logo SILGAN WHITE CAP

SILGAN WHITE CAP

Niepołomice

Opinie o SILGAN WHITE CAP

ix 2014-04-22 00:11:15
Im większy leser i obibok tym bardziej doceniany, niekompetetni i niedouczeni przełożeni głównie kierownik kontroli jakości,liczą się tylko znajomości,
eryk 2015-01-18 08:35:22
Pracuje w silgan w uk i jest to samo :)
młody 2015-04-15 08:53:14
Witam, poszukuje pracy i chciałbym się dowiedzieć np: jakie są zmiany w tej firmie i czy za wypłate można przeżyć miesiąc.I czy do firmy można przyjąć się bezpośrednio czy przez złodziejskie agencje pracy.
Jupiś 2015-04-20 06:59:06
W firmie przede wszystkim jakie wynagrodzenie masz na początku to takie ci zostanie. Nie ma żadnych podwyżek. Nie ma komunikacji poprawnej w firmie między "górą" a pracownikami tylko wszystko się odbywa poprzez plotki lub i rozmowę na korytarzach. Na lepsze warunki mają szanse osoby, które mają znajomości są, mogą nic wtedy nie robić lub robić błędy i to wtedy jest niewidoczne. Jeżeli masz ambicje i chcesz coś zmienić , to nie ta firma. Tu się liczą tylko znajomości. W firmie tej nadal się traktuje pracowników jak "łatwo poszło, to łatwo przyjdzie". Osobiście nie polecam tej firmy. To nie jest firma dla ambitnych i chcących normalnie zarabiać osób.
smoky 2015-04-20 13:34:37
Zgadzam się z opinią że nie jest to firma dla osób zdolnych i ambitnych. Samej dyrekcji nie zależy na zatrudnianiu takich osób, bylebyś nie chciał(a)dobrze zarabiać a będzie OK. Zarobki niskie plus praktycznie zerowe szanse na podwyżkę w przyszłości... Częstą praktyka jest obiecywanie złotych gór, a później nie wywiązywanie się ze słowa.
quake 2015-05-23 08:22:24
A więc tak, płaca marna marna biorąc pod uwagę warunki panujące ( duży hałas, gorąco w lecie ok 35 stopni) , smierdzi (lakiery, rozpuszczalniki) jak to komuś nie przeszkadza za stawki jakie dają śmieciowe umowy to oby takich pracowników więcej. Co do kariery i rozwoju to nie wiem , bo krótko tam zabawiłem , ale słysząc rozmowy to o rozwoju zapomnij , zarobki słabe , ogólnie kadra zarządzająca ma wsio w 4 literach,i jak kolega wyżej napisał tylko złote góry.
fan bametu 2015-06-14 20:42:55
Obudźcie się panowie! Wyszkoleni ludzie wam się zwalniają na pęczki, jak tak dalej pójdzie to nie będziecie mieć czasu kłócić się przy ładować palet do służbowych samochodów tylko będziecie sami odbierać z maszyn. Tylko ostrzegam że na hali jest bardzo gorąco. I te remonty, jeszcze nigdy nic nie zostało zrobione jak trzeba, nic nie działa a przelewy za robotę idą
FOTOGRAF 2015-07-15 00:25:13
ZAROBKI OD 12ZŁ BRUTTO DO 13ZŁ BRUTTO JA MAM 12,53ZŁ JAKO MŁODSZY USTAWIACZ ,DYREKTOR PERSONALNY WOŹI PALETY W SŁUŻBOWEJ INSIGNI,ALE CO JA MOGĘ
Gruby 2015-08-14 17:33:04
Jeśli lubisz gorąco, hałas, oraz smród lakierów to ta praca jest wymarzona dla Ciebie. Sezon na wieczka trwa od maja do września i właśnie w tym okresie przygotuj się że będziesz biegał jak kot z pełnym pęcherzem, bo opóźnienia w produkcji są normą. Może dlatego że wszystko się sypie. Lecz trudno się spodziewać niezawodności od maszyn które wycofano z zakładu z Niemiec. Za wybraki oraz za małą produkcje zapłacisz z własnej i tak nie wysokiej premii. Mistrzowie na produkcji to królowie Twojego marnego żywota. Siedząc w klimatyzowanym biurze wydają sprzeczne sobie decyzje. Ogólnie chaos jest tu normą a nie wyjątkiem. Podobno na lakierni ciężko jest przejść badania( próby wątrobowe) bez łykania tabletek a ubytki słuchu to ciągły problem na TO. Pozdrawiam wszystkich masochistów którzy się decydują na "kariere' w tym zakładzie.
t7878 2015-08-21 10:56:39
Ja słyszałem że zarobki są wysokie, różne dodatki, premie , trzynastki. Czy to prawda?
Filip 2015-12-14 20:50:46
Związki zawodowe istnieją w tym zakładzie tylko teoretycznie, są CAŁKOWICIE nieskuteczne i zastraszone przez Pana Jerzego
marko 2016-02-16 15:14:27
co sądzicie o busach pracowniczych, przechodziłem kiedyś koło nich to za specjalnie nie wyglądają, i chyba nie wszyscy w nich podróżują na siedząco.
niesmak 2016-03-08 13:23:26
praca ciekaw. placa taka sobie ale srodowisko toksyczne. od gory do dolłu .... odradzam
brzydal 2016-04-18 10:31:54
jeśli nie jesteś ROBO-COPEM przemyśl to nie raz ,nie dwa ...jeden wolny week./miesiąc ;chory ststem ; zbyt wysoki koszt życia prywatnego i osobistych wyrzeczeń ;
zapomnij aby ktoś z Twoich bliskich mógł na Tobie polegać systematycznie o określonych porach dnia czy nawet nocy czy to w etui tygodnia czy weekendu; system narzucony przez kilku pasibrzuchów którzy mają największe dodatki za orke w week.
Pytasz o pieniądze ? Nie powiem ci ;bo wstyd !!!
nigdy więcej 2016-04-18 10:39:32
10 ZMARNOWANYCH LAT !
ZWALNIAM SIE !
terefere 2016-05-11 12:54:40
Gdyby mozna bylo wypowiedxiec sie swobodnie to mysle,iż wszyscy pisarczykowie okrzykneli by to pierwszoklaśnym wsrod najbardxiej poczytnych forow.
zejdz na ziemię 2016-05-11 21:14:26
Liczy sie tylko bula skoro nie robią zebrań pracowniczych ;sprawozdań;bilansow rocznych i nie rozmawiaja z ludzmi
Pytajacy 2016-08-01 09:50:37
Panowie i Panie a czy ktos z Was ma jakies informacje na trmat pracy w Silgan Tczew? Sa oferty pracy, nawet atrakcyjne, ale jak czytam komentarze to zaczynam sie zastanawiac czy skladac CV. Jesli ktos ma jakies informacje i sie nimi podzieli to bede wdzieczny.
fotograf 2016-09-24 14:18:36
aby dostać auto służbowe octavie , mieszkanie opłacone , darmowe obiady i 15zł na start trzeba zmienić obywatelstwo na ukraińskie taka polityka w firmie , a polaczki marne 13zł po 12 latach pracy
fotograf 2016-10-03 20:10:43
a co napisałem nieprawdę panowie z ukrainy są w 3 brygadzie :)))) a teraz jeden w 2 brygadzie i dostali 15 zł i opłacony hotel
Jogi 2016-10-22 21:30:35
Chyba masz coś z głowa spełnieni za 13 zł po 10 latach pracy a Ukrainiec 15 zł na początek
Zostaw swoją opinię o SILGAN WHITE CAP - Niepołomice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SILGAN WHITE CAP