PRO Sp. z o.o.

Opinie o PRO Sp. z o.o.

dr jones

a co tam słychac na produkcji (usunięte przez administratora)

Mobing

Tak jak napisałem brakuje im importu z Chin .

obiektywny

Panie Tomku - tak trzymać! Im lepiej się firmie powodzi, tym więcej ujadania na tym forum ;-) Polskie piekiełko.

Stjopa

Proszę o informację kto konkuruje z tą firmą, kto robi coś podobnego. Bo w którymś z postów napisano że produkty dobre ale dwa razy drożej niż u konkurencji

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja zaczęła się w bardzo miłej atmosferze, rozmowa z dyrektorem i kierownikiem regionalnym. Padały pytania dotyczące zatrudnienia w poprzednich firmach, słabe mocne strony, raczej podstawowe pytania rekrutacyjne. Atmosfera jak dla mnie super. Widać, że Panowie byli dobrze do niej przygotowani.

Kariera zawodowa, dlaczego chce Pan u nas pracować, słabe mocne strony, oczywiście scenka sprzedażowa

Mobing

ania widzę że jesteś strasznie bystra tam właśnie takich ludzi potrzebują polecam firme leć szybko i składaj papiery.

Dziwnie to wygląda murzyn na Antarktydzie. Ania poczytaj powyżej , a jeśli potrzebujesz tłumacza to wynajmij.

bezdech

trzeba handlowców co tam pracują popytać i wyrobić sobie własne zdanie, a nie czytać tych pier.... Chłopaki się pewnie wyżywają bo ich ktoś z roboty pogonił... żałosne

Mobing

tokaj pisałem o średniej rocznej wypłacie więc w nią wchodzą i prowizje widzę że kumasz o co biega więc polecam firmę składaj CV chłopaku nie czekaj oni na Ciebie czekają !!!(usunięte przez administratora)

nieważne

jeśli kończyłeś teologię jak najbardziej ...Przynajmniej nie będziesz przeklinał..

Sweet Nothing

75% to minimum wiesz kolego powiem Ci tylko to że dystrybutorzy zrobili wszystko a zła polityka firmy to jest to co firmę doprowadzi do upadku ale nikt na to nie ma wpływu . Powiem Ci że po prostu konkurencja śpi i będzie spać bo właściciele wszystkich firm będą walczyć o to żeby mieć kasę na kolejny samochód i kolejny dom i niema się co dziwić i denerwować takie realia no wnioski należą do was i tyle !!! Pozdrawiam

Sibirak

Właśnie kończę MBA i będę próbował dostać się do tej firmy. Już raz próbowałem ale mnie nie zakwalifikowali. Może się uda. Mam 15 lat doświadczenia w handlu narzędziami, mocowaniami itp. Mam kilka osiągnięć- najlepszy sprzedawca na rynku polskim, najsympatyczniejszy menager rynku mocowań. Pomóżcie!! Co zrobić aby mnie przyjęli. Dajcie jakąś radę. Podobno można zrobić doktorat i pomagają nim. Nie wierzę w to co piszą źli ludzie o tej firmie. To na pewno nie prwda. Ja osiem lat temu już tam chciałem pracować ale byli lepsi. POMOCY

gosia

Witam smutnych panów. Widze że jestem tu pierwszą dziewczyną. Też byłam na rozmowie i wcale nie było tak, jak niektórzy tu piszą. Było po prostu inaczej niż na innych rozmowach. Widocznie mają taką metodę.Szkoda-słyszałam że laski dostają u nich nowe samochody.

bezdech

A tobie się zrosły? ;-) BTW. (usunięte przez administratora) Albo pisz merytorycznie albo zamilcz.

smutny

kolego rekrucie - może jesteś cienki... i co - zadzwonili?

niestety

kolego rekrucie to smutne lecz to była dyrekcja

krzysiek

Panowie mam rozmowę w PRO... jakie auta i co z kasą jednym słowem czy warto zmieniać? pomożecie…

łysek z pokładu...

z tego co widzę, panu [usunięte przez moderatora] puszczają nerwy :-) próbuje podszywając sie pod klienta robić pozytywny PR-ek, zapewne gorąco koło tyłka się robi..... Zaczął już nawet posuwać się do oceny wyglądu fizycznego innych ludzi..... - śmieszne i małe! Proponuję spojrzeć w lustro :-))))))) Panie, jesteś pan żenujący zarówno jako człowiek jak i manager!!! Panie [usunięte przez moderatora] jest Pan mądrym człowiekiem, proszę wyciągnąć wnioski zanim będzie za późno!

racja

w końcu to "oni wyznaczają poziomy" (flagowe hasło) a że poziom jest niski to widać... Panowie zamiast lansować się w internecie zatrudnijcie profesjonalnego speca od HR który będzie wam doradzał w takich sprawach (tak robią dobre firmy).

cynik

Ciekawe treści Panowie. Ktoś tu tej firmy wyraźnie nie lubi… Ale do rzeczy. Jestem do tej pory ich klientem (pomorskie) od prawie 15 lat. Szmat czasu. Prawda że wiele się u nich zmieniło przez ten czas. Polityka firmy, handlowcy, menadżerowie. Takie życie. Tyle że ja ciągle mam klientów na ich towar. I nigdy nie miałem problemów z jakością. Gdyby to, co niektórzy piszą, było choć w części prawdą, to firma ta przestała by dawno istnieć. Coś mi się zdaje że ktoś tu wyleciał za wyniki (albo ich brak) i teraz wylewa swoje żale. Pewnie mnie też się dostanie że próbuję ich częściowo bronić. Powiem tylko dlaczego myślę że to urażony handlowiec nakręca to forum – przyjeżdżał taki jeden do mnie przez jakiś czas – do wiosny tego roku. Nawet mu w oczy nie mogłem prosto spojrzeć (ha, ha, ha). Gadać to chciał bardziej o przysłowiowej [usunięte przez moderatora] Maryny a nie sprzedaży. I zawsze mu coś nie pasowało. To ja współczuję firmie takich „lojalnych” sprzedawców.

PH

Pablo, pracuję w ej 'firmie' kilka lat i mogę Ci powiedzieć, że taki stan (c (usunięte przez administratora) stwo, bezczelność i niekompetencja kierowników) jest na porządku dziennym. Dlatego odchodzą najbardziej wartościowi ludzie, ja sam też szukam innej roboty...

ss

może zdradzisz miasto, w którym byłeś na tej wspaniałej rekrutacji?

Zostaw merytoryczną opinię o PRO Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w PRO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PRO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRO Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PRO Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRO Sp. z o.o.