Opinie o Specjalistyczne Usługi Porządkowo-Czystościowe Clean Plus Małgorzata Wrońska-Rak w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Specjalistyczne Usługi Porządkowo-Czystościowe Clean Plus Małgorzata Wrońska-Rak. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Specjalistyczne Usługi Porządkowo-Czystościowe Clean Plus Małgorzata Wrońska-Rak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nieruchomości i usługi powiązane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Specjalistyczne Usługi Porządkowo-Czystościowe Clean Plus Małgorzata Wrońska-Rak w Kielce

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Specjalistyczne Usługi Porządkowo-Czystościowe Clean Plus Małgorzata Wrońska-Rak?

@Ala

To ile najdłużej czeka się za swoją kasą? Może lepiej dogadać się żeby wypłacali tygodniówki? O co chodzi z tymi dopisywanymi godzinami?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy pracodawca Specjalistyczne Usługi Porządkowo-Czystościowe Clean Plus Małgorzata Wrońska-Rak motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Osobom piszącym na forum udało się odzyskać wynagrodzenia? Z czego wynikały takie zaległości? Jak ktoś ma umowę o pracę to wynagrodzenia zawsze są na czas?

Czarna

Nie polecam pracy w tej firmie do tej pory nie dostaliśmy wynagrodzeń za sierpień i wrzesień,jak dzwoniłam do nich to pani mówi caly czas że czekają na decyzję pani prezes to jakaś kpina jest, a teraz wogule nie odbierają telefonów.

@Czarna

Ale jaką decyzję pani prezes? Dlaczego ona nie chce wypłacić pieniędzy pracownikom? Jest w tym jakieś drugie dno? Widać w ogóle jakąś szansę na poprawę terminowego wynagrodzenia i na to, aby móc w tej firmie normalnie pracować bez żadnych obaw?

Czarnulka Nowy wpis

Do tej pory nie mamy wynagrodzenia za sierpień i wrzesień także nie polecam pracy w tej firmie

O matko, za sierpień nie macie jeszcze wypłaty? :O A za wrzesień otrzymaliście? Często zdarzają się takie miesięczne opóźnienia? Jak są tłumaczone? Myślę nad złożeniem CV, ale zależy mi bardzo na terminowości wynagrodzeń...

PoszkodowanaCarrefour

NIE MA !!! Nie ma wypłat z Ar Cleaning .... Dempex też nie wypłacił. Wypłatę w tamtym miesiącu dostali tylko Ci z umową o pracę, Ci co mają umowę zlecenie( ci gorsi) mają uzbroić się w cierpliwość. !!!! (usunięte przez administratora)

Marlena
@PoszkodowanaCarrefour

Również ja i koleżanki praca ar cleaning brak pensji za sierpień i wrzesień proszę o kontakt

Antek
@Marlena

Do kiedy powinni zapłacić pensję, do którego danego miesiąca pieniądze powinny się znaleźć na koncie? I jak długie są opóźnienia? Prawda to, co pisała koleżanka wyżej, że osoby pracujące na UoP mają wypłaty na czas?

Maja
@Antek

Z umowy o pracę też nie ma wypłat za wrzesień

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Specjalistyczne Usługi Porządkowo-Czystościowe Clean Plus Małgorzata Wrońska-Rak? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Specjalistyczne Usługi Porządkowo-Czystościowe Clean Plus Małgorzata Wrońska-Rak? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Basia

Na dzień dzisiejszy firma ma olbrzymie kłopoty straciła ogromny kontrakt z firmà Carrefour , który zabrała innej znanej nam firmie czego my pracownicy bardzo żałujemy. Pieniędzy nie płaca na czas umowy o prace i umowy zlecenie, co kilka miesięcy byliśmy zatrudniani w co raz to nowych firmach „ matkach, córkach „ itd. Kontakt z działem wypłat wynagrodzeń nie istnieje, zaświadczenia nikt nie wystawia , a Pan Dyrektor sam jeździł po obiektach i mówił nam „ siedźcie cicho nie mówcie że wypłata się spóźnia „ bo wcale mogą nie zapłacić

Ala

W firmie panuje ogólny chaos brygadzitka uważa się za szefa nie ma kontroli nad ludzi i dopisywane są godziny często grafik nie pokrywa się z listą plac. Szefostwo wszystko ma gdzieś nie sprawdzają nie kontrolują wynagrodzenia często się nie zgadzają o wszystko trzeba się upominać po kilka razy jest nie zaciekawie

Dominika
@Ala

Właśnie czytałam tutaj, że brygadzistka obraża pracowników - to prawda? Ktoś pisał, że umowy dopiero po miesiącu i że nie płacą za dzień próbny ale dla odmiany ktoś inny, że pracownicy sami nie chcą tych umów, bo mają np komorników. Te umowy w końcu są czy ich nie ma? Piszesz, że wynagrodzenia się nie zgadzają, ale są chociaż zawsze na czas? Możesz się wypowiedzieć czy widzisz poza tym co napisałaś jakieś plusy współpracy?

Ala
@Dominika

Jeżeli chodzi o umowy to aktualni są nikt bez umowy nie pracuje. Natomiast na wypłatę trzeba przepracować 2 miejsce firma nie wypłaca całości ponieważ współpracuje z inną firmą a ci nie płacą na czas trzeba się upominać są tygodniowe spuznienia idą po najniżej Lini oporu. Wiele bym mogła napisać na temat przekrętów brygadzski niczym się nie interesuje godziny są dopisywane ogólnie ciężki przypadek nie można się odezwać bo reaguje krzykiem. Od czego ogólnie jest koordynator od btania kasy bo niczym się nie interesuje

Kate

U mnie też jest nie najlepiej. Sprzątaczki sprzątają łazienki bez rękawiczek a potem (usunięte przez administratora) na sklep gdzie jest żywność...Kosze z paragonów są zostawiane na kasach, brak jest PLANÓW PRACOWNICZYCH. Brygadzistka główna potrafi przy wszystkich obrażać pracowników. Nie każdy to wytrzymuje.

@Kate

Pewnie ta brygadzistka myśli że może wszystko jak ma tą rolę w pracy. Ja bym się nie dała i chyba skargę złożyła a jak by to nic nie dało to jeżeli obraża to inaczej bym to załatwiła. Ciekawa jestem gdzie się taka szopka odwala. Pozdrawiam .

@Kate

A co na to kierownictwo mówi ?

@Ktoś

Hej! Tutaj jest poprostu nierówne traktowanie pracowników. Najbardziej denerwuje mnie nieprzestrzeganie przepisów BHP i kilka innych rzeczy. Chociaż pracownicy też nie są bez winy bo nie przychodzą do pracy, ale brygadzistka nie zwraca pracownikom uwagi co robią źle i potem jest nieciekawie...

@Gość

Narazie nic bo większość pracowników blisko mieszka i każdy ma to w głębokim poważaniu... Umowy dopiero po miesiącu o ile ktoś sam nie zrezygnuje wcześniej.

Straszna firma

Dlaczego Pani .Małgorzata Wrońska -Rak nie daje umów zlecenia tylko traktuje swojch pracowników jak tanią siłę roboczą . I nie płaci za dzień próbny . Czy Pani zarobku je na ludzkiej krzywdzie ....,,…!

Halina
@Straszna firma

Czyli tu się robi na zlecenie ale i tak jest problem żeby to zlecenie w ogóle dostać?

Beata
@Straszna firma

Ludzie są tego świadomi że nie dostana za to kasy i się zgadzają na ten dzień próbny?

Xxx

To coś nazywacie firmą? Żenada robicie z ludzi tanią siłę roboczą brak wypłat na czas brak odpowiednich umów . Nie kompetentni i fałszywi

Angel799

Problem z wyplatami

@Angel799

Jaki jest problem? czy mozna cos wiecej na ten temat

Ilona
@Anonim

Dokładnie, ciekawe czy nie płaca czy co. Bo ty nadal nie wiesz?

Anka2902

Załatwić nieuczciwego pracodawcę! Ludzie to nie nie są tanią siłą roboczą!!! Niech się państwo karierowicze właściele do uczciwej roboty wezmą, a nie wykorzystują biednych ludzi!!!

A za prawnika firma zwróciła koszty . I moje gratulacje może coś tą firmą nauczy że , pracownikom się , płaci wynagrodzenie .

@Gość

Moje szczęście bo prawnika mam za darmo. ???? Brak słów i nerwów na tą firmę i jeszcze dobrze by było żeby Inspekcja pracy się tym zajęła ???? Ale to wszystko w swoim czasie. ????

Krystyna
@Gość

firma dużej ilosci osobom miala zadłuzenie z tym wynagrodzeniem ze aż do prawnika się udaliscie? czy teraz tez jest z tym problem czy juz wszystko w porządku ?

@Krystyna

A co miałam darować kasę i zostawić to wszystko ? Niestety jestem taka że nie dam się. Nie pracuje w tej firmie i w sumie dobrze . Myślę że Pani zrobiła by to samo na moim miejscu jak by Panią źle potraktowali. Pozdrawiam

Ktoś

Pamiętaj nie daj się firmie która zalega Ci z wypłatą za dwa miesiące. Zrób z tym porządek i pokaż że nie dasz sobą pomiatać i się oszukać! Ja zrobiłam i jestem z siebie dumna. Wizyta u prawnika dużo zmienia i pomaga . Od razu wypłaca Ci blik na drugi dzień.

Byly pracownik

Popieram tą firmę musi sprawdzić pip bo jest wiele niedomówień pozatym nie jest zgodne z prawem aby czekać na wypłatę 2 miesiące (usunięte przez administratora) trzeba sprawdzać

Ktoś....

Jak można się dowiedzieć czegoś w ciągu dwóch dni? Trudno Mi w to uwierzyć . Z tego co wiem to jego niby kobieta , która tak naprawdę nie była z nim , tylko on tak mówił sądząc że są razem. Po drugie znam tą osobę i ona pracowała tam od 3 listopada gdzie miała nogi zdarte do krwi jak wycierała podłogi po regałami na towar . Pracowałam z nią i wiem że się nie obijała w pracy. A 14 godzin pra owala owszem ale jak nie było żadnej chętnej kobiety żeby przyjść na zmianę , bo każda próbowała układać se grafik. I jeszcze zostawianie przez inne pracownice brudnych pomieszczeń dla innych kobiet to było nie feer trochę. A jak ja i ona zwracaliśmy uwagę to od razu skargi bo najlepiej nic nie mówić i zostawić a ktoś będzie dostawał (usunięte przez administratora) za kogoś że nie było sprzątane. Mam do tej pory wszystko nagrane i jeśli będzie trzeba udostępnienie to odpowiednim organom. Gdybyś była od początku do końca pracy byś nie pisała takich bzdur. Pozdrawiam.

Niech firma się ogarnie ? Dlaczego nie dajecie umów zlecenia od pierwszego dnia pracy ! A może firma na kłopoty z wypisywaniem tych umów zlecenia dla ludzi.

Jak teraz wygląda firma Clean - Plus , że traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) !

Nigdy nie dostaniesz wynagrodzenia nie masz żadnej umowy i brak kasy hehe

Mikołaj

To po co tu dalej pracowałeś skoro nawet nie dostałeś umowy? Nie rozumiem :D

Ech
@Mikołaj

Każdy orze jak może

A kto nie pracuje! Każdy człowiek pracuje, tylko firma za dużo wymaga !

@Gość

GOŚĆ, dziękujemy za Twój komentarz. Niestety jest on zbyt ogólny, abyśmy mogli się do niego odnieść. Jeśli były sytuacje, które mogły Cię zaniepokoić, to możesz to zrobić pod adresem: biuro@clean-plus.pl. Tylko dzięki temu będziemy mogli zbadać szerzej sprawę i wyciągnąć ewentualne konsekwencje i wnioski na przyszłość. Życzymy sukcesów zawodowych. Pozdrawiamy, CLEAN PLUS

Raffaello
@Gość

To nie firma wymaga tylko każdy obiekt na którym sa pracownicy firmy sprzątającej i taka prawda jest ze ludzią się nie chce pracować tylko godz przychodzą robić

Sowa

Witam kiedy można spodziewać się wypłaty za pracę za listopad?

Zostaw merytoryczną opinię o Specjalistyczne Usługi Porządkowo-Czystościowe Clean Plus Małgorzata Wrońska-Rak - Kielce

• Jak się pracuje w Specjalistyczne Usługi Porządkowo-Czystościowe Clean Plus Małgorzata Wrońska-Rak?

Zobacz opinie na temat firmy Specjalistyczne Usługi Porządkowo-Czystościowe Clean Plus Małgorzata Wrońska-Rak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Specjalistyczne Usługi Porządkowo-Czystościowe Clean Plus Małgorzata Wrońska-Rak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

1.9/5 Na podstawie 24 ocen.