Opinie o LG w Kobierzyce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Kobierzyce

abcanonim - 2011-01-20 22:23:45 od jakiegoś czasu ktoś , używając różnych haseł [bo jest to jedna góra dwie osoby],szkaluje związki zawodowe i [usunięte przez moderatora].Ktoś kto nie należy do zz .Nasuwa się pytanie po co to robi i kto to jest? Komu na tym zależy? Przecież wszyscy pracownicy produkcyjni chcą pracować, godnie zarabiać,chcą być dobrze traktowani przez przełożonych, przyjeżdżać do pracy bez strachu,że mu podstawią taxi. A więc dlaczego ktoś próbuje [dość skutecznie] skłócić ludzi .Zastanówmy się , czy nie warto żebyśmy trzymali się razem? Wiadomo kto i po co to robi. Przecież jeÅ�li Panie z[usunięte przez moderatora] / [usunięte przez moderatora]/ wygrajÄ� to biedne szarki z produkcji bÄ�dÄ� mogÅ�y siÄ� tylko poskarżyÄ� już ksiÄ�dzu przy konfesjonale bo w tej firmie nie bÄ�dÄ� znaczyÄ� już nic. Tylko zwykÅ�e miÄ�so robotne.

anonimka

Nie sądzę o jakimś zaszczuciu,zaszczuć można jedną,góra dwie osoby ale nie tyle co aktualnie wypisało się z ZZ.

abcanonim - 2011-01-20 22:23:45 od jakiegoś czasu ktoś , używając różnych haseł [bo jest to jedna góra dwie osoby],szkaluje związki zawodowe i[usunięte przez moderatora].Ktoś kto nie należy do zz .Nasuwa się pytanie po co to robi i kto to jest? Komu na tym zależy? Przecież wszyscy pracownicy produkcyjni chcą pracować, godnie zarabiać,chcą być dobrze traktowani przez przełożonych, przyjeżdżać do pracy bez strachu,że mu podstawią taxi. A więc dlaczego ktoś próbuje [dość skutecznie] skłócić ludzi .Zastanówmy się , czy nie warto żebyśmy trzymali się razem? nooooo prosze jaka zmiana "Zastanówmy się , czy nie warto żebyśmy trzymali się razem?" nie można było tak od razu???????? teraz kiedy wszyscy wyrobili sobie opinie....

Ktoś komuś obiecał! Co? To jest pytanie. Fakty. Co zaszczutym osobą obiecano? Co? Co mogli im obiecać? Fakty. Jest akcja jak nic! Co obiecali? Przecież to nie jest nienawiść tylko PLAN! CO OBIECALI?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w LG się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Pracownik Magazynowy od zaraz
Asistnet Work Group
logo firmy Mechanik - Młodszy mechanik
Kobierzyce
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

anonim - 2011-01-20 22:18:10 I znowu na forum weszli ludzie z ZZ,przestancie jechać po tej [usunięte przez moderatora]znów dobitnie wyrabiacie sobie opinie... Już chyba zapomnieliście ile zła ten sękacz zrobił, ile osób przez nią płakało. Nie należę do związków. W LG Chem nie opłaca się walczyć o innych, lepiej myśleć tylko o sobie i swoich interesach.

Czemu myślisz że dość skutecznie?

anonimka - 2011-01-20 22:19:12 Jestem ciekawa komu tak bardzo zależy na oczernianiu tych związków.Związek to ludzie a nie jedna przewodnicząca.Więc tak naprawdę jak zwykle Polacy potrafią się na wzajem wyzywać.Sytuacja wypisz wymaluj nasz sejm.Powszechnie wiadomo ,że najlepiej się rządzi skłóconą załogą. "przewodnicząca" tu jest cały problem,bo czy ktoś chce należeć do organizacji gdzie straszy się swoich prokuratorem itd ZZ są ok ale muszą im przewodniczyć ludzie inteligentni

abcanonim

anonimka - 2011-01-20 22:19:12 Jestem ciekawa komu tak bardzo zależy na oczernianiu tych związków.Związek to ludzie a nie jedna przewodnicząca.Więc tak naprawdę jak zwykle Polacy potrafią się na wzajem wyzywać.Sytuacja wypisz wymaluj nasz sejm.Powszechnie wiadomo ,że najlepiej się rządzi skłóconą załogą. Ile ludzi?Niecałe dziesięcioro? I to jest związek?

jakoś

myśleć o faktach. ktoś komuś obiecał! To przecież klasyczny przypadek. Nie upraszczajcie, czytają to przecież pracownicy i nie traktujcie ich jak niemądrych. Ktoś coś obiecał?! Co?!

anonimka

I znowu na forum weszli ludzie z ZZ,przestancie jechać po tej [usunięte przez moderatora],znów dobitnie wyrabiacie sobie opinie...

inspektorka - 2011-01-20 22:08:47 Nikt mądry nie zapisze się do takiego badziewia jakim jest zz w tej firmie! Jest jeszcze inne badziewie - kółko różańcowe pod nazwą[usunięte przez moderatora]LG CHEM.

inspektorka

Chyba,że będę miała na piśmie wyniki testów psychologicznych takiej pani z zarządu!

należy mieć wątpliwości do tych rezygnacji, wyraźnie są inspirowane. Ja jestem o tym przekonany. Czy ta sprawa wyjdzie,.. musi. A dlaczego, bo dalej ktoś pomyślał, że może wpływać na pracowników. Myślę, że jeszcze jest walka. Jest problem...... ktoś komuś coś obiecał. Co?

inspektorka

Nikt mądry nie zapisze się do takiego badziewia jakim jest zz w tej firmie!

inspektorka

Za takiego przywódcy nigdy się nie odbudują!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

abcanonim

anon - 2011-01-20 16:55:00 anonim - 2011-01-20 16:52:11 Z zz wypisałują się same mądre osoby,ja bym psychicznie nie wytrzymała będąc w tej sekcie zz.....Na dodatek być[usunięte przez moderatora]ą przez wodza..... Wódz??? Może to potomek Władysława Jagiełły???? On też sprowadził kiedyś Polskę na manowce. anoan mącić to ty potrafisz,z historii miałeś pałe. Władysław Jagiełło wielki król Polski- wygrana bitwa pod Grunwaldem w1410r!!!Poza tym odbudował Uniwersytet Jagieloński . Nasuwa się słuszna analogia[usunięte przez moderatora]. zwycięży , a związki zawodowe odbudują się !!!

Aleko

Może macie rację, Związki Zawodowe w LG Chem nie są potrzebne. Niech każdy radzi sobie sam aczkolwiek ktoś powiedział, że " w kupie siła".

Poczciwych pracowników masz na myśli jakich?? bo firmie jest ich malutko!!!! A temat pracowników poruszanych na forum może przynieść rezultaty!!! Damy z cięcia i inne powinny wziąść się w garść i zacząć zajmować się pracą a nie wypisywać bzdury!!! NIE NALEŻYSZ DO ZZ WIEC SIE NIE WYPOWIADAJ NA ICH TEMAT NIE INTERESUJ SIĘ A NIE NAJWIĘCEJ MASZ DO POWIEDZENIA I NAWYMYŚLANIA ROBICIE BURZE I CO WAM TO DAJE , ZAJMIJCIE SIE TYM CO TRZEBA A NIE AFERAMI!!

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Kobierzyce

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

LG