Opinie o Hermes Polska Sp. z o.o. w Gądki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hermes Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Hermes Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów ściernych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hermes Polska Sp. z o.o. w Gądki

tajson

to jest wiadome ze wąs dobiera sobie ludzi pod siebie ..kiedyś był pedałek Dawidek Zocha,Janki nie Janki. Mariuszki i inne ptysie .. on lubi tego rodzaju ludzi.. jeśli mu w dupeczkę wchodzisz to jesteś na czasie i możesz wszystko .. proste.. to jest cały goguś majstr sztil hahaha .. a pałkę robi tam na górze tym frajerom taki jest wąs ... co tu dużo gadać ...jesteś nie wygodny tzn nie potrzeby ...

Zbulwersowany konfekcjoner

UWAGA! Dowiedziałem się z nieoficjalnego źródła, że skrzat kierownik wpadł na kolejny kretyński pomysł. Zauważyliście, że od pewnego czasu w toaletach są kostki żelowe? Także w pisuarach? Każda kostka żelowa ma swoją "żywotność" spłukań. W ten sposób leśny skrzat chce sprawdzić jak często chodzimy do WC. Świadczyć ma o tym złożycie kostki. Pewnie przeliczy sobie w swojej małej głowie, że przez to produktywność spadła o 20% albo i lepiej. Nie dajmy się tak traktować ! Musimy coś z tym zrobić ! Każdy z nas widzi jaki zamęt panuje przez tego skrzata !

Odp

Bo nie ma drugiej tak tępej wazeliny jak Jajeczko

obserwator

nie wiem dlaczego wałkujecie tylko jeden temat jajeczka a nie dostrzegacie innych osób i dziwnych powiązań......

zdziwiony

Ciekaw jestem dlaczego ludzie ciągle dają się wykorzystywać i wyzyskiwać. Sporo z was narzeka, przecież zawsze można zostawić tą pracę, odejść. Nie jest problemem znalezienie innej, to taka moja rada. Sam odszedłem z tej firmy właśnie przez takie rzeczy i nie żałuję, polecam.

xmen

Wyzysk zaczyna się kiedy każą ci robić coraz więcej za tą samą stawkę

Yo

Jajeczko to typowy nieudacznik. Wydaje mu się, że wysyłają go na różne stanowiska bo wszędzie się przydaje ale nikt go nie uświadamia że nigdzie się nie sprawdza. Twierdzi, że zna niemiecki a zna go tylko ze słyszenia : dużo dobrego o nim słyszał. Typowy wiejski chłopek roztropek. Cieszmy się, że jest na naszej zmianie, bo gdy jest jajeczko to jest Fun. No i czego nie zobaczy jajeczko tego Wąs nie będzie wiedział.

Yayeczko

Jajeczko spadło z poziomu swego ego na poziom swego IQ i się potłukło

Dajcie spokoj szkoda slow na to co sie tam zaczyna dziac.....

pelniacy_obowiazki

Jak to jest, że ludzie pracujący tam miesiące, które można wyliczyć na palcach 1, nooo.. 2 rąk i umiejący pracować tylko w jednym miejscu (bo "jajeczko| to sobie ze zwijaniem pasów nie radzi nawet) dostają umowy, a ludzie którzy latają jak (usunięte przez administratora) po hali i ogarniają nie tylko kilka maszyn na swoim dziale, ale także na innych czekają nią 2 lata. Ja wiem, że podpierdalacze są mile widziani, ale bądźmy konsekwentni, kierownik mówi o uczciwości wobec innych, a pozwala na takie rzeczy, brygadziści którzy mówią, że się starają o umowę dla pracowników rok czasu, innym załatwiają ją w tydz. Może warto założyć hodowlę krów i rozdawać ser i mleko, to rozsądne posunięcie. Ale podpieprzać? Szczyt chamstwa i bezczelności, pies a nie człowiek.. Pozdrawiam Hermes.

Yo

Pan Jajeczko nie donosi - on pomaga w zarządzaniu zasobami ludzkimi

X22

Rotacja na produkcji jest, ale zatrudniają osoby, które pracowały przez agencję pracy tymaczasowej. Ogólnie praca jest ok. Zarobki znośne. Można spotkać pracowników, którzy pracują od początku firmy.

@X22

Zatrudniają osoby które dawają łapówki w postaci jajek. Więc jeśli nie masz jakieś łapówki to nie licz na zatrudnienie w Hermesie. PS. Uważajcie bo "jajeczko" nie tylko jajeczka dostarcza Krzysiowi ale także donosy.

,,,

a nowy kierownik wprowadził 1 przerwe i nawet nie raczył pogadać z pracownikami, teraz tłumaczy sie że nie miał czasu... żenada widać teraz jaki on ma stosunek do pracownika

Familiada

Jakimi wartosciami kultury organizacyjnej kieruje sie Stasiu: - zadnymi - wszystkimi

: /

to smutne: ( przez tyle lat przerwy były dwie po 15min, od jakiegoś czasu wprowadzono zmianę na 1 przerwę 30min nie zważając na monotonie pracy na stojąco i na inne argumenty oraz zdanie około 90% LUDZI. Argument słupek produktywności i wpływ na maszyny:(! a ktoś pomyślał o wpływie na LUDZI, którzy tam pracują? Hierarchia wartości chyba się zmieniła 1. maszyna 2. Człowiek:( POLITYKA PERSONALNA – HERMES POLSKA SP. Z O.O. I. Kultura organizacyjna Jesteśmy zdania, iż kultura organizacyjna powinna tworzyć określone wzory zachowań u naszych pracowników, w taki sposób aby dzięki ich stosowaniu możliwe było zrealizowanie postawionego przed firmą celu biznesowego. Nasze wartości to: •szacunek •zaufanie •partnerstwo

Alojzy

Tu też to samo, dajcie se siana i zmieńcie pracę, Wy co macie olej w głowie!!! Tłumoki niech zostaną!!!

Familiada

Ile jezykow zna Stasiu? -slabo polski -lacina

,,,

ok. - jak nierób może ustawiać nierobów? Stanisław to nie pracownik produkcyjny, on nie bedzie stal przy maszynie czy automacie i pracowac tak jak my. Ma inne zadania. -zresztą czy mistrz na produkcji jest od "ustawiania" ludzi? Dla nowych pracownikow to napewno to on ich rozstawia po stanowiskach działach i ocenia tak jak inni pracownicy czy sie nadaja czy sie przykładaja czy olewaja. Od pomagania sa wszyscy nie tylko on. Poza tym operatorzy ktorzy dzien w dzien pracujja na maszynach chyba powinni miec najwieksza wiedze co i jak. -o do wyksztalcenia to osoba na takim stanowisku powinna wiedziec jak rozmawiac z ludzmi coz do rozmowy sa potrzebne dwie osoby - niektorym brak moze do tego talentu.

zdgh
@,,,

wychodzi na to, że "mistrz produkcji" jest od trzymania rąk w kieszeni;)

X

Pracowalam w Hermesie wiec wiem jak to wyglada na zmianie Stacha - Ewa sama to pisalas czy Stasiu ci ukladal? jak nierób może ustawiać nierobów? zresztą czy mistrz na produkcji jest od "ustawiania" ludzi? tu wlaśnie jest problem, on ma pomagac swoja wiedza i doswiadczeniem a tych rzeczy mu brak pozarl wszystkie rozumy, a co do wyksztalcenia to osoba na takim stanowisku powinna wiedziec jak rozmawiac z ludzmi, a nie chamsko odpowiadac i uwazac siebie za wszystkowiedzacego gbura!

Silny

Stachu sam sobie zapracował na taką opinię... nie rozumiem firmy która na stanowsko mistrza zatrudnia buraka, który kupił sobie papiery (prosze sprawdzić!!!!!) on nawet szkoły zawodowej nie ma skończonej... to jest najwieksza porażka firmy i zarządu. Ogólnie nie jest źle w hermesie, teraz płacą nadgodziny, dbają o pracowników ale Stachu... porażka z tego co wiem KD ma średnie, ŁM wyższe ale SJ to ku.. wa widły i do gnoju... on przez to nie potrafi nawet rozmawiać z pracownikiem, uważa siebie za boga, a tak nie można... może nowa pani z działu hr coś wksura?

Zostaw merytoryczną opinię o Hermes Polska Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w Hermes Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hermes Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hermes Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hermes Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hermes Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hermes Polska Sp. z o.o.