EJOT POLSKA Sp. z o.o. Ciasna

Ciasna

Opinie o EJOT POLSKA Sp. z o.o. Ciasna

max 2013-01-25 15:16:39
czy warto zatrudnic sie w tej firmi? chcialbym zostac przedstawicielem handlowym
REKRUTOWANY 2015-05-09 06:43:38
Miałem przyjemność uczestniczyć w rekrutacji oto moje spostrzeżenia:
- Dyr Handlowy będący na spotkaniu pod Warszawą z jeszcze jednym przedstawicielem firmy nawet się nie przedstawił. Rozmowę prowadził z pozycji kogoś lepszego, lepiej wykształconego, nawet do tego stopnia, że robił aluzję do mojego zdjęcia w CV. Trochę bufonowaty i myślę, że współpraca z taką firmą i z nim na dłuższą metę nie przyniosła by dobrych efektów. Poznałem kiedyś prezesa na targach spoko facet profesjonalny, dobry handlowiec .... Moja opinia o produktach i atmosferze w EJOT na 4 oprócz dyrektorka zachowującego się nadal jak Przedstawiciel Handlowy Fishera w latach 2003-2006
kasia 2016-04-28 10:50:24
jeszcze na poczatku roku była u nich rekrutacja na stanowisko jako Doradca Techniczno-Handlowy i do wszystkich miast szukali, bo do Bydgoszczy, do Lublina, a teraz jest cisza, nie wiem czy juz nie rozwijają się czy planują moze nową strategię dla firmy jednak.
AB 2016-10-27 09:06:37
Witam Pana
Proszę o kontakt. Nie przypominam sobie takiej sytuacji. AB.
Zostaw swoją opinię o EJOT POLSKA Sp. z o.o. Ciasna - Ciasna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EJOT POLSKA Sp. z o.o. Ciasna