Opinie o Interkosmos Uitzendbureau w Deurne

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Interkosmos Uitzendbureau. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Interkosmos Uitzendbureau o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interkosmos Uitzendbureau w Deurne

aaaa

Powodzenia na kurakach!Ciezko zimno i nie zawsze jest praca, czasmi siedzisz w domkach, ktore jesli ktos nie ma wiekszych wymagan co do lazienki 1x1, ciemnje etc czy innych (usunięte przez administratora) to jest ok. Latem w weekendy jedna wielka impreza grilowa. W tyg jesli ktos ma sily po pracy rowniez. Sofi-jedziesz z kierowca do urzedy i tam zalatwiasz-banalna sprawa, 3 min formalnosci. Brak neta na domkach, jesli kupisz doladowanie do tel masz neta. Wynagrodzenie-tyle ile Ci powiedza.Ja jestemn zadowolona Powodzenia.

karola
@aaaa

Bylam pracowalam 1,4miesioce na kurczakach i sosach,ta firma jest naprawde ok,przyjechalam kolezankami z Venlo,jupiter to dopiero porazka,interkosmos podstawil nam busa i przywiozl nas na osrodek na Ommel,pan (usunięte przez administratora)nas zakwateroqwal i objasnil regulamin,facet ma jaja,na poczotku to rylysmy z niego,po tygodniu zrozumialysmy,ze facet dba o bezpieczenstwo i porzodek,gdy nasze kolezanki napisaly sms w ponoedzialek o 5.20 ze nie ido do pracy,to marcin im napisal,ze ok,za 5 minut byl artur a kontroli,rozmawial i powtarzal by dziewczyny poszly.alw one nie chcialy,wiec kazal sie pakowac ,ludzie tam sympatyczni,ale nigdy nie zrozumiem,ze ktos bez jezyka,ma wymagania i non toper narzeka,to jest patologia naprawde,oni wlasnie psujo reputacje Polakow,pamietam jak obok do domku wprowadzila sie para on 23 lata a ona 39lat nazwisko(usunięte przez administratora)chlali cpali, Pozniej (usunięte przez administratora)ich wygonil z parku,to jeszcze mieli do niego pretensje,bo w piotek do pracy zachlalai,spali w asten w parku a w nocy w pralni,teraz bzdury wypisujo na portalach,powinna powstac czarna lista by zadne biuro juz im pracy nie dalo,pozniej opinia jest o Polakach,polecilam znajomemu Interkosmos i do dzis pracuje,juz 11miesiecy,solaris co piotek,wyplata co tydzien!!!,naprawde po?ecam

wrrrr

Jak wyglądają domki? Ile trzeba płacic za domek? Jak z ubezpieczeniem? Załatwiają SOFI? Jakie wynagrodzeinie? Chodzi o kurczaki w Ommel

Adrian

Opłaca się wyjechać do interkosmos do pracy czy nie bo czytam komy i nadal nie wiem.

Mj

monia... Dostałaś od nich ofertę pracy na 6 lipca? Przy pakowaniu?

Mj

monia... Dostałaś od nich ofertę pracy na 6 lipca? Przy pakowaniu?

monia

Jest tu ktos kto wyjezdza prze to biuro 5 lipca ? :>

kasia25

witajcie, czy jest tutaj ktos kto obecnie pracuje w firmie Interkosmos? mozecie powiedziec jak tam jest? i czy jest praca?

alien

Kosmita popieram.... co to za ludzie sa... robic im sie nie chce albo sie nie nadaja do niczego i pierdola wtedy i narzekaja. przepracowalem 17 miesiecy i nie mam zastrzezen. a kazdy jest czlowiekiem czy jest kierowca czy planista czy menagerem tez ma prawo sobie wypic.badz ok to bedziesz mial dobrze....

Kosmita

Ale wy macie zajecie na tym ommelu , ja jebie ??? bbb - wez sie za robote a nie za pisanie (usunięte przez administratora) 1

bbb

marcin nie szlaja się sam on razem z goską smiga po omellu i razem piją hahaha

magda65

Nie ma internetu...

jaaa

hej, napiszcie prosze jak tam wyglada sprawa z internetem?

jaa

hej, napiszcie prosze jak tam wyglada sprawa z internetem? Chce jechac przez ich biuro, ale potrzebuje takto stalego polaczenia do ogarnianiaa spraw w pl dlatego tez zwracam uwage na to.. Dzieki za odp ;)

Ewelayna

Hey jest tak kto Przyjezdzam z chlopakiem w niedziele Powiedzcie mi jak z robota

on

ja tez mu pożyczyłem i nie oddał do dziś pracuje tam jeszcze wiec kase może odzyskam inaczej tez pojde z tym do marcina żeby powiedział szefowi.u moich znajomych tez ma dług a ile od ciebie weteran pożyczył??mnie tez oszukał na fajki

tomeklublin

Dajcie namiary na ta firmę z kurakami.

kala
@tomeklublin

Najgorsza firma w jakiej byłam interkosmos!!!!!!!!!!!!!! najpierw ludzi ściągaja do pracy a pózniej okazuje sie ze tydz na domku siedzisz pozniej przerobisz 2 dni i zaz na domku siedzisz to jest chore co oni odpierdalaja zarobi są marne żal mi takich ludzi co tam siedzą i sie (usunięte przez administratora)

weteran

witam ja pracowałem tam dość długo,żeby móc wam teraz cos napisać i przekazać.praca jest spoko jak chce ktoś robic to robi i ma euro.biuro jak coś potrzebujesz to zawsze pomogą marcin i (usunięte przez administratora)sa naprawdę dla ludzi.jedna rzecz która powinna się tam zmienić to ten gruby kierowca!!(usunięte przez administratora)ludzie to jakiś chory człowiek.pożycza od wszystkich pieniądze a potem nie chce oddawać i straszy,ze wywalą z pracy jak będziemy się domagać zwrotu.gada ze niedługo on będzie za (usunięte przez administratora) to zrobi porządek i ze jest tam zastepcą parkmenagera.ostatnio pożyczył od nas tzn.odemnie i mojej dziewczyny grube pieniądze jak poszliśmy po zwrot to powiedział ze powie o wszystkim (usunięte przez administratora)ze ma nas wywalić bo go nachodzimy.łajdaczy się po barach z innymi dziewczynami a na łikendy przywozi sobie dziewczyne i potem się smieje ze jest jego sponsorem.artur gdyby się dowiedział co on na niego gada a mam nadzieje ze to przeczyta to zrobilby z nim porządek(usunięte przez administratora).chwali się ze ma kontrakt i ze mu narobią wszyscy.a ssaki to ponoc jego ziom.jezdzi po polskich sklepach i bzdury gada wszystko co się w firmie dzieje albo proponuje ze za jakies pieniądze to załatwi więcej pracy.chodzi i zagląda ludziom po oknach wieczorami a wszyscy boją się powiedzieć o tym(usunięte przez administratora)bo są tak już zastraszeni.zamierzamy wszyscy się zebrac co napozyczał od nas kase i isc do głównego szefa powiedzieć co on wyprawia z ludzmi,zamierzamy tez przekazac wszystko jego dziewczynie jak się o niej wyraza a potem siedzi na C25 i flirtuje z dziewczynami albo chowa się w busie po drogach leśnych.boze co to za człowiek wszyscy boją się mówic bo straszy(usunięte przez administratora) jest teraz tam jakims kierownikiem tak mówił to boją się o prace ludzie.raz widziałem jak probuje otworzyć drzwi do bungala c34a a potem próbował do innych domków ciekawe co chciał zrobić jak takie akcje z kasą odwala.ciagle gada ze ma chorego ojca żeby mu kase pozyczyc a potem mowi wynocha bo wylecisz z roboty jak ktoś się upomina o zwrot długu.zbieramy się paczką do szefa chociaż tam już nie pracujemy ze wyłudza i zastrasza.zapomniałem tu dodac ze kilka razy sam go widziałem z jakims turasem pod kasynem jak cos sobie przekazywali.nie wiem co bo nie widziałem ale czego można się spodziewać po takim człowieku.sprawe odnośnie kasy zgłosiłem w Polsce na policje i podałem dane gdzie pracuje.UWAZAJCIE NA NIEGO!!!

micki

Aktualna stawka to 9.20, ja byłam zadowolona, ładne pieniążki. Dla kobiet praca na kurach jest lajtowa, szczególnie u śp. Marcela. Nigdy nie miałam problemów z biurem, moim zdaniem to jest rewelacyjny kontakt z biurem w porównaniu do innych firm. Marcin zawsze odbiera telefony w godzinach pracy, a nie jak w innych firmach po kilka dni się nie da dodzwonić. Jeżeli jesteś chamem i strzelasz z pyska wraz z rozszczeniowym tonem, to nie oczekuj, że biuro będzie dla Ciebie miłe. Znam takie sytuacje, bądź uprzejmy, a takimi dla Ciebie będą ludzie z biura. Moim zdaniem jedynym minusem było to mieszkanie w domkach bungalow. Są one dość zadbane jak na takiego typu domki, jeżeli coś się psuje to to naprawiają itd, ale jednak mieszkanie to mieszkanie, a maleńki pokoik w chatce to nie za ciekawa sprawa. Do tego ile za ten pokoik odciągają... Wychodzi 340 euro miesięcznie, to jest 85 euro tyg. Zamieszkałam na swoim, nie wyrzucili mnie, dali mi dopracować do zasiłku. Tyle, ogólnie jestem zadowolona i zawsze polecam tą firmę.

Grzes

Ja pracowałem przez Interkosmos 5miechow,nie dałem rady na kurczakach u Luda i sam zjechałem,wypłacili wszystko wakacyjne i urlopowe,jest tam bardzo cieżko,słabym nie polecam,a tomeklublin jak masz 14 lat doświadczenia to poszukaj u siebie w polmosie Lublin są przyjęcia może tam się załapiesz,bo napewno nie dasz rady naprawdę jest tam ciezko

@Grzes

Na razie to dostałem staż w Lublinie, więc nie wyjadę nigdzie, ale wolę mieć namiary.Robiłem już w drobiarskich w Holandii w Hejsie i też było ciężko. Napisz co robiłeś przy tych kurakach i jakie stawki miałeś i opłaty.

Grzes
@tomeklublin

Stawka 9.15 bo do podwyżki już nie doczekałem,robota-skrzynki 10-15kilo na paletę i tak cały dzień,albo kości ogarniałem na taśmach,albo na mielonce,ogólnie tempo i tempo-zapierdol jakich mało,nie polecam,jak masz znajomosci do POLMOSU LUBLiN się dostan,potrzebują degustatora na gorzelnie(dla nie pijących)około 2700zl na miesiąc,jak wracałem busem to jechał ze mną ziomek do Hrubieszowa i mi mówił,ze już nie chce w holandi tylko w Polsce robić,bo tez miał cieżko na rzeźni i raz zachlal to tez mu podziękowali ,ogólnie narzekał ze tez gnali go jak psa-szefostwo nie pozwalało na chlanie i cpanie i zjechał nawet w busie wodę chlał,także Kamilu lepiej siedź na stażu bo za granica jest cieżko aby euro zarobić ,ja wole robić w Polsce za 1800zl niż za 4000zl za granica,pozdrówka

tomeklublin

Justysia daj namiary na pośrednika, pracowałem 14 lat d zakładach drobiarskich, więc mam doświadczenie. Jak się nazywa firma w której pracujesz? Waldek też możesz dać, to może przyjadę. Nie pije i nie ćpam, będziesz miał normalnego lokatora. : )

@tomeklublin

Dzisiaj dostałam ofertę pracy przez te biuro,jadę z polecenia mojej koleżanki kiedyś tam pracowała w 2012r,mówiła ze biuro ok wtedy było,jak tam teraz z netem wyglada?kiedys nie było!dajcie cynka,pozdrawiam Kasia czekam na info

@Kasia

Kasiu możesz dać mi info jaką ofertę dostałaś? Jaka stawka godzinowa i jakie opłaty, ile od miejsca zamieszkania do pracy ile godzin tygodniowo? Wypłaty co tydzień czy co miesiąc? Jak pojedziesz to napisz na co i jak. tbp@vp.pl gg 2311054

Zostaw merytoryczną opinię o Interkosmos Uitzendbureau - Deurne

• Jak się pracuje w Interkosmos Uitzendbureau?

Zobacz opinie na temat firmy Interkosmos Uitzendbureau tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interkosmos Uitzendbureau?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Interkosmos Uitzendbureau?

Kandydaci do pracy w Interkosmos Uitzendbureau napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Interkosmos Uitzendbureau