ANTWEX sp z o.o.

Lublin

Opinie o ANTWEX sp z o.o.

RusPol 2011-05-13 21:48:15
Uwaga na tego pracodawcę, kłopot z roliczeniem się, praca zakrawa na wyłudzanie. Generalnie moge powiedziec wszystko, co zle. Okropna atmosfera w pracy[usunięte przez moderatora] Wielka ulga po rozstaniu z tym pracodawcą- nikomu nie życzę trafić do tej firmy.
Mister/Miss 2011-05-24 14:04:08
Szkoda,ze tak mało opinni...czytam i nie wierzę......ale ja już wpadłem/am w to ( usunięte przez administratora ) Unikanie rozmów co do dalszego zatrudniania,co do umowy i warunków. zadnych konkretów, zadnych zasad.........czekanie.Ile jeszcze potrwa ten okres próby
anonim 2011-05-30 18:10:08
te opinie to konkrencja pisze. spoko firma, pracuje dla nich i jestem zadowolony. kaska tez fajna:)
Były 2011-06-14 11:50:31
Hahahahah, komentarz pisany na zamówienie prezesa, szczególnie ostatni cytat - "Kaska też fajna" rozbawił mnie do łez. Jeśli dla kogoś 800 zł za miesiąc pracy po 12-13 godzin dziennie to fajna kaska to GRATULACJE.
a. 2011-07-13 23:08:03
W pełni się zgadzam z opinią, właściciele dużo obiecują, a kasy nie widać i nie słychać o wypłacie. Potwierdzam też, że oszukują swoich ludzi ze wschodu obiecując im pracę i zarobki w Niemczech, czy Holandii itd. Najlepiej się tam nie zatrudniać.
Łukasz 2016-05-20 22:43:15
@jakik no powiem ci, że sam nie wiem jak to odbierać. Ani strony nie można znaleźć, ani też tutaj nie ma żadnych ofert pracy od nich. To dziwne, jak na agencje pośredniczącą.
Zostaw swoją opinię o ANTWEX sp z o.o. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ANTWEX sp z o.o.