Grupa Pracuj

Opinie o Grupa Pracuj

worker

Uważam że w najbliższych latach najwięcej może zyskać ten portal ogłoszeniowy, który wprowadzi w swoich publikacjach obowiązkowe podawanie stawek wynagrodzeń. Wtedy najwięcej osób szukających pracy opierałoby swoje poszukiwania na tym portalu. Pracuj ma czas żeby takie coś wprowadzić właśnie teraz i wykorzystać swoją mocną pozycję. Zrobilibyście krok do przodu bo chyba nie zamierzacie czekać aż rząd wymusi to na was ustawą. Podwyższcie standardy już dziś na polskim rynku pracy albo przegonią was inni.

bezrobotny

Na portalu pracuj.pl macie jakieś 0,01% szans na znalezienie pracy. Tutaj na każdą oferte pracy jest minimum po 100 chętnych, jak nie wierzycie to sprawdźcie sobie w zakładce "moje aplikacje" tam jest licznik, który nawet czasem nie odzwierciedla skali zainteresowania bo pracuj.pl boi się chyba że jak ludzie zobaczą jak tam mało jest ofert pracy w stosunku do użytkowników to przestaną aplikować, z tego powodu tylko pisze ">100 osób aplikowało" a nie dokładna liczba np. 564. Generelnie 30 tys. ofert pracy na taki kraj jak Polska na niby największym portalu ogłoszeniowym to jest żenada.

Patrząc na wpisy to sadze, ze firma przestaje już dbać o swój wizerunek, pracownik pracuje dla siebie bez wyraźnego nastawienia na dobro firmy a wszystkie sztandarowe teksty o najwyższej jakości od dołu do samej góry to mit. Skoro góra i dół to już to samo o czym mówić dalej? Firmy nie sa na wieczność, ludzie tworzą firmy i ludzie firmy rozwiązują :) wszystkiego dobrego w 2020 :))

Niedoszły pracownik

Jestem w dość trudnej sytuacji finansowej, cieszyłem się na informację iż jestem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną do jednego z oddziałów firmy... Po przeczytaniu dziesiątek (!) negatywnych opinii dotyczących już procesu rekrutacji oraz tych odnoszących się do atmosfery w późniejszej pracy, ekscytacja zamieniła się w niechęć i obrzydzenie. Uznałem, że szkoda mojego czasu i szukam dalej... na konkurencyjnym serwisie ;-) Osobom odpowiedzialnym za tę sytuację polecam mocno się zastanowić nad podejściem do osób niższego szczebla, gdyż paradoksalnie to właśnie oni mają największą siłę przebicia, dzięki której zrezygnowałem z wizyty u HRów :) Pozdrawiam.

Zdziwiona
@Niedoszły pracownik

Czyli mówisz, że zaprosili Cię na rozmowę kwalifikacyjną, a ty się nie pojawiłeś bo przeczytałeś, nie mające nic wspólnego z prawdą, opinie na goworku? Żałuj, bo praca świetna i zarobki dobre, a pisanymi na złość czy pod wpływem emocji opiniami nikt się tu już nie przejmuje. Takie są uroki internetu, warto jednak mieć odwagę przekonać się o pewnych rzeczach samemu. Powodzenia w Nowym Roku!

Niedoszły pracownik
@Zdziwiona

Jeśli zarobki rzędu 2900 brutto (znalezione w poprzedniej ofercie dotyczącej stanowiska, być może teraz są wyższe, aczkolwiek aktualna oferta ma je ukryte :-) ) są dobre, no to cóż... więcej dają w fabryce na produkcji będąc zatrudnionym przez pośrednika ;-)

Programista C#

Aplikowałem na stanowisko programisty .NET. Po wysłaniu CV bardzo szybka odpowiedź i umówienie się na rozmowę. Rozmowa bardzo miła, kulturalna, proste zadania. Uprzedziłem, że zależy mi na szybkiej odpowiedzi. Dwie godziny po spotkaniu telefon z prośbą o kolejne w celu zweryfikowania umiejętności na starszego programistę. Następnego dnia kolejne spotkania i już pytania na poziomie weryfikujące wiedzę i sposób rozwiązywania problemów. Również pełna kultura i miła atmosfera. Szkoda, że się nie dogadaliśmy co do stanowiska i wynagrodzenia :)

programista: realizowane projekty, proste algorytmy do napisania na tablicy, prosty fragment bazy do zaprojektowania, banalne zapytanie SQL, pytania o dobre praktyki podczas tworzenia oprogramowania - ogólnie ŁATWA starszy programista: realizowane projekty, konkretne pytania techniczne, pytania z zakresu projektowania systemów, wzorce projektowe - ogólnie ŚREDNIO TRUDNA

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Potwierdzam Key accounci zarabiający mniej niż na kasie w Lidlu a managerowie balujacy we Lwowie niby na planowaniu strategii firmy no śmiech na sali jakby się w Polsce nie dało. To pewnie we Lwowie melanż tak poniósł, że brak kasy na wigilię w firmie ????

ExPracownica

Dla kogoś kto lubi korpo klimat, słodko (usunięte przez administratora) atmosferę, fajne biuro, multisporta i 2500 na rękę - miejsce idealne! (usunięte przez administratora)

piotr
@ExPracownica

tak pelna zgoda !!! ale jak napisalem wczesniej to nie jest ten sam pracuj co 5 lat temu

A.

To czy będzie odpowiedź na CV kandydata zależy tylko i wyłącznie od pracodawcy a nie od portalu. Może nie spełniałas oczekiwań a był ktoś lepszy. Faktem jest to że lubimy wiedzieć na jakim etapie jest nasze CV po aplikowaniu ale to czy statusy są uaktualnione zależy od Pani/a z HR danej firmy. Każdy pracodawca ma założone swoje konto do gromadzenia CV i konkretną osoba ma do tego dostęp.

Btw

Oceniłaś w tym momencie pracodawców korzystających z serwisu , a nie Grupę Pracuj. Pomyśl choć trochę, zanim coś napiszesz.

ralistka
@A.

guzik prawda. Popieram zdziwioną

Była Pracownica

To wstyd dawac swoim pracownikom tak śmieszne pensje w stolicy i nazywać się najlepszym pracodawca i liderem...jaja po prostu

btw

Twój wpis wygląda trochę tak jakbyś na reklamę majonezu napisał: "a ja tam jeżdżę dizlem"

dramat

No bo czasem trzeba użyć jeszcze mózgu. Ale nie martw się, z czasem się nauczysz :)

Czy pracownicy w Grupa Pracuj dogadują się między sobą?

S

Jak wszędzie. To miejsce tak naprawde rozni sie od innych miejsc tylko jednym: pieniedzmi ktore sa male. Z kazdej innej strony jestesmy typowa korporacja jak siemasz

Praca sprzedaż Poznań

Czy ktoś wie jak pracuje się w biurze w Poznaniu?

ciekawy
@Praca sprzedaż Poznań

Oo dobre pytanie :)

Karol
@ciekawy

Fajna atmosfera, spoko ludzie firma mocna stabilna, lider rynku Polecam zdecydowanie, pracowałem tam 4 lata temu jeszcze za czasów Przemka Dobrze poukładane procesy

@Karol

Odkąd Gacka nie ma w centrali to wszystko dużo gorzej Widać że idzie sprzedaż firmy insa srubowane wyniki

@Karol

Dokładnie za czasów Przemka to były dobre czasy. Teraz - nie polecam.

Ona
@Karol

Pracowałam jeszcze 3 lata temu i miło wspominam GP. Czytając opinie, które w ostatnim czasie się pojawiły to zastanawiam się co się zadziało, że taki poziom flustracji się pojawił u pracowników - czy to możliwe, że z super firmy GP stała się istną kolonią karną a ludzie tam pracujący nic nie robią tylko knują przeciwko innym, gryzą się po kostkach i dzielą się na lepszych i gorszych. Jeżeli w połowie opinie opisują obecną sytuację to smutne to jest a jednocześnie mogę się cieszyć, iż mogłam długi czas pracować ze świetnymi ludźmi, w normalnej atmosferze, gdzie wartości lączyły ludzi a nie są pustymi wyrazami zawieszonymi na np. korytarzu, w kuchni itp. Mimo lepszych i gorszych mogę jednak miło wspominać ten czas.

Robert

Po Twoim nicku widzę, że już nie pracujesz w Grupa Pracuj. Skąd taka decyzja? Napisałeś też, że teraz nie polecasz. Co się zmieniło w funkcjonowaniu firmy, że Twoja opinia uległa zmianie? Będę wdzięczny za wyjaśnienie.

@Robert

Ohhh tak czasy Przemka to bylo to !!! Mega czlowiek, mega osoba, skromna, normalna Niestety te czasy nie powroca juz, teraz to jest korpo i do tego idzie w rece funduszu, wiec tej duszy juz miec nie bedzie

cozabezsens
@Kasia

Czasy Przemka to było to ? Chyba Ci sie coś przysniło. W tej firmie nigdy nie było zdrowej atmosfery a ryba psuje sie od głowy.

Zdziwiona
@cozabezsens

Nigdy nie było zdrowej atmosfery? Twój nick można użyć jako odpowiedź na Twoją opinię. Nie wiem kiedy dołączyłeś/łaś do GP ale zapewne czasów biura na Ciołka i pierwszych lat na Prostej nie pamiętasz zapewne. Słowo "nigdy" też jest nie na miejscu... firma powstała jak dobrze pamietam w 2000 lub 2001 roku a zapewne Ty w tym czasie poznawałeś/łaś uroki przedszkola...

pracujek

W natłoku ostatnich nieprzyjemnych wydarzeń muszę powiedzieć, że jestem zażenowany sytuacjami, które mają miejsce w oddziale rzeszowskim. (usunięte przez administratora) Już nie mam ochoty tak jak kiedyś by przychodzić do pracy, bo teraz muszę patrzeć na te sztuczne uśmieszki, poklepywanie po pleckach(usunięte przez administratora). Na tym etapie warto zaznaczyć, że to właśnie od awansu pogłębia się cały problem. Tak wszyscy to wiedzą i widzą! (usunięte przez administratora)Piszę tutaj dlatego, aby za chwile nie zostać zwolnionym i przede wszystkim po to, aby wreszcie do kogoś z góry dotarła informacja co tutaj się dzieje. Zróbcie i zmieńcie coś, bo to wszystko idzie w coraz gorszą stronę! Nie mam na myśli ankiety na emplo w której nikt nie napisze prawdy bo wszyscy wiedzą, że nie jest anonimowa. Zacznijcie w końcu coś z tym robić, bo niedługo oddział straci najlepszych handlowców, zresztą już traci.

Xyz

Polecam tego Allegrowicza

Sfrustrowana
@pracujek

Gratuluje odwagi, w końcu ktoś nazwał rzeczy po imieniu. Wszystko 100% prawda. Dodałabym jeszcze tylko, że zamiast wspierać nas w sprzedaży i osiąganiu naszych wyników to ostatnio bezustannie tylko narzuca nam jakieś reguły, schematy, zakazy sprzedaży tego czy tamtego, podsyła nam sie nam statystyki, listy do kontaku itd. Pozornie aby ułatwić nam pracę i zwiększyc efekfywność, natomiast rezultat jest całkowicie odwrotny. (usunięte przez administratora)Nikt się już nawet nie odzywa,tylko kiwa się głową.

Olek

Przykro sie to wszyatko czyta :(

Kolejna z Rzeszowa
@pracujek

Odnoszę się do tego komentarza bo jest ostatnim, który dotyczy rzeszowskiego oddziału. Ostatnio mocno się uaktywniliśmy, więc wykorzystuję sytuację. Na początku muszę powiedzieć, że oczywiście zgadzam się z przynajmniej połową tego co się tutaj pisze(usunięte przez administratora). Chciałam jednak napisać w tym miejscu, że jak zawsze bardzo łatwo pisze się o tych złych zachowaniach a trudniej i rzadziej możemy przeczytać, że ktoś jest w porządku. Mam wrażenie, że mocno demonizujemy nasz oddział. Mamy na prawdę jedną z lepszych Managerek (nie przez przypadek duża litera), która jest na swoim stanowisku nie bez powodu. Jest bardzo bezpośrednia i szczera, ale w tym wszystkim bardzo ludzka. Jest też liderka, która oprócz pracy ma swoją rodzinę i dla której praca to nie wszystko - zdecydowanie nie zeżarła jej mózgu ta korporacja. W sumie teraz tak myślę, że akurat takich są dwie. Jest też taka, która jest bardzo ciepła, otwarta, z którą można porozmawiać nie tylko o pracy ale jest też bardzo poukładana i dotarła na tak wysokie stanowisko jedynie swoją ciężką pracą. Nie możemy mówić, że ciągle jest źle bo strasznie (usunięte przez administratora) sobie na własne podwórko. Poprawiajmy różne rzeczy, zwracajmy uwagę na to co jest źle ale też nie sprawiajmy żeby wszyscy myśleli, że oddział w Rzeszowie to jedna wielka katastrofa. Trzeba pamiętać też o tym, że to jest korporacja - w niej zawsze będą pojawiać się różne głupie pomysły i rzeczy, których nie uświadczy się w mniejszych firmach (patrz dzisiejsza wyrwana godzina na określenie jakże ważnej misji zespołów). Trzeba część rzeczy brać tutaj przez pryzmat i patrzeć przez palce. Nie możemy pozwolić na to, aby nami pomiatano ale też nie róbmy tego samego całemu oddziałowi, bo na prawdę nie wszyscy na to zasługują.

Jeremy

Tort dostałaś aby ci wynagrodzić poprzedni dzień i co godzinne wywoływanie presji przypominaniem ile godzin zostało do końca kwartału. Chyba ktoś na opak zrozumiał szkolenie z motywacji pracowników ...

Xxx

Firma która okazywała się być najlepszym pracodawcą przez kilka dobrych lat z rzędu- decyzją pracowników. Okazuje się ze jednak nią nie jest-czytajac wypowiedzi osób zatrudnionych. SMUTNE.

Szeregowy obdzwaniacz
@Xxx

Głównie wynika to z niewłaściwego doboru osób na stanowiska (usunięte przez administratora). Proponuję zrobić eksperyment i pozmieniać kadrę (usunięte przez administratora) (szczególnie w Rzeszowie) - sądzę, że polepszą się zarówno wyniki jak i zadowolenie pracowników . Pozdrawiam Zarząd i proszę o rozważenie mojego pomysłu.

Tweety
@Szeregowy obdzwaniacz

Myślę, że to co piszesz byłoby w tym wypadku najlepszym rozwiązaniem i że większość pracowników jest za tym :)

Xxx
@Tweety

Wydaje mi sie że to niebedzie mialo najmniejszego sensu ze wzgledu na to, że z tego co czytam macie juz swoje zdanie na temat osób zarzadzajacych. Czegokolwiek by nie zaproponowano napewno bedzie to zadowalające dla pracownikow tylko po to aby pozbyć sie konkretnej osoby. Z jakiegoś powodu zostali oni dobrani na dane stanowisko. Nie wiem jak to dokladnie wygląda ale jakieś wymogi musiały zostac spełnione,i zapewne nie decydowała o tym jedna osobą. Może pod natlokiem tego wszytskiego co się dzieje w firmie nastąpiła taka zmiana w zachowaniu, pod wpływem presji pod jaką się pracuje. Wydaje mi sie ze najlepsza była by szczera rozmowa.

Tweety
@Xxx

O właśnie w tym momencie wyczuwam typowo pracujową korpo gadkę. Nie udawaj że nie znasz szczegółów i nie jesteś z pracuja

Mam pytanie, mowa jest tutaj o Warszawie oraz Rzeszowie jak to czytam odechciewa mi się aplikowania. Wiem, ze są biura sprzedaży regionalne. Wie ktoś może jak jest w biurach w Gorzowie Wielkopolskim lub Zielonej Gorze ? Widzę, ze trwa tam rekrutacja.

@Kandydat

Nie ma biura w województwie lubuskim.

Zrezygnowana

Kiedyś patrzyłam na tą firmę jako wzór do naśladowania. Niestety, sytuacja się zmieniła, a firma powoli zmienia się w swoją karykaturę. Niegdyś pracownik i klient byli w centrum uwagi, dziś przerośnięte ambicje oraz ego. Korporacja jest perfekcyjnym obrazem niedoskonałości managerów, którzy uśmiechem przykrywają swoje socjopatyczne zachowania i nieumiejętność odnalezienia się w organizacji. Po trupach do celu (Księgowość)

Uszi

Halo Rzeszów, Jestem zainteresowana oferta pracy, która pojawiła się niedawno. Pytanie.. wiecie do czyjgo team'u rekrutują? Wystarczy mi pierwsza litera imienia liderki, żeby nie podawać danych osobowych :D

Sfrustrowany
@Uszi

Nie idź tą drogą :D do kogokolwiek by nie rekrutowali - odradzam. Dno i dwa metry mułu ;)

Megi
@Sfrustrowany

Nazwa nicku mówi sama za siebie. Jak jesteś sfrustrowany to się nie wypowiadaj.

Senior-ka

Pracuje w tej firmie już dobrych kilka lat, niestety nie napisze ile bo zaraz będzie dochodzenie ile lat kto pracuje i płeć i poszukiwanie wśród seniorów w sprzedaży zwłaszcza w warszawskim biurze wyższy menedżer to z chęcią uczyni i zawezwanie do Siebie gotowe. Przeszłam z ta firma wiele zmian, wiele działań ale to co się dzieje odkąd jest tzw inwestor niszczy wszystko, ślepe podążanie za zrzutem rozkazów od„zarządu”, który nie widzi ludzi na dole, kolejne spalone pomysły na produkty i brak możliwości bycia wysłuchanym przez Nas frustrują jeszcze bardziej. Największym atutem Pracuja byli ludzi, którzy tworzyli te firmę czyli MY plus możliwość bycia kreatywnym w kontakcie z klientem. A teraz mamy odtwórczo działać i podporządkować się tylko kolejnym tabelkom i cyferkom. Zagubiliście ludzi, cześć już odeszła, cześć za chwile odejdzie i to na różnych poziomach słychać jak to się sypie. Doświadczylismy w tamtym roku warsztatów calym działem - procesu, które dały nam nadzieje, ze coś się zmienia w firmie, ze ktoś chce Nas zauważyć i z Nami znowu zacząć być oraz działać. My swoją prace odrobiliśmy, podjęliśmy się i znowu chcieliśmy zaufać i iść dalej... a czy góra ta wysoka bo Ci bliżej Nas troszkę drgnęli i chcą rozmawiać na tyle na ile potrafią. Czy zarząd i menedzerzy odrobili swoje zadania czy weszli w swoje warsztaty, czy zarząd pochylił się nad Nami i zapytał jak może z Nami razem być w trudniejszym czasie - nasze pytania do zarządu laduja w koszu - rynek powoli Nas zjada a najważniejsze są wskaźniki nie ludzie ... jest ciśnienie na wynik - a wartości firmowe zmienione w tym roku pewnie wciąż będą tylko napisem na naszych firmowych folderach ... Zróbcie prawdziwe badanie zewnętrzne, ankietę ale nie na emplo bo nikt tam nie jest anonimowy a my się obawiamy konsekwencji, macie wnioski po warsztatach ... może warto się przyjrzeć realnie ... ja już zwatplilam w GP ale może Nowi jak przyjdą dostaną trochę lepsze warunki ...

Niut

Rozmowa bardzo fajna. Mile osoby, dwa etapy, wszystko fajnie i w przyjemnej atmosferze. Schody zaczynają się później. Proces rekrutacji rozpoczął się od rozmowy w listopadzie 2018... Do dzisiaj nie mam informacji co dalej... Smutne, aczkolwiek pra dziwne. Lider rekrutacji... Szkoda że tak wyszło, bo miałem naprawdę dobre wrażenia po pierwszych spotkaniach. Nie polecam

Zespół HR, Grupa Pracuj
@Niut

Dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że spotkania z nami przebiegły w przyjemnej atmosferze. Jednak bardzo nam przykro, że na dalszym etapie naszego procesu coś poszło nie tak. Mamy prostą zasadę komunikacji z Kandydatami – każda osoba otrzymuje telefoniczną informację zwrotną w ciągu 5 dni po każdym spotkaniu. Jeśli nie uda nam się dodzwonić, wysyłamy Kandydatowi wiadomość mailową. Pomimo upływu czasu, zależy nam na wyjaśnieniu tej sytuacji. Dlatego będziemy wdzięczni za Twój kontakt z nami: rekrutacja@pracuj.pl aby jak najszybciej wyjaśnić tą sprawę . Pozdrawiamy Zespół HR, Grupa Pracuj

Biorę/brałem udział w procesie rekrutacji w Poznaniu na stanowisko Account Manager. Zostałem zaproszony na warsztat i okazało się, że podano błędny adres w wiadomości e-mail . Pracuj.pl była firmą w której zawsze chciałem pracować a w chwili obecnej poczułem się (usunięte przez administratora) przez osoby prowadzące rekrutację.

Zespół HR, Grupa Pracuj
@Kandydat

Zdajemy sobie sprawę z zaistniałej sytuacji i popełnionego przez nas błędu. Jesteśmy w kontakcie z naszymi Kandydatami i wyjaśniamy tą sprawę. Jest nam bardzo przykro, że otrzymał Pan od nas nieprawidłową informację. Dołożymy wszelkich starań, aby taka sytuacja nie miała już miejsca w przyszłości. Jeszcze raz chcielibyśmy Pana bardzo za to przeprosić. Pozdrawiamy Zespół HR, Grupa Pracuj

Normalna Ona

Mam zamiar iść na rekrutację do sprzedaży, ale widzę tu ocenę firmy na 2, więc pytanie czy naprawdę jest taka patologia, zamordyzm i dojeżdżanie i niszczenie człowieka, jak tu piszą? Z tych opinii, które piszcie wygląda że jest jakaś masakra??

muniek
@Normalna Ona

Wiadomo, ironman to przy tym pikus , na pewno na 1 etapie będziesz klęczeć 3h na grochu, w kolejnym przełożeni będą rozciągać cie kołem w maszynie tortur, jak nie zrobisz targetu to musisz przejść na piechotę z rzeszowa do biura nad morzem tylko o chlebie i soli. Najgorsze czeka cie w programie awansowym, nie wolno spać ani jeść przez 40 dni, jak w 39 zaśniesz to zdajesz jeszcze raz!

@Normalna Ona

Bo jest taka masakra.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Pracuj - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa Pracuj?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Pracuj tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Pracuj?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Pracuj?

Kandydaci do pracy w Grupa Pracuj napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Pracuj