logo P.P.U.H. RODEX Sp. z o.o.

P.P.U.H. RODEX Sp. z o.o.

Białystok

Opinie o P.P.U.H. RODEX Sp. z o.o.

Ja 2014-06-05 16:20:58
Mówią jedno w praktyce wygląda wszystko inaczej. Ściema!
Leszek 2014-08-05 15:09:06
Kumoterstwo i to wszystko na ten temat.Nic nie trzeba umieć żeby tam pracować, a jak się już załapiesz i nie jesteś z "ekipy" to cię zmieszają z g...Straszna banda idiotów.
KJU123 2014-08-05 15:11:10
Rodex to firma w której można nie zauważyć że się pracuje:)Zajebista, polecam. Płacą przyzwoicie jak na nasz region. Pracować, nie narzekać;)
JA 2014-09-08 20:21:48
Na rozmowie co innego, a w rzeczywistości okazuje się zupełnie coś innego. Dobra rada: omijajcie tą firmę z daleka. Szkoda zdrowia.
jojo 2014-12-14 23:13:01
Hej, po nowym roku wracam do Białego z Anglii, gdzie od 2 lat montuje okna i trochę remontuję. Znam angielski i ruski, myślicie że mnie wezmą do handlu? Jak tam płacą?
edi 2014-12-15 23:36:37
jojo a po co ty tu wracasz u anglików źle czy co? wezmą cie dawaj do nas, handel dobrze ma
kiki 2014-12-16 08:19:12
najlepiej od razu na dyrektora,żeby tych darmozjadów wygryźć paru co nie wiedza juz co z kasa robic
jojo 2014-12-17 21:11:45
Gdyby nie dzieciaki to byśmy zostali bo jest ok, wale nie ciężko i nie trzeba w kółko oszczędzać, na wszystko starcza i trochę zostaje. Niestety dzieciaki rosną i trzeba do szkoły więc wracamy. O co chodzi z darmozjadami? Chętnie kogoś wygryzę
gacek 2015-08-25 19:13:15
A gdzie w Wawie chcą pracowników?Dla mnie w Rodeksie to tylko kumoterstwo i buractwo na najwyższym poziomie,a im wyżej tym bardziej, w ogóle nie liczą się z ludźmi a ci co nie powinni coraz częściej decydują.Połowa ekipy to jakieś pachołki wsadzone nie wiem po co i dlaczego.Najlepiej jak się od produkcji człowiek na dyrka winduje, to już bez komentarza.Ja założyłem swoją firmę, bo miałem dość kręcenia wałów, a w Rodeksie na boku kręcą na okrągło.Zresztą żeby tylko nakraść i się nie narobić , najlepiej własne zlecenia w Rodeksie odwalać prywatne. Nie wiem jakim cudem prezes na to pozwala, ale ja już się z ekipy wypisałem.Zastanawiam się poważnie nad wyjazdem z regionu.
wacek 2016-02-27 18:17:56
Bo tam są tacy specjaliści że tylko wypierd....ja się nie dziwię że szukają. Szukajcie a znajdziecie.
lutek 2016-03-08 08:09:23
Ludzie... jakich programów. Toż tego w tydzien wszystkiego można się nauczyć, takie to trudne. Autocada nie podnoście do rangi wyczynu, zwłaszcza w tak ograniczonej liczbie funkcji jakiej wymagają.Tam raczej konszachty się przydają niż wiedza. Bo taka wiedza to umówmy się... pracowałem w branży chemicznej i tam wiedzy nieporównywalnie więcej, symboli, reakcji. A tu -profile, szyby. Kwestia dobrego zmierzenia. W ogóle wkurza mnie jak podnosi się to do rangi czegoś skomplikowanego.
lutek 2016-03-10 15:26:33
A ja nie tylko słyszałem, ale nawet wiem, że i powyżej 5000 można mieć z delegacjami, premiami itp.
erf 2016-05-07 13:24:53
hmm widze ze pojawily sie oferty pracy na stanowisko kierownika- inzyneira robot budowlanych w Bialymstoku oferuja umowę o pracę na pełny etat; możliwość rozwoju i zdobycia doświadczeń poprzez uczestnictwo w interesujących projektach
Zostaw swoją opinię o P.P.U.H. RODEX Sp. z o.o. - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.U.H. RODEX Sp. z o.o.