MediaExpert

Opinie o MediaExpert

Kondrad

Jeśli przywiozą wam zamówiony towar do domu to radziłbym go rozpakować i dokładnie obejżeć bo puźniej w żaden sposób nie udowodnicie że wszelkie wgniecenia lub zadrapania nie powstały u was w domu

ANONIM

OBSLUGA PORAZKA ZAGAN MEDIA EXPERT

Living

Mimo wszystko kobiety również w takich sklepach są zatrudniane. I żeby było śmieszniej jak nie ma faceta obok to damulka też musi dźwigać to i owo. A niektóre rzeczy rzeczywiście do najlżejszych nie należą. Kasa jakby nie była też na kolana nie rzuca, podejrzewam, że nie więcej niż 1700 do ręki można dostać...

ewelin

to ze sie nazywam podobnie jak ta pani co spiewa w reklami media expert to nic nei znaczy i wcale nie chce dlatego tam pracowac ;) chcialbym sie doweidziec czy latwo tam zatrudniaja w sklepach kobiety czy jest większe nastawienie na facetow? prosilbym o informacje - mam nadzieje, ze jakos sie to wszystko wyjaśni i bede mogla miec juz prace.

czekaj
@ewelin

jeśli chodzi o Media Expert ( które swoją drogą akurat tą reklamą o której wspomniałaś zrobiło o sobie ogromny szum a o to przede wszystkim im chodziło, bo nie ważne jak się mówi ważne żeby mówili) i pracę dla Pań to kierownictwo nie ma problemu z kobietami na stanowiskach. Ale muszą one wiedzieć , że bez dźwigania tutaj się na pewno nie obejdzie

Brałeś udział w rekrutacji do MediaExpert. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Stały Klient DSJ

Gamoniu jeden z drugim weź się za robotę a nie głupotami się zajmujesz. W Wehrmachcie kariery byś nie zrobił tą Enigmą DSJ bo znam ich troje bardzo dobrze i są na tyle inteligentni i po takich głupich portalach nie śmigają aby pisać jakieś bzdury. Ja byłem przez nich tyle razy obsługiwany i zawsze moja decyzja zależała od nich.Właśnie szkoda, że takich ludzi już nie ma. Dowiedzą się o tych komentarzach i na pewno coś z tym osądzaniem zrobią.Ja już się postaram.Sami sobie robicie złą reputację oczerniając kogoś a potem nie dziwota, że negatywne opinie o atmosferze w pracy i o personelu.Odwiedzę Was sam osobiście bo tak nie może być.A tak poza tym to znajdźcie jednego klienta który mówił o nich źle.

miejscowa klientka

Ekspedienci w dziale AGD są mili i pomocni, nie wkurzają się kiedy klient o coś pyta. Natomiast dział rtv, co za porażka, ludzie pewnie dostali pracę po znajomości. Chciałam kupić laptopa, ekspedient był arogancki, gdy poprosiłam o podejście dosłownie dwa kroki do sprzętu o który chciałam zapytac usłyszałam "czego". Koleżanka miała podobną sytuację na tym dziale. Sprzęt kupiłam u konkurencji. Przy takim personelu nawet reklama z Dodą nie pomoże.

stały bywalec

xyz czyli trzy osoby, które na szczescie już w tym sklepie nie pracują!!! nick powinien brzmieć DSJ.............

?

super sklep polecam, kupiłam dużo sprzętu w tym sklepie i jestem zadowolona

zadowolony klient

Widać byłym pracownikom (usunięte przez administratora) ściska :D

stały bywalec
@zadowolony klient

Widać bardzo mocno ściska stad te opinie:D

DSJ
@stały bywalec

za nadgodziny wolne. Obecni pracownicy nie mogą nic innego napisac bo ze swoimi kwalifikacjami to moga isc co najwyżej do Neonetu ale, że tam nie ma przyjęć to siedzą w ME. Gnijcie sobie w tych koszuleczkach w piwnicy i ogladajcie gacie kierowniczki i słuchajcie zastepcy który spedzi tam resztę swoich dni bo na nic innego nie może sobie pozwolić.

Stały Klient DSJ
@DSJ

abcd

ja też to wiem popieram opinię i pozdrawiam xyz ;)

xyz

wynagrodzenie ok ale psychika zżarta na maksa nie warta świeczki gra pracowałam to wiem

abcd

dwa słowa kopią dołki...nie polecam

bob

DNO!!!!!!!!!!!!

klient

Wciskają dodatkową gwarancję która jest nic niewarta! Na siłę wciskają dodatkowe produkty których nie potrzebujesz! Sprzedają towar którego już się nie produkuje tj. stare modele.Poznasz je po zółtych cenach! Kłamią że są \"raty 0%\" a przy symulacji zawsze wychodzi ze ich nie dostaniesz - niezaleznie od zarobków, zatrudnienia itp!

ola

Zgadzam się. kierowniczka sklepu na maxa niesympatyczna, pani na kasie również. Niestety nie udało mi się nic załatwić. Na szczęście w media expert w Szprotawie nikt nie robił sztucznych problemów, kierownik z uśmiechem pomógł mi bez problemu. Odtąd wolę nadrobić parę kilometrów i być obsłużona jak klient nie jak intruz;)

Ludzie nie dajcie sobie wcisnać dodatkowej gwarancji. No i uwżajcie na raty. (usunięte przez administratora) na maxa.

Omijać szerokim łukiem (usunięte przez administratora) Sprzedają sprzęt który wraca z serwisów. Problemy przy reklamacji i zwrocie towaru.Ciągle jakieś problemy.No i wciskaja te gwarancje za wszelką cenę

Gwiazdka

jaki kierownik taki sklep i Pani na kasie:)

an

a no fajny. sprzetu masa w przeciwienstwie do neonetu

klient

Fajny sklep duży wybór sprzetu

Zostaw merytoryczną opinię o MediaExpert - Żagań

• Jak się pracuje w MediaExpert?

Zobacz opinie na temat firmy MediaExpert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MediaExpert?

MediaExpert