Opinie o Inbudex S.A. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Inbudex S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Inbudex S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby drewniane - produkcja dłużyc i kłód

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inbudex S.A. w Poznań

jan

Witam wszystkich. Nie pracowałem w tej firmie i nie będę. Swoją pinię negatywną opieram na rozmowie z człowiekiem z firmy. Zgłosiłem się z ogłoszenia i pierwsza rozmowa super zdecydowałem się na wyjazd. Tydzień przed wyjazdem jest rozmowa finalna przed podpisaniem umowy, a tu pan podaje warunki że jest opłata za mieszkanie 200 lub 300 euro oraz 50 euro za dojazdy do pracy, stawka godzinowa 12,50 euro. W ogłoszeni było napisane jak BYK zakwaterowanie i dojazdy do pracy pokrywa pracodawca stawka 13,50 . Nie trzeba być super inteligentem by zauważyć że coś jest nie tak. Oczywiście to tylko rozmowa telefoniczna.

Pader 24
@jan

Twój kolega chyba byl mocno nawalony. Pewnie rozmowa była w niedziele rano. Więc to dla mnie zrozumiałe.

Witold

To dziwne ale ja słyszałem, że firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca.

Lelek

Ludzie przyjeżdżają pracują do pierwszej wypłaty lub tydzień albo kilka dni jedni pracują i nie narzekają drudzy,,pracują'' i narzekają zależy na która hale się trafi ogólnie kwestia zarobków zależy czy się wykażesz czy też nie jedni mają chęci do pracy inni nie podsumujac tutaj nikt za darmo nic nie daje trzeba sobie zapracować na wszystko trzeba wstać na 3 lub czasami na 2 w nocy mowa tutaj o betonach mieszkanie też jak się trafi kontenery lub hotel pracowniczy ogólnie wypłata na czas

Panie Bartku tu nikt nie narzeka tutaj ludzie piszą prawdę i ostrzegają uczciwych pracowników przed firmą INBUDEX . Czy ktoś napisał nieprawdę?

Firma Inbudex S.A. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Bartek

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie?

rafał

Witam pracowałem tam do pierwszej wypłaty za cały miesiąc po wypłacie od razu się zwolniłem pieniądze są tam naprawdę nędzne to co wam mówią przed wyjazdem to wszystko kłamstwo szczerze nikomu nie polecam tej Firmy (usunięte przez administratora)

pader12

Nie jest tak żle. Prawda jest taka ze sam wyjazd na kontrakt nie daje pieniędzy, po prostu trzeba je zarobić.Są tu różni ludzie pupilki i nie pupilki i pracują, rotacja jest w nowych. Kontrakt to nie wczasy w luksusowym hotelu ale wszystko wyłącznie oparte na pracy. Pozdrawiam serdecznie zainteresowanych i tych na nie.

Danuta

@zbrojarz zgodnie z regulaminem serwisu Gowork takie odpowiedzi jak Twoja są usuwane. Pamiętaj, żeby w swoich wypowiedziach odwoływać się do konkretnych faktów, które miały miejsce. Każdy komentarz, który zawiera w sobie treść merytoryczną, ale nie cechuje się pomówieniami i inwektywami wnosi wartość dodaną.

zdemoralizowany

niby maja robote a pozniej sie okazuje ze nie ma a jezeli liczycie na te zarobki co mowi rekrutant to sie zawiedziecie.tyrania,jak jest robota ocywiscie za marne grosze

Ryby4

Serdeczne pozdrowienia dla Pana Mietka Love

Powazny

Witam. Szukam informacji na temat Werku i zakwaterowania w Singen Z góry dzięki.

Ryszard

Słyszałem, że firma ma opinie bardzo dobrego pracodawcy . Teraz zastanawiam się co zrobić, ostatnio tak narzekacie.

Waldek

minimalna temperatura w pracy Foto: ilkercelik / istock minimalna temperatura w pracy Podziel się 0 ‹ wróć Przepisy regulują nie tylko minimalną temperaturę w miejscu pracy. PIP określa również, jakie warunki powinni mieć zapewnione pracownicy wykonujący swoje zadania zimą na wolnej przestrzeni. Ze względu na to, że są oni narażeni na niekorzystne warunki atmosferyczne i większe wychłodzenie, przysługują im dodatkowe prawa. Według Państwowej Inspekcji Pracy pracodawca ma obowiązek zapewnić takim pracownikom odzież ochronną, posiłki i ciepłe napoje i to już wtedy, kiedy temperatura spadnie poniżej 10 stopni Celsjusza. Regulamin pracy powinien zawierać informacje na temat tworzenia stanowisk do wydawania posiłków i napojów dla pracowników. Kolejnym obowiązkiem pracodawcy, o którym wspomina w swoim komunikacie PIP jest zapewnienie pracownikom pomieszczenia, w którym mogliby się ogrzać. Temperatura w takim pomieszczeniu musi wynosić przynajmniej 16 stopni Celsjusza. Pracodawców, którzy nie wywiążą się z tego obowiązku może spotkać kara pieniężna. Jeżeli pracownicy złożą skargę w Okręgowym Inspektoracie Pracy, pracodawca który nie zapewnił im właściwych warunków zostanie ukarany grzywną.

Panowie praca w tej firmie to koszmar, omijac z daleka.

Ale zapomniałem dodać że na 10%

maniek
@pracownik

co na 10%

tthjkhgdkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

w langos jest super

mam tam jechać no i się waham bo mam też propozycje do Magropolu

zbrojarz

Niezła firma. Płacą cały ZUS, zakwaterowanie, za urlopy i nadgodziny. Wypłaty bez opóźnień.

Prezes

Firma zachurex jest w padeborn a nie imbudex oni robia co chca kazdy jak potrzebuje wolne to musi isc na L4 bo te oscypki nie daja nawet bezplatnego. A jak oni zjezdzaja to maja dniowki pisane I maja urlopu po 30 I wiecej dni. I pytanie dla firmy kto kto okrada imbudex ??? Odpowiem firma zachurex

oszukany

Inbudex. Nie polecam ,(usunięte przez administratora), obiecano dużo pracy a po przyjeździe na miejsce dwa tygodnie pracy i podsuniecie pisma do podpisania o urlop bezpłatny, jedni przyjeżdżają drudzy wracają i tak w kolko... Biednych ludzi ściągają i zarabiają tyle co na podróż tam i nazot. Jestem zażenowany.

Waldek

witam. ta firma to jedno wielkie nieporozumienie, praca od 6-17 dla zbrojarzy betoniarze od 4-15 za 1500/1600 i do tego soboty, mowa tutaj o Paderborn ,(usunięte przez administratora).warunki mieszkaniowe tragedia po 3 ludzi w baraku 16 metrowym gdzie ciągle jest cos zapchane w ubikacji, smród brud (usunięte przez administratora) tam wyżej wała nie podskoczysz bo zsyłają cię do domu na przemyślenia na miesiąc albo dłużej, pracują tu jeszcze 2 firmy Pekabex i Pbo gdzie jest dokładnie tak samo. stanowczo odradzam te firmę nie pchajcie się tutaj bo szkoda waszego czasu i nerwów

Nic mnie nie zaskoczyło negatywnie po zatrudnieniu. Wszystko zostało rzeczowo wyjaśnione przez Pana, który zajmuje się rekrutacją- jak mówił tak było w rzeczywistości także można im zaufać.

Zostaw merytoryczną opinię o Inbudex S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Inbudex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inbudex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inbudex S.A.?

Inbudex S.A.
3.2/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Adama Skałkowskiego 40
    61-606 Poznań