Opinie o Flis Marcin Flis w Janów Lubelski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Flis Marcin Flis. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Flis Marcin Flis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flis Marcin Flis w Janów Lubelski

prawda

odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) kolega ze studiów jest obecnie w tej firmie na praktykach i bardzo chwali sobie te firmę. Łatwo dostać się nie było, bo studentów chętnych do pracy w tej firmie jest pełno. Sam ten fakt już chyba świadczy o tym , że firma nie dosyć , że jest dobrze postrzegana przez przyszłych pracowników to jest i łakomym kąskiem dla klientów zdjecie uzytkownika bzdury - 2015-04-02 10:39:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) po IP internetu widac wyraźnie, że komentarze negatywne i obrażające pisze jedna osoba: niezadowolony nieroba który mści sie chyba za zwolnienie!!! zdjecie uzytkownika PODWYKONAWCA - 2015-04-02 11:07:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) Jako podwykonawca robiłem dla tej firmy sporo robót. Kasa nie zawsze byla w terminie max 2-3 tyg poślizgu ale wypłacalność co do złotówki, zaliczki dla moich pracowników były zawsze. W porównaniu do innych firm w regionie z Marcinem współpracuje się najlepiej uczciwy i rzetelny facet! zdjecie uzytkownika podwykonawca - 2015-04-02 11:29:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) moja współpraca z firmą Flis Marcin Flis zaczęła się w 2009 roku, czy uważacie, że podwykonawcy sami poprowadzą budowę. Przy tak potężnej inwestycji jak budowa budynku Sądu Rejonowego oraz Prokuratury Rejonowej w Stalowej Woli gdzie zaczęliśmy współprace potrzeba firmy z dużym doświadczeniem w tego typu budowach, w celu jej nadzorowania. I właśnie taką firmą jest firma Marcina. Prowadziła i prowadzi potężne inwestycje na terenie całego kraju. A co do pieniędzy, Flis Marcin Flis, tak jak każda inna firma nie jest instytucją charytatywną i też musi ZARABIAĆ kasę, żeby móc wypłacić potem podwykonawcy. Czasami zdarzają się tu opóźnienia z płatnościami ale ZAWSZE z tego powodu były PREMIE. Zaliczki dla moich pracowników były regularnie płacone przez Marcina. Firma godna zaufania. A z Marcinem można nawet konie kraść równy gość z niego! Pozdrawiam zdjecie uzytkownika podwykonawca - 2015-04-02 11:57:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) za każdym razem jak ktoś doda opinie na temat tej firmy dostaję maila z informacją czasem tu zaglądam żeby sprawdzić co się zmieniło! od dwóch lat już z nim nie współpracuję bo mieszkam w Szwecji. Prace u niego zacząłem w firmie jako pracownik ogólnobudowlany w 2005 roku po dwóch latach zostałem jego podwykonawcą. Z budowlanki nauczyłem się wszystkiego w jego firmie ponieważ posiada bardzo dobrych fachowców i zawdzięczam mu zawód. Marcin pewnie się nie zmienił był jest i będzie uczciwym człowiek jakich mało w tej zasranej branży pełnej złodziei i naciągaczy. Z mojej strony dodam tylko, że pieniądze miałem zawsze w terminie. Dorobiłem się u Niego sprzętu, maszyn itd... teraz mam firmę w Szwecji i dobrze mi się powodzi. Gdyby nie moje problemy z Polskim prawem karnym, współpracowałbym z nim do tej pory. Polecam innym ludziom! nie chcę wprowadzac ludzi w blad dlatego przyznaje ze to co napisalem tutaj rok temu jest sciema i wlasnymi wymyslami poza tym ze Marcin jest rownym gosciem! pozdro

De Larte Nowy wpis
@prawda

podwykonawca - 2015-04-02 11:29:25 to który podwykonawca zamontował tak krzywo płyty elewacyjne na budynku Sądu w Stalowej Woli

Mimagta Nowy wpis
@De Larte

Na pewno zamontował inny Marcin-zbieżność nazwisk, bo ten to Solidna Firma perfekto ideał totalnie. Zdajesz sobie sprawę, że wypowiadasz się na temat jednej z najlepszych firm będących de facto pierwszorzędnym liderem, perełką, autorytetem branży budowlanej i pokrewnych? Nie życzę Ci źle, ale nie wróżę Ci kariery sądząc po Twojej postawie. Okaż lojalność i szacunek. Rodzice się jeszcze nie wyrzekli? Ile już na palcach wielu rąk policzyć spłaci Cię byś tylko spiepszau? Oskarżasz wszystkich łącznie z płatkami śniegu za swoje nieudolstwo. Polak za Polaka wilkiem? Nie ma miejsca dla karierowiczów. Jesteś nietrzeźwy, że piszesz rzeczy pozbawione elementarnej logiki i nieprawdziwe? Przypomnijmy, że dla nietrzeźwych jest zero tolerancji, nietrzeźwy kierowco myjesz pewnie auto( nieswoje) od dołu do góry. Mięśnie masz od pada od konsoli a nie od wierarki. Ty masz o czymkolwiek pojęcie? Nie masz nie? Wiem. Nie masz pojęcia to daruj słowotok wyssanych z palca treści gdzie Cię wyobraźnia nie pokierowała, nikt nie ma czasu tego czytać. Jesteś zapewne znudzonym specjalistą od hejtu na wizaż.pl, a maila piszesz z domeny buziaczek.pl. i dziwisz się, że pracodawcy drą Twoje CV. Zacznij od podstaw takich jak respektowanie podwykonawców i budowlanki. Jakbyś prawdziwie serce oddał tej branży to nigdy byś tak się nie wypowiadał tylko okazywał szacunek Pracodawcom i pracownikom budowlanym i z dumą chodził z kielnią na budowie cały w cemencie i o 4 rano miał uśmiech, że w końcu na budowie czy w projekcie. Nie masz jaj. Jak ktoś się urodzi tj. Ty pista to pista zdechnie. Jaki jest współczynnik przenikania alfa dla płyt elewacyjnych, których nigdy nie sprowadzisz? tj. betonu i o anatomii( tj. niebezpieczny skurcz betonu po zaprojektowaniu średnicy ziaren zbyt gęsto czy zbyt szeroko?) keramzytobetonu? W której Mrówce OSB były 30% taniej 4mc'e temu? Na co pracuje beton-na rozciąganie, ściskanie czy na co? Dwuteownik to nie jest przyjacielu nowa powieść Remigiusza Mroza. Z Tobą by sie nigdy człowiek nie dorobił. Nie wiesz nie? Wiem. On by to zrobił w 55 sekund na celujący+. Pochwal się swoim wykonawstwem budynku Sądu. Jesteś babą, że patrzysz na aspekty estetyczne? Nie mówiłabym negatywnie na T. miejscu, bo przypomnieć pragnę, iż skierowane mogłoby to być na drogę prawną, już samą ochronę Jemu zapewnia Firma o nieposzlakowanej opinii i On czasu nie ma na takie rzeczy, ale jak chcesz sie bić to z nimi się kontaktuj osmiornica1111@gmail.com i tymi co za ochroną dóbr, jego Persony i jego Bliskich, mienia stoją, słowa od nich nie kupisz, ale mają siłę przekazu. Pozdrawiam.

Inż budownictwa i sanitarny Nowy wpis

Firma najlepsza. Firma najlepsza. Firma numer 1 w Polsce i na świecie, która charakteryzuje się profesjonalizmem, solidnością, perfekcją posiada status najlepszego pracodawcy, zapewnia rozwój i udział w ambitnych, interesujących pracach, skomplikowanych, ale dających satysfakcję. Absolutnie najlepsza firma na świecie. Pan Marcin to ideał pracodawcy i człowieka, pierwsza liga, 100/100, lepszych ludzi nie ma tak się składa. Życzę wszystkim powodzenia i trzymam kciuki za rekrutacje na stanowiska.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Flis Marcin Flis?

Dell arte Nowy wpis

Nic trudnego już dokładnie nie pamiętam ale coś typu czy dasz radę samemu prowadzić budowe.

Czym Flis Marcin Flis zachęcają? Jakie mają dodatki?

Inż budowy

Pracowałem kiedyś w tej firmie, to były jej początki, ciekawie było. Nie narzekałem mimo że czasem spięcia były.

Stefan

Kiedyś dawali Flis-Busa Transita lub Focusa

logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Janów Lubelski
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Pracownik ochrony na obiekt handlowy Janów Lubelski
Janów Lubelski
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym
Profesjonalny kierowca
Karol

@inż budowy a czemu zrezygnowales ?

Inż budowy
@Karol

Kończyła się budowa ( przyznam miałem koło tygodnia poślizgu) doszło do sprzeczki ale dostałem ofertę w innej firmie a akurat kończyła się umowa. A teraz robię na swoim. Podpowiem że byłem inż sanitarnym. To pomoże rozszyfrować kim jestem.

Kamila

Jestem ciekawa atmosfery w tej firmie

Miron

Ciężko znaleźć opinie o firmie. Podpowiecie czy firma potrzebuje kogoś aktualnie?

Shtz

Dlaczego usuwasz negatywne komentarze? Niech wszyscy wiedzą, kim naprawdę jest Marcin Flis.

Waldek

Same bzdury w tych opiniach. Widać , że pisała je ta sama osoba. Firma bankrut.

podwykonawca

A kiedy rozliczy się z podwykonawcami z budowy Cyców,Wólka Cycowska,Podgłębokie?Termin zakończenia minął 28.02.2013r i ani zakończenia,ani kasy.

luz

szkoda, że firma ma takie długi.. obawiam się, że mogą mieć spore problemy jak już kancelaria poniżej się tym zajmie

Pomagamy odzyskać należności od firmy FLIS. Kancelaria 14 670 41 26, adamkancelaria@poczta.fm

ta

OGÓLNIE TO BARDZO FAJNA FIRMA, PRZYJĘLI MNIE DO PRACY CHOĆ MAM GRUPĘ INWALIDZKĄ. DOSTAŁEM OD PIERWSZEGO DNIA PRACĘ NA GILOTYNIE DO WAFLI. GILOTYNA NOWA I OSTRA PIERWSZA KLASA...JUŻ DRUGIEGO DNIA PALUCHY MI ODRĄBAŁO, W LEWEJ RĘCE NA SZCZĘŚCIE TRZY TYLKO. DOBRZE ŻE PRAWEJ REKI NIE MAM BO BY BYŁO ŻLE...TEŻ BY MI OBCIEŁO. ZABRALI MNIE NA SZKOLENIE BHP ALE NIE WIELE TAM SIĘ DOWIEDZIAŁEM BO JESTEM NIEWIDOMY. NA PRZERWY NIE CHODZIŁEM BO JAK NA JEDNEJ NODZE...? KASY NIGDY NIE WIDZIAŁEM ...WIADOMO NIEWIDOMY NIE WIDZI HEHE ALE ONI ZA MNIE TAK. POZDRAWIAM.

kolega ze studiów

Kolega Marcin na pierwszym semestrze wymienił książeczkę zdrowia, bo miał tyle zwolnień od lekarza. Pamiętam go jako kombinatora i krętacza. Nie pamiętam czy ma mgr czy tylko inż. Czy się zmienił? Chciałbym się tego dowiedzieć.

loll

najlepsza firma w okolicy Janowa Lubelskiiego... polecam

PODWYKONAWCA

bzdury

Zostaw merytoryczną opinię o Flis Marcin Flis - Janów Lubelski

• Jak się pracuje w Flis Marcin Flis?

Zobacz opinie na temat firmy Flis Marcin Flis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flis Marcin Flis?

Kandydaci do pracy w Flis Marcin Flis napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flis Marcin Flis