OKNOPLAST Sp. z o.o.

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

ijaniak

kiedy będą nowe przyjęcia?

Jakie wymagania należy spełniać, żeby móc się starać o stanowisko specjalisty obsługi. Wymagana znajomość niemieckiego, miałam co prawda ten język prowadzony na studiach ale nativem to bym się nie nazwała

flexton

ile się czeka na telefon? tydzień temu podesłałem swoje cv i do tej pory nikt sie ni odezwal?

BORSeS
@flexton

Ja czekałem 9 miesięcy. Jakoś tak w połowie marca wysłałem a oddzwonili dopiero w grudniu ale i tak warto było czekac.Cierpliwości flexton.Szybko to się pchły łapie. Cierpliwości.

elbo
@flexton

nie wiem w czym widzisz problem. również wysylałem cv na staż w personalnym bo doświadczenia żadnego nie mam. generalnie to wszędzie tak wygląda.

Darb28

Firemka sie rozwija, wiec tak sadze ze to juz kwestia czasu jak beda nowe wakaty. Sledzcie se oferty i tyle co moge wam poradzic.

Od kiedy?jestem Rencistą mogę zarobić max 5200 brytto

Proszę od odpowiedź 534200127 Kazek

jenoho

jutro wybieram się na rozmowę w sprawie pracy. jak u nich wygląda rozmowa? są jakieś testy bo takie informacje do mnie doszły. nie wiem czy teraz mam się jakoś przygotowywać czy na żywioł iść.

Mirco

Pojawilo sie ogloszenie na kadrowego. Czy po specjalizacji z ekonomii, ale nie samej ekonomii tez moge swoje dokumenty przysylac? Tak czy nie

rasta
@Mirco

A czy tam przypadkiem nie ma wymogu co do doświadczenia?!

Lukas

Czy na hp obowiazuja jakies zmiany godzinowe? Ile systemów zmianowych 2 lub 3?

tadzio

tak srednio ile czasu moze zajac rozmowa kwalifikacyjna? tak sie zdarzylo, ze mam dwie rozmowy w tym samym dniu i nie wiem czy nie lepiej jedna z nich przesunac na drugi dzien czy moze szczescie sprobowac i isc na dwie. moze sie jakos uda to pogodzic. co myslcie, dam rade?

frann55

jest opcja zeby dostac sie do dzielu technologicznego oknoplastu? inz. przed nazwiskiem jest troche wiedzy zresztą też.

stach
@frann55

skad wy bierzecie te oferty? na stronie oknoplastu nic, a nic nie znalazlem.

Wc

Strasznie wygadany jestes, piszesz czesto o wyksztalceniu, umiejetnosciach a produkujesz sie na tym forum jak dzieciak, uwazajac sie za ogiera dialogu. Szkoda, ze tak duzo czasu tracisz na te wypocone zlote mysli, zamiast isc sie wysrac, o czym raczej zapomniales?!

hidalgo

co z tymi pzyjeciami na produkcje? moge sie teraz czegos spodziewac czy jak to wyglada w koncu.

kliczko

a na jaka umowe liczyc przy zatrudnieniu? jest jakis okres ochronny, jak to wyglada tez ze szkoleniami dla poczatkujących, pracowalem raz przy konserwacji w parku maszynowym ale tutaj nie wiem czego sie spodziewać?

luk

Witaj życzliwy, jakie działy w firmie mogą załatwić tego typu problem, pytam poważnie, pozdrawiam.

angus

co z tym ogloszeniem na handlowca, aktualne?

egandor

robol
@egandor

"dzwonili do mnie, jutro idę na rozmowe na etap mechanika. zdam relacje jak mi poszlo. " no i jak po rozmowie?? jakie wymagania na stanowisko??

oberek
@robol

mechanika to juz raczej zatrudnili bo ofert w necie normalnie brak.

bartek

jak sie rozbuduja to i nowe miejsca pracy beda.

aligator

jesli mam wykszalcenie srednie techniczne, a nie wyzsze to czy oplaca mi sie startowac na stanowiska inzyniera?

Radzio

Wykręćcie numer do kadr i wtedy chyba większość z was rozwiąże swoje problemy.

zuk

istnieje taka mozlwosc przyjscia i odbycia praktyk? doswiadczenie chyba nie jest wymagane.

@zuk

Boland, stanowisko na które kandyduje jest "biurowe" nie produkcyjne.Czy w biurze system premiowania rowniez jest tak zwariowany jak na produkcji ? Wypłata jak rozumiem jest 10-tego każdego miesiąca?

życzliwy

Widać po tym co wypisujesz, że nie masz pojęcia co się w firmie dzieje (chociażby praktyki oraz przyjęcia na hale). Odbywają się praktyki, staże a dział HR działa na tyle poprawnie że nawet udaje mu się przeprowadzać sprawnie rekrutacje...

luk
@życzliwy

Widziałeś kiedyś ucznia nauki zawodu czyli PRAKTYKANTA na hali? Pod pojęciem ucznia nauki zawodu rozumiem kogoś kto kształci się aby pracować stricte fizycznie jak i kogoś kto aspiruje do funkcji kierowniczych (od brygadzisty do dyrektora, kto wie?), taki ktoś przechodzi wszystkie szczeble nauki po to aby w przyszłości związać się z firmą, znałeś kogoś takiego? Co do działu HR -- zobacz kiedyś jak będziesz miał okazję i obejrzyj jak wygląda rekrutacja na halę, pozdrawiam.

Boland
@Woland

System premiowy na hali jest "idealnie poukładany" w stosunku do tzw. "umysłowych" (a tak poważnie system premiowy w firmie jest jak czarne dziury -- nauka dowiodła, że są ale nikt nie wie jak działają i co je napędza), pozdrawiam.

Woland

Boland dzięki za info! Staram się o posadę na której wystepuje premia kwartalna. Opisz prosze dokladniej jak ona wyglada. Rozumiem ze styczen, luty = wyplata podstawowej pensji, marzec = maxymalnie 2x pensja podstawowa ? Jakie sa składowe tej premii? Za co np. moga ją zmniejszyć? Czy ogolne zyski firmy rowniez maja znaczenie czy tylko np. ocena Przełozonego ? I o co chodzi z tym "wychodzi Ci duzo z godzin"? z gory dzieki za info

Woland

I rzecz najistotniejsza - czy premia kwartalna obowiązuje od poczatku zatrudnienia, już na okresie próbnym ?

Mekstor

Kiedy beda jakies nowe przyjecia na hale?

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOPLAST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 26 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OKNOPLAST Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OKNOPLAST Sp. z o.o.