Opinie o Hermes Polska Sp. z o.o. w Gądki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hermes Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Hermes Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów ściernych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hermes Polska Sp. z o.o. w Gądki

X-men

Wymieni ktoś cała familie pana S pracujących w firmie

Familiada

Czy Stasiu na wakacje spędza z rodziną ? Czy chce sobie odpocząć od roboty i nie bierze ze sobą swojej satarej? Czy firma funkcjonuje jak Stasiu jest na urlopie?

Heinrich

Fanclub STASIA na pełnym propsie :D

Wujek dobra rada

Proponowałbym aby Stasiu przeznaczył część wygranej z familiady na okulary dla Ewki, która nie potrafi rozpoznać taśmy (EB) i co chwile trzeba po niej poprawiać.

Familiada

Stachu wygrał familiade. To ma kase!!!

blacha

co wy ogólnie wiecie o hermesie pieprzycie że jest tam żle a prawda jest taka że właśnie u stacha można właśnie dostać podwyżkę a ci co pierniczą że jest żle to albo nigdy nie robili albo mają wyjebane na robote

vika

Co tam nowego u Stasia? Wygrał Familiade?

Dziękuję pracownikom , w dniu jutrzejszym odmawiam rozmowy w sprawie pracy na produkcji. Raz już przeżywałam taki kołchoz, i drugi raz sobie podziękuję, pozdrawiam i życzę szczęścia wszystkim normalnym pracownikom, przestańmy być robotami.

Lolek

Witam. Mam pytanie co do drugiej zmiany z tego co się orientuje zmiana p.(usunięte przez administratora).Jak wygląda tam praca? Tempo pracy? Czy jest tak samo jak u p.S? A co do brygady pana S. to kolega stwerdził że po godzinie napluł by mu w(usunięte przez administratora) i po dziękował za taką prace :D

Familiada

Co by odpowiedział Stasiu na pytanie: Co w rodzinie? . . . . Stasiu: To nie zginie!

Familiada

Co by odpowiedział Stasiu na pytanie: Kto nie pije? . . . . Stasiu: Ten donosi!

wojtek

Ta firma i Pan Stasiu potrzebują ludzi głupich i silnych fizycznie. Słabe jednostki nie są tam potrzebne. Najważniejsza jest prędkość, angaż (chory oczywiście) i donosicielstwo. Trzeba sobie uzmysłowić, że to typowa korporacja - zużyć maksymalnie i pozbyć się. Ja pierwszego dnia zostałem oprowadzony przez Stanisława i dowiedziałem się wszystkiego: gdzie składuje się klej, co znaczy linia czerwona i żółta ale nie dowiedziałem się co będę i mam robić. Firma kocha zarówno pewną panią co chrzciła dziecko na rękach majstra czyli jego prawe ucho ; ale kocha też jednego co na sam widok majstra robi w gacie i zrobi dla niego wszystko ... takie typowe miękkie jednostki. Jeśli masz charakter i wartośc to uciekaj stamtąd. Ja popracowałem 2 tygodnie i poszedłem w połowie dnia do domu. PS. Istnieją przecież sądy pracy - mobbing jest karalny i łatwy do udowodnienia.

KTOŚ

cytat Pana Stasia - pracuje Pan już tak długo, że oczekiwałbym samodzielnych decyzji a nie ciągle się pytać ; proszę robić jak Panu wygodnie i tak jak pokazywałem

Familiada

Co by odpowiedział Stasiu na pytanie: Czego nie można przełożyć na jutro? . . . . . Stasiu: zleceń na dzisiaj!

Leonardo

Pozdrowienia dla Stasia wraz z rodziną. Może Stasiu spróbował byś swoich szans w Familiadzie.

daj sobie spokoj, praca na poczatku wydaje sie fajna ale jak troche poznasz Stanisława( przelozonego) to odechciewa sie wszystkiego, (usunięte przez administratora)

Ed

Czy cała kadra Hermesa jest niekompetentna? nie zgodzę się

Rodzinka

A żonka pana S. też nic nie lepsza. Pojechała sobie do Austrii a do dzisiejszego dnia nie potrafi ustawić maszyny. Co chwile woła mechaników, że niby maszyna nie działa (dziwne, że na przeciwnej zmianie maszyna działa bez problemów)i na dodatek za KAŻDYM razem woła kogoś z innej linii aby jej tą maszynę nastawił bo sama nie umie. I jak się pytam co to ma być? Inna osoba by od razu wyleciała. Około 10 osób zrezygnowało z pracy z nią na maszynie bo nie szło z nia wytrzymać, tak się wywyższała. Zawsze musi mieć racje a jak ktoś się z nią nie zgodzi to leci do stasia z płaczem.

Niepodporzadkowany

Firma Hermes, pracowałem ponad 4 lata i juz opisuje dokładnie jak to wygląda w Hermesiez mojego pkt widzenia( niekoniecznie musicie sie z ta opinia zgadzac). Zaczne od tego ze dwie zmiany na produkcji to dwie osobne firmy, na jednej robisz spokojnie bez nerwow a i jest wporzadku a na drugiej u pana S. masz powyrywac sobie ręce, i chociaz zrobisz 200% ponad norme to i tak wiecznie bedziesz slyszec ze malo :) apropo p. S. jest to człowiek który nie ma wykształcenia, jakos po znajomosci i jak sam twierdzi ma wejscia w tej firmie, dostał szanse od życia i jest mianowannym Mistrzem. Nie do konca potrafi sie dobrze wypowiadac chodzi mi o słowa typu "macie możność..." prawi wielkie nauki swoim podwładnym ( ludzią po studiach miedzy innymi) itp. Odpycha sie od jakiej kolwiek pracy która ewidentnie nalezy do przelozonego, typu zaznaczenie terminowosci na tablicy itd(typowy nierob). Gdy trafi na czlowieka pod soba ciut inteligentnego, ktory nie da sobie zrobic siana z mozgu i wypomni mu to twardymi agrumentami z przykladami, typu w jeden dzien pan S mowi ze masz robic tak,, na drugi dzien Cie za to opierniczy, to konczy z nim wspolprace( gdyz nie majac szkoly lepiej miec polmozgow pod soba co nie znaja sie nawet na miarze, nie zagraza to jego karierze w hermesie) p. S. zmusza Cie jako pracownika do rozwoju, pomyslow jak usprawnic maszyne i prace, po czym przychodzi z aparatem, nagrywa dobre pomysly i po cichu pedzi do dyrektora( swojego kolegi) pochwalic sie i przypisac sobie te udoskonalenia. Hermes to poprostu Firma, majaca w kadrach ludzi nie kompetentnych i przyjmowanych po znajomosci, z rodziny, przyklad p. S.(brak wyksztalcenia, pranie mozgu na szkoleniach, wielki panicz, jak przeniesie z 2 pasy to godzine chodzi po hali otrzepuje rece) na to na drugiej zmianie pracuje jego zonka a jeszcze zeby bylo mało brygadzista logistyni jest szwagierka, co tu duzo mowic, jesli masz zólte papiery, nie masz mozgu i jestes sportowcem, czyli szybko biegasz, podlizujesz sie i jestes przydupasem to ta praca jest dla Ciebie! :) jedynie czego oczekuja to zaanngazowania,, nie musisz niczego potrafic, wysttarczy miec jedno oko,, pare palcy u rąk i tyle, najlepiej byc niemowa i lekko niedorozwinietym,, wtedy jestes dla nich doobrym prracownikiem( nie placa podatku)a p. S. czuje sie przy Tobie wyksztalconym i kulturalnym czlowiekiem. Jeszcze na sam koniec powiem Wam niuansy ostatnich dni. Kolezanka z pracy przeciela sobie dosc mocno dłon, pan. S. pieknie zaopatrzyl rane po czym kazal wrocic do pracy, ona jednak stwierdzila ze nie czuje sie na siłach i chce jechac do szpitala,, na co p. S ponoc odrzekl ze nie ma auta, wiec zaproponowala ze pojedzie z nia kolezanka ze zmiany. Przelozonny sie oczywiscie nie zgodzil bo jest duzo pracy. Stwierdzil ze pojedzie z nia jej auutem( ona oczywiscie kieruje, jedna reka) stojac na dworze slyszalem ze kolezanka z przecietta reka odsniezala samochod,, gdzie p.S. "Kulturalny i inteligentyny" czlowiek stal obok z rekami w kieszeni sie temu przygladajac. Ogolna ocena, pracownik jest nieszanowany, ciagle gnebiony zastraszany ze moze w kazdej chwili wyleciec, ile bys nie zrobil i jak bys sie nie staral u pana S. ciagle jest i bedziie malo, ciagle jestes niezaangazowany, nigdy nie jest zadowolony z pracy ludzi, ktorzy wbrew pozora naprawde sie staraja i zapierniczaja!! Skad tacy ludzie znajduja sie na takich stanowiskach? Ja nie wiem, ja mialbym strach kogos takiego dac do zaganiania krów na pastwisku... Zdrowych i wesolych Swiat Sz.p.S. Zycze obys trafil na rownego sobie przeciwnika i zeby ktos Cie potraktowal tak samo jak Ty traktujesz i nie doceniasz ludzi.

Oj
@Niepodporzadkowany

Akurat o panu S się nie wypowiem bo byłam w innej grupie ale z tego co zasłyszałam od koleżanek z grupy pana S to tak jest jak mówisz może poza jednym - na tej drugiej zmianie jest właściwie tak samo jeśli chodzi o tempo pracy - ale jeśli to co mówisz o tej dziewczynie z rozciętą ręką jest faktem to już powinno się kwalifikować po prostu pod sąd bo to jest zwyczajne odmówienie pomocy która jej się zwyczajnie należała kropka

Zostaw merytoryczną opinię o Hermes Polska Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w Hermes Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hermes Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hermes Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hermes Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hermes Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hermes Polska Sp. z o.o.