logo ROHLIG SUUS Logistics

ROHLIG SUUS Logistics

Poznań

Opinie o ROHLIG SUUS Logistics

anonim 2011-01-12 13:02
Masakra. Jedna wielka Żenada. Nikomu nie polecam. zwłaszcza działu spedycji. kierowniczka- jedna wielka nyguska, az smierdzi na kilometr, zero kompetencji i umiejetnosci zarzadzania zespolem. lepiej nie tracic czasu na taka firme. Zal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wspolczuje ludziom ktorzy tam jeszcze pracuja. ja jestem juz szczesliwy bo odszedlem!
anonim 2011-02-17 12:31
Łał - jaki szał. To ci dopiero odwaga! Tylko podziwiać. Takie opinie jako \" anonim\" jak dla mnie są mało wiarygodne.....Człowieku a właściwie czy na pewno człowieku?
Vale 2014-03-14 19:32
Mam pytanie jakie sa stawki na reke dla operatora wozka wysokiego skladowania????
karolina 2016-04-26 10:09
Hej, myslalam,że tu dyskusja bedzie toczyła się na dobre a widzę, że mało kto ma coś do powiedzenia, Widziałam,że mają wiele nowych ofert pracy, powiedzcie mi czy zatrudniają na umowe jako Strażnik Celny?
Nie znany. 2017-02-08 19:33
Sama praca nie jest zla ale atmosfera straszna ,brygadzista chodzi pół dnia i gra telefonem albo pisze z swoją dziewczyna wielka miłość ?Jeden od drugie lepszy każdy na każdego jedzie ..strasznie ,,na innych zmianach jest tylko o tyle lepiej że liderzy są bardziej kompetentni i nie grają w tel lub urządzają pogaduszki z niejaką Agnes ...............
Zostaw swoją opinię o ROHLIG SUUS Logistics - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROHLIG SUUS Logistics