Opinie o Interkosmos Uitzendbureau w Deurne

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Interkosmos Uitzendbureau. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Interkosmos Uitzendbureau o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interkosmos Uitzendbureau w Deurne

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Interkosmos? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej zatrudnienia w firmie.

Roxi

Szczerze obecnie pracuję przez agencje interkosmos i nie mogę o nich powiedzieć złego słowa, a atmosfera w pracy jest fajna na luzie... Ludzie są spoko i bardzo otwarci więc nie wiem dlaczego są takie złe opinie mi się tam podoba praca na plukonie :)

Ponki

Witam.Ile mniej więcej można wyjść pracując w Interkosmos? Wiem że praca jest na trzech firmach, między innymi na serach. Zależy mi na sporej ilości godzin. Z góry dziękuję za odpowiedź

rgradonski
@Ponki

do jakiej pracy jedziesz

bumblebee

ktos sie wybiera do helmond?

Wiktor

Sprawdzałem opinie o firmie i widzę, że nie jest tak źle. Ja również słyszałem o nich sporo dobrego. Mam nadzieję, że będę zadowolony.

@Wiktor

hahhahaha lipa jak uj

tak na serio

Na tydzien przy pelnym tygodniu pracy jak tak akurat ci sie pofarci ze bedziesz robil caly czas po 40 godz tygodniowo to 200 euro czasem troszke ponad 200 czyli 220 dostaniesz juz na czysto. W robocie trzeba zapier*** na linii jak ktos w polsce dymal to sobie poradzi i niska temperatura plus mieso ale ogolnie spoko amtosfera bez spiny jak nie walisz w bambuko nie trzeba znac jezyka bardzo duzo polakow prawie wszystkie majstry i brygadzisci plus pracownicy . Kontakt z koordynatorem Marcinem jak najbardziej wzorowy, Artur parkmanager tez wporzadku chlop wszytsko idzie zalatwic jak cos brakuje albo jest popsute wstarczy zglosic ewentualnie sie przypomniec ale tez ma duzo na glowie to nie ma sie co dziwic, dowoz do pracy w zadbanych nowych busach co dobre koordynator potrafi telefonowac do Ciebie do skutku w celu obudzenia Cie do pracy :) oczywiscie jesli czesto sie to zdarza to masz problemu lub out jak jestes kulawy w robocie, sofii zalatwiaja odrazu zaworza cie do Eindhoven do Urzędu i zalatwiaja formalnosci. Domki juz gorzej jak w przyczepie campingowej, sciany z plyty jak ktos pierdnie w kiblu to slychac doskonale (lazienka+kibel metraz 1x2 metry tak przy okazji) okolica dziura na maxa jednak sa 2 polskie sklepy w malym miescie Asten nieopodal wsi-polany Ommel gdzie miesci sie park, pokoje NIE zamykane na klucz, jeden piecyk gazowy od strony 2 osobowego pokoju wiec tam bedzie jeszcze w miare ale w 1 osobowych jak przyjdzie mróz to będzie ciężko, 2 kołdry albo farelka od dziada :) pranie 2 jurki jednorazowo bo sa 2 pralki na caly park plusem sa 2 lodowki w domku i wyposzazenie tez zalezy od "domku" jak Ci sie trafi jak na pierwsze kroki w Holandii nie jest najgorzej. CONCLUSION : Praca wmiare spoko, mieszkania nie .

Aneta Aneta
@tak na serio

Ludzie firma jest w porządku,bungala zadbane,wymalowane,co do ogrzewania to ja miałam odwrotnie,mi było za gorąco normalnie sauna i nie mogłam się dogadać z lokatorami by przykrecic piecyk,dopiero po interwencji Artura zaczęli przykrecac, wyposażenie jest komplety obiadowe,garnki,patelnie,suszarki na pranie,pralka 2e jak za drogo to na prisenmerze 5e,,za 40h wychodzi 214e na czysto+38ewakacyjnego+14eurlopowego czyli266e a ludzie już tego nie liczą, polecam biuro bungala jak najbardziej jak ktoś dba,inaczej kara i do polski,jest dyscyplina i porządek

miki????
@Aneta Aneta

nadal tak pracujesz.....tyle lat

Patrycha

Pracowałam w kosmosie prawie rok co mogę powiedzieć praca jak dla mnie okey narobić się trzeba ale i wynagrodzenie jak dla mnie było w porządku. O Marcinie nie mogę nic złego powiedzieć nigdy nie miałam z nim problemu :) ktoś kto chce pracować będzie pracował:) z czystym sumieniem mogę polecić kosmos

on

Umowy tygodniowe a jesli chodzi o zmiany to zalezy gdzie trafisz to samo tyczy sie godzin

Alicja

Praca za granicą wiąże się z koniecznością wynajęcia mieszkania i dojazdów do miejsca pracy. Często firmy zatrudniające osoby z Polski zapewniają te kwestie. Jak to wygląda podczas pracy dla Interkosmos? Czy możemy liczyć na zapewnienie chociażby warunków mieszkalnych?

on
@Alicja

Interkosmos zapewnia mieszkanie w bungalach 4 osobowych dwie jedynki i jedna dwojka ze wspolnym salonem z aneksem kuchdnnym oraz bezplaty dojazd do pracy i z pracy oraz 2 razy w tygodniu dojazd do sklepu

Moby Dick

Uwolnić Orke :)

maciek

prawde mówiąc nie polecam jeśli chodzi o prace na plukonie zap...... taki że pot z (usunięte przez administratora) leci i jeszcze mowią ze wolno robisz kasa co prada jest terminowo ale na poziomie 200 -230 euro jak za taką orke to jest śmiech na sali jak potrzebny dzień wolny to się go dostanie ale można się spodziewać dnia wolnego telefonu że już nie pracujesz pod pretekstem że niby za wolno się robi jeśli chodzi o artura ( pana dajcie mi święty spokoj) to zapomnijcie że wam w czymś pomoże załatwić na ommelu już lepiej się zgłosić do Eli a co do domkow to zależy do kogo się trafi mieszkałem z polakami i było wszystko ok a u ciapatych to syf totalny

Prawdziwy kosmos

Interkosmos schodzi na psy.Słuszna racja Paula.Za te pieniądze co się tam zarobi teraz w Pl mozna wyciagnąć a nawet lepiej.Pracowałem tam krótko bo ta firma bardziej przypomina Obóz uchodzców.Rumuni,Węgrzy,Łotysze i Cygańce.Przez telefon cacy babka z którą rozmawiałem jak pozniej się okazało to nijaka Martus-a.Nic z nią nigdy nie mozna było dojśc do ładu i składu bo wiecznie pretesje że się do niej dzwoni.Planista to zakłamany fiut-k ,bajere ma taką że głowa boli.Jadąc tam myslałem ze ludzie sobie wymyslaja na temat osob z biura ale niestety to prawda.I na koniec jakaś Elc-a. Zapalic przed bungalem nie mozna bo zaraz donos do biura.Mój kumpel z nią mieszkał to darła jape z byle powodu.Pisała sprawozdanie do biura przez tłumacza gogle albo dzwoniła do kogoś i ktoś jej tłumaczył.Strasznie rozwydrzona i panoszy się po całym Parku.Ludziska się z niej smieja jak przechodzi a ja przez nią poleciałem bo nagaała bzdur w biurze a raczej nabełkotała bo ja nie byłem niczemu winny tylko bicz nie potrafiła wytłumaczyc.Daleko nie poszedłem i będzie polowanie na Lisice.DDupe opier---a wszystkim z biura Art---wi i Mar---owi że ona się wszystkim teraz zajmie i porządki zrobi.Porządek to owszem będzie jak tylko gdzieś ją spotkam w Asten.Co do domków to strach spac bo rumuńce robią buje ,kradną i wyzywają albo bija własne kobiety.Godziny to jak się uda trzeba posłodzic lub powłazic w (usunięte przez administratora) albo donosic.Na busy czasem trzeba poczekać no ale zawsze są gorzej kierowcy .Siedzi tam taki czarny co ma coś z piatą klepką i myśli że pozjadał wszystkie rozumy.Inni co przyjadą to zaraz uciekaja jak zobaczą co się dzieje tam sam z kolezką odradzilem kumpelą tam pracy i zrezygnowały.Artu-- coś nie coś pomoże akurat z nim sie dobrze tam dogadywaliśmy ale ostatnim czasem jak jezdzi na urlop to kicha jakich mało .Jak sie zasłuzy to (usunięte przez administratora) się dostanie ale jak czlowiek robi i nie ćpa czy nie zasypia to kicha i trzeba zaraz zjechać. Dobrze sie zastanówcie ludziska bo za jais czas tam będzie jeszcze gorzej.Pozdro dla Damia....a kierowcy dla Bzika i Klamki. Działajcie chłopcy . zapomniałem wspomniec o panu planiscie ale tez sie jeszcze zobaczymy :)

Paula

Nie polecam,praca tylko na kurczakach,bardzo mało płacą za taką orkę,po tygodniu uciekłam,za 150e nie będę orała,znajoma była 3 lata temu i sobie chwaliła,starzy pracownicy na przerwie powiedzieli,że firma schodzi na psy,sporo osób zapowiedziało,że będę rezygnować, gdyż na Interkosmosie świat się nie kończy,narzekali na wypłaty,że soboty robią i 240 e,na domkach plus minus,prze tydzień się przewinęło z 50 osób,mieszka się z Rumunami lub Węgrami, przez telefon złote góry obiecują, rzeczywistość jest inna,tylko pieniądze na wyjazd straciłam,teraz w PL się więcej zarabia, radzę się dobrze zastanowić by później nie być rozczarowana jak ja!!!

karol

Znajoma pracuję w Interkosmosie od 2 tygodni,uciekła z kempingu bo zadymy i bójki na okrągło,jakaś Ela tam jest kordynatorem ?na początku spoko ale,zero organizacji i nic nie umie pomóc,tylko zaraz jutro,itd,biuro tragedia zero organizacji,w ciągu 3 dni 3 prace po 6 h masakra,za 2 tygodnie dostała 185e,nie polecam

Rafłek

Cześć Wszystkim Jestem osobą o niku Rafłek........Piszącą zapytanie o firmie w dniu 25.03 powyżej . Więc mimo wielu pozytywnych i wielu negatywnych opinii postanowiłem sprawdzić co w trawie piszczy i przyjąłem prace .Chcę na wstępie zaznaczyć iż jestem osobą bez nałogów w wieku 36 /7 lat. Z obawami wżiołem busa i wylądowałem na Ommelu pod Kasynem . Miałem skontaktować się z Hausmajstrem o Imieniu Artur ..... nikt nie odbierał telefonu . Dopiero po którymś razie i telefonach do biura zjawił się Pan Który tymczasowo zakwaterował Mnie w całkiem znośnym Banglu . No i tu moge pochwalić . Bangiel czysty z telewizorkiem 2 pokojami jedynkami i jedną dwójką . Wszystko nie pierwszej nowości . Ale daje Rade (spałem na lepszych i gorszych miejscówkach ) Zostałem także uposażony w sim karte . Następnie zostałem przeniesiony na zagracony domek z dwójką dziewczyn i jednym chłopakiem .(Piotrkiem asertywnym acz inteligentnym i pracowitym człowiekiem ) Następnego dnia Zostałem zawieziony do Biura przez młodego kierowcę , Polaka (jedna z inteligentniejszych osób z którymi miałem kontakt podczas pobytu , posiadający bogatą strukturę wypowiedzi i fajny sposób bycia ) . Tego samego dnia do Pracy a następnego po numer sofi . Zostałem przydzielony do stałej pracy na Plukonie . Ze stołówki odebrała mnie kierowniczka która pokazała mnie co jak założyć z ubrania roboczego , gdzie odbić czip i przekazała mnie w ręce Polaka który tak na od….ol mnie coś pokazał i uciekł ( tu pierwszy zonk chcę zaznaczyć że nie zostałem wyposażony w gumiaki co doprowadziło do olbrzymich odparzeń ) A charakter pracy , była to myjka zakładowa . Dopiero po 2 dniach dzięki pomocy osób Niemieckojęzycznych dostałem gumiaczki .Powiem tak byłem bliski rezygnacji (Pamiętajcie na króla Parówek nie możecie liczyć) . Kolejny zonk Dostałem informacje od współlokatorów że po powrocie z roboty powinienem zachowywać się ciszej (chałupa tekturowa i wszystko się niesie ) . Ale w sumie za to płace a wykapać się po pracy i zjeść muszę . No im dłużej tam mieszkalem tym więcej pojawiało się problemów…… Poprosiłem o przerzucenie mnie na domek C24a na którym mieszkałem do Końca .Domek czysty .Przez okres ok. 2 miesięcy przewinęło się wielu ludzi kilku Polaków i kilku Rumunów . Polacy trzymali ogolnie czystość ewentualnie nie brudzili . Natomiast o Rumunach za wiele dobrego powiedzieć nie mogę , Kłamali , syfili i ciągle pogrywali na nerwach ………Ogólnie w moich oczach są tam gdzie Banderowcy  Nad to mają wiele widocznych zmian skórnych ……….. Co do pracy zostałem operatorem wózka widłowego Haftracka .do końca . Wywożenie śmieci , Palet układanie na magazynie ściąganie palet , wożenie skrzynek …….Co do charakteru pracy i obowiązków nie mogę się przyczepić do niczego …Natomiast wielokrotnie zdarzało się porywanie mnie wozka przez osoby nie przeszkolone ……a nawet gdy taką Rumuńską kreature złapałem ta zaczęła mnie legitymować czy mam uprawnienia (mam 1 wjo w 2 najyższych kategoriach –UDT na wózki specjalizowane , przełożone na niemiecki , angielski ). A Rumuńska (usunięte przez administratora) ma nic a kierownictwo z Plukonu ma wyj..... ! Co do Planisty Marcina , mogę powiedzieć same dobre rzeczy bo jest bardzo , bardzo pozytywną pomocną osobą . Co do warunków muszę powiedzieć że są bardzo znośne , ale trzeba walczyć o wszystko o gumiaczki , rękawiczki itd. Bo może być ząk jak się samemu nie dopilnuje .Wypłaty są terminowe acz nie porażające …….Szczególne dla operatora wózka . Ale jeżeli chodzi o panią która stoi i cały dzień na patyczek od saszłka wkłada kawałek cebuli i jej koleżanke która wkłada kurczaczka i następną co kładzie na patyczek cebule ……..To szmal jest nawet za duży .Co do mieszkania na Ommelu jak trafisz na ludzi którzy nie palą i nie piją , bądż Robią to kulturalnie …….to będzie ok. Ale jak trafisz na jakieś obrzydliwe babska obgadujące wszystkich i wszystko , bądż jakiś pijaków to będzie bardzo kiepsko . Tak samo jak trafisz na Brudów z Rumuni. Natomiast chcę pochwalić zachowanie Ludzi z Łotwy gdyż zachowują się na Poziomie . Firma gra Fair Play a diabeł tkwi w ludziach z którymi będziesz pracował . Pozdrawiam Rafłek

ruda

witam czy mogłabym prosić o aktualna opinie o tej firmie? mam jechać z chłopakiem do pracy przy drobiu a po przeczytaniu tych wszystkich opinii zaczynam się zastanawiać.... proszę napiszcie szczeze co sadzicie o tej pracy zakwaterowaniu itp.

Grzesiek

Witam czy wyjeżdza ktoś do pracy pod koniec tygodnia do Eindhoven do pracy na magazynie przy pakowaniu produktów mięsnych jak tak to proszę o kontakt grzesiek19881@onet.eu lepiej poznać wczesniej nowych ludzi pozdrawiam

kasieńka

Byłam z chłopakiem i uciekłam, nie zdążyłam dojść do pracy bo w biurze była tak okropna obsługa, zdufana w sobie i sama nie wiedziała co mówi że podziekowaliśmy, zero organizacji w tym biurze szok, nie polecam

aleksandra

Praca w Plukonie na kurczakach to (usunięte przez administratora) Chcesz iść się wysikac, musisz się pytać, gorzej niz w przedszkolu. Zimno, trzeba zasowac jak nie wiem, wszyscy patrzą Ci na ręce, zwłaszcza bulgarka Reni ktora myśli ze umie mówić po polsku i jej przydupas (kto pracował to wie o kogo chodzi). Cały czas narzekanie ze za wolno i porównywanie do pracowników co lata tam pracują i już maja wyćwiczone. Polowe przerwy tracisz na rozbieranie i ubieranie się w ubrania robocze które składają się z kombinezonu, takiego ze od stop do glow jest się zakrytym i widać tylko nos i oczy. Do tego 3 pary rękawiczek. Człowiek się czuje jak idiota. I za co to wszystko? Za marne pieniądze. Pomijając tych wszystkich polaczków którzy sami pod soba dołki kopią. A po całym dniu ciężkiej, poniżającej pracy, wraca człowiek styrany do tego bungala, z tą hołotą autobusem. Każdy każdego obgaduje. Tragedia.

krzychu

Dziwne,bo byłem na domkach do 1wszej w nocy u znajomych i była cisza na c23,gdzie ta bijatyka była?policji tez nie widziałem?co to za brednie!!!!!!

Ryga
@krzychu

Zapytaj kordynatora.......i dzisiaj ludzi na przeprowadzkach.... .

@krzychu

Kszychu ale ty sobie sam łapkę walnełeś........jedną.

Alicja

@Jolo, kiedy wyjazd? W takim razie trzymamy kciuki. Koniecznie podzielcie się z nami wrażeniami ze współpracy z Interkosmos.

Zostaw merytoryczną opinię o Interkosmos Uitzendbureau - Deurne

• Jak się pracuje w Interkosmos Uitzendbureau?

Zobacz opinie na temat firmy Interkosmos Uitzendbureau tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interkosmos Uitzendbureau?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Interkosmos Uitzendbureau?

Kandydaci do pracy w Interkosmos Uitzendbureau napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Interkosmos Uitzendbureau