Geothermie Swinemunde

anonim 2008-12-03 20:59:04
Geothermie Swinemunde:
Bardzo Solidna i Dobra Firma
anonim 2009-01-12 16:16:10
jest to firma niedoświadczona na stanowiskach mistrzów znajdują sie ludzie nie kompetentni typu(szlifierz) nie zapewniają odzieży ochronnej obuwia pełnomocnik robert wójtowicz to cham i człowiek nie mający żadnego honoru nie radzi sobie z zadanymi mu obowiązkami ma za zadanie zwalnia pracowników jeżeli mają inne zdanie niż on a facet jest po gastronomii a cały szef traize jest lekarzem
anonim 2 2009-01-13 19:51:41
Zgadzam się z opinią kolegi, firma niesolidna, nie płaci na czas , nie płaci składek zus a jedzenie często przeterminowane, najtańsze i w małych ilościach.
anonim 2009-01-15 08:36:07
ledwo człowiek chce wystawić opinię i co czytam tabelka wzorów słów jakich trzeba użyć!! oczywiście same superlatywy....ale...w rzeczywistości jest zupełnie odwrotnie-firma porażka z ideałami jak za czasów PRL-u.pracuj dużo a zarabiaj grosze,całkowity brak kompetencji wiedzy, choćby podstaw technologii czy budowy okrętów.Wspomniany pan przedstawiciel w biurze w Szczecinie to ujmując rzecz krótko prostak bez pojęcia( jak w opinii wyżej którą całkowicie popieram).Jedzenie tragedia,lecz najgorsze jest podejście do pracownika,człowiek jest traktowany z góry.jak motłoch przez jaśnie państwo!!!!
heyah33 2009-01-19 17:56:43
firma Geothermie wielkie niporozumienie o wszelkie prawa pracownicze typu np. urlop płatny trzeba walczyc i należy sie liczyć ze zwolnieniem, firma nie opłaca ZUS-u, jedzenie przeterminowane i ciągle parówki oraz salceson, wypłaty nigdy nie można się doliczyć zawsze brakuje godzin i nie jest wypłacana na czas ,kadra "mistrzowska" nie mająca kapletnie pojęcia o pracy w stoczni a [usunięte przez admina] ; wytrzymałem tam 6 mies. i dałem sobie na luz. NIEPOLECAM i omoijajcie ta firmę szerokim łukiem
zyga22222 2009-01-30 09:16:57
Szanowni Panowie heheheh, bzdury piszecie,ten kto to pisał to jest du....pek,cip....ni itp.Pracowałem tam i wiem jak jest ,w/w firma poprostu ( fakt ) pozbywa się ludzi typu takich jak Ci co pisali takie bzdury!!!!!!! i ma racje. Przyczyna ,nazwijmy to jest upośledzenie i bezradność w tym co tu wyrażają pisząc to , ale niestety to tylko świadczy o waszej "debilności" panowie i braku fachowości w tym co robicie na co dzień.Tak tak co prawda w oczy kole co !!!!. Czemu inni pracują po ponad dwa lata i chwalą sobie podejście i formę pracowania z pracownikami. Tak na marginesie,po nicku pewnie zainteresowani wiedzą kto to napisał i wiem kto te bzdury pisał,przez nich właśnie pozbyłem się pracy tak tak w tej firmie.Zebrało się paru tzw Hu.....jo grajców co zawsze mieli więcej do gadania niż do roboty ,a inni musieeeli pooprawki robić , właśnie po was " czubki "
endriu 2009-01-30 09:31:58
Ooooooo cześć zyga222222, ale jaja, co tu się spotkaliśmy?, co u ciebie kolego , mam nadzieję że to ty, masz racje co do firmy jest ok. A co do tych hu.....jo grajców to 100% zgadzam się, co robutki niema panowie teraz bo wkońcu firma bozbyła się bydła które wóde piło litrami za darmo się mieszkało,jadło i jeździło co heheheh, dobrze wam tak teraz na kuroniówke "czuby". Ja osobiście nie narzekam jest ok i polecam wszystkim zainteresowanym, a facet wspomnieny przez was" "czuby" ma poprostu charakter i sądze że przysłowie "jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie" w waszym przypadku ma 100% zastosowania.
Pozdrawiam wszystkich pracujących w tej firmie, oby wszystkie takie były!!!!!!!!!!!!
aktualny pracownik 2009-01-30 23:28:46
Witam wszystkich,wiecie co panowie ANONIMY najlepiej jest pisać głupoty i nie prawdę gdy postępuje sie jak przysłowiowy dupek i struś który głowę chowa w piasek.Mówicie o PRL-u hmm tak tak tylko że te czasy już mineły kiedy się siedziało i i tak się należało i co żal wam nie roby tych czasów.Najgorzej jest jak na takim forum wypowiadają się ludzie którzy ledwo ukończyli podstawówkę ANONIMY SZANOWNE.Troszkę kultury,ale z drugiej strony czego można oczekiwać po człowieku który siedzał 2 lata w podstawówce a wykrztałcenie zdobył w ZHP. No ale nie po to tu jestem żeby z jakimiś czubkami się czepać.Praca jest ok. Majstrowe też ok ,jedzenie hmm to jest dodatek do oferty pracy , a sądze że nie jeden jada gorzej w domu.Tak więc szanowni Panowie moim zdaniem jest tak jak powinno być w normalnej firmie.
Pozdrawiam z zadowoleniem " aktualy pracownik "
anonim 2009-02-07 14:54:22
Jako były pracownik tej firmy chciałbym zwrócić uwagę na język użyty w wypowiedziach zwolenników firmy.Ponadto chciałbym podkreślić że wykształcenia kierunkowego a mowa tu o szkołach stoczniowych mi nie brakuje,jestem po TBO. Zwolennikom firmy przypomnę że porządny pracodawca dba o pracownika tak jak o dobro firmy.W przeciwnym wypadku dzieje się tak jak to miało i ma miejsce w Geothermii...czyli: nie dotrzymywanie terminów i całkowity brak wiedzy i doświadczenia kadry kierowniczej,idea wyjściowa to"rób a jak Ci się nie podoba to zwolnić"wedle mnie i mojego rozumowania.Ale moje pytanie brzmi.....gdzie są moje składki ZUS??? zwolenników proszę o odpowiedź -w języku dialogu cywilizowanego człowieka.....kląć potrafi każdy ale czy to dobre rozwiązanie ubliżając anonimowo drugiemu człowiekowi?..............pomimo wszystko dla mnie współpraca to już historia a tej się zmienić nie da....pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych pracowników....wrogów i sympatyków
anonim 2009-02-08 09:49:49
hm... panie "aktualny pracownik"- widać że to co piszesz to o Tobie samym.Dwa lata najwyraźniej sam siedziałeś i to pewnie z języka Polskiego! A na zbiórkach hufca nie uczyli pisowni co?:-) "nie roby" należy pisać łącznie! A "wykrztałcenie"hahaha piszemy przez "sz" WYKSZTAłCENIE panie kolego -----------a tego najwyraźniej Ci brakuje!Siedzisz w tej firmie bo cóż innego Ci pozostało "Z Twoim /wyksrztałceniem/ niema pracy dla Ciebie w tym kraju"-cytując Ferdka Kiepskiego. Kiepska firma dla kiepskich!
anonim 2009-02-13 13:54:11
ten zyga to jakiś nawiedzony człowiek i to on jest chyba z poprawki zrobiony bo byłem pracownikiem tej firmy i nie mam o niej dobrego zdania jak kolega Z a jak mu tak żal to niech do nich wraca na słonine i parówki i niech innych nie oczernia a temu co tam robi 2 lata to życze spokojnej emerytury tylko że ta firma tyle nie istnieje a jak jest taka dobra to czemu ją wykopali z lubmina? może przez was?
anonim 2009-03-18 20:17:21
żenada :nadzór-całkowity brak wiedzy potrzebnej w tym fachu, zero pojęcia o kierowaniu ludzmi do tego parówki i salceson jestem na nie
anonim 2009-03-26 14:45:40
segler
co jest wlasciwie z ta firma geotermia swinoujscie ?
istnieje..nie istnieje...?
maja jeszcze ten dom wczasow w swinoujsciun czy nie ?
moze ma ktos namiary jak sie do nich dodzwonic ?
info prosze na:
segler-zeglarz@arcor.de
anonim 2009-04-05 18:46:48
ja chcialbym dodac ze gdyby nie kadra to firma dobrze by prosperowala ale mielismy przelozonych takich ze wszystko spieprzyli i nie przyjmowali krytyki jednym slowem [usunięte przez admina]istna amatorka mielismy dobra pake na podboj rzeszy ale trzeba bylo ich zwolnic bo wyprzedzali kierownictwo w rozwoju dla wiadomosci [usunięte przez admina]co pisal o kuroniowkach pracujemy i zarabiamy pieniadze w kraju bo fachowiec zawsze znajdzie prace i pieniadze a ty lewusie to co tam robisz chyba gazety rozwozisz albo siedzisz [usunięte przez admina] pozdro [usunięte przez admina]
oro1200 2009-07-08 22:43:03
Witajcie
MYślę że każdego z Was znam ponieważ ja najdłużej pracowałem w tej "firmie"i każdy z Was zna mnie.
Więc chłopaki w 100% popieram Was że ta firma to jedne wielkie bagno.A p.Robert Wojtowicz faktycznie powinien ukończyć kurs dobrego wychowania, bo ludzi traktuje jak chołotę.Jeleżli chodzi o wypłaty to p.[usunięte przez administratora] miał swój kalkulator przecież on też musiał z czegoś żyć a dom musiał z czegoś wyremontować. Tak tak ,tak było.
To co mówiecie to wszystko prawda, a osoba która tak pięknie się wypowiada o Gethermie to niech idzie do psychologa.Choć tak się zastanawiam kto mógły to napisać ????? może sam p[usunięte przez administratora] lub jego lizus [usunięte przez administratora]!!
Powiedział bym więcej ale zabardzo się ujawnię.
Pozdrawiam wszystkich normalnych.
oro1200 2009-07-08 23:21:31
A tak wogóle to mylicie chłopaki osoby.[usunięte przez administratora] to prawa ręka Traisse-go i on jest stolarzem z wykształcenia a ta osoba która była po gastronomi to taki sam pracownik jak my i woził ludzi i z tego co się oriętuje to juz tez nie pracuje a nawet podał ich do sądu.
Marcelina 2010-03-23 09:48:33
Dzień dobry
Czy ma ktoś kontakt z tą firmą ?
Pilnie potrzebuje kontaktu z prezesem.
Prosze odpisać na forum.
Dziękuje
kasakasa 2014-12-16 03:02:58
cześć, z tego co widzę to GS nie ma swojej strony internetowej (trochę mnie to dziwi w dzisiejszej dobie internetu no ale nie ważne) dlatego pozwoliłem sobie napisać tutaj. Plaujemy z rodziną przeprowadzkę do Świnoujścia z przyczyn osobistych za jakiś czas, wiec już zacząłem rozglądać isę za pracą, stąd moje pytanie czy są jakieś vacaty u nich?
Matoszka 2015-02-18 09:11:41
Geothermie Swinemunde to sieć hoteli. W tym przypadku chodzi o ten zlokalizowany w Świnoujściu i odnoszę wrażenie, że nie wiele różni się od polskiego przeciętnego hotelu. Zastanawiam się tylko jak ze średnimi cenami, ale takie moje zdanie, że Polacy oglądają każdy grosz 2 razy i wolą wydać mniej na tańszy hotel. Powiedzcie proszę jakie warunki tam oferują.
linkid 2015-03-04 23:46:11
czy koszalin czy świnoujście realia zapewne sa podobne, praca na pewno w recepcji lub też na obiekcie wiąże się często z uciązłiwym klientem, który korzystając z hotelu II kategorii nie raz i nie dwa potrafi zaleźć za skórę. Ale czy godziwe i warte jest chociaż wynagordzenie za włożony trud pracy dnia codziennego?
grażynka90 2015-03-23 18:25:06
też mnie interesuje czy warunki w koszalinie byłyby bardzo podobne jak w szczecinie. mieszkam w koszalinie ale narzeczonego mam w szczecinie i beza problemu jak coś moge się przeprowadzić, ale to zależy czy finansowo i ogólnie jeśli chodzi o warunki zatrudnienia byłby ewentualnie bardzi od siebie różne
cezary 2016-05-20 22:26:41
Z tego co ja się orientuję, to firma działa w Świnoujściu, to spółka od hoteli. Nie bardzo wiem o co chodzi z Koszalinem, chyba nie jestem wystarczająco doinformowany, Widzę, że wy w temacie, może ktoś mi to nieco rozjaśni :) i powie jak z aktualnymi ofertami pracy
Zostaw swoją opinię o Geothermie Swinemunde - Świnoujście
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geothermie Swinemunde