Opinie o Flis Marcin Flis w Janów Lubelski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Flis Marcin Flis. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Flis Marcin Flis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flis Marcin Flis w Janów Lubelski

juve

kolega ze studiów jest obecnie w tej firmie na praktykach i bardzo chwali sobie te firmę. Łatwo dostać się nie było, bo studentów chętnych do pracy w tej firmie jest pełno. Sam ten fakt już chyba świadczy o tym , że firma nie dosyć , że jest dobrze postrzegana przez przyszłych pracowników to jest i łakomym kąskiem dla klientów

Antek

Wszystkie komentarze napisała jedna osoba.Ip komputera jest to samo

Tomi

Oszukali mnie na 5,500 tys.zł.I gdzie tu ich suwerenność.Nawet nie raczą odebrać telefonu.Ale firma windykacyjna już zaczyna działać.

paweł
@Tomi

to czego do sądu nie pójdziesz? tylko tu się żalisz i piszesz głupoty ????????

Jacko

Słuchajcie, większość opinii pisana przez jedną osobę, jednego dnia z jednego IP komputera... żenujące zagranie. Prawda jest zupełnie odmienna.

logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym
Profesjonalny kierowca
logo firmy Pracownik ochrony na obiekt handlowy Janów Lubelski
Janów Lubelski
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy DORADCA KLIENTA INDYWIDUALNEGO - umowa na zastępstwo
PKO Bank Polski
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
inż. kiedyś -pracownik

a co chcesz sie dokładnie dowiedzieć???? i na jakim stanowisku chcesz pracować??? Jak na inżyniera to przeczytaj 1-szy post i masz odpowiedz!!!

Pracę w tej firmie szczerze polecam

michał

pracę dobrze wspominam, szczególnie klimat firmy

uczciwa, słowna i przyjemna współpraca przy nie jednej już inwestycji

pracowałem tam, zarobki mogłyby być większe, ale nie było źle jak na pierwszą pracę

budarc

współpraca z tą firmą to przyjemność, polecam

zgadzam się z większością opinii, firma najlepsza w okolicy

murarz

Pracowałem u nich na budowie, pamiętam że ścigali bardzo za bhp, ogólnie ok

firma godna polecenia

nn

Firma ta miała budowę w mojej miejscowości, szło im to bardzo szybko i sprawnie, aż miło było patrzeć

wojtek

byłem u nich na rozmowie kwalifikacyjnej, rozmowa przyjemna, fajna atmosfera, ale niestety się nie udało, za dużo chętnych

Pracowałem tam przez dwa lata, zarobki nie były złe, plus premia za naprawdę dobrze wykonaną robotę

t

Firma w której szanuje się ludzi, którzy rzetelnie pracują

ppp

moja firma była podwykonawcą na jednej z ich budów, wszystko ok

paweł

pracowałem tam na jednej budowie, bez konfliktów

jedna z nielicznych firm w regionie, która nie boi się zatrudniać młodych inżynierów bez doświadczenia

Zostaw merytoryczną opinię o Flis Marcin Flis - Janów Lubelski

• Jak się pracuje w Flis Marcin Flis?

Zobacz opinie na temat firmy Flis Marcin Flis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flis Marcin Flis?

Kandydaci do pracy w Flis Marcin Flis napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flis Marcin Flis