PPUH RODEX Sp. z o.o. w restrukturyzacji

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PPUH RODEX Sp. z o.o. w restrukturyzacji

Natalia

@Paweł, czy możesz wyrazić swoją opinię w sposób bardziej szczegółowy? Dlaczego nie proponujesz nikomu współpracy z firmą P.P.U.H. RODEX? Jaka konkretnie sytuacja wpłynęła na wyrażenie przez Ciebie takiej opinii? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie P.P.U.H. RODEX.

Rib
@Natalia

Pewnie go wykiwali jak nas 50 tys złotych wiszą i przysłali list z kancelarii prawniczej że się będą dogadywać i na tym koniec.Hehe mają ludzi za frajerów

Tom

Nie płacą podwykonawcą prezesik telefonów nie odbiera i ma ludzi gdzieś.

Uwaga!!!!! nie proponuje nikomu współpracy.

Natalia

Wiele osób wypowiadało się wcześniej odnośnie zaległych płatności. Czy od czasu Waszego ostatniego wpisu w wątku firmy P.P.U.H. RODEX, sprawa się wyjaśniła? Wiadomo coś więcej odnośnie tej firmy? Zachęcam Was do odpowiedzi w tym w temacie.

PPUH RODEX Sp. z o.o. w restrukturyzacji prowadziła rekrutację na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI STOLARKI PCV. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Unikac

Odradzam każdemu współpracę, od kilku miesięcy nie płacą mojej firmie ponad 200tyś zl. Zero jakiś checi rozwiazania problemu, zostaje sąd tylko. Dla tej firmy tylko przedpłata 100℅

@Unikac

zgadzam sie w stu procentach. Jestem podwykonawcą i nie płacą

Były podwykonawca

ode mnie także telefonów nie odbiera ale jak budowa była już po terminie to sam wielokrotnie dzwonił aby pomóc w zakończeniu. Ludzie kończcie współprace z tą firmą. Lada dzień będzie wyrok z sądu o ich upadłości ponieważ złożyli taki wniosek 13 marca 2018 roku. Uciekajcie

DAREK
@Unikac

PROSZE O KONTAKT MNIE ROWNIEZ NIE ZAPLACILI ZA FAKTURY PONAD 100TYS SPRAWA W SADZIE ,MOZE MOZEMY RAZEM COS ZROBIC EURO-REMONTY@ WP.PL

pro geo
@Unikac

Też sie przejechałem na tej firmie. Zalegają z płatnościami za budowę na ul. Piotra skargi. Najgorsza firma!

Natalia

@HARRYzdecydowałeś się na przyjęcie tej oferty pracy? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o tym jak wygląda proces kwalifikacyjny do firmy oraz jak wygląda praca na tym stanowisku. @stach udało Ci się wyjaśnić kwestię wypłacania całości wynagrodzenia? Widzę, że nikt inny nie wspominał o tym problemie. Było to niedopatrzenie, czy też jednostkowy problem?

Tom
@Natalia

Podwykonawcy ostrzegam przed tą firemką bo możecie nie dostać zapłaty.A następnie,, panowie nie odbierają telefonów (jakie to żałosne)

gosc
@Tom

jestem podwykonawcą tzn byłem. Uważajcie i przestrzegam. Nie wypłacają pieniędzy za wykonane prace. Płatności nie mamy od grudnia 2017 roku. Dodatkowo naliczają bezpodstawnie kary .

Zdenerwowany
@Tom

I co robimy ? Jakieś pomysły ?

Poszkodowana
@gosc

Dzisiaj rozmawiałam z Prezesem Rodex idzie w układ z wierzycielami odnośnie spłaty zadłużeń . W niedługim czasie wszyscy wierzyciele mają otrzymać pismo z sądu czy jesteśmy za porozumieniem . Też jestem poszkodowana . To z czego korzysta Rodex nowe przepisy ustalone przez Rząd Pis .

HARRY

Dostałem oferte współpracy chodzi o montaz okien czy jest sens rozmowy z RADEX?

stach

ostatnio nie płacą mi sporego kawałka pensji, z połowa mniej. Wam też?

Franciszek

Kombinują za każdym razem, tylko żeby za dużo nie zapłacić. Kierownictwo budowy do bani, brak koordynacji robót, cwaniactwo, nie polecam, bo łatwo można się pogrążyć.

ZBYŚ

z płatnościami podwykonawcom coraz gorzej. Albo firma zaczyna mieć problemy płatnicze, albo ma mentalność typowego polaczka

erf

hmm widze ze pojawily sie oferty pracy na stanowisko kierownika- inzyneira robot budowlanych w Bialymstoku oferuja umowę o pracę na pełny etat; możliwość rozwoju i zdobycia doświadczeń poprzez uczestnictwo w interesujących projektach

lutek

A ja nie tylko słyszałem, ale nawet wiem, że i powyżej 5000 można mieć z delegacjami, premiami itp.

lutek

Ludzie... jakich programów. Toż tego w tydzien wszystkiego można się nauczyć, takie to trudne. Autocada nie podnoście do rangi wyczynu, zwłaszcza w tak ograniczonej liczbie funkcji jakiej wymagają.Tam raczej konszachty się przydają niż wiedza. Bo taka wiedza to umówmy się... pracowałem w branży chemicznej i tam wiedzy nieporównywalnie więcej, symboli, reakcji. A tu -profile, szyby. Kwestia dobrego zmierzenia. W ogóle wkurza mnie jak podnosi się to do rangi czegoś skomplikowanego.

wacek

Bo tam są tacy specjaliści że tylko wypierd....ja się nie dziwię że szukają. Szukajcie a znajdziecie.

gacek

A gdzie w Wawie chcą pracowników?Dla mnie w Rodeksie to tylko kumoterstwo i buractwo na najwyższym poziomie,a im wyżej tym bardziej, w ogóle nie liczą się z ludźmi a ci co nie powinni coraz częściej decydują.Połowa ekipy to jakieś pachołki wsadzone nie wiem po co i dlaczego.Najlepiej jak się od produkcji człowiek na dyrka winduje, to już bez komentarza.Ja założyłem swoją firmę, bo miałem dość kręcenia wałów, a w Rodeksie na boku kręcą na okrągło.Zresztą żeby tylko nakraść i się nie narobić , najlepiej własne zlecenia w Rodeksie odwalać prywatne. Nie wiem jakim cudem prezes na to pozwala, ale ja już się z ekipy wypisałem.Zastanawiam się poważnie nad wyjazdem z regionu.

jojo

Gdyby nie dzieciaki to byśmy zostali bo jest ok, wale nie ciężko i nie trzeba w kółko oszczędzać, na wszystko starcza i trochę zostaje. Niestety dzieciaki rosną i trzeba do szkoły więc wracamy. O co chodzi z darmozjadami? Chętnie kogoś wygryzę

kiki

najlepiej od razu na dyrektora,żeby tych darmozjadów wygryźć paru co nie wiedza juz co z kasa robic

edi

jojo a po co ty tu wracasz u anglików źle czy co? wezmą cie dawaj do nas, handel dobrze ma

jojo

Hej, po nowym roku wracam do Białego z Anglii, gdzie od 2 lat montuje okna i trochę remontuję. Znam angielski i ruski, myślicie że mnie wezmą do handlu? Jak tam płacą?

JA

Na rozmowie co innego, a w rzeczywistości okazuje się zupełnie coś innego. Dobra rada: omijajcie tą firmę z daleka. Szkoda zdrowia.

Zostaw merytoryczną opinię o PPUH RODEX Sp. z o.o. w restrukturyzacji - Juchnowiec Kościelny

• Jak się pracuje w PPUH RODEX Sp. z o.o. w restrukturyzacji?

Zobacz opinie na temat firmy PPUH RODEX Sp. z o.o. w restrukturyzacji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PPUH RODEX Sp. z o.o. w restrukturyzacji