Opinie o Kontakt-Simon S.A. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kontakt-Simon S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kontakt-Simon S.A. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja materiałów instalacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kontakt-Simon S.A. w Czechowice-Dziedzice

Obserwator

Witam państwo z Kontakt Simon jak tam wasze nagrody? Ja uważam że każdy pracownik po przepracowanych pięciu latach powinien taką nagrodę otrzymać Pozdrawiam i życzę dalszej owocnej pracy i jak najmniej zwolnień ????

@Obserwator

Niestety realia są inne co do rozdzielania nagród.Z reguly dostają ją osoby które na nią niezaslugują.Chodzi o L4 pracowitość sumienność lojalność.Patrząc na lata poprzednie nic w tej kwesti się niezmienilo.Docenia się lebrów i nierobów.A pracownicy którzy się starają niechorują traktowani są jak zło konieczne.

On

Co ty będziesz te nagrody są nie słusznie dawane chyba że dobrze łaskę robisz bo znam osoby które robią po 20 lat i nie mają a lenie chorują i mają tak to działa. Jeszcze się nie spotkałem z ustawiaczem który by nie dostał a piją i śpią na nockach już nie wspomnę o bakielitowni

@On

Jeżeli już musisz pisać podobne brednie to Przemyśl jak sformułować swoje myśli To co piszesz nie ma składu nie wspominając już o prymitywnej treści Naucz się cieszyć z wyróżnień kolegów i koleżanek a któregoś roku też dostaniesz Cha cha wystarczy dobrze pracować To , że ktoś jest na L4 oznacza, że jest chory a ty zamiast po ludzku współczuć jeszcze mu dowalasz No cóż -niektorzy tylko tyle potrafią Mówiąc szczerze to mi ciebie żal ciągle nieszczęśliwy człowiek cierpiący z powodu małych radości innych Smutne

@Obserwator

Jeżeli obserwujesz to wiesz,a takie pytania to nic innego jak podpuszczanie tych ciągle niezadowolonych z życiowym mottem.-"dlaczego Ona,On ". ;Im się nie należy:-Aż się chce powiedzieć ja(usunięte przez administratora)

Zniesmaczony

To gratulacje To już całkiem nie rozumie Waszych wpisów, że dostają Ci , którzy chorują i są leniami skoro sam mówisz, że ludzie mało chorują Sam sobie zaprzeczasz Nawiasem mówiąc to choroba nie ma nic wspólnego z lenistwem Więcej empatii do drugiego człowieka życzę bo nawet się nie oglądniesz a możesz też być na L4 Myśl czasem jak piszesz bo jesteś żałosny

Pierwsze ona teraz on
@On

Widać, że to ta sama osoba.... Ten sam sposób (nazwijmy to) budowania zdań.... To powiedz nam skoro dostałeś, to robiłeś tą Twoją wcześniej wspomnianą łaskę? Ze swojej strony gratuluję wszystkim osobą listu pochwalnego, nie przejmujcie się zawiścią, tak to zawsze wyglądało i będzie wyglądało.

Czy chodzi o bakielitowni?

Taka prośba

Lepiej już nie pisz. Chyba że jesteś obcokrajowcem co robić w tej firmie i dlatego tak składać zdania, w których sam się gubić

Zniesmaczony

Pracownicy, którzy dostają wyróżnienia zwykle pracują 5lat lub dłużej Oczywiście,kasa za dane wyróżnieniejest równa dla wszystkich,ale to chyba normalne i myślę,że sprawiedliwe Normalne jest również to , że kierownik jako osoba przełożona co roku typuje osoby do wyróżnień,pewno to konsultuje z innymi osobami Jeżeli Ci chodzi o staż pracy to są jubileusze i wtedy im więcej lat pracy ,tym większy pieniądz Nie rozumiem o co Ci chodzi

Zniesmaczony

Dostałeś??? Poważnie, ale jak to ??? Pisałeś, że dostają lenie , że niesprawiedliwie dzielone , że dostają lenie ciągle na L4 Coś z Twoją logiką cieniutko a może zmiana zdania!!!! Zanim znów napiszesz zastanów się co właściwie chcesz powiedzieć bo na razie to białe jest czarne a czarne biale

@Taka prośba

Obco krajowiec to cię zrobił

@Zniesmaczony

To są jego widzimisię

Źle Ci

Człowieku ,co ty wiesz o ludziach ,którym zazdrościsz Piszesz bzdety bez pokrycia ,nie znasz różnicy między chorobą a lenistwem .Niestety w każdym środowisku żyją zazdrośni ,rozgoryczeni i ciągle nieszczęśliwi .Ciesz się człowieku chwilami bo życie Ci przeleci na narzekaniu jaki ten świat niesprawiedliwy.Widzisz , przełożonych musi mieć empatię do drugiego człowieka,ty pewnie chorych bys gnębił skoro uważasz, że chorzy to lenie Cieniutki oj cieniutko z myśleniem

@Źle Ci

Dokładnie i jeszcze pisze, że sam dostał. Jakież to trudne by raz w roku nie być zazdrosnym i pogratulować wyróżnionym pracownikom. Ludzie ogarnijcie się!!! W przyszłym roku może to Wy dostaniecie zaproszenie i inni będą komentować, że Wam się nie należy. Także marudy głowa do góry.

@Źle Ci

Ale ty do nich należysz więc w czym problem

@Źle Ci

Tylko czytaj ze zrozumieniem bo nikt nie pisał o chorobie Chyba że ty chorujesz na jelitowke

@Pracownica

Nie doczytałas wpisu od On cytuję -; dostają lenie i ci co ciągle na chorobowym-:bez komentarza

@Źle Ci

Proszę nie pisz już Albo się prześpij bo w poniedziałek idziesz do pracy i pamiętaj o tym by trzeźwym być

@Pracownica

Masz z tym probem?

Obcy

Ty chyba pierwszy robiłeś i robisz do dziś

Źle Ci

Umiesz coś napisać bez emocji???Odpisujesz mi a nawet o mnie nic nie wiesz a piszesz o moim życiu Prześpij się, może emocję opadną!!!

@Źle Ci

Nie ma sensu wchodzić z takimi w dyskusje, to do nikąd nie prowadzi. To są ludzie bez żadnych argumentów z klapkami nienawiści na oczach, którzy sami nie wiedzą o co im chodzi, szkoda Twojego czasu

Były Pracownik

Czy to prawda, że Zarząd planuje wzorem lat 90-tych wprowadzenie 4-ro dniowego tygodnia pracy i wypłatę postojowego z jeden dzień za odstąpienie od zwolnień ? Takie plotki chodzą po Czechowicach.

Zainteresowana

Jakie wieści z zakładu? Słyszałam że już się zawirowania z zakładzie skończyły, ludzi już nie zwalniają i pewnie po nowym roku będą zatrudniać ????myślę że zarząd musiał pokazać kto tu rządzi bo początkiem roku ludzie grozili strajkiem więc zwalniajac ludzi pokazali wam jak kończą się takie akcje

Ona

Miki jak miło że piszesz kto by cię nie poznał dobra jesteś

Chmurka

Nastepna nawiedzona Tyś pewnie w ;M jak miłość " pisała na sołtys KisielowąPodwyzka dobra,ale jak przedstawiciele związków dostają poparcie od załogi to już wszyscy dzbany Fru sio ,a kysz popieram takie pisanie z kimś takim jak Ty Wszyscy źli a ty idealna bez pomysły na życie i zmiany

Serio wy tak na forum jedna na drugą ?????

Na pewno

Fajne to nie jest, ale już nie idzie patrzeć jak paru ludzi wciąż innych uważa za głupszych ,gorszych i delikatnie mówiąc stara się im uprzykrzyć życie.Jezeli mają coś mądrego do powiedzenia to wiedzą z kim rozmawiać a nie rzucać (usunięte przez administratora) uwag Pozdrawiam

Czechowiczanin
@Zainteresowana

Strajk w Kontakcie ? To jakieś nieporozumienie. W latach 80-tych nie było to mają być teraz ?

Dobra rada

Drogie Panie.... Jeżeli macie jakieś problemy związane z funkcjonowaniem którejś z rozdzielni, to zawsze można podejść i porozmawiać o tym z kierownikami poszczególnych oddziałów. Poki co to widzę, że jedyne co macie to problem personalny...bo ktoś komuś nie odpowiada z jakiś przyczyn. To, co tu ostatnimi czasy zamieszczecie... Bawi, ale nie uczy.Chcecie sobie anonimowo ulżyć, ale to nic kompletnie nie wnosi. Głownym powodem frustracji, niektórych Pań jest zawiść, bo myślą sobie ile w tych wszystkich rozdzielniach jakie są na zakładzie muszą zarabiać...

@Dobra rada

Pierwsze trzeba zrobić porządek z piciem a drugi niech ustawiaczem lepiej robią po pół nocy śpią w kierownik to (usunięte przez administratora)

@Ona

Droga Pani Jeżeli widziała Pani taką sytuację pani obowiązkiem było zgłosić to przełożonemu Brak reakcji czyni Panią współwinną Tak działa prawo Opisywanie takich zdarzeń o ile naprawdę miały miejsce nic nie zmienia jest to raczej rodzaj oczerniania szerszej grupy osób Znam ludzi z oddziału i raczej nie widzę kogoś dla kogo alkohol jest problemem Jeżeli pani coś zauważa proponuję rozmowę a jeżeli to nic nie zmieni można porozmawiać z przełożonym Życzę odwagi !!!

@Na pewno

Droga Pani ale przełożeni wiedzą bo na mocnych zmianach piją ustawiacze i na bakielitowni więc co tu gadać co kobieto mówisz że jestem wspol winna

@Ona

Dziwi mnie Pani wszechstronną wiedzą kto,gdzie dlaczego Naprawdę takie ogólnikowe wpisy są niepoważne Oskarża Pani nie tylko ludzi ze swojego oddziału,ale również tych spoza Zastanawia mnie kiedy ma Pani czas na takie wędrówki i obserwacje zamiast skupić się na swojej pracy

@Ona

Po pierwsze to ty liźnij cokolwiek polskiej gramatyki przeczytaj przynajmniej spis treści słownika polskiego.nim znowu coś będziesz usiłowała mądrego i bezwartościowego napisać! Od pługa To oderwane do internetu się dorwało! (usunięte przez administratora).A po drugie zastanow ( choć może być trudno) co piszesz I gdzie ! A po trzecie..... niech KS zrezygnuje z tej usługi gowork.pl bo jakaś (usunięte przez administratora) stworzyła (usunięte przez administratora)plac zabaw i bezkarnych (usunięte przez administratora)wypocin z (usunięte przez administratora) wyjętych.!!!! Naprawdę dużo fajnych Ludzi pracuje i bardzo przyzwoite warunki i atmosfera ..... a (usunięte przez administratora) i zgorzknialii zawsze się znajdą a szczególności anonimowo to dla nich raj ! P.S Ogarnijcie się ludzie!!!!!

Aplikowałeś na stanowisko Zatrudnię kierowcę C+E Polska-Bułgaria oferowane przez firmę Kontakt-Simon S.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Tu zawsze była jest i będzie jedna wielka klika patrząc z biegiem lat nic się nie zmieniło,awans za awansem oo znajomości do rozdzielni idą Panie nie mając zielonego pojęcia o większości rzeczy broniąc się tym że tyle jest pracowały na to poznając detal po detalu śmiechu warte gdyby nie parę lat do emerytury już dawno bym odeszła

Ciekawe

Nie wiem jak Pani liczy, ale zostało Pani znacznie więcej....

Chmurka

Witaj!!Ty znowu swoje żale wylewasz Jeżeli jesteś taka zorientowana w pracy rozdzielni to pomow z kierownikiem , może go przekonasz że jesteś naj naj Ciekawe kiedy ostatnio miałaś przestój bo rozdzielnia czegoś nie przygotowała Ja jakoś zawsze mam pracę przygotowaną,zawsze mogę liczyć na pomoc koleżanek z rozdzielni gdy mam jakieś niejasności Zastanawiam się z kim Ty pracujesz żeś ciągle taka niezadowolona Może nie męcz się i szukaj czegoś innego

Zniesmaczony

Skoro pracujesz TAK DLUGO a do emerytury masz kilka lat i twierdzisz że zawsze była klika to miałaś wiele lat by się zwolnić Jakoś brak logiki w tych Twoich wypowiedziach

Źle Ci

Tyś już dawno odeszła w swój dziwny świat jadowitych stworków Napisz może jak Ci można pomóc ????????️????????

PEPE

Tu nie chodzi o podobanie się, bo to kwestia gustu. Jest bardzo cienka granica między lubieniem się a samouwielbieniem, między noszeniem głowy wysoko a zadzieraniem nosa, między poczuciem własnej wartości a zarozumiałością, między dystansem do siebie a gwiazdorzeniem. Warto o tym pamiętać. Dwie Panie o tym niestety zapominają a może nie zdają sobie sprawy z tego, że tak to wygląda.

Ona

Ale ty masz lepsze doświadczenie niż one że takie jak ty pracują

Też pracownik

Możesz rozwinąć myśl?

Prawda
@PEPE

Ja pracowałam z dziewczynami z rozdzielni na produkcji, i mimo awansów, nadal są sobą. Awans ich nie zmienił. Ale wiem kto na hali ma z tym ogromny problem, i bardzo jej współczuję. Bo jak można żyć z takim nastawieniem do innych.

PEPE

Tak na marginesie: w pierwszym poście piszecie, że po Was to wszystko spływa i jest Wam obojętne co inni myślą i piszą. Z treści drugiego wynika, że wręcz przeciwnie. Więc jednak nie spływa a pierwszy post to swego rodzaju poza. Może warto z tej pozy zrezygnować, zarówno w pracy jak i tutaj. Na podsumowanie: w życiu najważniejsze w relacjach międzyludzkich jest szacunek do drugiego Człowieka. Tylko tyle i aż tyle! Warto o tym pamiętać! Tutaj tym bardziej!

Witam
@PEPE

Słuchaj tu nie chodzi o to czy po kimś to spływa czy nie, ale ogólnie nie powinno być zgody, żeby pisać ta to, ta tamto.... Odnosi się to do wszystkich na każdym szczeblu, wszyscy jako ludzie jesteśmy tacy sami. A tu mieszczą się już żale na kadrową, kanban, brygadzistki, zarząd, kierowników, koleżanki z produkcji,zwiazki zawodowe.... i tak można wymieniać. Fakt, że jest to wszystko żałosne, zresztą sama widzisz, to jest ten szacunek? Plucie na innych jadem. A czemu to nie inni opisują nas operatorów. Taka jest prawda i chyba wszyscy ja widzimy.Mi jest za te osoby wstyd

Wielka Klika
@PEPE

Ty tak serio ? Szacunek jest wartością moralną, wskazówką, jak traktować siebie i innych, by nie naruszać swojej ani cudzej godności. szacunek służy ochronie tej najważniejszej, najbardziej delikatnej części naszego ​ja Tyle w temacie i aż tyle

Chmurka

Bardzo trafnie oceniłas 'oceniles całą sytuację!!! Niech Ci co rzucają na innych błotem się w nim ubrudza

Kabaret czytając komentarze

Chmurka

To nie kabaret to smutne Człowiek , który zazdrości innym np awansu robi wiele aby mu dokuczyć Niestety taka postawa niszczy zazdrosnego , gdyż nieświadomie pomniejsza mu wiarę w Siebie,człowiek sam siebie nisko ocenia. Spróbuj obserwować osobę,która awansowała Zastanów się jakie ma cechy charakteru ,,,, pracowitość, pewność siebie,zdecydowanie , opanowanie Pomyśl czego ty nie masz ,nad czym musisz popracować Każdy ma prawo do zazdrości ale tej pozytywnej nie złośliwej, gdyż odrobina zazdrości nas motywuje,ale zazdrość taka z jaką Ty się zmagasz niszczy Ciebie Pomyśl czasem że każdy z Nas w pewnych sferach życia ma więcej szczęścia,w innych mniej Zastanów się czy Ty dałabyś radę wywiązać się z obowiązków,które mają atakowane koleżanki Może zazdrościsz,ale czy aby na pewno chciałabyś się zamienić??????

Była pracownica

Chmurka... Jeżeli tak Cię to ciekawi to nigdy nie byłam bardziej szczęśliwa cóż chcieć więcej życie jest piękne

Walczę z chamstwem

Sorry, ale kim Ty się stałaś w tym momencie? Ludzie gdzie Wasze poczucie taktu?

Ona

Ludzie ogarnijcie się co wy macie w tych pustych głowach żeby tak komuś robić koło (usunięte przez administratora)Jakim trzeba być ż.a.łosnym czlowiekiem żeby anonimowo cisnąć na koleżankę z pracy. Masz problem podejdź do niej osobiście i zapytaj. Uważam że ta strona powinna być dawno usunięta, wpisy miały dotyczyć pracy a nie (usunięte przez administratora) komentarzy komu tu dowalić i kogo u.p.o.dlic.

Popieram
@Ona

Bulwersuje fakt że już dzieci potrafią sobie znaleźć ofiarę hejtu, niestety przykład idzie z góry. Są różni ludzie z różnymi problemami.... z mocną psychiką jak i tą slabą...Więc myślcie co piszecie, bo ktoś może być właśnie w tym gorszym momencie życia... I czasem wystarczy taki bezsensowny impuls... Żeby stała się tragedia... Mało ich już było przez hejt?

@Popieram

Bardzo mądra uwaga Człowieka na poziome,inteligentnego można poznać po tym jak i co pisze Pozdrawiam????

Była pracownica

Pracowałam w tej firmie wiele lat,na początku było fajnie miła przyjazna atmosfera później gdy zaczęli brać pseudo Panie do Rozdzielni.za wiadomo za wystawienie czego.... zrobiła się jedna wielka klika puszczalskich dam...M.in. M.G. B .P i Pani największa co robiła z siebie największą Damę Kontaktu i wchodzącą w (usunięte przez administratora) Ustawiaczom a w szczególności Panu A.N i wystawianie tyłka to Pani M.J. brawo ????I ta firma jest godna polecenia?

@Była pracownica

Masz rację kto ma znajomości to może sobie wybierać stanowiska na, których chce pracować. Jednym się ulega inni nie mają wyboru. To wszystko zależy od układów. Tak było, jest i chyba nic się w tej kwestii nie zmieni.

Kurde
@Tak

Zakład promujący (usunięte przez administratora) i tępaków. Jak się nie nadają do normalnej pracy to są zakłady pracy chronionej.Zawsze można zmienić pracę. Tam może będą się nadawać.

@Kurde

Przychodzą do pracy i sami z siebie robią upośledzonych. Tu się nie nadają, tam się nie nadają a tu nie chcą......

@Była pracownica

Ludzie czy Was już całkowicie pogrzało? Na prawdę nie wstyd Wam wypisywać takie wyssane z palca komentarze tylko po to, żeby kogoś obrazić? Nie wiem czy wiecie ale za takie coś możecie mieć niezłe problemy, bo wymieniacie kogoś z inicjałów i jeszcze podajecie miejsce pracy, wiec to już jest karalne... Ciekawe czy jak dostaniecie jedna z drugą pisma wzywające na policję to też bedziecie takie mocne w gębie?! Zastanówcie się czasem nad sobą i życzę powodzenia...

UlaPedantula
@Była pracownica

Wszyscy będziemy modlić się za Twój szybki powrót do zdrowia.

M.J.

Czekałam na ten wpis, tyle lat ale się doczekałam . Dziękuję I do zobaczenia

@Tak

Mowa o pracownikach produkcyjnych. Nie na każdym stanowisku chcą pracować. Bo albo praca albo osoby nie odpowiadają. Tyle pracowitych osób zostało zwolnionych. Szkoda.

@Tak

Jeżeli sprawiłam komuś przykrość swoim wpisem bardzo przepraszam. Nie podpisuję się absolutnie pod tym co napisała Była pracownica. Wbiłam się nie w tym momencie co trzeba. Mi chodzi o pracowników produkcyjnych, że wybierają sobie stanowiska pracy. Nie chcę być źle zrozumiana.

Czechowiczanin
@Była pracownica

Pracowałem w tej firmie w latach 70-tych. Montaże mieściły się w budynku później sprzedanym jakiejś firmie. Na hali pracowało po 150 kobiet na 3 zmiany. Może się nie zawsze dogadywały ale trzymały się razem. Do legend należy fakt, że na trzeciej zmianie i czasem na drugiej podczas pracy śpiewały godzinki. Może ktoś jeszcze to pamięta. Atmosfera wśród pracowników była dużo lepsza. Teraz czytając te wpisy widzę, że jak wszędzie panuje zasada: albo ty ich albo oni ciebie. No ale to symbol czasów w jakich żyjemy.

To prawda

Hahahaha

Kierowca autobusu

Widzisz mnie?

Pozdrawiam Elbląg

Ty tak serio?

@Była pracownica

Jakaż ty musisz być nieszczęśliwa !!!Musiało spotkać Cię coś złego że nazbierali się w Tobie tyle jadu którym plujesz na fajne dziewczyny Może to depresja !!!Wiesz teraz jesień mało słońca to dobija Póki co życzę pogody ducha odrobinę rozsądku i empatii dla drugiego człowieka Pamiętaj ludzie zgorzkniali szybko tracą przyjaciół Rozejrzyj się czy koło Ciebie nie robi się pusto i przemysl swoje zachowanie i wpisy Dla Ciebie KS Twardowski ,;;Śpieszmy się kochać ludzi :;Oraz rozważ przysłowie :człowiek człowiekowi wilkiem ,,,, Życzę zmiany wewnętrznej spokoju i przebaczenia kolezanek

@Była pracownica

Kobieto kobieto !!!!Ludzie których chcesz upodlic pracowali na awans wiele lat Może nie wiesz ale większość z nich zaczynała od pracy na liniach poznając wyrób po wyrobie linie po linidetal po detalu To co piszesz nie podoba się większości pan na M100 To że ty jesteś podła nie czyni z innych koleżanek i kolegów ludzi o niskiej inteligencji No cóż może ty próbowałaś coś wypinać ale nic z tego Co nie wyszło No cóż sama widzisz że do awansu potrzebna jest rzetelna i uczciwą pracą oraz szacunek dla innych którego u Ciebie nie wyczuwam Każdy jest kowalem swego losu Nie obrażaj dziewczyn bo inni twoich wpisów mają dość i brzydzą się nimi

@Pozdrawiam Elbląg

Prawda boli?

@Na pewno

Upodlic? Pracowały na to? Sikam Hahahaha

Jprdl

"Oprócz wyższego wykształcenia, dobrze byłoby posiadać jakieś średnie wyobrażenie. I co najmniej podstawowe wychowanie"... u Ciebie brak nawet wychowania więc pewnie o wykształceniu nie ma co wspominać. Zero emapti. Może brakło Ci chęci? Moze nie masz umiejetnosci. Praca w zespole ?Wstań i powiedz ze będziesz odpowiednią osobą na nowym stanowisku. Wykaż się! A przepraszam, nie wstaniesz bo odwagi też Ci brakuje jak kultury... a i tak widocznie pracowały, że ktoś dal im szanse na rozwój.

Też pracownik

Dokładnie poparcia nie ma..... Raczej budzi poczucie wstydu.

Zainteresowana

Czy oprócz tych słownych przepychanek coś się zmieniło w kontakcie ? Czy sytuacja zakładu się poprawiła na tyle że skończyło się zwalnianie pracowników z umowami ma czas nieokreslony ? Czy koniec roku przyniesie jakieś dobre wieści dotyczące zamówień i stabilizacji firmy ? Życzę tego wszystkim pracownika ????

Ciekawe

Daj sobie spokój i zajmij się swoim życiem. Czyżbyś się nie spełniła?

Na pewno

Droga Pani!¡!!Być może jesteśmy zadowolone z Naszej pracy i współpracy z rozdzielnią a Pani nie ma prawa mieć o to do Nas pretensji W Pani światku wszystko opiera się na wypinaniu lub wchodzeniu do d,,y innym Nawet nie umiesz powiedzieć o co właściwie Ci chodzi oprócz zazdrości bo ktoś awansował a Ty Nie Wysil się na coś na poziomie Mniej emocji a więcej przemyśleń i logiki

Chmurka

Cha cha Gdzie ty pracujesz?Co Ci się nie podoba w organizacji pracy?Co to znaczy wchodzić w (usunięte przez administratora) Czyżby chodziło tu o współpracę??W pracy przebywam 1/3 doby dlatego zależy mi na dobrej atmosferze Daj sobie spokój bo braw jakoś nie dostajesz bo i za co!!!A tak z ciekawości jest ktoś na hali kogo chociaż trochę lubisz i szanujesz???

Totalny (usunięte przez administratora),z biegiem lat coraz gorzej Pseudo Panie z rozdzielni nie mające zielonego pojęcia o niczym potrafią tylko kręcić dupskiem po hali.w szczególności jedna, robiąc na linii widząc ją to nóż w kieszeni się otwiera wiedząc ją dramat jeden wielki dramat

Koleżanka

Widzę, że masz jakiś problem ze sobą ????

Ciekawe

To może jak taka mądra i inteligentna jesteś, to przyjdziesz ją w poniedziałek zastąpić? Zdecydujesz się na to, czy wymiękasz?

Na pewno

Pamiętaj o zasadach BHP Żadnych noży w kieszeniach Cha cha Może przed snem jakąś melissa muzyka relaksująca a może coś innego do relaksu????

@Ciekawe

Musiałabym pierw wystawić cztery litery jak było pisane żeby się tam mogła wbić

Na pewno

Oj oj Przeceniasz moc czterech liter Prościej i przyzwoiciej podejść do kierownika i zaproponować swoja kandydaturze na brygadzistę rozdzielceitp Każdy może walczyć o awans ,ale w sposób kulturalny Obrażając koleżanki z rozdzielni nic nie zyskujesz ,nic nie wnoszą do swojej brygady ani do wydziału Czyżby jedynym Twoim atutem było wystawianie 4liter a tak nawiasem ciekawe komu Współzawodnictwo owszem ,ale chamstwu i obelgą należy stanowczo powiedzieć NIE Przestań obrażać i odgadywać!!!

Domino

Uchyl rąbka tajemnicy. Komu one wystawiają te cztery litery? Kierownikowi, dyrektorowi, prezesowi a może zastępcy asystenta tresera słoni w cyrku w Pcimiu Dolnym?

Jprdl

Jak nie masz nic innego do zaoferowania ( wykształcenie, kultura ,emaptia) No nawet (usunięte przez administratora) ci nie pomoże.

Wiesiek

Jednak dziewczyny z rozdzielni coś potrafią, bo zawsze macie zorganizowaną robotę bez przestojów. gdyby nic nie umiały to miałybyście moje panie ciągłe przestoje. Pomyślcie jak coś napiszecie. Mam jednak nieodpartą pewność, że te posty pisze osoba, której zależy na skłóceniu reszty dziewczyn i zajęciu wymarzonego stanowiska w rozdzielni. Przecież można sprawdzić IP komputera i porozmawiać z panią w krótkich żołnierskich słowach.

Kto pytał?

Mam się lepiej

Jeżeli Elbląg to na myśl przychodzi tylko jedna osoba ... Ania :) mam nadzieję że u Ciebie jest lepiej niż tutaj .. bo każda Podwala każdą o byle pierdołę.

@Mam się lepiej

Nie każda Tylko nieliczne

Znajomy

Czepiacie się wszystkiego i wszystkich. Kierownik zły, rozdzielnia zła, związki źle zarząd zły. Z tego wynika, że tylko panie na montażu takie wspaniałe, pracowite. Wszystko się im należy, bo rzetelnie wykonują swoją pracę, nie obgadują, nie ściemniają, znają się na swojej pracy. Szkoda tylko że nie widzicie, że to przez was, atmosfera na hali jest taka, a nie inna, Drogie Koleżanki z montażu.

@Znajomy

Co myślicie o imprezie integracyjnej? Czy zakład stać? I jak to wizerunkowo wygląda przy tych zwolnieniach? Nie przemyślany pomysł.

@123

Nie popadaj w skrajność...! Myśląc tym tokiem to nie można by organizować wycieczki czy też innych akcji. Taka impreza nie jest niczym złym ( choć znajdą się wyjątki!)i normalnym raczej ( każdy dział tak robi) bo jest organizowane raczej oddolnie i chwała takim osobom za chęci I energii w organizacje takich imprez ( wycieczek przedewszystkim!!!) ????????????

@Obserwator

Żeby się nawalić i być gwiazdą internetu nie trzeba jechać na wycieczkę.

Konstytucja
@Obserwator

A premia roczna będzie????

@123

No cóż.... mentalność w Twojej wypowiedzi niestety jest płytka jak brodzik. Każdy ma swoje cele i priorytety uczestnicząc w takich imprezach czy wycieczkach a Twoje już znamy i przedstawiłaś/łaś. plan zabawy . Nie potrzeba takich osób na takich osób na imprezach. Nikt nikogo nie zmusza to przedewszystkim.

@Obserwator

Po wycieczkach cały zakład dudni od plotek. Nie trzeba być na wycieczce żeby znać szczegóły. Ale to wy te ploty rozpowszechniacie. Wy bywalcy wycieczek.

@123

Po to są takie imprezy żeby można było też wspominać a co do wartości i treści wspomnień to już zależy od obecnych tam osób. Kultura wychodzi szybko z człowieka..... Widać Twoje wspomnienie o " dudnieni" w poście ma jakiś pretensjonalizm zawarty .... czyżby jakieś zatrzymanie filmu kiedyś? Hehe No cóż każdy jest dorosły a z kulturą to jest jak mlekiem.... niektórzy bezpieczniej tylko to.. Ale to jest w każdej firmie, przy każdym jakimkolwiek wyjedzie grupowym. Nawet jadąc na wczasy zdarzają się się sytuację o których pewnie dudnisz Ty przed innymi..... to jest wszystko ok ??

Renia
@123

W obcym miejscu można więcej. Na Czechowicach wszyscy się znają.

@123

A co mają zwolnienia do imprezy???!!! Każdy idzie kto ma ochotę.Nikt nikogo nie zmusza.Zwolnienia w zakladzie to nie żałoba Wiadomo każdego szkoda ale życie toczy się dalej. .Wycieczki też się odbywają i nic się niedzieje.a pozatym każdy za impreze placi za siebie.Minimalne dofinansowanie.więc o czym jest ta dyskusja.Zakład nieponosi za to żadnych strat.Ludzie ogarnijcie się.Życzę udanej imprezy

@Znajomy

Zgadzam się ze Znajomym Dlaczego nie piszecie że w razie dłuższego L 4 zakład pomaga że związki zawodowe załatwiają tzw zapomogę że da prawie bezprocentowe pożyczki remontowo-budowlane Chwalebne jest również to jak ludzie umieją się zmobilizować i pomóc gdy spotka Cię nieszczęście Przecież robimy razem rzeczy dobre piszcie też o tym Dlaczego ktoś ma Nas kojarzyć tylko że złośliwościami chamstwem plotkami ublizaniem i gnojeniem kogo się da tylko za to że mu się udało skoczyć szczebel wyżej Może nie jesteśmy idealni ale potrafimy razem zrobić wiele dobrego i niech kilka osób na tak liczną załogę tego nie niszczy

Słoneczko
@Chmurka

Tak chmurka.... Masz rację, jest wiele rzeczy na plus, ale czasem się ich nie docenia. Tak samo są ludzie, którzy się lubią oraz szanują i są wobec siebie w porządku. To kwestia człowieka, nie miejsca.

Chmurka

Skąd wiesz??Czyżby Twoja niebywała inteligencja Ci podpowiedziała Czytając Twoje prostackie wypowiedzi ośmielam się twierdzić że z mądrością ani tą wrodzona ,ani tą nabytą jakoś się minęłas Racz zauważyć,że piękno ma wiele obliczy i każdy odbiera je inaczej Uważaj żebyś z Twoją wrażliwością,nie stanęła kiedyś przed lustrem i mówiąc Twoim językiem -;nie zachciało Ci się rzygać Tymczasem żyj w swoim światku nienawiści ,małym smutnym i zawistnym Przy okazji strasznie się cieszę że jestem (usunięte przez administratora) dzida,niepodobna w niczym do kogoś takiego jak Ty Mimo wszystko miłego weekendu

Ok

Gdzie trzeba podejść?

Chmurka

Dobrze Cię oceniłam Proponuję powiększyć zasób słów

Chmurka

No tak dobranocka to twój poziom Później są wiadomości możesz nie zrozumieć Dobranoc

Chmurka

Niektórzy ludzie gdy nie mają nic mądrego do powiedzenia reagują tak jak Ty Podobno mowa jest srebrem a milczenie złotem ,zamilcz więc bo Twój iloraz inteligencji szybko spada w dół Zamiast pisać weź jakiś słownik wyrazów i rozwijaj swoje ubogie słownictwo Powodzenia

Smutne

Cóż za poziom...nic się nie zmieniło

Na pewno

Żadnych konkretów żadnych przemyśleń, żadnych argumentów Twoja mowa to syk żmiji zazdrosnej i zawistnej Zmień podejście do drugiego człowieka może więcej ugrasz

Kama

Drugie panie,to jest niewiarygodne ile w was jest złości, nienawiści, zazdrości. Pracując na produkcji widzę jak to wygląda. Kobiety między sobą nawet w brygadach potrafią się kłócić i wzajemnie obgadywać. Każdego kto przechodzi, mierzycie i obgadujecie. Nie wiem czy to należy do waszych obowiązków. Ale chyba tak, bo to wam wychodzi najlepiej. Wasza kultura osobista mówi wszystko za siebie. A czytając te posty, można dużo wywnioskować o osobie, która je wypisuje.

Bożena
@Kama

A czemu to robią? Przecież to psuje mega atmosferę.... Ktoś próbował rozmawiać i tłumaczyć, że tak nie może być?

Niestety
@Bożena

Tu rozmowa nic nie daje.... Koleżanki potrafią być tak życzliwe, że nie jedna już "wykończyły"

Abc
@Bożena

Nie brońcie go tak. Sama słyszałam jak jechał po dziewczynach.

@Niestety

Rozmowa wiele daje Ludzie Nas tak traktują jak sami inna to pozwalamy Coś Cię smuci , dołuje poproś o rozmowę powiedz jak się czujesz w danej sytuacji Widzisz że ktoś krzywdź drugiego powiedz że to Ci się nie podoba Trzeba rozmawiać i jasno przedstawić swoje zdanie Odwagi Stop chamstwu obłudzie i nagonką na drugiego człowieka

Pozdrawiam Panie z Rozdzielni są One tak piękne, mądre,gdy patrzę na nie gdy jestem na hali chce mi się wymiotować

Zniesmaczony

A co się pani dzieje jak patrzy w lustro???

Słoneczko
@Zniesmaczony

Taka osoba jest toksyczna, myśli, że jej słowa robią na kimś wrażenie...No niestety, ale nie. JEJ oraz drugiej koleżance mówimy - NIE

Były Pracownik

Pracowałem w tej Spółce do końca lat 90-tych. Była to i jest wspaniała firma z dużą przyszłością. Do połowy lat 70-tych produkowała sprzęt elektroinstalacyjny bardzo siermiężny. Park maszynowy pamiętał lata 40-te. W 1974 roku po zakupie licencji z firmy ABB na wyłącznik nadmiarowy nastąpił przełom zarówno w technologii jak i w parku maszynowym. Zmieniło się wiele dzięki tzw. twórczemu przystosowaniu dotychczasowych technologii do nowoczesnego parku maszynowego przez Pracowników firmy. Drugi skok nastąpił po roku 2000. Rozwinęła się produkcja sprzętu elektroinstalacyjnego na bazie własnych konstrukcji zapoczątkowana w latach 90-tych ( sprzęt Classic ). Zaczęto wprowadzać na dużą skalę automatyzację produkcji detali i montażu wyrobów. Zakupiono nowoczesne maszyny do przetwórstw tworzyw i zautomatyzowano cały proces produkcji . Teraz ten wydział jest na wysokim europejskim poziomie. To samo dotyczy wydziału montażu. Na targach Energetab 2022 widać było zaawansowany następny etap rozwoju. Wyroby przeznaczone do tzw, inteligentnego domu są na poziomie europejskim. Ponieważ Spółka skończyła już przysłowiową setkę, mam nadzieję, że ten trend będzie trwał dalej. Powodzenia.

Czasami wchodzę na forum i czytam i z tego co widzę nic się nie zmieniło. Obrzucacie się błotem na wzajem, a potem przychodzicie do pracy i patrzycie tym osobom w twarz a czasem nawet pracujecie ręka w rękę jak Wam nie wstyd. Nie rozumiem po co skoro Wam coś nie pasuje zmieńcie pracę, nadal istnieje rynek pracownika Kontakt jest poprostu wygodny bo to firma która zatrzymała się w organizacji lata temu i nic od Was się nie wymaga lub w minimalnym stopniu. Pozdrawiam Was mam to szczęście że już z Wami nie pracuję.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Kontakt-Simon S.A.?

Chmurka

Atmosfera zależy od brygady Więcej osób pozytywnych Praca nie najgorsza wynagrodzenie średnie Przełożeni w porządku Dobry socjal Osoba która udziela się na tym forum i pluje na wszystkich to samotny Trol Ignorować!!!!

Dorota

Ludzie czy wy nie widzicie że możecie komus życie (usunięte przez administratora) przez takie wasze anonimowe wymyślane ploty. Dlaczego tylko tak odważnie piszecie posługując się wymyślonymi nickami. Od teraz nowa zasada imię i nazwisko zobaczymy jak dużo Was odwaznych osób będzie. To już się naprawdę robi żałosne. Postawcie się w sytuacji tych osób które tu tak usilnie próbujecie upodlic, oni też mają rodziny. Chcielibyście się znaleźć na ich miejscu? Przemysł zanim coś napiszesz czy to w porządku gdyby ktoś tak o Tobie pisał.

Klient

Dyskusja o imprezie integracyjnej jest wspaniała. Jednak plotkarski gen pracownic K-S odzywa się jak zwykle. Może polecicie Panie po nazwiskach lub tylko po stanowiskach.

Zostaw merytoryczną opinię o Kontakt-Simon S.A. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Kontakt-Simon S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kontakt-Simon S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kontakt-Simon S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 19 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kontakt-Simon S.A.
2.9/5 Na podstawie 105 ocen.
  • Bestwińska 21
    43-500 Czechowice-Dziedzice