brak logo

EJOT POLSKA Sp. z o.o. Ciasna

Ciasna

Opinie o EJOT POLSKA Sp. z o.o. Ciasna

max 2013-01-25 15:16:39
czy warto zatrudnic sie w tej firmi? chcialbym zostac przedstawicielem handlowym
7
REKRUTOWANY 2015-05-09 06:43:38
Miałem przyjemność uczestniczyć w rekrutacji oto moje spostrzeżenia:
- Dyr Handlowy będący na spotkaniu pod Warszawą z jeszcze jednym przedstawicielem firmy nawet się nie przedstawił. Rozmowę prowadził z pozycji kogoś lepszego, lepiej wykształconego, nawet do tego stopnia, że robił aluzję do mojego zdjęcia w CV. Trochę bufonowaty i myślę, że współpraca z taką firmą i z nim na dłuższą metę nie przyniosła by dobrych efektów. Poznałem kiedyś prezesa na targach spoko facet profesjonalny, dobry handlowiec .... Moja opinia o produktach i atmosferze w EJOT na 4 oprócz dyrektorka zachowującego się nadal jak Przedstawiciel Handlowy Fishera w latach 2003-2006
3
kasia 2016-04-28 10:50:24
jeszcze na poczatku roku była u nich rekrutacja na stanowisko jako Doradca Techniczno-Handlowy i do wszystkich miast szukali, bo do Bydgoszczy, do Lublina, a teraz jest cisza, nie wiem czy juz nie rozwijają się czy planują moze nową strategię dla firmy jednak.
Stojkovic 2016-10-25 12:32:32
Miałem niestety nieprzyjemność współpracy z Andrzejem Bibikiem - mieniącym się prezesem tej firmy.
Jako przedstawiciel zewnętrznej organizacji podcas spotkania miałem okazje przekonać się co dla Pana Bibika znaczy trzymanie się ustaleń i niepisanego kanonu kultury biznesowej. Człowiek który wypiera się ustalonych wcześniej na piśmie (e-mailowo) reguł gry nie tylko kompromituje się jako prezes firmy, ale również jako partner do rozmowy.

Ze względu na fakt, że nie zgodziłem się na takie traktowanie, zostałem wyproszony ze spotkania. Prócz poczucia kompletnego braku profesjonalizmu i zwyczajnego niesmaku, po ludzku szkoda, że taki człowiek zarządza takim przedsiębiorstwem. Tyle z mojej perspektywy współpracy z zarządem tej firmy.

Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o EJOT POLSKA Sp. z o.o. Ciasna - Ciasna
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EJOT POLSKA Sp. z o.o. Ciasna