ROHLIG SUUS Logistics

Opinie o ROHLIG SUUS Logistics

Solo

Ktoś pracuje w Kielcach w tej firmie? jakie zarobki ma magazynier z doświadczeniem?

Maniek

Witam mam pytanie jak wygląda praca na magazynie? Jaka stawka na początek w Brutto? Z góry dziękuję za informację.

Jolanta
@Maniek

Mnie udało się dowiedzieć jedynie tyle, że, jeśli chodzi o wynagrodzenie, to w ROHLIG SUUS Logistics oferują wynagrodzenie podstawowe + premie + dodatki stażowe. Co więcej, pracodawca oferuje też pakiet świadczeń pozapłacowych: https://www.suus.com/praca_magazyniera Czy ostatecznie zdecydujesz się na pracę tam?

Rafi
@Jolanta

Tyle to ja sam sie dowiedziałem z ogłoszenia o pracę! Ile brutto lub nnetto mnie interesuje i premia do ilu max!

SAGUARO

OPINIA BARDZO POZYTYWNA ,KURIER BARDO MIŁY

Gosi

Odpisze ktos na pytania czy same ułomy robią na magazynie

pati
@Gosi

a pracu na wozkach zobaczysz jak tam jest

Sprzedawca

1. Rozmowa telefoniczna i krótkie wypytanie o to czy pasujesz i nie kłamałeś w CV (np. rozmowa po ang). 2. Rozmowa wstępna - twoje doświadczenia i znajomość branży. Odegranie 2 wcześniej przygotowanych scenek (dostajesz kartkę z problemem i masz 3 min na przygotowanie) 3. Rozmowa z bezpośrednim przełożonym oraz osobą odpowiadającą za twoje wdrożenie - Luźna i przyjemna rozmowa, gdzie starają się dowiedzieć czy będziesz pasować do zespołu.

1. Doświadczenie w branży? 2. Znajomość klientów o obszarze. 3. Jak radzisz sobie z problemami i stresem? 4. Jak starasz się uspokoić klienta, który od kliku dni czeka na przesyłkę, lub co robisz gdy klient jest agresywny i przeklina lub cię wyzywa. 5. Co jest dla ciebie motywacją do pracy? 6. Twoje mocne strony? 7. Pytania natury sprzedażowej (jak zachęciłbyś klienta, dialog z potencjalnym klientem, jaki produkt sprzedawałeś, doświadczenie w spotkaniach i cold callach) 8. Krótki dialog po ang.

Żab

Czy jest możliwość nadgodzin weekend czy praca od poniedziałku do piątku? Dzięki za info!

Witam jak stawka na operatora wózka widłowego bo gościu który dzwoni i zaprasza na ba rozmowę nie chce powiedzieć stawki?

Irek
@Nowy

hey odpowiedział ktoś ile kasy się zarabia ?

G-ce

Praca jest ok, ludzie spoko, i na tym koniec bo reszta jest spoko jak jesteś pupilem jednej z „kierowniczek”. Niby robimy tak, ale dla wybranych łamiemy swoje ustalenia

MMAciej

Mowa będzie o magazynie w Gliwicach. Jeżeli chcecie odbębnić 8 godzin i mieć w nosie resztę praca jak najbardziej dla was. Niestety bardziej ambitni nie mają czego tu szukać. O jakim kolwiek awansie tutaj można zapomnieć choćbym nie wiem jak się starał i wyróżniał. Podwyżek żadnych nie ma są tzw regulacje. Też nie jasno określone jakie warunki trzeba łaskawie spełnić aby je dostać. Przykładowo dostanie je osoba która pracuje na jednym stanowisku (niekoniecznie dobrze) a osoba która potrafi pracować na wszystkich nie dostanie (bo ma gorsze cyferki w systemie. Bo jak ma mieć dobre jak codziennie robi w innej strefie). Na plus że regularnie dostajemy premię. Na minus informatycy że swierdzeniem nie da się oraz kadrowe które mają program który za nie wszystko robi a i tak co chwila trzeba donosić jakieś dokumenty, wypełniać na nowo te same zgody, czy pilnować czy na pewno zgadza się wypłata (a bardzo często się nie zgadza) Jak już wspomniałem magazynier nie ma tutaj żadnych szans ani perspektyw na rozwój a nawet są mu często podcinane skrzydła.

RsGliwice

Jeśli chodzi o magazyn w Gliwicach to poprzednie wpisy są niestety prawdziwe. Wcześniej atmosfera była naprawdę dobra, wręcz chodziło się do pracy z przyjemnością. Po zmianie kierownictwa niestety ale ode chciewa się pracować. Zmiany nie są konsultowane z pracownikami wręcz wprowadzane jednostronnie na siłę, każdy błąd jest równoznaczny z obniżeniem premii. Fajna zgrana młoda ekipa lecz w takich warunkach się nie utrzyma.

Gliwicki

Niestety jeśli chodzi o magazyn w Gliwicach to poprzednie wpisy są prawdziwe. Wcześniej atmosfera w pracy była naprawdę znakomita, aż z chęcią chodziło się do pracy. Po zmianie kierownictwa niestety jest bardzo kiepsko a wręcz ode chciewa się pracować. Wprawdzie wszystkie zmiany są wprowadzane zgodnie z prawem ale morale spadają na (usunięte przez administratora)

Kierownik szkoda słów,,tylko cyferki człowiek jest dla tej osoby nikim . Na ta chwilę popsute warunki pracy ,zero kontaktu z góra. Żadne zmiany nie są omawiane z pracownikami jak było to wcześniej. Sama praca nie jest zła góra wszystko psuje ,celowe.sklocanie pracownikow.

M&M's

Przerwy jest 25 minut. 15 minut śniadaniowej i dwie o wyznaczonych godzinach po 5 minut "rekreacyjne " na temat kierownictwa wypowiadała się nie będę, ale faktem jest że moralne są fatalne. Większość załogi rozważa lub jest w trakcie, szukania pracy. Co jest smutne bo była to zgrana ekipa.

Kamil

Witam widziałem ofertę pracy na bus kat. B jakie są realne zaroblublin

M47y

Jeśli chcesz się przyjąć na magazyn w Gliwicach od razu Ci kandydacie odradzam. TL są w porządku pracownicy też w sumie to dzięki nim jeszcze to jakoś działa, lecz manager który zmienił się pół roku temu wprowadza zasady rodem z kołchozu, ucięcie przerwy o 5 minut , brak komunikacji z załogą i wymyślane rzekome usprawienia pracy są zwyczajnie zwykłymi utrudnianieniami procesów pracy co skutkuje burdelem na magazynie i dalszym narzekaniem "góry" dlaczego tak mało, przez co morale załogi drastycznie spadają , praca sama w sobie nie jest ciężka i jakoś skomplikowana. zastrzeżeń znalazło by się o wiele więcej , stawka na start też nie jest wybitnie duża bo 3100 wszędzie się dostanie

Megan

Witam,jak wygląda praca magazyniera /pickera w Rohlig Suus Logistics w Sosnowcu?jakie zmiany?jaka atmosfera?podobno jedna zmiana od 8-16? dziękuję za odpowiedź

Karol

Badania w firmie są płatne?

kandydat

Jak duży jest dział BHP w firmie?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w ROHLIG SUUS Logistics? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

tak jest

3 etapy rekrutacji

atp

firma Suus jako dla mnie klienta to dramat po sporym okresie czasu ponownie dałem się nabrać na ich terminy . Wysłałem cenną przesyłkę do Włoch do dnia dzisiejszego nadal nie dotarła do klienta ,ponad 7 dni poślizgu podawane terminy są nie dotrzymywane . Klient chce zwrotu pieniędzy . NIGDY WIĘCEJ . Ludzie nie dajcie się nabrać (usunięte przez administratora)

Witam. Jakie sa okresy umow o prace u Państwa na etacie jako magazynier? Wiem ze łącznie ma byc 33 m-c lub 3 umowy na czas okreslony.. Jak to jest podzielone? Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o ROHLIG SUUS Logistics - Warszawa

• Jak się pracuje w ROHLIG SUUS Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy ROHLIG SUUS Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ROHLIG SUUS Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ROHLIG SUUS Logistics?

Kandydaci do pracy w ROHLIG SUUS Logistics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ROHLIG SUUS Logistics