ABC COLOREX

Opinie o ABC COLOREX

Alvaro

Ogolnie jest OK. Ziomkow mam fajnych na zmianie. W zimie zimno a w lecie mozna sie roztopic z goraca ale to jeszcze zalezy na ktorej hali pracujesz. Ja tez pracuje od niedawna i nie jest zle. Narzekac zawsze mozna ale suma sumarum narazie zamierzam tu posiedziec. Kasa nie jest zla jak jest sie lakiernikiem i jeszcze mozna robic nadgodziny. Mogliby troche odpuscic z tymi papierosami. nie raz stoje przy kabinie i nie ma kiedy odjesc bo caly czas robota a nie wolno palic na hali. Dzien dniu nie rowny. Czasami jest luz a czasami sajgon. Fajne to ze weekendy wolne chyba ze chcesz sobie dorobic . A co wazne uwazam to info ze wiecej pracy i zapierdziel jest we wakacje, zapomnij wtedy o dluzszym wolnym, z kolei w zimie jest mniej roboty i wysylaja na przymusowe siedzenie w chalpie jak masz zmiane na popołudniu. Ale to mnie nie przeszkadza. Przynajmniej okolice swiat , wigilia i sylwester mielismy wolne.

Mona

Pracuję od listopada i jestem zadowolona. Dziewczyny na zmianie mam fajne, brygadzista też spoko. Mówią i pokazują stopniowo co robić, bo wcale nie jest to wszystko takie proste. Trzeba robić, hala jest nie ogrzewana, nie ma siedzenia, plotkowania i palenia papierosów. Co do kierownika, to nawet nie wiem do końca który to... bo z tych emocji jak byłam na rozmowie nie wiele pamiętam, a chyba go nie widziałam ani razu na hali. Praca nie jest lekka, i na hali jest zimno, trzeba dobrze się ubrać, ale dają fajną niebieska kamizelkę. Miło bo dostałam paczkę na święta pomimo, że byłam świeżo zatrudniona. Na ten moment mogę polecić, zobaczymy jak będzie dalej. Dodam jeszcze, że całkiem inaczej sobie tą pracę wyobrażałam gdy wysłałam CV, ale jestem i tak zadowolona.

Kondzik

Robią sobie żarty z ludzi 2 tyg temu złożyłem cv, za każdym razem gdy dzwonię pani z kadr mówi że przekazała cv kierownikowi i muszę czekać na odpowiedź. Mimo to dodają ogłoszenia że szukają ludzi do pracy. Porażka

Karol
@Kondzik

I jak, czy ktoś z ABC COLOREX w końcu się z Tobą skontaktował? Jestem ciekaw jak wygląda tu rozmowa kwalifikacyjna i czego wymaga się od kandydatów, mam nadzieję że wiesz coś na ten temat i niedługo mi odpowiesz.

Średnie_stanowisko
@Karol

Rozmowa kwalifikacyjna i to czego się wymaga od pracownika zależy przede wszystkim od stanowiska na jakie aplikujesz. Wysłanie CV to pierwszy etap i nie jest gwarantem rozmowy będącej drugim etapem. Niestety zima jest okresem posezonowym, mniej zleceń, mniejsze zapotrzebowanie na pracowników dlatego może być ciężej o zatrudnienie.

Putin
@Kondzik

to chyba normalne ze wysłanie CV to jeden z etapów i nie oznacza to ze wogole się do Ciebie odezwą.Myślisz ze już czekają i wezmą cie od kopa? Mają pewnie mnóstwo takich CV jak ty, weź sie ogarnij. Ja mam za sobą mnóstwo wysłanych CV do różnych firm nie tylko w Krakowie i nadal szukam i nadal czekam

MEn

3 zmianowa praca oprócz biur. Praca 8 lub 10 h w zależności od hali. Robisz dobrze kierownikowi to awansujesz co najwyżej na brygadzistę po paru latach. Narażasz się sprzeciwiasz albo dajesz (usunięte przez administratora) na produkcji zostajesz przerzucony na inną hale lub stanowisko. Zawalasz poniedziałki to dostajesz upomnienie a następnie pożegnanie. Kierownicy grają w tej samej drużynie co prezes więc nie można im ufać . Prezes nadużywa kamer do szpiegowania ludzi. Lakiernia h.ujowe warunki zapylenie proszku duże, w lecie gorąc od piecy, dla kobiet czasami zbyt duże elementy do wieszania, biuro warunki lepsze ale prezes na głowie któremu należy przytakiwać, ślusarnia da się przeżyć chociaż tak naprawdę muszą robić wszystko od budowy hali do czyszczenia pieca czasami, utrzymanie ruchu przychodzisz zatrudniony jako elektryk lub mechanik a robisz jako chemik, elektryk ,mechanik, hydraulik, gazownik, i wiele innych nawet kible przetykasz. Obróbki do przeżycia czy pracujesz na laserach , gietarkach lub spawarkach robić musisz i powierzone zadania wykonać trzeba. Prezes lubi też popatrzeć na ich pracę????

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ABC COLOREX, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Sy

Dzień dobry. W piątek ma jechać na rozmowę o pracę na stanowisko pracownik produkcji. Proszę o szczere opinie.Ile godzin się pracuje, jaka atmosfera itp.

@Sy

Cześć. Jako nowy pracownik powiem Ci przede wszystkim żebyś nie podpadł kierownikowi, bez względu na którego trafisz ;) Ja nie narzekam, pracuję albo 8 albo 10 godz. Jeśli pytasz o atmosferę to jeszcze za wiele Ci nie powiem, ale jak dotąd jest ok. Póki co nie żałuję :) Powodzenia!

Ela
@Sy

i jak??jak wyglądała rozmowa?i czy pracujesz??

Czy w obrębie jednego działu w ABC COLOREX są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Były

Proszę państwa jakie wewnętrzne rekrutacje? Wysokie stanowiska są obstawione przez rodzinę prezesa i jego znajomych.

Średnie_stanowisko
@Były

A jakie to są te "wysokie stanowiska"? Brygadziści, zastępcy kierowników, kierownicy? Bo z tego co wiem wszyscy brygadziści i kierownicy zostali wyłonieni i awansowani ze stanowisk najniższego szczebla. Każdy zaczynał jako lakiernik/pomocnik lakiernika. Nie mówię tutaj o zarządzie czy stanowisku dyrektora.

Rambo

Witam. Jak wyglądają zmiany w tej pracy?

Magdalena
@Rambo

Ja również z wielką chęcią dowiedziałabym się, jak wyglądają zmiany w ABC COLOREX - może ktoś niedługo wyjaśni nam tę kwestię. Widziałam, iż firma szuka teraz: pomocnika lakiernika, pracownika produkcji, elektryka oraz mechanika: http://colorex.pl/kariera/ Czy to właśnie którymś z tych stanowisk się interesujesz?

Adaś
@Rambo

Sam byłem ciekaw, więc zasięgnąłem opinii. Zmiany są zależne od tego w jakim dziale pracujesz. Na lakierni są 3 zmiany, natomiast w dziale obróbek 2. Z tego co się dowiedziałem to praca 8h dziennie.

Magdalena
@Adaś

Dziękuję za wyjaśnienie tej kwestii. Czy również jesteś zainteresowany podjęciem pracy w firmie ABC COLOREX? Dlaczego zainteresowała Cię akurat ich oferta? Słyszałeś dobre opinie?

Adaś
@Magdalena

Tak, jestem zainteresowany, dlatego pozwoliłem sobie włączyć się do dyskusji ;) Dwóch moich znajomych tam pracuje i póki co chwalą sobie Colorex, więc może warto spróbować.

Romek
@Magdalena

Z tego co się dowiedziałem to szukają ludzi i na Łuczanowicką i na Gryczaną (tam jest tylko lakiernia). W kilku miejscach widziałem ich banery reklamowe z ofertą pracy, więc chyba cały czas szukają pracowników.

Heniek

Praca 12 godzin na dobę 6-18 od pon . do piątku i 18-6 noce na przemian

Karol
@Heniek

Widzę, że masz informacje o tym, jak wygląda system pracy w firmie ABC COLOREX, dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy weekendy są również pracujące?

Zależy jak chcesz pracować, 12h lub 8

@Magdalena

Możesz pracować 8,10,12h zależy ile chcesz zarobić.

Tadek
@jbl

W lecie temperatura na halach produkcyjnych 40-50 stopni zapraszamy do tyrania po 12 godzin w tym (usunięte przez administratora).

Sof

Zostalem troszke zile potraktowany bo po 3latach wspolpracy zostalem na lodzie a bylem bardzo dobrym i wydajnym pracownikiem dlaczego tak sie stalo?

Uwaga Negatywne opinie są usuwane Widocznie strona kontrolowana przez pracodawcę. Nie polecam nikomu. Więcej nie pisze bo i tak zostanie usunięte

Potwierdzam święte słowa

Ja tez potwierdzam. O wyjście na papierosa jest zadyma. A podwyżek brak

Antonio

To podobnie jak ja (: różnie bywało, ale źle nie było. powodzenia. hej!

Z końcem lutego zakończyłem swoją 3 letnią pracę w ABC Colorex. Zmieniam oczywiście na lepiej płatną, ale nie rozumiem czemu jest tu aż tyle negatywnych opinii... Nie będę źle wspominał tego okresu a chętnym do pracy mogę z czystym sumieniem Colorex polecić.

@Andrzej

A na której linii pracowałeś? Co do warunków to minusów i czasem absurdów tu nie brakuje... Pieniądze też powinny być lepsze, ale z doświadczenia wiem, że w wielu podobnych zakładach (choćby w Niepołomicach) jest znacznie gorzej :-) pozdrawiam

Robert

Praca jak każda inna. Z jednej strony za spóźnienie, choćby 5 minut możesz wylądować na dywaniku i zebrać (usunięte przez administratora) Ale jeśli chodzi o pensję to zawsze jest na czas.

Marketing

Pensje wypłacają w terminie. Za doświadczenie nawet 5 letnie możesz dostać co najwyżej upomnienie że jakiegoś nowego nie przypilnowałeś. Stabilne zatrudnienie tylko w sezonie. Na zime zmniejszają kadrę pracowniczą.

@Marketing

Może Tobie mi 5 razy przesłali po czasie.

Kris

bardzo dobre wrażenia. Nowoczesne hale, dobre warunki, możliwość dorobienia przez nadgodziny. Mogę polecić

@Kris

180 zł z rękaw to dobrze? Kim ty jesteś?

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja ABC COLOREX na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się ważną wskazówką dla osób mieszkających w Kraków i okolicach oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

jbl

Pamiętacie tego co podpalił altankę w hucie? pracował w Colorexe

Anita

Można tak pisać bo firma ma opinię dobrego pracodawcy.

@Anita

Jak lubisz być wykorzystywana i zapieprzać to tak

Dobry poziom obsługi klienta, terminowe wykonanie i dostarczenie produktu. Chyba największa lakiernia na południu Polski.

@Paweł

Chyba chłopie kpisz obsługa jest fatalna nie potrafią naprawić windy która sami montowali już drugi tydzień

Sabina

Współpracujemy z firmą ABC Colorex od kilku lat. Od początku współpraca układała się bardzo dobrze. Jakość świadczonych przez nich usług jest na najwyższym poziomie. Są otwarci i elastyczni jeśli chodzi o zmiany i dostosowywanie usług pod konkretnego klienta.Polecam tą firmę z pełnym przekonaniem!!! :)

jaśmin

Może trzeba bardziej pilnować swoich obowiązków a nie prowadzić obserwacje?

Zostaw merytoryczną opinię o ABC COLOREX - Kraków

• Jak się pracuje w ABC COLOREX?

Zobacz opinie na temat firmy ABC COLOREX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABC COLOREX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ABC COLOREX