logo ORBITVU Sp. z o.o.

ORBITVU Sp. z o.o.

Tarnowskie Góry

Opinie o ORBITVU Sp. z o.o.

Raptor 2015-07-02 20:43:32
Uwaga na rekrutacje- szefcio zwabia, wypytuje ostentacyjnie o pomysły marketingowe (słowem kradnie), mami, że zatrudnienie to już praktycznie pewniak, jeszce tylko jedna rozmowa, a potem - sorry, ale niestety nie, Pan/Pani sie nie nadaje. ''Profeska'' - poziom żenujący, oszustwo i totalny brak szaunku dla drugiego człowieka. Oby to sie Panie T. nie zemściło kiedyś. Chamstwo!
Men 25 2015-08-08 22:22:43
O kurde, sam to przerabiałem, moja historia. Pradwa to! Przyznaję, uważajcie!
Tomasz B. 2015-09-04 23:02:00
Rekrutując na stanowisko związane z marketingiem (nie wiem, której rekrutacji dotyczy zarzut) pytałem o pomysły na promocję naszych produktów, gdyż to dało mi pogląd na temat doświadczenia i wiedzy kandydatów w tym zakresie.
Przez wiele lat tworzenia produktów, poznawania rynku i klientów próbowaliśmy wielu "pomysłów marketingowych" - lepszych i gorszych. Nie kojarzę, aby ktoś podczas rozmowy kwalifikacyjnej, w ciągu 5 min., bez znajomości niuansów rynku i produktu, wymyślił coś co byłyby na tyle odkrywcze, aby nadawało się do wykorzystania w praktyce.
Rzeczywiście zdarza się również, że kandydat/kandydatka odpada na ostatniej rozmowie, choć wcześniej wydawało się, że to będzie ten najlepszy(a). Z mojego doświadczenia wynika jednak, że w przypadku wątpliwości, lepiej jest podjąć decyzję negatywną. Nieuczciwe jest zatrudnić osobę z przekonaniem, że nie spełnia wymagań, gdyż wcześniej czy później kończy się to zwolnieniem i frustracją obu stron.
mma 2016-02-08 09:56:13
potwierdzam. rozmowa na lekko żenującym poziomie, łącznie z tym, że Pani z orbitvu dopiero jak usiadłem zaczęła przeglądać moje cv. a najlepsze było pytanie czy mogłbym jej zrobić w excelu jeden z raportów, który stworzyłem w poprzedniej firmie (jak domniemam nie pozwoliłaby g oskasowac :) )
bombel 2016-04-08 08:54:01
O proszę widzę, że wciąż ta sama lajerka. Uwaga, wcześniejsze opinie o żenującym poziomie rekrutacji - prawda najprawdziwsza!Nie dajcie się zwieść usprawiedliwianiami szefa, o kto był ten wie jak było. Napisane brzmi sensownie i sprawiedliwie, a w realu juz nie, czyste pomiatanie kandydatem. Temu panu wydaje się, ze jest bozią, bo on ma firmę to może bawić się ludźmi. Ale opinia juz jest, juz krąży, aby tyle sprawiedliwości.
adokik 2016-04-24 12:48:23
mma, bez przesady, czasem robi się testy praktyczne w Excelu, to nie jest żadna podpucha, firma zatrudnia ludzi, którzy znaja się na tym programie. W ogóle znajomośc excela i co najmniej 2 lata doświadczenia to podstawa by tu znaleźc pracę.
Zostaw swoją opinię o ORBITVU Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ORBITVU Sp. z o.o.