Shapers‘ Polska Sp.z o.o.

Opinie o Shapers‘ Polska Sp.z o.o.

Ile jest zmian w Shapers‘ Polska Sp.z o.o.?

Obróbka maszynową robi na 3 zmiany, montaż na 2 zmiany, czasami w razie potrzeby na 3 ale to rzadko.

Jak szefostwo w Shapers‘ Polska Sp.z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Kamil

Pisałeś o relacjach między pracownikami i atmosferze w pracy, co powiesz natomiast na temat wynagrodzenia oraz benefitów pozapłacowych? Jesteś zadowolony z pensji proponowanej przez Shapers‘ Polska?

gwincior

Pracowalem dla nich jako dostawca obrobki mechanicznej. Czekalem na pieniadze piec miesiecy i to jeszcze wielkie pretencje ze prosze o zaplate za moja prace. Wykonalem kilkadziesiat telefonow , to na koniec nie odbierano odemnie telefonow. Prosilem o informacje kiedy mi zaplaca ale mi nie odpowiedzieli nic. Obecnie dostarczam elementy dla Form-plastu, Hanplastu i Graformu i nie narzekam.

Kamil

Na oficjalnej stronie internetowej firmy widziałem, że firma dysponuje bogatym parkiem maszynowym. Zastanawiam się, czy nowo zatrudnione osoby są odpowiednio przeszkalane z obsługi tych maszyn?

Misiek

Witam chcialbym sie u Was zatrudnic bo tam mialbym blisko z domu , pytanie czy trzeba miec wyzsza szkole czy tez srednia techniczna ,a moze zawodowa wystarczy. Jakie sa tam place 1,8tys zl na reke sie zarobi czy moze wiecej 2 tys zl czesto w wekendy pracujecie ?

Pracownik Arrk
@Misiek

"Chcę do was bo mam blisko" ...konkret , ręce opadają w tych czasach... Ma Pan pojęcie czym się zajmujemy i kogo szukamy ? Nie ... ważne bym miał wolne weekendy i 3 tys na rękę :) ... Boże , widzisz nie grzmisz...

moldflow
@Pracownik Arrk

Bo Misiek był Miśkiem o bardzo małym rozumku. :-)

trujak
@Misiek

Dla człowieka, który staje się Waszym poddanym najważniejsze jest ile przyniesie do domu, takie trudne? A wy co pół-głó-wki! za darmo robicie?

@trujak

Na oficjalnej stronie internetowej firmy Shapers‘ Polska znalazłem informację o tym, że firma dysponuje bogatym parkiem maszynowym. Wśród maszyn, które spotkamy na zakładzie, są takie maszyny, jak: Frezarki CNC 5-cio osiowe, elektrodrążarki, wycinarki drutowe oraz wtryskarka KM 2700. Zastanawia mnie, czy firma organizuje szkolenia z obsługi wyżej wymienionych maszyn? Jeżeli pracownik nie miał nigdy styczności z tego rodzaju sprzętem, ma realne szanse, aby firma odpowiednio go w tym zakresie przeszkoliła?

Cześć, jakie warunki na stanowisku planisty? Ktoś podpowie czy warto aplikować?

@Michał

Niestety wiele osób z tego co widzę jest zainteresowanych tym jakie warunki są w Shapers' Polska oraz jakie doświadczenie trzeba posiadać by rozpocząć tam pracę. Nikt z osób, które zadawały tego typu pytania nie uzyskały na nie odpowiedzi. Może teraz znajdzie się ktoś z pracowników tej firmy, kto w sposób rzetelny przedstawi aktualną sytuację jaka ma tam miejsce?

raptor

Witam, jakie doswiadczenie wymaga firma? Pracowalem jako operator linii pakujacych czy znajdzie sie cos dla mnie do przyuczeniaw tej firmie?

Robot

Ja pracuje kupe lat w shapers.Cenie sobie to,ze mogę spontanicznie wziąć urlop.Są podwyżki .Z roku na rok firma się rozrasta.Wszystko wyglada dobrze.Kilku chłopaków do shapers już wciągnąłem .Zarobki są dobre.Wiecie co jest najlepsze ??To,ze jak coś zpier__lisz to nie chcą cie ukrzyżować tylko poszukują rozwiazania.Dobre pakiety sacjalne.Talony.Premie.

Miras

Pracowalem tam ponad 10 lat, kiedyś to była super firma (atmosfera, kasa, talony na święta) teraz pod wzgledem technicznym absolutny TOP, pod wzgledem finansowym raczej słabo (trzeba robić nadgodziny zeby wyplata była jako taka). Jest tam taki układ, którego nie da się ruszyć, ci ludzie beda chwalić, a reszta no coz albo cicho siedza albo wyjechali za granice. Pozdrawiam Miras

Weronika

@Misiekpewnie bardzo dużo zależy od tego na jakim stanowisku chcesz pracować oraz Twojego doświadczenia zawodowego. Widzę, że nikt do tej pory nie udzielił Ci odpowiedzi. Czy zwróciłeś się ze swoimi pytaniami do bezpośrednio do firmy? A może brałeś udział w rekrutacji? Jeśli tak, to chętnie usłyszymy coś więcej o Twoich doświadczeniach.

Weronika

@Bkbtmoom, jakie masz doświadczenia z Shapers‘ Polska Sp.z o.o.?

Jacek_P

A to szkoda no !

aa

ale niestety koordynatora juz nie szukaja..za to jest jedna oferta na stanowisko specjalisty do spraw sprzedazy eksportowej we Włoszczowej chodzi m.in. tutaj o nawiązywanie nowych i obsługę istniejących kontaktów handlowych,przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych

Bkbtmoom

Ja powiem tak..... Niedawno dostałem propozycję super pracy, zwolnilem sie z shapersa.... I szybko wrocilem i docenilem co mialem i stracilem....

byłypracownik

Ta project manager może i zarobi ale prawie ciągle delegacje.

byłypracownik

Spoko rozumiem zawsze znajdą się osoby, które nie lubią za dużo pracować :) W Shapers administracja ma ten plus że odsiedzi swoje 8 godzin i narka do domu bez krzywych spojrzeń kierownictwa. Faktycznie dla kobietki szczególnie z dziećmi może mieć to swoje plusy. Jestem jednak pewien, że osoba po studiach długo nie wytrzyma takiego uwsteczniania.

Ania pujdziesz ze mną na dyskoteke?

byłypracownik

Asystentka działu administracyjnego to nic innego jak sekretarka. Pokrótce osoba ta siedzi na wejściu na sekretariacie, podaje kawki i rozdaje jedzenie. Z tego co pamiętam laska też zajmowała się delegacjami i fakturami. Nic lotnego. Jeśli jesteś osobą po studiach daj sobie spokój bo to nie jest praca rozwojowa. No chyba że na pierwsze doświadczenie to luz. Kasa w tej firmie jest średnia, stanowiska techniczne w miarę, administracyjne lipa. Niestety dyrekcja i wszyscy którzy wchodzą w tyłki żyje sobie dobrze, reszta pracowników szczególnie tzw. robole jest traktowana jak ludzie gorszego sortu.

byłypracownik11

Trochę tam popracowałem i szczerze- nie polecam. No chyba że ktoś szuka pracy na gwałt. Nadgodziny to norma, kasa słaba, idziesz po podwyżkę to śpiewka że trudna sytuacja itd.(usunięte przez administratora) Kiedyś była chociaż spoko atmosfera między ludźmi w pracy, niestety ciągłe rotacje pracowników spowodowały że i to upadło.

tołdi

Moja opinia jest średnia zarobki nie są duże ale weekendy da się zarobić bo płacą podwójnie. Dyrektorem produkcji da się dogadać który na pewno cie wysłucha. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Shapers‘ Polska Sp.z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Shapers‘ Polska Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Shapers‘ Polska Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Shapers‘ Polska Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Shapers‘ Polska Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Shapers‘ Polska Sp.z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Shapers‘ Polska Sp.z o.o.