Opinie o ROBAC GGC w Nakło nad Notecią

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ROBAC GGC. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ROBAC GGC na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROBAC GGC w Nakło nad Notecią

Jasiek Nowy wpis

Czy dzieje się w firmie coś, pracujecie normalnie bo forum milczy jakby nikogo nie było?

kubuś Nowy wpis

pani Wiesia dalej wystawia faktury klientom wcześniej niż auto przyjechało do robaka?( pytanie powtórka)

kubuś Nowy wpis

Klaudia Nowy wpis

To dlatego, że jest dobrze przestaliście zamieszczać na forum bieżące informacje?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w ROBAC GGC się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
logo firmy Zastępca kierownika sklepu Nakło nad Notecią
CCC S.A.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro- R9
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
zadowolony

Ja szczerze polecam.Firma dobrze zorganizowana, pomocni koledzy.

@zadowolony

Polecam,polecam

no coment życie jest jest takie krótkie

Czarek

Nie polecasz bo....? Pracować trzeba w każdej firmie i to jestt zupełnie normalne.

Cygan

pracowałem tam na "myjce" i szczerze nie polecam :) Moje sugestie dla ROBAC GGC: zamknąć w (usunięte przez administratora) tereny radioaktywne :D Lubię atmosferę w ROBAC GGC za: nic :)

Alicja

@Onpracyjacy, czy podejmując zatrudnienie wiedziałeś, że praca będzie na zewnątrz, także zimą, czy może w międzyczasie zmieniły się warunki? Czy próbowałeś w jakiś sposób wpłynąć na osoby, których zachowanie Ci nie odpowiada? Może wystarczy spokojna rozmowa, aby atmosfera była lepsza.

Filipek

Idealnych firm nie ma ale jak można dobrze zarobić to nie przesadzajmy z tym narzekaniem tylko pracujmy!!

Alicja

@As, czy jesteś osobą zatrudnioną teraz w firmie? Co jeszcze możesz powiedzieć o pracodawcy? Jakie warunki zatrudnienia oferuje? Czy atmosfera pracy jest przyjazna? Może osoby niepełnosprawne także znajdą dla siebie miejsce w firmie? Jak wygląda kwestia benefitów pozapłacowych, szkoleń?

Onpracyjacy
@Alicja

Nie polecam,praca na zewnątrz deszcz mróz upał nie ma zmiłuj.Pan właściciel niekontroluje swoich emocji.Ludzie pracują tam ma umowe o dzieło która do niczego się nie liczy.Sami ludzie są różni ale na ogół fałszywi .Nie polecam!!!

Benek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

As
@Benek

Tak

elroman

Dzień bez spalania śmieci to dzień stracony.

Alicja

@Daniel na forum nie odpowiadamy na pytania związane z pracownikami i nie piszemy o nich. Jest taka informacja zawarta w regulaminie: https://www.gowork.pl/regulamin

Daniel

A jak tam sobie radzi Ryszard na stanowisku brygadzisty ma jakiej pojecie czy olewa system

SsssSss

Zanim zatrudniłem się w Trzebini, nie wierzyłem połowie komentarzy wystawionych na tym portalu. Sama praca w porządku, dużo się dzieje, chodzi sie uwalonym smarem od stóp do głow, do lekkich nie należy, ale często wynagrodzenie jest adekwatne. Problem pojawia się kiedy dwóch panów z góry urządza konkurs na głupszy pomysł i wcina się w proces. Inwigilacja non stop, napady furii Wielkiego (B)rata i tysiące sprzecznych komend. Jeżeli masz twardy charakter, możesz spróbować, jednak niesamowicie duza rotacja pracowników mówi sama za siebie.

łysy
@SsssSss

praca nie należy do łatwych w tym zakładzie tz, fabryce zarobki są nie złe ale wszystko zależy od brygadzisty i koordynatorów , którzy się zmieniają jak rękawiczki ,wypłaty są na 10 ale nigdy nie wiesz ile zarobiłeś wielka loteria zależy jak właściciel ma humor a z tym jest coraz gorzej zmienność nastrojów co minutę właściwie to jest robota dla lekko pierdolniętych którzy lubią pracę przez 8 godzin na deszczu i śniegu itp. zjawiskach tam trzeba (usunięte przez administratora) aby zarobić 2500 netto .

Alicja

@SsssSss a na jakim stanowisku pracujesz i zaobserwowałeś takie sytuacje? Teraz poszukują kierowców i handlowców (http://robac.pl/praca/). Czy w ROBAC GGC na każdym stanowisku można odczuć taką atmosferę? To może być ważna informacja dla osób szukających pracy.

Alicja

Na stronie ROBAC GGC zamieszczone są oferty pracy - http://robac.pl/praca/ Aplikujecie?

Kopernik

A ja popieram wpis Łokietka prawda. Kasa na 10 i jest niezła. Ludzie aaa pracownica i inni dajcie innym pracować a bajki dzieciom do poduchy. Są tacy jak nerwowy brygadzista cieńki logistyk panie z sortowni którzy są śmieszni z resztą można pracować

Łokietek

Jestem tu pierwszy raz. Pracuję w tej firmie i bzdury tu piszą masakra wypowiadają się osoby z kompleksami pisząc bajki. Przyjdź popracuj zobacz kasa na czas i to niezła. Kiepskiej baletnicy nawet rąbek u spódnicy

Zostaw merytoryczną opinię o ROBAC GGC - Nakło nad Notecią

• Jak się pracuje w ROBAC GGC?

Zobacz opinie na temat firmy ROBAC GGC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ROBAC GGC?

ROBAC GGC