Polmotors Sp. z o.o.

Opinie o Polmotors Sp. z o.o.

Szukam...pracy

Część Ile dostaje nowa osoba na start u was ? I jaka jest różnica między zakładami bo widzę że macie oddział na Bestwińskiej i w Mazańcowicach i jeszcze na Piekarskiej ? Czym różnią się te zakłady od siebie ?

Bestwinska

Fakt może nie poświecal tyle uwagi ale on nie zajmował się tylko sp1 to nie jego wina że miał tyle nawrzucane wina jest wyżej jak można dać na jedną osobę tyle obszarów i ludzi??? Oprócz kierownika miał jeszcze technologie pokaż mi gdzie jest druga osoba która tyle miała???Widzieliście go kiedyś na urlopie ??? Chore

Jego pracownik

Ja tam go lubiłem i uważam że szkoda…. był jaki był ale finalnie zawsze można było na niego liczyć….przez dwa lata jak z nim pracowałem nie miałem mu nic do zarzucenia…. Powiem więcej w porównaniu z moim poprzednim kierownikiem była przepaść na jego korzyść….

Eldorado

Zmiana na plus w końcu ludzie będą traktowani normalnie i wróci normalna atmosfera jestem dobrej myśli że dyrektor poukłada to od nowa i będzie ok , ja się cieszę że zmian bo gorzej być nie może , wielkie sprzątanie dopiero się zaczęło ten zakład jeszcze wróci na piedestał

Lasery

Ja go dobrze wspominam. W porządku gość. Miał normalne podejście.

Pan

Wlasnie coś co mnie zaskoczyło to jak podczas moje przyjęcia dał mi swój numer telefonu i powiedział że jak bende coś potrzebował to mam dzwonić nieważne jaki to dzień czy weekend czy godzina. Miałem sprawe już po kilku dniach zadzwoniłem wieczorem myślałem że będzie problem ale bez problemu , w trakcie zmian był u mnie parę razy pytać jak się robi czy wszystko ok czy może w czymś pomóc , nie do pomyślenia w mojej poprzedniej pracy

Czemu się dziwicie? Wyniki wydajnościowe bardzo złe, jakość jeszcze gorsza, dużo wtop ostatnio u klientów

Mazańcowice
@Bestwinska

No u nas jest jeden taki. Mam nadzieję że nie skończy tak samo, bo nam z nim dobrze

Fan
@Jego pracownik

Dużo osób go lubiło, pewnie nie wszyscy. Ale jakie to ma teraz znaczenie?

Tube
@Fan

Dokładnie,

Sędzia

Dokładnie gdyby ŁU został kierownikiem SP1 to była by katastrofa teraz biega jak (usunięte przez administratora)spuszczony z łańcucha ... Nasuwa się pytanie gdzie był wcześniej ? Już mówi się o tym że kopał dołki pod Adamem co za człowiek ...

Obserwator
@Eldorado

Dokładnie pozbyli się pseudo kierownika który miał w (usunięte przez administratora)swoje dwa wydziały no obu straszne zaniedbania, jak się patrzy na to z boku to aż dziw bierze że tyle go trzymali ... Jego następcy to na obecną chwilę strzał w dziesiątkę bo lepiej te wydziały nie mogły trafić pracuje na jednym z tych wydziałów i widać że się dzieje mam tylko nadzieję że nie zatrudnia znowu jakiegoś karierowicza z poza polmotorsu bo znowu popracuje 2 miesiące i dowodzenia .

Lasery
@Obserwator

Jeśli chodzi o lasery to fajnie że on został naszym kierownikiem dużo osób ze zgrzewalni go chwaliło więc mam nadzieję że u nas też będzie spoko.

Dobry Człowiek

Nawet jeśli to co ? To nie jest miejsce na tego typu wywody , Żeby kręcić aferę na tego kierownika to naprawdę trzeba mieć już z głowa ... To Najlepszy gość jakiego znam zawsze pomocny i nie przechodzi obojętnie nawet dla najmniejszych problemów takich ludzi jak on ta firma potrzebuje ma normalne podejdzie nie traktuje ludzi z góry zawsze pomorze i doradzi a czy ma "romans" czy nie to kogo to obchodzi ? Jak ma być szczęśliwy to ja życzę mu w życiu jak najlepiej. A oczernianie akurat jego jest żałosne !!!

Czytam forum żeby wiedzieć co się dzieje nie wypowiadam się tu ale jak widzę że ktoś wchodzi w życie mojego kierownika to naprawdę krew mnie zalewa , to jest najlepszy głos w pm jakiego znam i po co ktoś kręci aferę ? Nie rozumiem tego wgl dla mnie to jest poniżej wszelkiej krytyki !

Szukam pracy

Czy jest to praca dla kobiet?

Operator Maszyn

Rozmowa w korytarzu...Pani służbistka dała test z pytaniami opisz swoje zalety i wady, bądź wymień nazwisko jeżeli kogoś z firmy się zna, choc wątpię, czy ta osoba sobie tego życzy.OBIECAŁA zadzwonić na drugi dzień,wszystko wskazywało na to,ze zdecydowana na moja kandydature ale pewnie zapracowana była. Przyjęcia na okrągło ale nie traktuje się poważnie ludzi, którzy poważnie podchodzą do pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Majk

Firma z super perspektywą, polecam

Pytający

Na jakie dodatki można liczyć w polmotors ? Mam na myśli karta MultiSport ? Ubezpieczenie prywatne medyczne ? Ubezpieczenie na życie i w jakich Towarzystwach ubezpieczeniowych ? Czy są premie na święta ? Czy ogólnie pakiet socjalny jest ok ?

Wujek
@Pytający

Są wczasy pod grusza i dodatek na święta

Ciocia
@Pytający

Są gruszka i karp. Karta multisport też jest, prywatne ubezpieczenie i opieka medyczna za darmo dla wszystkich.

Lolop

Ja wiem, że matematyka jest trudna, ale spróbuj sobie policzyć i przemyśleć czy bardziej Ci robi robote wysokość dodatku za pranie, czy wysokość wypłaty. Bo wiele można o tej firmie powiedzieć, ale nigdy to że płacą słabo.

Bomba
@Lolop

Trudne to jest życie za wypłaty z PM ostatnimi czasy. Więc z wielkością wypłaty nie przesadzaj. A social to social, powinien być lepszy.

Meg

Podobno coś się już dzieje w tym temacie

Opi

Stawki zaszeregowania to dobry pomysł jest, jeszcze czekamy na premie, ale dobry ruch

Nudzisz

No tak ty na pewno jesteś ten jedyny pracujący tak jak należy bez zarzutu. Dziwne że jeszcze nie kierujesz tym zakładem?? Ciekawy czy taki sam zachwyt nad twoją pracą ma twój przełożony…. Po co ty się tu w ogóle wypowiadasz co wnoszą twoje żale??

Dno
@Nudzisz

Oj oj... prawda w oczy kole. Każdy się tu wypowiedzieć może, ja tam aspiracji nie mam na takie stanowiska a i z moim kierownikiem się super dogaduje aż się zapytam czy ma zachwyt

Nadia

Na które stanowiska ta kolejka? Pytam, bo chce wiedzieć jaką mam ewentualną konkurencję. Widzą teraz na takim portalu trzy oferty, mnie interesuje ta dla specjalisty ds. personalnych. omówicie warunki prosto z biura? Oraz potencjalny schemat rozmowy?

HR Fun

Opinia o HRze zniknęła. Dziwne? Nie? Bo HR nie istnieje. Kiwanie głową to nie obiektywna opinia. Kolesiostwo, brak obiektywizmu, nic więcej. Szkoda bo firma super, ze świetną perspektywą rozwoju. Trzymajcie dobrych pracowników zamiast ich się pozbywać. Trzymam za was kciuki!

Ciekawski

Kiedy jakieś podwyżki ? Rok się kończy a tu wciąż cisza...

Riko
@Ciekawski

Przecież były już po 3 zł do stawki nawet się dostawało. Po nowym roku jakoś początkiem maja być podwyżki premii też bo narazie tylko stawka była dla wszystkich.

Zzz
@Ciekawski

No właśnie podwyżki stawek były od 1 do 3 zł max z tego co wiem wszystko było zależne kto ile miał wcześnie i jak pracuje , na nic nie liczyłem a dostałem fajna podwyżkę fajnie że coś robią a po nowym roku następna naprawdę motywuje to do dalszej pracy dziękuję .

Ciekawski
@Zzz

Ale te podwyżki 3 zł były rok temu w listopadzie.

Cooool
@Ciekawski

Nie, podwyżki obowiazuja od listopada TEGO romu

Klient

Jak zmówienia w polmotorsie? Jest praca? Słabo z pracą?

Gieroj
@Klient

Jeśli są nadgodziny w weekend to jest roboty aż nadto nie ma na co nazekac

Maciekkk
@Klient

Roboty tyle że odrobic sie nie idzie

@przyszły pracownik

Jaka jest pensja na start na stanowisku Magazynier/Selekcjoner? Jak wygląda atmosfera pracy i podejście kierownika?

Pan nikt

@Kto powiedział że były podwyżki.. głupoty opowiadacie.. reorganizacja stawek godzinowych..nic więcej zarobimy tyle samo... ktoś coś... powiedział ...nie ma zamówień a wy chcecie podwyżkę?? Dobrze że młody prezes jeszcze nie zrobił redukcji na zakładach...i trochę się zastanówcie co piszecie

Olek
@Pan nikt

Tu nie ma zadnej roznicy, czy praca jest czy jej nie ma. Jak byly nadgodziny i duzo pracy to tez podwyzek nie bylo, nie ma pracy to tez podwyzek nie ma. Wiec jakie to ma znaczenie? Podwyzki byly obiecane na lipiec, jest pazdziernik, ludzie dostali po 3600/3800 wyplaty, ktos powie, ze polmotors dobrze placi? Tak, jak zrobisz z 2/3 swieta to wyplata nie wyglada najgorzej, ale czysta wypłata to wstyd i wyzysk za te pieniadze i na rodzaj pracy, kierowniku wyjdz w koncu do ludzi!

Madzix
@Olek

100% prawdy. Ja osobiście mam tyle dobrze ze jeszcze mnie podatek dochodowy nie łapie to poniżej 4k nie zchodze ale to i tak jest dramat. Jak juz nie dali rady sie wywiazać z obietnic to wypadało by chociaż pogodać z ludzmi a kierownik siedzi wygodnie przy biurku i ignoruje wszystkich. Totalny brak szacunku do pracownika. Zarobki na ten moment w PM są słabe, podwyzek nie ma ale za to dostalismy kolejna mozliwosc obciecia premii jak tylko posiedzisz se pare min dluzej na przerwie. Dramat

Mędrzec
@Madzix

Kara jeżeli już to chyba za to że siedzisz nie odbity, a nie że przekroczyłeś parę minut. Chyba że nam źle brygi przekazał

@Pan nikt

Doinformuj się trochę bo podwyzki były ale tylko dla niektórych np mleczarzy bo mają innego kierownika, który jakoś nie miał problemu im tego załatwić. Mleczarze się nam chwalą kwitkami ze dostaja po 4900 z hakiem nawet na reke bez nadgodzin i bez podatku dochodowego. Ja na zgrzewalni za 110% wyrobienia 4460 bez podatku bez nadgodzin. Także rożnica jest odczuwalna i sporo ludzi to denerwuje wlasnie ze nie wszyscy dostali

Demencja
@Dziołcha

Mleczarze nie dostali, a już napewno nie inflacyjne jak to ktoś super nazwał. Zmienili im spob naliczania i składniki pensji, a Ty naucz się czytać kwitek bo masz z tym problem jak 50% osób w tej firmie ktora do dzisiaj nie rozumie jak między jednym a drugim miesiącem może zarobić gorzej. A to że w jednym miesiącu miał 160 godzin, a w drugim 176 i do tego nadgodziny, a ma stawkę godzinową to nieważne bo ktoś to źle liczy. Xd. Pracuje tu ponad 10 lat, nigdy nie miałem z tym problemu, czytam komentarze i mam wrażenie że piszą je 2/3 rozgoryczone osoby które nic sobie załatwić nie potrafią, nic nie robią, stałe chcą więcej. Ludzie litości. Po za tym podwyżkę się zalatwia nie na goworku. Nauczyliście się jakiegoś dziwnego sposobu komunikacji i sami się katujecie, tylko po co. Można inaczej. Można lepiej. Byłem w innych firmach i Wam się tylko wydaje ze jest lepiej. Pozdrawiam hejterów????

@Demencja

Poćwicz czytanie ze zrozumieniem bo szkoda się ośmieszać. Wiadome że miesiące się różnią między sobą godzinami i wyrobieniem w przypadku operatorów ale stawka podwyższona była i to wcale nie jest jakaś tajemnica na zmianie. Nie potrzebnie się tym chwalą to fakt zwłaszcza że reszta na swoje czeka od miesięcy

Wujek samo zło
@Dziołcha

Masakra żeby dać podwyżki mleczarza którzy nie robią nic tylko palarnia i pogaduchy z operatorami to są jakieś kpiny szczególnie u M.G i J.K na znianie

@Wujek samo zło

Z tym to się akurat zgadzam w 100%. U M.G na zmianie jest taki 1 co ma problem 2 roboty ogarnąć żeby ludzie nie musieli sami sobie detali podstawiać i przywozić a 2 mleczarz zasuwa za 2 czasami i to trochę nie sprawiedliwe że obaj dostali.

Operator mazanki
@Demencja

Zgadzam się w 100% z Twoja wypowiedzią, większa połowa osób piszących tutaj to rozżalone osoby, które nie potrafią nic załatwić same. Wylewają swoje gorzkie żale na stronie internetowej. Połowa wypisuje bzdury żeby komuś zaszkodzić bo raz dostał gorszą robotę lub coś nie jest po jego myśli. Pracuje tam 8lat i jestem zadowolony. Pisanie o podwyżkach i obrażanie brygadzistów i innych pracowników na stronie to dno a przyjdzie jeden drugi do pracy to "cześć" wypowiada z uśmiechem od ucha do ucha. Jesteście niestety osobami z kompleksami jeśli ma coś ktoś do kogoś przyjdź na hali i mu to powiedz a nie pisz szyframi na internecie. Później szefostwo wrzuca wszystkich do jednego worka i ludzie z produkcji mają przyklejoną łatkę nie myślących ludzi. Zajmijcie się swoim życiem po pracy a nie wylewaniem nienawiści i żalu tutaj.

Stara

Mam prośbę, proszę coś powiedzieć o kontroli na belkach ,chodzi o Bestwinska

Zagadka

Stopery wszedzie. Kto to wymyśla. Wyjdźcie na produkcję, zobaczcie z czym to się je. A nie przepisy z zza biurka. Dramat

Co rozumiesz przez pojęcie „normalni” jeśli już o odejściach mowa to czy podobnie jest teraz ze stanowiskiem specjalisty ds. planowania dostaw? Nie mam jeszcze doświadczenia ale jestem po mgr właśnie z zarzadzania ryzkiem w łańcuchu dostaw i ciekawią mnie bieżące warunki oraz potencjalne stawki. Z tym wykształceniem co mi zaproponują na początek? I czy ta praca będzie na 100% stacjonarna czy potem można się dogadać bardziej elastycznie?

HR

Jest teraz rekrutacja na stanowisko o którym wspominasz, aplikuj i sam się przekonasz jak jest. Dogadać się mozna

Witam, zastanawiam się nad pracą w waszym zakładzie jako operator Wózka Widłowego. Czy możecie się wypowiedzieć czy warto? Jest więcej dodatków niż na produkcji?

Ho

Przyjdź, zobacz, oceń sam.

Bolo

Nie polecam firmy, nie dbają o pracowników. Dobrych pracowników

@Bolo

Już nie wspomnę , że wypłaty jak stały tak stoją. Firma się rozwija , a pracownicy dalej za grosze robią.

Może różnica wynika z tego, że oni są na etatach, a my na stawkach godzinowych. A po za tym ja widziałem jak się biurowi odbijają na przerwę więc. Zawsze mogą zakaz wprowadzić więc cieszmy się z tego co jest

Endriu

A no właśnie, nie dość, że zalegają miesiącami z obiecanymi podwyżkami, olewając nas totalnie to jeszcze odstawili taki kabaret z tymi przerwami. Zamiast się starać jakoś poprawić fatalną sytuację i nastroje panujące na produkcji to jeszcze szukają okazji do zabrania pracownikowi pieniędzy jak nie na tym, to na tamtym.

Regulamin
@Endriu

Jak pracujesz zgodnie z zasadami to czego się boisz? Trzęsą porami tylko Ci co mają coś za uszami. Sami tu piszecie o osobach przesiadujących na stołówce, niskich normach, itp. no to macie, hahah

Miki

No to teraz was wyobraźnia poniosła, co ma etat do stawki godzinowej ? To jest tak samo płatne 8h pracy, a to że niektórzy mają problem dotrzeć punktualnie to zostają dłużej, bo te 5min czy 10 po 16 zostają Ci, którym brakuje tego czasu przez spóźnienie. Natomiast produkcja żeby się wyrobić przed pracą tzn. Przebrać i przekazanie pracy przez brygadzistę to musi być 20 min wcześniej w pracy. I kto tu jest dłużej w pracy ?

Endriu
@Regulamin

To prawda, że głupotą jest pisanie o takich rzeczach jak np norma do zrobienia w 2h czy donoszenie na innych odnośnie przesiadywania tu i tam, ale to nie o to chodzi w tym wątku. Zasady są jasne i każdy nowy wie np. ile trwa przerwa. To chodzi o to, że kierownictwo chce nas rozliczać z każdej minuty i karać za najmniejszą błachostke obcięciem premii a sami mają jeszcze więcej za uszami. Gdyby kierownik i reszta była w porządku wobec pracowników i traktowali wszystkich równo z szacunkiem to nie było by problemu. A co mają za uszami to każdy wie nie ma co powielać tematu. Co do UR to tez nie bylo by problemu gdyby robili swoją robotę i potem se siedzieli, ale jak maszyny stoją godzinami zepsute a UR se griluje na uboczu kiełbase no to jest lekka przesada. To jest złota zasada- jeśli od kogoś wymagasz to sam z siebie też musisz coś dać. Nie może być tak że jednym wolno wszystko a reszta jest pod kamerami cały czas.

@Miki

Ja pracuje na etacie i praktycznie codziennie jestem po 9 godzin, a Ty 8 i pa. Więc to nas różni. Akurat pracuje na innej hali, ale firma ta sama. Dyskusja bez sensu

Ricko

100% prawdy przynajmniej jeśli chodzi o Mazańcowice. Utrzymanie ruchu potrafi godzinę blokować stołówkę a wezwani na awarie łaskawie przyjdą czasami po 2h bo muszą pojesc popić i odpocząć i jeszcze oburzeni

Irmina

Nawet jeśli tak wychodzi, że jest awaria i nikt nie reaguje przez jakiś czas to nie wpływa to w takim razie na wyniki lub cokolwiek? zastanawia mnie brak reakcji tej wspomnianej góry. W teorii taki tryb pracy jest akceptowalny? Jak przy tym wygląda sytuacja w biurze?

@Jano

Kolego,nie wiem na jakim stanowisku pracujesz ale wydaje mi się że jeśli taka sytuacja ma miejsce to powinien zająć się tym twój brygadzista a nie wylewać żale na tego typu stronach.Jeśli ty jesteś tym brygadzistą to widocznie jesteś cienki bolek ,bo pracuje w tej firmie i przy tej ilości brygadzistów i kamer nie ma szans picie kawy gdy maszyna stoi.

@Seba69

Pracuje w tej firmie i zdążają się sytuacje że prasa stoi i nikt z Regeneracji nie podchodzi do awari ale jest to spowodowane tym że na pierwszych zmianach na tym dziale jest banda ludzi niemających nawet miejsca na regenerację narzędzi ,a na 2 i 3 zmianie są dwie osoby odpowiedzialne za wszystkie prasy ,wyskoczą trzy awarie i jedna prasa stoi ,ludzi którzy mają utrzymywać produkcje w ciągłym ruchu jest mało ,a chętnych na to stanowisko brakuje ,wiec jeśli tak ci się źle pracuje to się zwolnij ,lub idź na ślusarza i pokarz jak się powinno pracować .

Frankensztajn

Regeneracja i UR w tej firmie to od zawsze ludzie wyluzowani , wszystko na spokojnie bez pośpiechu kawka ploteczki a awarie zawsze na drugim miejscu czy kierownicy tego nie widzą że na nockach i na 1 zm z rana stołówka pełna ?

Piotrek W
@Frankensztajn

Otóż to narzędziowycy tylko kawka i ploteczki na stołówce po kilka godzin a na warsztacie przeciąg na nockach

Krzysztof jeżyna ze szczecina
@Frankensztajn

Wystarczy wejść na stołówkę po godzinie 6 na mazancowicach siedzi UR i tylko kawę popija jak jest awaria nikt nie ma czasu podejść bo kawka i ploteczki ważniejsze

Tak
@Krzysztof jeżyna ze szczecina

Czyli na utrzymaniu ruchu maja elegancko. Ogłoszenia wisi nawet na olx, warto aplikować? Jesli tak to kazdy z was może to zrobic.

Johny
@Ricko

Głupoty opowiadasz, do pras się leci jak najszybciej żeby szło bez problemu, poza tym na UR pracują też ludzie którzy nie są od awarii, i tak pracodawca ma korzyść na tym ze na zwykłych stawkach ma ludzi którzy nieraz muszą odwalić niezły szajs żeby ogarnąć te maszyny uruchomić żeby to szło

Zostaw merytoryczną opinię o Polmotors Sp. z o.o. - Mazańcowice

• Jak się pracuje w Polmotors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmotors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 549.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmotors Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 363, z czego 254 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polmotors Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polmotors Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polmotors Sp. z o.o.