Opinie o Polmar Profil Sp. z o.o. Lubliniec w Lubliniec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Polmar Profil Sp. z o.o. Lubliniec. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polmar Profil Sp. z o.o. Lubliniec o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polmar Profil Sp. z o.o. Lubliniec w Lubliniec

Witam, widziałem, że w związku z uruchomieniem nowej linii jest potrzebny elektromechanik. Jest w niej wprost napisane, że zarobki to 5000 do 5500 zł na rękę. Zastanawiam się od jak długiego okresu czasu takie stawki się utrzymują? Czy do końca roku możliwe będą ogólne podwyżki?

W tej ofercie dla elektromechanika, która wczoraj dodano jest napisane, że prócz premii wynikowej można otrzymać dodatek zmianowy. ile one netto mogą wynieść? Są jakieś średnie wartości, które można przybliżyć?

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Polmar Profil Sp. z o.o. Lubliniec na stanowisko operator produkcji? Pojawiło się 7 września na Pracuj.pl. Planujecie na nie aplikować?

COO

Szanowni Państwo, ogłoszenie było aktywne we wrzeniu zeszłego roku. Aktualnie mamy prawie marzec :) Stanowiska operatów maszyn są obsadzone. Nie mniej zapraszam do kontaktu z firmą.

@COO

Zastanawiam się przy tym czy na przełomie tego wskazanego roku od publikacji tamtej oferty nastąpiły jakieś podwyżki? nie mam pewności czy osoba wyżej odwołuje się do tego samego ogłoszenia, które mam przed sobą z kiedyś ale w na myśli podano widełki od 4 do 6 tysięcy. Do dziś są niezmienne?

COO Nowy wpis

Proszę wybaczyć, ale po co taka informacja ma być udostępniana na zewnątrz firmy, jeżeli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji? Mogę zapewnić, że operatorzy zarabiają kwoty netto w tych widełkach.

Tak dla jasności jak teraz wygląda kwestia umów? Ktoś parę lat temu pisał o tym, że występuje UoP oraz UZ. Teraz natomiast gdy poszukują operatora to wpisana jest jedynie ta pierwsza. Zmieniło się coś? Nie proponują UZ?

COO

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko operatora @pracodawca

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Polmar Profil Sp. z o.o. Lubliniec po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Operator maszyn - Pracownik produkcji. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Co jaki czas w Polmar Profil Sp. z o.o. Lubliniec można ubiegać się o podwyżkę?

oltimer

jak ktoś ma cegłę pod ręką nie sobie walnie prosto w czoło, zanim podejmie tam prace i tyle co napisze, a dla ulubionego dyrektora to nie jest żadna propaganda i tyle co napisze

Grażyna
@oltimer

Czemu tylko tyle napiszesz? Jak już się wypowiadasz to daj lepiej znać jakoś normalnie co myślisz i na co zwracać uwagę zatrudniając się tutaj. Bo zastanawiam się nad słaniem CV. Dasz znać?

Mariusz
@Grażyna

Pani Grażyno, proszę wysłać do mnie CV i osobiście podczas rozmowy opowiem o pracy, systemie wynagradzania itd. Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową nastawioną na rozwój - trzy linie produktowe, znaczy udział eksportu i mimo trudnej sytuacji na świecie radzimy sobie całkiem dobrze. Opinie? Każdy ma swoje subiektywne odczucie.

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie Polmar Profil Sp. z o.o. Lubliniec? Czy można liczyć na pełen etat?

PH John

Nie warto, a pytania zadawane na forum przez dyrektora... Porażka. Chłop prywatnie ok ale niestwty to marionetka. Szefostwo nie ma pojęcia o zarządzaniu... Pozdrów dla Jacka ????????

Agree
@PH John

Dokładnie ta firma skończyła się z 4lata temu…zero pomysłów i podejście do pracowników karygodne...ale nikt się nie odzywa żeby nie wylecieć…długo na opinii nie da się ujechać…ze zacytuje komentarz klasyk o firmie z innego serwisu „(usunięte przez administratora)

@PH John

A jednak tęsknisz za nami :)

Jakie wartości są cenione w Polmar Profil Sp. z o.o. Lubliniec?

xxx

Żadne ...

Xxx

Pracowałem Osobiście nie polecam, do 2019 dwie umowy jedna na najniżej krajowej, druga zlecenie, wypłata 2.5 na rękę to dużo za mało, tu trzeba zaznaczyć iż na niektórych stanowiskach pracujesz z rozpuszczalnikami, bez odpowiedniej maski.... Atmosfera, hmm to nie takie proste, ekipa na produkcji, szkoda że niektórzy dalej tam pracują. Szefostwo, nie ważne jakie są realia, klapki na oczach i przekonanie co powiedzą to święte, nie akceptują faktu iż nie mają racji. Biuro tam jest grono ich popleczników, co niektórzy tak długo już tam pracują, że chyba zatracili zdolność racjonalnego myślenia, oczywiście znajdzie się tak kilka osób z którymi mam kontakt, tylko dlatego że są normalni. Pozdrowienia dla starej hali, a jak ktoś wie kim jestem napiszcie.

Alte Kameraden
@Xxx

Gratulacje! obiektywny komentarz nikogo nie obrażający, ale jednocześnie pokazujący dokładnie obłudne działanie właścicieli. Pod przykrywką wartości nie dotrzymują danego słowa...łagodnie mówiąc bez honoru i charakteru! Myślisz, jesteś ambitny, masz pomysły lepsze niż ludzie z biura, dyrekcja czy właściciele nie jesteś mile widzianym pracownikiem! Robienie biznesu kosztem pracownika jest naprawdę płytkie...no i każdy niech sobie odpowie jak świadczy o właścicielach.

Artur90

Cóż jestem tam od niedawna ale na obecną chwilę wydaje się ok, mam nadzieję, że tak zostanie. Dyrektor ok, Szefostwo ok, pracownicy na produkcji również, jest kilka osób wścibskich ale tak to bywa...

Wanda
@Artur90

@Artur90 Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w Polmar Profil Sp. z o.o. Lubliniec. A czy w tej firmie jest mozliwy jaki kolwiek rozwój osobisty? Będę Ci wdzięczna za odpowiedź.

@Wanda

Oczywiście jak najbardziej

Kamil92
@@Artur90

Czy mógłbyś sprecyzować co rozumiesz poprzez pojęcie rozwój, gdyż Twoja odpowiedź jest ogólnikowa i nic nie wyjaśnia. Slyszalem, że jeżeli chodzi o podwyżki w tej firmie to można o nich zapomnieć. Podobno szef zakładu nawet kiedyś powiedział że prędzej zamknie zakład niż da.lidziom podwyżki. Czy mógłbyś coś o tym naposac, gdyż jestem zainteresowany.

Wanda
@@Artur90

Podobnie jak Kamil92 chętnie dowiem się więcej na temat możliwości rozwoju w firmie Polmar Profil Sp. z o.o. Lubliniec. Czy pracodawca organizuje szkolenia dla swoich pracowników?

PH
@Artur90

Wybaczcie napisałem to pod przymusem p. Dyrektora... Tak naprawdę ta firma to sciema

Patrycja

@dhd nie da się dostać więcej?

dhd

jak kogos bawi 1950 zł /miesiac w 2020 r to ok , ale przeciez zycie to jest cos wiecej ! o podwyzce tam zapomnij. Lepiej poszukac dluzej i jakas firme na poziomie a nie bawic sie w jakies dziadostwo za minimum

Gazela
@dhd

A jaką pracę tam wykonywałeś?

PH
@dhd

Całkowicie masz rację, cała firma to ściema. Dwie umowy, jedna o pracę a druga zlecenie. Nie polecam, brak wsparcia w jakikolwiek sposób, a p. Dyrektor tylko patrzy swojego interesu i swojej drugiej prywatnej firmy z tej samej branży. Odradzam każdemu...

Amfetamina

Witam. Mam pytanie co do pracy. Mam jechać tam na rozmowę o prace. Jak to wygląda z stawkami i czy są może zwroty za dojazdy. Podobno praca na 2 zmiany

@Amfetamina

Jeżeli do mojego działu, to najpierw zobaczymy czy ma Pan odpowiednie kompetencje, a później sprawa otwarta.

Karol

@pracowałem 05 ale to ile zarabiałeś ?

Pracowałem 05

Witam. Ludzie jeśli możecie omijajcie z daleka ten (usunięte przez administratora) naprawdę takie pieniądze jakie tam są płacone wręcz poniżają, myślałem że nikt tak nie płaci w dzisiejszych czasach jednak się myliłem są ludzie którym nie jest wstyd płacić ochłapy za uczciwą pracę. Omijać z daleka bo za takie pieniądze nie da się żyć. POZDRAWIAM

Roobio

Aktualnie, w związku z rozwojem firmy i rozbudową działu rekrutujemy na stanowisko narzędziowca form wtryskowych i głowic wytłaczarskich. Szukamy osób z doświadczeniem, pomysłowych i solidnych. Ogłoszenia publikujemy na lokalnych i ogólnopolskich serwisach związanych z pracą. Zapraszamy.

Co można powiedzieć o Polmarze dobrego?? Ludzie którzy tam pracują są fajni. Tyle na ten temat. Co do wypłat. Kasa wpływa na konto regularnie i nie ma z tym problemu. Co do stawki.. Najniższa krajowa na umowę o pracę i premie wypłacane na umowa zlecenie. Na produkcji zapomnij o jakiejkolwiek premii. Zapomnij również że przed podpisaniem umowy poinformują Cię że będą dwie. Ogólnie firma ma potencjał, ale przez (usunięte przez administratora)podejście, zatrudniania pracowników na dwie różne umowy, zniecheca. (usunięte przez administratora) Szkoda mi tych co zostali.

Młoda

Mógł by Pan napisać więcej o tej firmie? Czy praca rzeczywiście jest jedno zmianowa? Jak wygląda praca w święta itp?

Były
@Młoda

Praca rzeczywiście jest jednozmianowa Wyjątkami są operatorzy maszyn, którzy pracują na 3 zmiany. Jeżeli chodzi o pracę w święta to zależy, które święta. Dni ustawowo wolne od pracy, są wolne od pracy. Inne albo są odrabiane albo wypisywany jest urlop wypoczynkowy.

Antek

Jeśli ktoś niewłaściwie wybrał sobie prace to może nie jest zadowolony, ja polecam!

Julita

Sprawdziłam, czy na stronie internetowej Polmar Profil znajdują się jakieś informacje o wolnych miejscach pracy. Niestety nic takiego nie udało mi się znaleźć. Oznacza to, że jedynym źródłem takich informacji na obecną chwilę mogą być sami pracownicy danej firmy. Dlatego raz jeszcze zachęcam, aby pozostawiać tutaj tego rodzaju wiadomości, ponieważ osoby rozważające aplikowanie do danej firmy, rozpoczynają jej poznawanie od tego właśnie forum.

anty
@Julita

Koleżanko Julita Jak mas odrobinę wyczucia czasu czytaj dokładnie wcześniejsze posty jak dotąd nic się nie zmieniło, chyba że ktoś uważa inaczej cytuję poprzednika "zastosuj 3 prawo dynamiki" o kant ściany jak masz zamiar aplikować bo zobaczysz że nic nie jesteś warta choćbyś nie wiem jak się starała., z resztą popracujesz to zobaczysz i tyle co w temacie, przy okazji zarobki śmiech na sali :)

@anty

Będziesz tak uprzejmy i przedstawisz, na jakie konkretnie wynagrodzenie można liczyć pracując w firmie Polmar Profil? Wynagrodzenie składa się z samej podstawy, czy może przewidziane są również jakieś dodatki do wynagrodzenia? Będę wdzięczna za przedstawienie, jak to wygląda.

robot
@Julita

gdyby część wypowiedzi usunięta przez administratora widniała wciąż to widok dla nowego narybku dla firmy byłby mizerny. Widzę "julita" czy tam szefie czy szefowo że się staracie ale i tak czytając między wierszami wszystkie uprzednie wypowiedzi nowy kandydat wiadomo robi sobie od razu opinię - więc nie ma się co silić i pisać niedorzecznie :) :)

Julita

Może firma nie jest idealna ale chyba ktoś nie zna znaczenia słów

robot

jakich słów?

Samarytanin

Witam. Warto interesować się pracą u ww Pracodawcy? Czy praca jest jedno zmianowa? A może trzeba nadrabiać sobotami?

Zostaw merytoryczną opinię o Polmar Profil Sp. z o.o. Lubliniec - Lubliniec

• Jak się pracuje w Polmar Profil Sp. z o.o. Lubliniec?

Zobacz opinie na temat firmy Polmar Profil Sp. z o.o. Lubliniec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Polmar Profil Sp. z o.o. Lubliniec
2.3/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Powstańców śląskich 64
    42-700 Lubliniec