem, jednak z całą pewnością nie zostały na swoich stanowiskach na zasadzie własnej inicjatywy tylko na podstawie propozycji nie do odrzucenia i tekstu, że za bramą jest kolejka kandydatów sięgająca do torów.
Zzz 2017-04-24 11:29
To już nie te czasy, gdzie nie ma miejsc pracy, prawda jest taka, że pracodawcy mają problem, owszem kogoś zawsze znajdą, ale warto się zastanowić nad doświadczeniem nowego pracownika a osoby, która pracuje parę lat, no niestety wychodzi to na minus. Dla kogo? Pamiętajcie, że bez NAS, nie byłoby Was
www 2017-04-24 11:30
Chyba Ukraińców ;)
nick 2017-04-25 09:07
Chyba największy problem na dzień dzisiejszy to jest PARKING - wręcz parodia żeby o 13 godzinie nie było powoli gdzie zaparkować , oczywiście ludzie odpowiedzialni za takie sprawy mają to gdzieś bo przyjeżdżają na 7 albo 8 to z miejscem nie ma problemu ... a po drugie Szanujmy się patrząc jak co po nie które osoby parkują to jest tragedia ...TO NIE JEST SFERA!
Były pracownik 2017-04-25 15:25
Chyba największym problemem w Kontakcie jest to, ze ludzie piszą w godzinach pracy ze służbowych komputerów zamiast zajmować się robotą. Parking nie jest problemem tylko sposób zarządzania.
obserwator 2017-04-25 19:26
Nie musisz mieć komputera wystarczy telefon żeby dodać opinię. Więc coś taki zdziwiony że ludzie piszą w godzinach pracy.
Globalll 2017-04-26 18:54
Jak tam z zarobkami na dzień dobry ? I jak atmosfera w pracy ?
Zostaw swoją opinię o kontakt-simon s.a. - Czechowice-Dziedzice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kontakt-simon s.a.