Opinie o LG w Kobierzyce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Kobierzyce

inspektorka

Opinia podlega weryfikacji i jej treść jest obecnie niedostępna.

Chcą wmówić że ktoś na kogoś wpłynął bo mają zbyt małe mózgi by pojąć to że każdy człowiek ma swój rozum.

>Nie sadzę ażeby ktoś stał za wypisywaniami?Za duża grupa ludzi się wypisała by mógł ktoś w jakiś sposób na nią wpłynąć. na jedną osobę nie warto wpływać , ale na dużą grupe ludzi tak , łatwiej osiągnąć ogólną psychoze i panike Ale nie ma w firmie takiej osoby która by wpłyneła na QC i inspekcje jednocześnie.... A (usunięte przez administratora) Jasiu, za krótko pracujesz i nie wiesz. [usunięte przez moderatora] miał większy wpływ na innych a tu jest tylko QC i inspekcja.

anonimka

Polska wolny kraj!!!!!!!!!!!! Tak jak tam się wpisało to i można się wypisać.Proste.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w LG się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pomoc kuchenna/ Pracownik kuchni
Kobierzyce
Compass Group Poland
logo firmy Pracownik Magazynowy od zaraz
Kobierzyce
Asistnet Work Group
inspektorka

anonim - 2011-01-20 23:27:02 abcanonim - 2011-01-20 23:24:20 cała prawda - 2011-01-20 23:09:06 Nie sadzę ażeby ktoś stał za wypisywaniami?Za duża grupa ludzi się wypisała by mógł ktoś w jakiś sposób na nią wpłynąć. na jedną osobę nie warto wpływać , ale na dużą grupe ludzi tak , łatwiej osiągnąć ogólną psychoze i panike Ale nie ma w firmie takiej osoby która by wpłyneła na QC i inspekcje jednocześnie.... nie moge juz tego czytac za wszelka cene chca wmowic ze ktos na kogos wplynal

anonim - 2011-01-20 23:23:06 Jedyną osobą która to wyjaśni może być PROKURATOR,każda osoba dogłębnie by się wyspowiadała i się rozjaśni sytuacja!!!!!!! Idź się do kościoła wyspowiadać a nie straszyć prokuratorem.

ktoś

przestancie to ciągnąć wypisali sie to ich sprawa!!! dzialajcie sobie dalej nikt wam przeciez nie broni

inspektorka

abcanonim - 2011-01-20 23:08:47 anonim - 2011-01-20 23:00:38 widać ze zz poprosił o pomoc bo za duzo ostatnio padlo slow z ich strony to juz nic nie da trzeba bylo pomyslec wczesniej zz bylo w porzadku ale ostatnio jedna pani za duzo sobie pozwolila stąd te decyzje uważasz,że tez odeszłam bo słuchać tego nie można było!!!!!!!!!!!!! my widzieliśmy na inspekcji jak sie zachowuje owa pani

cała prawda - 2011-01-20 23:09:06 Nie sadzę ażeby ktoś stał za wypisywaniami?Za duża grupa ludzi się wypisała by mógł ktoś w jakiś sposób na nią wpłynąć. A ty nie szukaj afer. Na kolana i do roboty.

Logiczne jest że nikt nie wpłynął na te decyzje,jedynie kto to może ta pani co aktualnie [usunięte przez moderatora]

abcanonim - 2011-01-20 23:08:47 anonim - 2011-01-20 23:00:38 widać ze zz poprosił o pomoc bo za duzo ostatnio padlo slow z ich strony to juz nic nie da trzeba bylo pomyslec wczesniej zz bylo w porzadku ale ostatnio jedna pani za duzo sobie pozwolila stąd te decyzje uważasz,że tu nie chodzi o manipulacje ale o słowa trzeba było tam być i słyszeć

cała prawda - 2011-01-20 23:09:06 Nie sadzę ażeby ktoś stał za wypisywaniami?Za duża grupa ludzi się wypisała by mógł ktoś w jakiś sposób na nią wpłynąć. doładnie

Pytanie,kto w tej fabryce ma aż taką siłę przebicia????? no kto????

anonimka - 2011-01-20 23:01:23 Ślad to robią związki ale na psychice człowieka... To idź sobie zrób dobrze.

cała prawda

abcanonim

anonim - 2011-01-20 23:00:38 widać ze zz poprosił o pomoc bo za duzo ostatnio padlo slow z ich strony to juz nic nie da trzeba bylo pomyslec wczesniej zz bylo w porzadku ale ostatnio jedna pani za duzo sobie pozwolila stąd te decyzje uważasz,że "jedna pani "ma aż taką siłe ?To może jedynie świadczyć jak łatwo można manipulować ludźmi. Czyżby ta"jedna pani"zniechęciła QC do ZZ, a jednocześnie rozbudziła miłość między inspekcją a QC?

abcanonim - 2011-01-20 22:37:51 wszyscy nie wyrobili sobie opinii, a jeżeli ty tak łatwo ulegasz cudzym opinią to jest mi ciebie żal.Zawsze należy mieć własne zdanie . wszędzie szukacie spisków.... jest takie mądre powiedzenie "kazdy sżdzi według siebie"

abcanonim

anonim - 2011-01-20 22:56:30 Kto z biura miał by ochotę rozwalić związki zawodowe????no kto? i kto to robi??? rozwala je??? mam nadziej, że jest to pytanie retoryczne, bo każdy odrobine myślący wie.

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Kobierzyce

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

LG