logo ROHLIG SUUS Logistics

ROHLIG SUUS Logistics

Tychy

Opinie o ROHLIG SUUS Logistics

Felek 2009-10-19 15:22:02
W maju przenieśli się z Tychów do Mysłowic. Od kilu miesięcy szukają ludzi do pracy co w dzisiejszych czasach może wydawać się dziwne. Ale atmosfera pod psem i branża o tym wie.
Felek 2009-10-19 15:22:05
Syzyf 2010-02-10 12:01:18
Generalnie praca w Rohligu jest oki, ale wszystko zależy od oddziału, jeżeli chodzi o oddział w Tychach nie polecam. Dyrektor oddziału .(usunięte przez moderatora)) wszędzie ma donosicieli, pracownicy no stop wzywani są na ,,dywanik". Rzekłbym stosowany .(usunięte przez moderatora) wobec pracowników którzy pracują w biurze.
dkhggdu 2016-04-04 22:02:43
@3456 a powiedz proszę jakich zarobków można się spodziewac na tym stanowisku ? Bo mnie poniżej 3300 zł netto oferty po prostu nie interesują...
Zostaw swoją opinię o ROHLIG SUUS Logistics - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROHLIG SUUS Logistics