EFFECTOR S.A.

Opinie o EFFECTOR S.A.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie EFFECTOR S.A.?

Mariusz B. Nowy wpis

Czy w tym roku planujeta jakie talony na mikołaja co? (usunięte przez administratora)

Jakie są warunki zatrudnienia w EFFECTOR S.A.?

Witam gdzie podzialy sie aktualne opinie? Czy dalej na poczatek jest umowa zlecenie? Ile do reki za zawieszanie profili aluminiowych do anodowania? Za 176h godzin w miesiacu?Po jakim czasie umowa o prace na czas nieokreslony?

Łysy Nowy wpis
@Kandydat

Nie słuchaj takiej opinii we Włoszczowej dobre zarobki na malarni od 4 do 5 tys za osiem godzin pracy netto,jak będziesz się starał to tak jak ja byłem pracownikiem zwykłym teraz jestem fachowcem, mistrzem zostałem dawaj śmiało dobry zakład

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie EFFECTOR S.A.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Misza

Firma typowy Janusz. Obiecac, wycisnäć, zwolnic...

Lidia
@Misza

I to opinia niby z własnego doświadczenia jest? A co obiecali, że tak piszesz?

@Misza

Dokładnie tak

Nikt

Firma która nie zarabia na swoich produktach tylko na ludziach jak cytrynę i ...

@Nikt

Skąd taka opinia? Pracujesz tu? Uważasz ze dają za dużo roboty? Bo jak tak to chociaż dobrze za to płacą?

hmmm
@Michał

Czemu pytasz?

Lidia
@hmmm

A to nie wygląda tak jakby chciał się tu zatrudnić? Pewnie dostał info, że coś wolnego jest?

Przedstawiciel Handlowy

Na początku współpracy jakiś dziwny weksel do podpisania. Zapytajcie przed rozmową, szkoda waszego czasu. niby zabezpieczenie pracodawcy....poczytajcie opinie o wekslach...

Miła

Nie do wiary że to prawda moj drodzy

piotro
@Miła

ze co jest prawda?

Czy EFFECTOR S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nie

Antoni

To w takim razie jak pracownicy mogą się uczyć nowych rzeczy? Pozostaje podpatrywanie innych i ewentualnie dopytywanie?

Kandydat 222

Czy są przyjęcia do pracy ile na start no i jaka atmosfera panuje w firmie.

Uczciwosc

Krótko i na temat. Umowa zlecenie na start do oporu ile mogą tyle ciągną !! Pensja za 160 h ok 2000 tys. W tym wypada nocka w niedzielę oraz sobota na rano. Jednym słowem (usunięte przez administratora)

Agnieszka
@Uczciwosc

Musisz mieć na uwadze, że akurat kwestia wysokości wynagrodzenia jest indywidualna. Bardziej natomiast martwi brak stabilnej umowy. A co z podstawowym ubezpieczeniem? Czy firma EFFECTOR je zapewnia?

Zainteresowany!!!

Czy pierwszą umową jest zawsze umowa zlecenie a potem umowa o prace czy od razu można liczyć na UMOWĘ O PRACĘ? Od jakiej stawki zaczyna NOWY PRACOWNIK jeśli jest na umowę zlecenie a od jakiej na umowę o prace? Proszę o SENSOWNE ODPOWIEDZI tych co pracują i chcą robić,a ci co nie chcą robić niech się nie wypowiadają. POZDRAWIAM Zainteresowany.

Krzychu33
@Zainteresowany!!!

Ale w ogłoszeniach o pracę piszą 3500 brutto to czegoś nie rozumiem.

Krzychu33
@Krzychu33

Ja chciałem się tylko dowiedzieć,w niektórych komentarzach jest napisane że dostaję się UMOWĘ ZLECENIE,więc chciałem być pewny.

Michał 2

Jakieś paczki na święta bony prezenty.Czy firma coś daje pracownikom.

Samuraj

Myślałem że smiecowki się skończyły. Na start w effector Włoszczowa proponują umowę zlecenie i gola pensje 14 zł na h. Przez okres 3 miesiące. Nie polecam.

wwww
@Samuraj

ale potem jest chyba lepiej czy nie może się ktoś wypowoiedzieć

Luis
@wwww

Do mnie kobieta również dzwoniła i zaproponowała umowę zlecenie. I nie wiem czy po tej umowie będzie lepiej? Dlaczego tak jest że dają umowę zlecenie a nie umowę próbna 3-6miesiecy?

WygaS

Tak sobie czytam poniżej i odnoszę wrażenie że ten wątek stał się wątkiem sponsorowanym przez Z+P_UE. Ludzie czytajcie to ze zrozumieniem.

Misia
@WygaS

Dokładnie tak, cieszę się że ktoś to wrezcie napisał!

NICK
@WygaS

no nareszcie ktoś to wyartykułował !

Luis
@WygaS

A jak byś ocenił pracę w effector Włoszczowa?

bezrobotny

czy są obecnie przyjęcia na produkcję

Grzegorz

Hej. Co u Was? Jak sobie radzicie w kryzysie. Pozdrawiam.

Czy EFFECTOR S.A. zapewnia kartę multisportu?

Zbigniew

Nie pracujesz już, a co skłoniło Cię do podjęcia takiej decyzji? Czy to minusy współpracy skłoniły Cię do odejścia? Powiedz proszę co dzieje się w Effector, że nie polecasz. Dzięki.

Kkkk

Cos więcej o zarobkach?ile na początek? Czy są możliwości nadgodzin i pracy w weekendy?

Jadzia

Witam ile zarabiają kobiety w firmie effector

Zostaw merytoryczną opinię o EFFECTOR S.A. - Włoszczowa

• Jak się pracuje w EFFECTOR S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy EFFECTOR S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EFFECTOR S.A.?

EFFECTOR S.A.