logo ROHLIG SUUS Logistics

ROHLIG SUUS Logistics

Poznań

Opinie o ROHLIG SUUS Logistics

anonim 2011-01-12 13:02:43
Masakra. Jedna wielka Żenada. Nikomu nie polecam. zwłaszcza działu spedycji. kierowniczka- jedna wielka nyguska, az smierdzi na kilometr, zero kompetencji i umiejetnosci zarzadzania zespolem. lepiej nie tracic czasu na taka firme. Zal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wspolczuje ludziom ktorzy tam jeszcze pracuja. ja jestem juz szczesliwy bo odszedlem!
anonim 2011-02-17 12:31:09
Łał - jaki szał. To ci dopiero odwaga! Tylko podziwiać. Takie opinie jako " anonim" jak dla mnie są mało wiarygodne.....Człowieku a właściwie czy na pewno człowieku?
Vale 2014-03-14 19:32:30
Mam pytanie jakie sa stawki na reke dla operatora wozka wysokiego skladowania????
karolina 2016-04-26 10:09:23
Hej, myslalam,że tu dyskusja bedzie toczyła się na dobre a widzę, że mało kto ma coś do powiedzenia, Widziałam,że mają wiele nowych ofert pracy, powiedzcie mi czy zatrudniają na umowe jako Strażnik Celny?
Zostaw swoją opinię o ROHLIG SUUS Logistics - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROHLIG SUUS Logistics