SULIMAR Sp. z o.o.

Opinie o SULIMAR Sp. z o.o.

szwagier

a jak wyglada praca asystenta technologa bo widze ogloszenie sie pojawilo, ze przyjmą na to stanowisko? Z góry dzieki za odp

Energy drink proszę o opinie

Proszę o informację odnośnie produkcji energy drink w tej firmie. Zastawiamy się nad współpracą z firmą. Proszę o inf. czy warto podejmować z nimi współpracę oraz jakiej jakość technologi rozlewają. Pytam dla tego gdyż potrzebuję mieć 24 miesiące daty przydatność na energy drink w pusze 250 ml i 500 m (usunięte przez administratora) Bardzo dziękuję za pomoc

Johnny

A jak się spisuje Dyrektor Logistyki?

Energy drink proszę o opinie

Witam, czy polecasz współpracę z tą firmą. Szukamy rozlewnia napojów energetycznych. Widzę, że dużo wiesz. Proszę o pomoc.

bul

takiemu znawcy nie trzebae snichkersa, pierd..li kocopoly. trzeba mu pracy lezacej. nikt za nim nie placze. jeszcze ponoc kase za friko dostal chociarz nie musi robic. firma jest w miare, zle nie ma

znawca tematu

Firma ogólnie dno. Brak szacunku do pracownika. Kamery w każdym zakątku a kierownictwo nawet w nocy siedzą w domu przed komp. sprawdzają każdy twój krok. A spróbuj iść po podwyżkę a już cię nie ma. Z nam przypadek kiedy gość poszedł po podwyżkę z podpisami kilku osób a już tego samego dnia wyleciał dyscyplinarnie. (usunięte przez administratora)

Boski
@znawca tematu

Kamil zjedz snikersa ;)

zainteresowana

Mógłby ktoś serio odpowiedzieć jakie są zarobki w Sulimarze na produkcji,czy są jakieś premie.czy pracują tam kobiety?

evita

a jak wygląda praca w biurze np. administracja czy księgowość?

marek

@sjak da się zrealizować, jak ma się dobry region, a jak brak wsparcia i konkurencja ostra, to popracuje się 3 miechy i to wszystko. A co do: Przynajmniej jest służbowe auto i telefon - serio ?, to to masz wszędzie, a do tego szpiegują na GPS. Zobacz jaki jest przemiał ludzi, to o czymś świadczy.

tosiek

Taj jak ktoś niżej napisał zależy od regionu. Prawda też taka jak się nie ma dogadanych dystrybutorów to (usunięte przez administratora) możesz sprzedać. Oczywiście każdy ma prawo do spróbowania i własnej oceny(jak ja to mówię nie spróbujesz to się nie dowiesz). ja spróbowałem i dziękuję, jak ktoś chce robotę na przeczekania to każda jest dobra.

tosiek

generalnie nie polecam. pracowalem jako ph i jesli myslisz o zgarnianiu premii to mozesz zapomniec. plany nie do realizacji brak pomyslu jak rywalizowac w kategorii tanich piw( a w tym segmencie sie specjalizuja plus piwa premium).

aaaa

czy są teraz przyznane jakieś premie świąteczne - pewnie, piwo z krótką datą

dydek

a jak wygląda praca technologa? Moze ktos się orientuje jakie są zarobki na tym stanowisku i czy tam rowniez jest duza rotacja?

były

Masz całą odpowiedź w tym co napisałeś.

Jarek

Podobno trwają rozmowy kw.na PH w poznaniu,ktoś był? ile kasy proponują?jaki samochód? i czy można korzystać do celów prywatnych?

wariat

JKakimi autami jeżdza ph i czy można je uzytkowac poza godzinami pracy

wariat

JKakimi autami jeżdza ph i czy można je uzytkowac poza godzinami pracy

schab

to trzeba szukać zanim się podejmie decyzję o zwolnieniu.

gość

dajcie na luz :) każdy ma prawo przekonać się na własnej skórze, każdy ma swoją opinię i swoje rozgoryczenie. Firma jak każda inna ma swoją specyfikę, zasady, procedury do których trzeba się dostosować "bądź nie". Ja pozyskałem spore doświadczenie co teraz procentuje w innych Firmach. Pozdrawiam i życzę sukcesów :) P.S. nie byłem PH i nie znam się na sprzedaży.

starszy_gość

@byłem_pracowalem - pisząc o efektywności działu sprzedaży napisałeś 'szkoda gadać', po czym opisałeś podstawowe zadania PH producenta... :) zatem rozwiązałeś zagadkę, dlaczego już tam nie pracujesz - sam opisałeś jakość swojej pracy :) to musisz teraz napisać do kilkudziesięciu PH (hurt, KA, hurtownia), że te wszystkie kilometry co przejeżdżali w weekendy przez wszystkie miesiące / lata swojej pracy, to robili to niezgodnie z regulaminem :) tak jak pisałem wcześniej, to była długa przygoda... :)

Zostaw merytoryczną opinię o SULIMAR Sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w SULIMAR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SULIMAR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SULIMAR Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SULIMAR Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SULIMAR Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SULIMAR Sp. z o.o.