Inbudex S.A.

Poznań

Opinie o Inbudex S.A.

pracownik 2013-10-03 09:29
Nic mnie nie zaskoczyło negatywnie po zatrudnieniu. Wszystko zostało rzeczowo wyjaśnione przez Pana, który zajmuje się rekrutacją- jak mówił tak było w rzeczywistości także można im zaufać.
pracownik 2015-04-26 00:53
Ale zapomniałem dodać że na 10%
maniek 2016-01-15 09:53
co na 10%
nemo 2016-02-26 00:13
to 10% to ich wiarygodność okradają z godzin
Waldek 2016-06-26 16:36
witam. ta firma to jedno wielkie nieporozumienie, praca od 6-17 dla zbrojarzy betoniarze od 4-15 za 1500/1600 i do tego soboty, mowa tutaj o Paderborn ,oczywiście pupilki kierownika z betonów maja 2 z przodu ale to kapusie i pedały.warunki mieszkaniowe tragedia po 3 ludzi w baraku 16 metrowym gdzie ciągle jest cos zapchane w ubikacji, smród brud i ubóstwo. tam wyżej wała nie podskoczysz bo zsyłają cię do domu na przemyślenia na miesiąc albo dłużej, pracują tu jeszcze 2 firmy Pekabex i Pbo gdzie jest dokładnie tak samo. stanowczo odradzam te firmę nie pchajcie się tutaj bo szkoda waszego czasu i nerwów
tthjkhgdkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk 2016-09-15 23:13
w langos jest super
oszukany 2017-01-22 11:46
Inbudex. Nie polecam , oszusci, obiecano dużo pracy a po przyjeździe na miejsce dwa tygodnie pracy i podsuniecie pisma do podpisania o urlop bezpłatny, jedni przyjeżdżają drudzy wracają i tak w kolko... Biednych ludzi ściągają i zarabiają tyle co na podróż tam i nazot.
Jestem zażenowany.
Zostaw swoją opinię o Inbudex S.A. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inbudex S.A.