Opinie o Mamut sp. z o.o. w

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mamut sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mamut sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mamut sp. z o.o. w

Obserwator

Szanowny Piekarzu ,to są opinie osób,które pracowały i jak widać teraz opisują atmosferę i niekompetentne osoby, które nie powinny zajmować nigdy stanowisk jakie zajmowały.Z relacji teraz wiemy jakie osoby tam pozostały. Wyrazy współczucia dla Pana (usunięte przez administratora).Ta obecna P.(usunięte przez administratora) to jakieś nieporozumienie,a z-ca tym bardziej. Osoby te nie mają pojęcia o produkcji.Potrafią tylko upadlać ludzi.Jak widać podoba się to nowemu zarządowi.Przykre bardzo.

PIEKARZ

Mam prośbę---proszę nas nie obrażać!

Druga kobieta

Brawo P.(usunięte przez administratora),wreszcie ktoś się odważył napisać prawdę o naszej wszechmocnej trójcy.Jest dokładnie tak jak Pani napisała.To towarzystwo zmarnowało życie wielu,wielu ludziom i nie ponieśli konsekwencji.Te udawane zawieszenia lub odwołania nie robią wrażenia,to ucieczka od odpowiedzialności!Ci ludzie są codziennie przeklinani przez setki pracowników MAMUTA.Pracowników,którzy kochali swoją pracę!

Mam

O widzę tu narzekających na Mamuta, a fakt jest taki, że praca tutaj jest bardzo, ale to bardzo w porządku. Pensje nie są może za duże, ale nie jest to żaden (usunięte przez administratora) Od pewnego czasu przykręcono nieco śrubę, ale i tak jest lepiej niż gdzie indziej. To, że tak narzekają to dlatego, że im było za dobrze. Zero nadgodzin, wypłaty na czas, mobing żaden, przerwy zgodnie z kodeksem itd. Ci co piszą głupoty o złej pracy, chyba nie widzieli innych firm.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Mamut sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
zainteresowana

ooo... mało odpowiedzi!!! Szkoda.... zastanawiam się czy jechac na rozmowe do Wrocławia. Duzo kilometrow!! Moze ktos cos jeszcze napisze-dzieki:))

była

Jak masz za dużo pieniędzy to idż tam pracować, (usunięte przez administratora)

pracownicy

...jeżeli Chcesz pracować w obozie pracy to zapraszamy...

zainteresowana

-dzieki (usunięte przez administratora):))) A cosik wiecej napiszesz?? Masz może jakieś informacje dotyczące moich pytań. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrowionka.

Maćkofan

Kierownik (usunięte przez administratora) jest bardzo miłym i fajnym człowiekiem.

zainteresowana

Hej, mam pytanie-słyszałam że szukaja PH do mamuta na 2 region. Czy ktoś może mi coś wiecej napisac o firmie niż tu wyczytalam. Jaki jest kierownik czy kierowniczka, jacy sa ludzie na regionie?? Jakie jest wynagrodzenie. I czemu szukaja PH?? Dodatkowa praca, osoba czy kogoś zwolnili. Czy mozna popracowac dluzej niz 6 miesiecy?? Zobaczylam na mapce ze 2 region jest dosc duzy, na jakie dokladnie woj. szukaja?? Dzieki z gory za odpowedzi. Pozdrawam:)

Do AH

(usunięte przez administratora) nigdy nie umiałeś ani czytać ani pisać,a co gorsze nigdy się nie nauczysz bo jesteś za mało rozgarnięty. Teraz jesteś przeciw (usunięte przez administratora) i przeciw (usunięte przez administratora).Piszesz na dziewczynę a jaki ty jesteś?Nie masz nic na sumieniu?A ja myślę,że cie powinni na taczce wywieźć z zakladu. Zdrajca i d...właz.

Nemo

Kajtek przetłumacz co Ty napisałeś bo ja z tego nic nie kumam. Przeczytaj to co napisałeś i wyprostuj,bo czytam czwarty raz i nie wiem o co chodzi

Kajtek

Nikt nie był zastraszany,ale cwani. Wiedzieli,że jak W. się dowie to wiadomo.Mieli kontakt ze zwolnionymi ludzmi i donosili co jest grane. Powiem więcej szukali sposobów,żeby ich załatwić,ale wiedzieli,że ta banda ma za kasę swoich ludzi tam gdzie sprawiedliwość wymierzają. Tak jest prezesie twoja osobista ,której tak pchałeś i jej obecny przydupas ,któremu tak ufałeś sprzedali cię za darmo.Teraz też nic nie robią .

ala

A kogo tu żałować.Były prezes Mamuta 12-lat temu zwolnił z pracy swoich dobrych przyjaciół i kolegów tylko za to że mieli czelność mieć trochę inne zdanie w zarządzaniu firmą/byli kierownikami i członkami zarządu/a potem zrobił z firmą to co teraz jest.a ludzie byli tak zastraszeni że na nasz widok przechodzili na drugą stronę ulicy albo udawali że nie znają w obawie przed zwolnieniem więc nic dziwnego że ludzie którzy dalej pracują tak się zachowują -jego szkoła

Bee

Patrzcie jakie to dziwne wszyscy,którzy zostali i dalej pracują w Mamucie odwrócili się i wyrzekli pana (usunięte przez administratora) Tak ufał tym swoim babom i nie tylko a oni śmieją się z niego i wcale go nie żałują.Wstrętna firma!

Jaja

No właśnie ciekawe czemu nowa władza ją jeszcze trzyma? Przecież wiadomo,że jak leci Prezes to po nim jego....! Czyżby się przysłużyła Nowym?

Maja

To prawda niestety ten pan za bony, kasę,którą wyciągał niby ze swojego portfela i inne gadżety dostarczane przez lalunie z (usunięte przez administratora)kupił sobie nie jedną i nie jednego ciemniaka w tej firmie, a oni czuli się lepszymi niż pozostali pracownicy..Miał facet ubaw z naiwnych panienek.Jest tam jedna ,która wie o nim dużo,a ten naiwniak do końca jej ufał.Najciemniej pod latarnią były prezesie.

KIepska

O czym ty mówisz.Ta baba przedreptała w mamucie zawodówkę,potem coś jeszcze.,i jak sie siedzi na stołku 40 lat chyba wie ile jest 2+2 c hociaż myli się bardzo a jak jej zwrócisz uwagę to ryczy.Wioska ale to nawet po jej wiejskim akcencie poznać Ciekawe czy do naszego prezesa też poleciała wręczyć wypowiedzenie. No ale tę...wychodował pan prezes więc skrupułów nie może mieć tak jak on................nie miał

towarzysz

O wilku mowa to ta pani (usunięte przez administratora)z jakąś tam młodą chodziła i wręczała.To babsko zawsze było złośliwe dla pracowników.Jak się upomniałeś o swoje to mało cie nie zjadła,,ale sobie to wyskamlała niezłą stawkę i to jest ok. ,bo jej się należy.Dlaczego to jeszcze nie poszło na emeryturę, swoje lata widać ma babsko. Teraz słodzi nowej władzy.Takie stworzenia to tylko mamut może wyhodować.

Fan

Bardzo nieciekawa starsza osoba,zwolnienia rozdawała bo jej to sprawiało przyjemność

Zostaw merytoryczną opinię o Mamut sp. z o.o.

• Jak się pracuje w Mamut sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mamut sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Mamut sp. z o.o.