Opinie o SPRICK ROWERY SP Z O O ŚWIEBODZIN w Świebodzin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SPRICK ROWERY SP Z O O ŚWIEBODZIN. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie SPRICK ROWERY SP Z O O ŚWIEBODZIN o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPRICK ROWERY SP Z O O ŚWIEBODZIN w Świebodzin

Xyz

Grzesiu w czerwonej koszulce. Umyj się bo śmierdzi od ciebie jak od starego capa zainwestuj w antyperspirant amanice kobiecych serc

Lol

Kierownik woom Świebodzin sprick. Nie nadaje się chodząca tragedia. Płacą tylko za chodzenie w kółko jak w przedszkolu. Takich potrzebują. Nie nadaje się. Nie pozdrawiam.

Woom

Jestem pracownikiem woom i dobrze mi się pracuje na tej hali. Ludzie nie narzekajcie bo możecie gorzej trafić! Kierownik też jest człowiekiem a jest jechany jak najgorszy menel na stronie! Uwzięliście się

@Woom

Uwzięli się i chcą zabłysnąć tylko niewiadomo czym chyba swoją głupotą.Jak były śmiechy było dobrze a raptem już jest źle jak trzeba popracować...... Żal czytać co Wy wypisujcie. Skąd u Was tyle jadu.... Wstyd

Woom

Na dziale woom ludzie czują się jak w obozie koncentracyjnym, pam M,B jak szpieg chodzi po dziale, jak żaden Kierownik, każdy pracuje w stresie i boi nawet chwilę porozmawiać bo zaraz stoi obok

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SPRICK ROWERY SP Z O O ŚWIEBODZIN kandydat na stanowisko ŚLUSARZ, TOKARZ, FREZARZ ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Świebodzin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca CE
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Sprzedawca CCC Świebodzin
CCC S.A.
Woom

Pan Michał B. nie jest na odpowiednim stanowisku lepszy by był menel spod sklepu. Pan Michał zabrania nawet wyjść do toalety , krzyczy i przeklina na wszystkich nie pozdrawiam.

Pracownik ,,Woomów,,

Nieodpowiedni człowiek na nieodpowiednim stanowisku, Pan Michał B. Kierownik woom line nie potrafi panować nad swoimi emocjami...Odmawia zgody na zmianę stanowiska, gdy komuś jest naprawdę ciężko, w kodeksie pracy wyraźnie jest napisane ,,ORGANIZOWAĆ PRACĘ W SPOSÓB ZAPEWNIAJĄCY ZMNIEJSZENIE UCIĄŻLIWOŚCI PRACY , ZWŁASZCZA PRACY MONOTONNEJ I PRACY W USTALONYM Z GÓRY TEMPIE. Art.94.kodeksu pracy. Wielokrotnie był proszony o to, aby pracownicy mogli zamieniać się na stanowiskach, tak żeby każdy mógł czuć się usatysfakcjonowany i zadowolony z pracy. Na chwilę obecną chce człowieka , że tak powiem kolokwialnie ,,ZAJECHAĆ,, Nie ważne, że kogoś ręce bolą i drętwieją...Odpowiada:cyt ,,Tam bedziesz robic i koniec, bo tak powiedzialem i bez dyskusji (usunięte przez administratora) jak sie nie podoba to za bramę (usunięte przez administratora)

Pracownik woom line
@Pracownik ,,Woomów,,

Kierownik jest kierownikiem a pracownik pracownikiem i co by nie powiedziałem zawsze będzie źle. A jak żartuje to jest wszystko super,i co niektórzy za dużo sobie wyobrażają. A takie pisanie to tylko nieszczere pomówienie i uciekanie od odpowiedzialności pozdrawiam.

Wooom Rowery

Chciałbym zgłosić skargę na Szanownego Kierownika taśmy Woom Pana Michała B . Słyszałem jak Pan michał krzyczał i przeklinał na pracownika i pracownice którzy dają z siebie 1000% nawet czasem więcej niż inni . Unosił się i krzyczał bez powodu ponieważ został o coś poproszony odpowiadając tekstem „to nie jest (usunięte przez administratora) piekarnia . Toz to skandal ze kierownik którym jego obowiązkiem jest dopilnowanie aby produkcja szła wolał znikać a gdy wracał krzyczał na pracowników i się wyżywał jaka to jest ich wina i dlaczego to nie idzie !!!

Uzytkownik

Aż trudno mi uwierzyc w te krytyczne opinie, ja użytkuje rower trekkingowy 11 lat i nic się nie dzieje oprucz wymiany opon i klocków hamulcowych nic się nie uszkodziło. Z każdym sprzętem trzeba się należycie obchodzić, dbać, smarować itp. A posłuży bardzo długo. Każdy "rzeźnik" zajeździ nawet najlepszy rower.

DAMIANO

Witam zakupiłem rower dla dziecka firmy SPRICK za kwote 700zł podczas 1 jazdy rozpadł sie pedał na czesci . po 3 jezdzie zblokował sie cały mechanizm jezdny . gwarancja 24m. CYTUJE " OPISANA USTERKA JEST WADA MATERAIAŁOWA ALE USZKODZENIE Z WINY URZYTKOWNIKA. WSZYSCY KTORZY ZAKUPIA ROWER TEJ FIRMY NIECH POSTAWIA SIEGO W POKOJU I PATRZA NA NIEGO BO TO NIE SA ROWERY DO JAZDY!!!!!!!!!! NIE KUPOWAC OSTRZEGAM

@DAMIANO

A ja kupiłam składak Wigrę w Auchanie i szkoda ,że nie przeczytalam Pana opinii mam nadzieję ,że nie będę musiała tylko na niego patrzeć w pokoju! A swoją drogą posiadam rower wyścigowy szosowy i go nie czyszczę nie smaruję a jeżdzi cichutko i zaliczył Wyścig Kolarskie Tempo Wyścig Wieczoru Redakcji Sportowej w Katowicach ale to jest rower z ROMETU Bydgoszcz i to była najlepsza POLSKA marka

firma fajna ale widzę że ostatnio zatrudnia alkoholików na brygadzistów jak Pan Darek F który w poprzednim zakładzie został zwolniony za nadużywanie alkoholu, wyzywanie się nad pracownikami przychodząc do pracy na kacu lub pod wpływem alkoholu.

@pracownik

No to pan na kacu skręcał moją Wigrę hamulce odwrotnie i przekręcone śruby w składaku a instrukcja obsłufi nie jest od mojego składaka kupionego w Auchanie. O j nie należały się wam te pieniądze za złą pracę pana po kacu!

DANUTA

Dziś kupiłam w Auchanie rower składak i dostaję instrukcję obsługi z kartą gwarancyjną nie wypełnioną przez sprzedawcę mimo ,że prosiłam , mało tego składak jest typ Wigry a opony Madem Tanzanja a w instrukcji obsługi nie ma ani joty na temat tego składaka i rysunku ! Jeszcze ,żeby było wesoło to PRODUCENT SPRICK ROWERY ulicę podają fałszywą Świerczewskiego 76 a w gwarancji żądają po 40 dniach zakupu do serwisu płatnego przez kupującego lecz nie podają gdzie się kupujący ma udać no chyba nie do TANZANI! A to CI SPRYCIAŻE NIECHLUJE hamulce odwrotnie zamontowane śruby przekręcone no ale za to już nie odpowiada PRODUCENT jeszcze na takie warunki żąda zgody bo nie zatwierdzi gwarancji! Oj SPRYCIAŻE ja gorsza od Hanki Bielickiej jak otworzę swoją buźkę to Cała Polska opinię dostanie bo na każdej stronie kraju rodzina Ma.

wczoraj brygadzista pan Dariusz po weekendzie długim był chyba znowu na kacu ponieważ do wszystkich się czepiał, czy kierownictwo tego nie widzi

Pan Brygadzista Dariusz kolejny raz na kacu wyżywa się na pracownikach. Widać doświadczenie życiowe z pracy po sąsiedzku go nic nie nauczyło.

KierO

Odnośnie Pana Dariusza. Może warto spróbować zgłosić problem do przełożonego? Bo pisanie tutaj nic nie zmieni jeżeli sytuacja jest trudna.

@KierO

Te wpisy to kompletna bzdura. Komentarze zamieszcza facet, który znęcał się nad żoną i szuka winnych ze zona od Niego odeszła. Mam nadzieję ze zmadrzeje i przestanie innym robić problemy

Krystian

Często składają wypowiedzenia ?

Nowy Pracownik

Ile się zarabia w Spricku? I jakie jest wynagrodzenie? Na jaką umowę przyjmują?

Dargo

Witam. Ja podiadam rower Sprick conquest MTB 29 cali. Jeżdżę nim około 4 lat srednio około 1tkm. I poza urwaniem 2 szprych i wymiany suportu bo zaczął zgrzytać to nic innego z nim nie robilem. Fakt że jeżdżę nim tylko w sezonie wiosna, lato i początek jesieni i nie jeżdżę w deszczu jak tylko sie da. Z mojej strony moge polecić ten rower, może akurat ja trafiłem ma taki bezawaryjny egzemplarz.

Mat

Witam W 2013 zakupiłem TRAWERS-a marki SPRICK Za nie całe 1 100 zł Trudno oczekiwać bóg wie jakiej jakości za taką kwotę ale myślałem ze na moje okazyjne niedzielne jedzenie (max 200 km rocznie) wystarczy. Delikatnie powiem, ze nie należę do zadowolonych użytkowników i nie ponowił bym zakupu Zaczynajac od bardzo słabej jakości opon a kończąc na pękniętej ośce Widocznie doczekaliśmy czasów w których aby mieć przyzwoity rower trzeba wydać powyżej 2 000 zł

Julek

Jakie warunki pracy na stanowisku serwisanta rowerów?

radomir

nie uznana RĘKOJMIA ani GWARANCJA - rower zabrudzony - odpowiedział producent sprzedawcy-selgrosowi, a ten opinię przekazał konsumentowi i dodał od siebie, że to opinia rzeczoznawcy. Pani z biura producenta opiniująca reklamację bez kwalifikacji zawodowych. A jaki ma być podczas jazdy ulicą? 2 lata procesu sądowego z tytułu odstąpienia od umowy. Biegły wykazał kilka wad istotnych roweru. Wyrok = Zwrot ceny zakupu z odsetkami

Kris

Po 2 tygodniach w rowerze rozleciał się suport. Kiedy zgłosiłem usterkę w ramach gwarancji dostałem odpowiedź, że jest to moja wina i muszę naprawić na swój koszt. W warunkach gwarancji wypisane są w sumie wszystkie podzespoły jako niepodlegające gwarancji. Żenada. Firma nierzetelna. Nie polecam.

KrzyK
@Kris

Nie wiem, gdzie nim jeździłeś i jak jeździłeś.Swego trekkingowego Spricka mam 8. rok! I przejechałem na nim około 50 tys km! Nigdy mnie na trasie nie zawiódł. Oczywiście wymieniłem już w nim ze 4 tylne koła i tylko JEDNO przednie, wiele łańcuchów i pedałów. Hamulców nie liczę... No i raz dopiero support. I dopiero przed miesiącem(!) tylną przerzutkę ACERA! POLECAM tego producenta

Zostaw merytoryczną opinię o SPRICK ROWERY SP Z O O ŚWIEBODZIN - Świebodzin

• Jak się pracuje w SPRICK ROWERY SP Z O O ŚWIEBODZIN?

Zobacz opinie na temat firmy SPRICK ROWERY SP Z O O ŚWIEBODZIN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPRICK ROWERY SP Z O O ŚWIEBODZIN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 4 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SPRICK ROWERY SP Z O O ŚWIEBODZIN