EJOT POLSKA Sp. z o.o. Ciasna

Opinie o EJOT POLSKA Sp. z o.o. Ciasna

Aktualność
Szanowni Państwo,

Cieszymy się, że wykorzystują Państwo platformę GoWork.pl w celu poruszenia istotnych kwestii oraz nurtujących Państwa tematów. Jesteśmy tutaj, by rozmawiać o Waszych dobrych doświadczeniach i wyciągać wnioski z Waszych obserwacji. Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść.

Fundamentem naszej organizacji jest otwarta komunikacja, współpraca, wzajemne zaufanie oraz szacunek, dlatego też w naszej firmie nie ma przyzwolenia na dialog z pominięciem tak ważnych dla nas wartości. Prosimy tylko, aby pamiętali Państwo, że swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Wierzymy, że otwarta, rzetelna komunikacja skutkować będzie poprawą warunków zatrudnienia oraz rozwojem firmy. A na tym szczególnie nam zależy.

Zachęcamy Państwa do śledzenia naszego profilu, przeglądania aktualnych ofert pracy i bycia tutaj z nami! Jeśli nasunęły się Wam jakiekolwiek pytania – zachęcamy do zadawania ich. Chętnie na wszystkie odpowiemy. Gdyby natomiast pojawiły się tematy, które niekoniecznie chcieliby Państwo poruszać na forum, ale są dla Was ważne, również chętnie się w nie wsłuchamy. Prosimy o opisanie nurtujących kwestii i wysłanie wiadomości na adres awrobel@ejot.com.

Pozdrawiamy

EJOT Polska

Czy EJOT POLSKA Sp. z o.o. Ciasna organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Xyz

Bądź co bądź ale na rozwój to można liczyć. Dla chcących podnosić swoje jest dużo możliwości.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w EJOT POLSKA Sp. z o.o. Ciasna?

AW

W firmie EJOT Polska zawieramy umowę o pracę. Pierwsza umowa zazwyczaj jest na okres próbny, który wynosi 3 miesiące, jeśli oczekiwania obu stron zostaną spełnione umowa jest przedłużana na okres 1 roku lub bezterminowy.

Czy EJOT POLSKA Sp. z o.o. Ciasna zatrudnia studentów?

AW

Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem i podnoszeniem swoich kompetencji w trakcie studiów, proszę o bezpośredni kontakt infopl@ejot.com. Jesteśmy firmą, która chętnie nawiązuje współpracę z uczniami, studentami oraz szkołami i uczelniami wyższymi.

Magazynier
@Kojot

Pracuję w Ejocie jako magazynier od kilku miesięcy. Moim zdaniem firma jest naprawdę w porządku. Praca nie jest nudna częściowo na wózku częściowo inne zadania. Dużo się można nauczyć, kierownik potrafi dużo dać od siebie. Chcesz przyjść w sobotę lub niedzielę? Wcześniej nie było z tym problemu (teraz w okresie pandemii jest trochę gorzej)- wszystko płatne 100%. Nie wszystko jest idealne ale nikt nie pogania, owszem robota musi być zrobiona ale atmosfera jest fajna. Póki co jestem zadowolony więc polecam.

Czy w EJOT POLSKA Sp. z o.o. Ciasna poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Czy w EJOT POLSKA Sp. z o.o. Ciasna odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Nowy wpis

Dzień dobry, tak, w naszej firmie prowadzone są rekrutacje wewnętrzne.

Asia

Dzień dobry czy są przyjęcia dla kobiet z pozwoleniem ust na wózki widłowe lub jakieś inne stanowisko

Nowy wpis

@Asia

Dzień dobry, Obecnie nie prowadzimy naboru na stanowiska magazynowe i produkcyjne. Aktualne wakaty znajdzie Pani na naszej stronie internetowej https://www.ejot.pl/oferty-pracy

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w EJOT POLSKA Sp. z o.o. Ciasna?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie EJOT POLSKA Sp. z o.o. Ciasna padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Kierownik Działu Marketingu.
xxx

witam, jakie są widełki na stanowisku przedstawiciela ? Teren działania jest duży 3-4wojewodztwa.

@xxx

Jasiek
@Pracodawca

Ja jeszcze dopytam o wyniki jakich pracodawca oczekuje od przedstawiciela. Są one do osiągnięcia, czy zdarzają się miesiące, gdzie musimy tylko posiłkować się stałą pensją? Trochę robiłem już jako przedstawiciel, więc znam realia rynkowe. Jak to konkretnie tu wygląda?

@Jasiek

Budżety sprzedażowe na regionach są realne do wykonania przez pracownika pracującego na danym regionie. Przy planowania danego budżetu są brane pod uwagę wszystkie uwarunkowania zewnętrze i umiejętności danego pracownika.

ooo

Cześć, mój mąż chciałby aplikować do nich na Technika laboratorium / Metrolog. Niestety nie napisali co oferują na tym stanowisku...mógłby ktoś napisać czy jest u nich UoP czy może B2B oraz na jakie wynagrodzenie można liczyć?

@ooo

W firmie EJOT można liczyć na umowę o pracę. Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie z kandydatem w czasie rozmowy kwalifikacyjnej i jest uzależnione od posiadanych kwalifikacji oraz doświadczenia.

Czy EJOT POLSKA Sp. z o.o. Ciasna oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Witam. Firma EJOT oferuje swoim pracownikom umowę o pracę.

Dzień dobry, Firma EJOT posiada bogaty pakiet świadczeń socjalnych m.in. wczasy pod gruszą, paczki świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i inne.

Dzień dobry, Firma EJOT posiada bogaty pakiet świadczeń socjalny m.in. wczasy pod gruszą, paczki świąteczne, dofinansowania do wypoczynku dzieci i inne.

Jan
@Pracodawca

O to super bo takie dodatki są zawsze na plus. A jeśli chodzi o wypłaty to można się starać o premie czy pracownicy dostają samą podstawę wynagrodzenia? Chętnie się dowiem czego można się spodziewać.

Anuska

Witam czy w firmie jest możliwość pracy w domu np. Skręcanie jakiś części itp

Asio

Dzień dobry chciałabym się zapytać czy są może jakieś etaty pracy dla kobiet

@Asio

Witam, na chwilę obecną nie prowadzimy rekrutacji. Zachęcam do złożenia CV .W razie potrzeby będziemy się kontaktować. Pozdrawiam

Xxx

Dzień dobry, chciałbym uzyskać opinie na temat pracy jako przedstawiciel handlowy w tej firmie. Jakie są obowiązki i jakie jest nastawienie osób przełożonych do ph oraz jakie są zarobki? Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :)

Czy w EJOT POLSKA Sp. z o.o. Ciasna występują paczki/bony świąteczne?

W związku ze zbliżającymi się świętami pracownicy EJOT Polska otrzymają paczki świąteczne. Wracamy również do organizacji wigilii firmowej, na którą zostaną zaproszeni wszyscy pracownicy, gdzie twarzą w twarz będziemy mieli okazję złożyć sobie życzenia. Jak co roku, firma EJOT przygotowała prezenty nie tylko dla zatrudnionych ale również dla emerytów oraz dzieci pracowników. Ponad 200 paczek z upominkami trafi do najmłodszych podczas spotkania mikołajkowego, gdzie sam Święty Mikołaj rozda prezenty.

Zuzanna

Czy jest możliwość pracy w nadgodzinach i w weekendy!!! Czy weekendy są więcej płatne??? Jaka stawka w Olszowej

KW
@Zuzanna

Jest możliwość. Zapraszamy do złożenia aplikacji.

@KW

Super. Właśnie po rozmowie kwalifikacyjnej jestem. Czekam na telefon ????

Maja
@Zuzanna

A mówili ile średnio trzeba czekać? I wiesz już co z tymi nadgodzinami może?

@Zuzanna

I jak tam? Pracujesz tam? Powiesz z perspektywy świeżego pracownika jak tam jest? Atmosfera/zarobki by mnie interesowały

@Karolina

Witaj mi się podoba praca nie jest zła atmosfera w pracy wporzadku co do zarobków trudno powiedzieć bo jak narazie dostałam wypłatę za 9 dni... ale nie jest źle... Są ugodowi można przyjść wcześniej i wyjść wcześniej nie ma z tym problemu. Mi się podoba!!!

Marzena
@KW

i wtedy pracuje się na zleceniu? ;-)

@KW

W dalszym ciągu prowadzicie rekrutację? Złożyłabym cv :)

@Karolina

Dzień dobry, w chwili obecnej nie prowadzimy rekrutacji do magazynu w Olszowej. Niemniej jednak, w związku z rozwojem magazynu, zachęcam do złożenia CV i w razie potrzeby będziemy się z Panią kontaktować. Pozdrawiam

Darek

Bardzo dużo pozytywnych opinii słyszałem o firmie na rynku tj. od innych handlowców/firm wykonawczych. Proszę o kilka zdań na temat pracy w firmie EJOT na stanowisku doradcy techniczno-handlowego - w szczególności podejście przełożonego/firmy do pracownika, warunki i narzędzia pracy, dostępność produktów oraz zarobki. Z góry dziękuję za pomocne opinie.

@Darek

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Jest nam niezmiernie miło, gdy takie opinie trafiają do nas. Zacznijmy od tego, że mimo, że jesteśmy dużym przedsiębiorstwem to charakteryzuje nas rodzinna atmosfera. Zdecydowana większość kierowników wywodzi się z działu, którym teraz zarządza dlatego dokładnie zna członków zespołu i wie, na czym polega ich praca. W firmie stawiamy przede wszystkim na współprace i wzajemne zaufanie. Wielu z naszych pracowników jest z nami od początku, a to jest już ponad 20 lat ???? Doradcy Techniczno-Handlowi są odpowiedzialni przede wszystkim za szukanie jak najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. Wiedza i doświadczenie są fundamentem ich pracy. Nasi doradcy samodzielnie zarządzają swoim terytorium, bazą klientów a także czasem pracy. Kwestie wynagrodzenia ustalane są z kandydatami dopiero po przejściu pełnego procesu rekrutacji, a jego poziom jest uzależniony od doświadczenia i kompetencji kandydata. W razie dodatkowych pytań, zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

Anonymous

Magazyn CIASNA Kierowany jest przez MARCINA W,który przez - nie ukrywajmy zagmatwany system sterujący magazynem (SAP/EWM) - pomógł mi przebrnąć z zakresu logistyki,i ewidencji materiałowej w sposób WZOROWY. Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy. Marcin bardzo dokładnie tłumaczy zagadnienia logistyczne, pokazuje możliwe w danej sytuacji rozwiązania i ewentualne ich konsekwencje. Co ważne, nie zakłada, że podwładny ma wiedzę w zakresie magazynowania – krok po kroku omawia, co nas czeka, z czym to się wiąże i co jeszcze warto zrobić, żeby jak najlepiej zadbać o jakość i rzetelność wykonywanej pracy. Na początku w jasny sposób określa warunki współpracy – dzięki czemu pracownik ma szansę oszacować swoje własne możliwości w ewentualny indywidualny rozwój,bezpośrednio przekładając go na rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków. Kierownik magazynu w Ciasnej jest osobą posiadającą szeroką wiedzę, doświadczenie i niezbędne cechy pozwalające bardzo dobrze administrować powierzoną mu grupą ludzi. Zawsze jest doskonale przygotowany,na bieżąco rozwiązuje wszystkie problemy - a jest ich nie mało.Piastując to stanowisko cechuje się zaangażowaniem,opanowaniem,wykazując się przy tym się refleksem oraz zdecydowaniem – nie pozwala się zastraszać, zawsze gdy jest to potrzebne dochodzi do głosu i przedstawia adekwatne argumenty. Do tego jest bardzo kulturalny. Co ważne, nie dąży do przeciągania,czy eskalacji konfliktu – zawsze mediacyjny i negocjacyjny. Jego zaangażowanie nie kończy się w momencie codziennego "zamknięcia zakładowych drzwi". Na bieżąco monitoruje jakość i efektywność w zakresie kierowanego przez siebie działu w firmie EJOT, informując bez zwłoki o naglących kwestiach. Jest słowny i punktualny. Dla mnie bardzo ważne było również emocjonalne wsparcie ze strony wspomnianego. Dotychczas prowadzoną współpracę oceniam JEDNOZNACZNIE POZYTYWNIE. Prawy człowiek,i tyle. Więcej takich !

@Anonymous

Układa cię też do snu? ... szczyt żenady.

Młody
@Anonymous

Rancik wylizany wzorowo. Kolega szybko się uczy. W tej firmie zrobisz karierę tam lubią wazelinę.

Ktoś
@Młody

A Tobie się nie udało czy leseriwaty byłeś do pracy i twoja kariera się zakonczyła

Pytanie do Anny Wróbel

Czy w związku z szalejącą inflacją są przewidziane na ten rok podwyżki płac?

@Pytanie do Anny Wróbel

W firmie co roku dokonywany jest przegląd płac. Podczas tych działań brane są uwagę zarówno kompetencje i umiejętności pracowników, jak i inflacja.

Aneta
@AW

No to jak w tym roku 2022 ? Dostali niektórzy pracownicy jakieś podwyżki? Czy to jest tak ze cały rok pracujesz na swoją podwyżkę ? Jeśli robi się postępy i góra to widzi to można w kolejnym roku mieć wyższe wynagrodzenie?

@Aneta

Pani Aneto, podwyżki płac są już w firmie EJOT Polska standardem, co roku każdy pracownik ją otrzymuje. Podwyżki są uzależnioe przede wszystkim od zaangażowania i kwalifikacji danego pracownika. Tak jak Pani napisała: jak robi się postępy to na pewno zostanie to zauważone.

Magdalena
@EJOT POLSKA Sp. z o.o. Ciasna

czy jak ktoś zostanie zatrudniony w 2022 roku, po nowym roku i krótkim okresie pracy też może liczyć nawet na mała podwyżkę?

@Magdalena

Pierwsza umowa zazwyczaj zawierana jest na okres próbny. W tym czasie oceniana jest szybkość, z jaką nowy pracownik przyswaja wiedzę, jego umiejętności oraz jakość pracy. Dla pracownika z kolei jest to czas, gdy uczy się zakresu obowiązków, poznaje nowych współpracowników i zasady panujące w firmie. Jeśli po okresie próbnym jesteśmy zadowoleni z nowego pracownika, a nowy pracownik dobrze czuje się na swoim stanowisku, zawieramy kolejną umowę. Zazwyczaj jest to umowa na czas określony. O podwyżce po okresie próbnym rozmawiamy już z kandydatem na etapie rozmowy o pracę. Umówienie się z pracownikiem, że w razie kontynuacji współpracy po okresie próbnym stawka będzie wyższa, pomaga uniknąć nam późniejszych nieporozumień. Daje to jasność sytuacji zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika.

...
@AW

Czy istnieją obawy, że w związku z wojną na Ukrainie produkcja może wyhamować i należy się spodziewać zwolnień?

@...

Wszystkie przedsiębiorstwa działają obecnie w trudnych warunkach. Wojna na Ukrainie, wysoka inflacja, COVID 19 w Chinach, wzrosty cen wszystkiego, kłopoty z zakupami surowców i innych niezbędnych dla działalności towarów, utrudniają nam wszystkim życie. My, nie obserwujemy jednak spadku zamówień, produkcja działa z pełną wydajnością. EJOT Polska jest częścią międzynarodowego Holdingu, co daje nam większe pocięcie bezpieczeństwa i stabilności, a nasze produkty w większości są sprzedawane na zachodzie. Nie planujemy zmniejszenia zatrudnienia. Nadal uruchamiamy nowe maszyny. W EJOT Polska pracy jest dużo. Mimo wszystko staramy się być przezorni. Tak jak wielu marzymy żeby wróciła normalność. Wierzymy, że tak będzie już niedługo.

Czech

Ciekawe że ejot w ciasnej takiej dziurze się ulokował, przecież fachowców to po miastach trzeba szukać tylko że fachowcy mają wymagania finansowe a na wsi chadziaje to za grosze bedą zasuwać bo na pieniądzach się nie znają

Polak
@Czech

Ciasna jest piękna, a ludzie pracowici. Dlatego EJOT ma tutaj duża fabrykę. Pieniądze fachowcy dostają normalne tak jak w miastach. Poza tym ludzie na wsi tez chcą się rozwijać i pracować w fajnych firmach. Niech miasta zazdroszczą.

Izabela
@Polak

Polak, możesz powiedzieć na jakie stawki mogą liczyć pracownicy firmy EJOT POLSKA Sp. z o.o.? Jakie możliwości rozwoju oferuje firma swoim pracownikom?

Polak
@Izabela

Izabela, stawki są zależne od doświadczenia i kompetencji kandydata oraz stanowiska, o które się ubiega. Firma bardzo dba o możliwości rozwoju swoich pracowników, sukcesywnie podnosząc ich kompetencje, a także daje możliwości zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku. Więcej informacji uzyska Pani podczas rozmowy. Zachęcam do złożenia aplikacji.

Izabela
@Polak

@Polak Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Widzę kilka fajnych ofert pracy na stronie internetowej EJOT http://www.ejot.pl/index.php?go=praca_oferty. Możesz mi napisać jak wygląda rekrutacja w tej firmie?

Antek

To prawda

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w EJOT POLSKA Sp. z o.o. Ciasna?

Dziękujemy Ci za udział w dyskusji i bardzo trafne pytanie. Zacznijmy od tego, że mimo, że jesteśmy dużym przedsiębiorstwem to charakteryzuje nas rodzinna atmosfera. Zdecydowana większość kierowników wywodzi się z działu, którym teraz zarządza dlatego dokładnie zna członków zespołu i wie, na czym polega ich praca. W firmie stawiamy przede wszystkim na współprace i pracę zespołową. Cenimy sobie zaufanie. Kontrola pracy jest ważna, jednak wiemy, że jej nadmiar może hamować motywację. Priorytetem jest dla nas wzajemny szacunek. W przeprowadzonym w 2021 roku badaniu zadowolenia pracowników, 89% pracowników bardzo dobrze oceniło relacje z bezpośrednim przełożonym i był to najwyżej oceniony punkt w całym badaniu, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Pozdrawiamy

EJOT Polska

Na 20 pracowników 10 donosi (administrator chyba usunął bardziej niecenzuralne słowo) - sam to mówiłem. Sama prawda o pracy w tym magazynie. ????????

Maria

Chyba jednak lepiej jest się tu skupić na rozmowie o aktualnych warunkach zatrudnienia w EJOT niż o tym, kto na kogo donosi. @Ja, wiem, że firma chce zatrudnić między innymi magazynierów. Możesz mi powiedzieć, po jakim czasie można się tam spodziewać umowy o pracę wraz ze wszystkimi jej przywilejami?

K
@Maria

Od pierwszego dnia.

Chłop

Z (usunięte przez administratora)dał bym se spokój. Kompletne (usunięte przez administratora)

Krzysztof

Oczywiście. Na każdym etapie ich rozwoju. W odniesieniu do matryc kwalifikacji.

Xyz

Zostaw merytoryczną opinię o EJOT POLSKA Sp. z o.o. Ciasna - Ciasna

• Jak się pracuje w EJOT POLSKA Sp. z o.o. Ciasna?

Zobacz opinie na temat firmy EJOT POLSKA Sp. z o.o. Ciasna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EJOT POLSKA Sp. z o.o. Ciasna?

EJOT POLSKA Sp. z o.o. Ciasna