MAGNAPHARM

Opinie o MAGNAPHARM

stan umysłu

MagnaPharm/ADpharma to stan umysłu. Firmę można oceniać pod różnymi aspektami ale żeby to zrobić trzeba zniżyć się do poziomu pewnych osób pracujących w tej fimie. Nie zrobię tego.

Shadow

It's the circus.

Czy firma A&D Pharma Poland Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Smerfuś

Tak w całości finansowane

kubaczek
@Smerfuś

tak, w mieszkaniu z łóżkiem i czajnikiem

Widzę te wszystkie opinię i zastanawia mnie jedno. Dlaczego ja pracuję tutaj 4 lata i nie mogę potwierdzić waszych słów ? Owszem gdzieś trawa jest zawsze bardziej zielona, gdzieś mniej. Ale ludzie wasze opinie na temat tej firmy to trochę jak kiermasz. Gdzie jest idealnie ? Ile Polpharma itp zwolniła ludzi ile Magnapharm? Że nie jest lekko? no ale gdzie jest ? chcesz lekkiej pracy, zapraszam do księgarni. Głowy leciały, fakt. Ale GPS nie kłamię.

Karolima
@pracownik

A powiedz.mi jak jest na początku zatrudnienia? Na jaki czas umowa i jaka flota porusza się przedstawiciel farmaceutyczny?

Czubi

Pf - Toyota Auris 1.6 benzyna . Całkiem całkiem kas kam - scoda octavia 4x4

hryjka
@onn

medyczni octavia kas,kam superb

Firma MAGNAPHARM poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Bartt

Odradzam. Strata czasu. Dużo nerwów i brak szans na premie.

Dawid

Czy można liczyć na stałe zatrudnienie w tej firmie ?

Była AD
@Dawid

Chyba jest szansa, bo chętnych brak.

Ludek
@Dawid

Nie

Rafał
@Ludek

Jak to chętnych brak? Czyżby tak trudno było dostać się do pracy w firmie A&D Pharma Poland? Tak aktualnie rozumiem Wasz wpis, więc może sprecyzujecie o co dokładnie chodzi? Z góry serdeczne dzięki za komentarz.

@wanda co niemca nie chciała, rozumiem, że jesteś byłym pracownikiem A&D Pharma Poland. Twoja opinia jest dość negatywna, ale może jednak jesteś w stanie wymienić jakieś plusy pracy w tym miejscu? Często skupiamy się na negatywach, pozostawiając pozytywne aspekty gdzieś z boku.

A co Twoim zdaniem, musiałoby się zmienić w firmie, albo jakie kwestie powinien poprawić ten pracodawca, aby osoby zatrudnione w A&D Pharma Poland lepiej odbierały swoje zatrudnienie w tym miejscu? Może warto inicjować jakieś zmiany albo chociaż spróbować wprowadzać nowe pomysły czy rozwiązania.

Pracowałaś w podobnym projekcie? Jak później wygląda kwestia ewentualnego przedłużenia współpracy? Czy nie ma z tym problemu? Jeśli mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat właśnie takiej współpracy projektowej z A&D Pharma Poland - byłoby super.

Magda

Jest w tym co piszesz bardzo wiele prawdy . Częste zmiany terenów, bardzo częste rotacje. Brak szacunku do ludzi jeśli ośmielą się coś prawdziwego powiedzieć co się dzieje w linii. Zatrudnianie swoich po znajomości kosztem usuwania innych osób , dobrych i zaangażowanych , to już nowa tradycja A.D 2019 , zwłaszcza u specjalistów . Ludzie lepiej i gorzej traktowani w zespole . Jeśli wazelina , fałszywe koleżeństwo , knowania , donosicielstwo , bezdyskusyjne wykonywanie poleceń , nawet często tych irracjonalnych to jesteś . Jak jest inaczej , to szybko stajesz się kolejną ofiarą i udowodnią Twoją zbędność bez względu na wcześniejszy wkład pracy i wyniki. Karierowiczostwo za wszelką cenę i " po (usunięte przez administratora), bez skrupułów " do przodu . Jest też oczywiście np. w biurze i w terenie wiele osób bardzo wartościowych , z którymi warto współpracować bez względu na jakim stanowisku tutaj pracują lub będą pracować . Resztę sobie dopiszcie i wyciągnijcie sami wnioski .

Damian
@Magda

Jeśli piszesz o specjalistyce , to chyba wiem o jakiej linii dokładnie piszesz. Nie dziwi rotacja , kiedy osoby w linii słyszą wprost , np. " Jak na Ciebie patrzę to chce mi się ży . . ć " , " Jesteś poj ….y " , " Jesteś pop . . . . ny " , itd .

Ludek

Nie polecam nikomu.(usunięte przez administratora) Rotacja pracowników 90% . Priorytet służbowy to zasypywanie mailami, lecz odpisać na jakiegos to trwa tydzień. (usunięte przez administratora)

Pojawiły się nowe ogłoszenia m.in. do lini ginekologiczno-urologicznej. Doszły mnie słuchy jednak, że poprzedni zespół, który promował produkty m.in. z lini niepłodności, która mnie interesuje wyleciał w większości. Jaki był powód? Czy te nowe ogłoszenia też dotyczą produktów do lekarzy z tej grupy? Warto ryzykować i się tam zgłaszać jeżeli taka rotacja tam jest?

Mars

Nie.

@Zainteresowany

Jest nowy RM i zamiatają. Zostało im jeszcze kilku PM . Kilku zwolniono , ale większość sama podziękowała za dalszą współpracę. Wszystkie te osoby dobrze znały się na swojej pracy. Plany bardzo ambitne. Życzę ... realizacji . Zachęcam do aplikowania.

Renata
@Piotr

@Piotr Pracujesz jeszcze w A&D Pharma? Przeczytałam wcześniej, że pensja jest dobra. Napiszesz, ile wynosi?

@Piotr

Dlaczego jest taka rotacja ?

ex AD
@Zainteresowany

Na wstępie sprostowanie . Wpis powinien być o A&D Pharma Service, bo tej firmy dotyczy temat. Jest to linia oparta wyłącznie na dystrybucji , co ma duże znaczenie. W tym roku większość osób samo podziękowało za dalszą współpracę. Osoby były doświadczone, z umiejętnościami, zmotywowane i zaangażowane w pracę. Pytasz o powody ? Najlepiej o to popytać byłych pracowników tej linii. Realizacje planów nie miały tutaj większego znaczenia. Nie widać jasnej, długofalowej strategii, co do promocji. Działa się na zasadzie tu i teraz . Od samego początku pracy dało się wyraźnie zauważyć, że linia jest „ państwem w państwie „ oddanym w ręce jednej osoby. W zależności od humoru i nastawienia dzisiaj może być dobrze , a jutro już ….. niekoniecznie. Jeśli się dostosujesz i będziesz się uginał , to jakiś czas możesz mieć OK. Na rozmowę kwalifikacyjną powinno się przygotować kilka pytań : - Kiedy będą zmiany terenów na inne , często większe , niż te na które jest prowadzona aktualnie rekrutacja ? - Ile jest terenów, ile osób obecnie pracuje oraz ile osób zrealizowało plany w tym roku ? - Kto faktycznie jest osobą decyzyjną i ma ostatnie decydujące zdanie? - Za ile miesięcy będzie zwolnienie ? Ciekawe czy dostaniesz odpowiedź i jaką ? Jeśli zaproponują Ci tzw. „ lepsze „ warunki , to obarczone będą czynnikami wymienionymi powyżej. Szkolenia ? Jeśli masz już odpowiednią wiedzę , którą wnosisz do firmy jako Twój kapitał, to OK. Jeśli nie posiadasz , to więcej ważnych rzeczy dowiesz się pracując bezpośrednio z lekarzami w terenie . GPS ? Jest aktywnie wykorzystywany przez górę. Trzeba być bardzo bardzo ostrożnym na spotkaniach firmowych . Przeanalizuj sobie +/- tych ogłoszeń , swoich obecnych umiejętności, doświadczeń , przyszłych potrzeb, oczekiwań i ambicji. Przeanalizuj, czy da to wartość dodaną w Twojej karierze . Porównaj to z informacjami jakie już posiadasz . Podejmij sam decyzję. Jeszcze w zeszłym roku linia rozwijała się i zwiększano zatrudnienie.

EX AD

Jeśli to regionalny napisał.... to mega nieprofesjonalne podejście i kłamstwo!! ale nie jestem zdziwiona jego EGO większe od pałacu kultury Na koniec roku 2019 w linii została tylko jedna osoba ... Czyżby kłopoty ze znalezieniem przedstawicieli...?

AD

może dlatego że został głównie nowy regionalny:) reszty już nie ma.

Kuba

Odwagę, ambicje i pomysł na siebie? O czym ty mówisz, sama odeszła jedna dziewczyna. Reszta owszem niewiele robiła

Tomasz
@Zainteresowany

Firma ma teraz ogłoszenia na cały kraj. Czy ktoś wie do , której lini na Wielkopolskę poszukują , bo z ogłoszenia niewiele można wywnioskować ? Interesuje mnie ginekologia. Czy warto aplikować , bo opinie tu zniechęcające o firmie .

@Kuba

Tak. Większość z tych osób pracuje gdzie indziej na identycznych stanowiskach realizując się , realizując cele i przynosząc zyski swoim pracodawcom. Część z tych osób , których w firmie w ciągu kilku ostatnich lat "nie chciano' jest obecnie na wyższych stanowiskach niż w tej firmie .

ex AD
@EX AD

Nic dziwnego , nadal od wielu wielu miesięcy nie mogą znaleźć PM na kilka terenów. Doświadczeni PM nie są zainteresowani. Konkurencja już dawno podzieliła ten tort .

FARM

To już tradycja w tej firmie. Zmiana nazwy na inną / Magnapharm / , ale metody pozostały te same. Stale starają się osiągnąć mistrzostwo w zwolnieniach swoich pracowników w terenie , którzy na nich codziennie ciężko pracują ! Kolejne zwolnienia.

Jak wygląda ścieżka awansu w A&D Pharma Poland Sp. z o.o.?

Sdx

Ścieżka w każdej firmie sprzedażowej zapewne jest prosta i bardzo podobna : sprzedajesz odpowiednio dużo to masz pracę , nie sprzedajesz to wylatujesz na zbity pysk. Jak trafisz na czasy prosperity to wylatujesz po jakimś czasie, a jak na kryzys to od razu jak ci tylko spadną wyniki.

Jakie są mocne strony pracodawcy A&D Pharma Poland Sp. z o.o.?

kuba

że zmieniłą nazwe.

AD

Zmiany nazwy na tą, czy inną ile wnoszą., jeśli znaczą część ludzi zarządzająjącgch firmą i ludźmi jest tych samych.

Exad

A wczoraj z klasą wysłali wypowiedzenie kilku osobom

Daro
@Exad

Z klasą niech nie odbierają poczty

EX

To jest już totalne (usunięte przez administratora) Tydzień bez zwolnień to tydzień stracony... drogie koleżanki i koledzy :)

AD

Bardzo wiele mówią odejścia ludzi bardzo wartościowych i zaangażowanych w ciągu tych ostatnich lat . Ludzi na różnych stanowiskach.

Peter

Chyba mistrz niezrealizowanych obietnic.

Gonzo

Oj. Dzieje się , dzieje się tam ostatnio. Lecą głowy na szczycie.

Rafał

Wiesz coś o obecnych rekrutacjach? Widziałem, że pracodawca szuka przedstawiciela medycznego - linia pediatryczna i przedstawiciela farmaceutycznego. Czy mógłbyś przedstawić przebieg rozmowy kwalifikacyjnej i podpowiedzieć, czy trudno się dostać.

Jaca praca

Znowu pelno ofert na pracuj. Co oni oferują? Wow!!! W zamian za szereg wysokich wymagań ( między innymi wyższe wykształcenie) na zwycięzców czeka praca w młodym i dynamicznym zespole! Kto poleca? Czy podstawa znacznie przekracza średnią krajową w Niemczech ? Skoro musze się ustawić póki jestem młody to pytam. Co będę robił już w średnim wieku? i gdzie mnie po takim czymś przyjmą za przyzwoite wynagrodzenie?

Matt
@Jaca praca

Pracując w ad nie dożyjesz średniego wieku...

Zosiasamosia

Odeszłam z firmy 2 lata temu. I widze że to była dobra decyzja. Za moich czasów była już agresywna polityka tępienia przedstawicieli widze że nic sie nie zmieniło.

Dobre sobie
@Zosiasamosia

A w jakiej firmie nie ma agresywnej polityki wobec przedstawicieli? .Ciekawe ile by sprzedali jakby ich traktować jak np informatyków. Przedstawicielstwo to największy (usunięte przez administratora) 1 linia frontu. Trzeba ich męczyć i straszyć, zwalniać i gnebic. Tak jest wszędzie. Takie są prawa kapitalizmu. Obyś nie musiała być przedstawicielem.Kiedyś wszyscy co chcieli coś zarobić w tym kraju musieli być przedstawicielami. Dzisiaj tak nie jest. Jak już wspomniane : Uciekaj jak najdalej. Proste i logiczne.

Kuba

Od stycznia dość stabilnie. Jeśli twoja praca przynosi efekty to masz na serrio dobrze. Flota focus/octavia. Kasa jedna z lepszych na rynku. Produkty? Jak wszędzie, jedne bardzo dobre inne kicha. Jak ktoś jest tym zdziwiony to niech zerknie na portfolio firm generycznych, jest tak samo.

Roman
@Kuba

Możesz odnieść się do informacji, które pojawiły się w tym wątku o rzekomych zwolnieniach, których dokonała firma A&D Pharma Poland? Chciałbym zweryfikować, czy rzeczywiście pracodawca potrafi sam z siebie zwolnić zatrudnioną osobę.

Jaca stary slonski pijok
@Kuba

No tak... czasy takie przyszły, że trzeba ubrać odpowiednią maskę.Oby jak najdłużej musieli udawać!

@Roman

Zwolnienia były ale pytanie gdzie ich nie ma? Firma ma mało przedstawicieli więc szum jest przy każdym zwolnieniu/odejściu. Inaczej jest w firmach gdzie legion przedstawicieli to 300 osób.

@Kuba

Czy piszesz o A&D Pharma Poland , czy o Services ? Czym się różnią , bo adres jest ten sam ?

@Kuba

Jako osoba , która zachwala pracę w tej firmie jak odniesiesz się do informacji o sukcesywnych zwolnieniach / odejściach i znacznych zmniejszeniach zespołów PM w liniach specjalistycznych ? Z czego wynika ta ponoć „lepsza kasa” vs. rynek. Czy jest pewność pracy nawet przy realizacji planów ?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w A&D Pharma Poland Sp. z o.o.?

Po 6 miesiącacj

Tom&Jerry

Albo po 33 miesiącach. Zgodnie z prawem pracy.

Niwy
@Tom&Jerry

Od czego zależy na ile będzie umowa w tej firmie ?

waldi

okropna firma odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o MAGNAPHARM - Warszawa

• Jak się pracuje w MAGNAPHARM?

Zobacz opinie na temat firmy MAGNAPHARM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAGNAPHARM?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAGNAPHARM?

Kandydaci do pracy w MAGNAPHARM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAGNAPHARM